Loty z Wrocław do Edynburg od 73.00zł

Styczeń 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Styczeń 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


W sezonie letnim 2019 swoje loty z Wrocławia do Edynburga oferuje tani przewoźnik Ryanair. Loty dwa razy w tygodniu we wtorki w godzinach 11:10-12:35 oraz czwartki w godzinach 06:35-08:00. Loty powrotne z Eindhoven do Wrocławia także 2 razy w tygodniu, we wtorki (07:30-10:45) i w czwartki (08:25-11:40). Zarezerwuj tanie loty do Edynburga online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Edynburg

Rzeszów Edynburg od 2016-02-28 do 2016-02-29 CSA 180.00 zł
Łódź Edynburg od 2016-01-03 do 2016-09-01 CSA 250.00 zł
Wrocław Edynburg od 2020-10-01 do 2021-03-25 Ryanair 73.00 zł
Katowice Edynburg od 2020-10-01 do 2021-03-30 Ryanair 65.00 zł
Warszawa Edynburg od 2020-10-01 do 2021-03-20 Ryanair 48.00 zł
Szczecin Edynburg od 2020-10-01 do 2021-03-20 Ryanair 621.00 zł
Kraków Edynburg od 2020-10-03 do 2021-03-30 EasyJet 215.00 zł
Gdańsk Edynburg od 2020-10-01 do 2021-03-25 Ryanair 48.00 zł
Kraków Edynburg od 2020-10-01 do 2021-03-30 Ryanair 139.00 zł
Poznań Edynburg od 2020-10-01 do 2021-03-21 Ryanair 65.00 zł
Bydgoszcz Edynburg od 2020-10-01 do 2021-03-28 Ryanair 48.00 zł

Tanie loty z Wrocław do Wielka Brytania

2020-10-03 - 2021-03-20 119.00
2020-10-01 - 2021-03-25 679.00
2020-10-01 - 2021-03-20 65.00
2020-10-01 - 2021-03-30 60.00
2020-10-01 - 2021-03-25 73.00
2020-10-01 - 2021-03-30 48.00
2020-10-03 - 2021-03-18 119.00
2020-10-03 - 2021-03-30 149.00
2020-10-01 - 2021-03-30 48.00
2020-10-01 - 2021-03-25 62.00
2020-10-01 - 2021-03-22 48.00
2020-10-01 - 2021-03-20 65.00
2020-10-01 - 2021-03-18 99.00

Informacje o lotach Wrocław - Edynburg.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-01-22 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Edynburg (EDI).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Wrocław

2021-03-30 05:35 Wrocław (WRO)
2021-03-30 07:05 Edynburg (EDI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1158
2021-03-30 17:35 Wrocław (WRO)
2021-03-30 19:05 Edynburg (EDI)

Podróż do

Edynburg

2021-04-03 19:25 Edynburg (EDI)
2021-04-03 23:50 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1159
2021-04-03 19:25 Edynburg (EDI)
2021-04-03 22:50 Wrocław (WRO)
Cena 242 zł
Lot 2

Podróż z

Wrocław

2021-03-30 05:35 Wrocław (WRO)
2021-03-30 07:05 Edynburg (EDI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1158
2021-03-30 17:35 Wrocław (WRO)
2021-03-30 19:05 Edynburg (EDI)

Podróż do

Edynburg

2021-04-06 19:30 Edynburg (EDI)
2021-04-06 23:55 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1159
2021-04-06 19:30 Edynburg (EDI)
2021-04-06 22:55 Wrocław (WRO)
Cena 242 zł
Lot 3

Podróż z

Wrocław

2021-03-30 05:35 Wrocław (WRO)
2021-03-30 07:05 Edynburg (EDI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1158
2021-03-30 17:35 Wrocław (WRO)
2021-03-30 19:05 Edynburg (EDI)

Podróż do

Edynburg

2021-04-02 19:55 Edynburg (EDI)
2021-04-03 11:15 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 13h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7921
2021-04-02 19:55 Edynburg (EDI)
2021-04-02 23:10 Gdańsk (GDN)
Ryanair
FR4106
2021-04-03 09:15 Gdańsk (GDN)
2021-04-03 10:15 Wrocław (WRO)
Cena 318 zł
Lot 4

Podróż z

Edynburg

2021-03-30 07:30 Edynburg (EDI)
2021-03-30 10:55 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1159
2021-03-30 19:30 Edynburg (EDI)
2021-03-30 22:55 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-06 17:35 Wrocław (WRO)
2021-04-06 20:05 Edynburg (EDI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1158
2021-04-06 17:35 Wrocław (WRO)
2021-04-06 19:05 Edynburg (EDI)
Cena 250 zł
Lot 5

Podróż z

Edynburg

2021-03-30 07:30 Edynburg (EDI)
2021-03-30 10:55 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1159
2021-03-30 19:30 Edynburg (EDI)
2021-03-30 22:55 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-03 17:30 Wrocław (WRO)
2021-04-03 20:00 Edynburg (EDI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1158
2021-04-03 17:30 Wrocław (WRO)
2021-04-03 19:00 Edynburg (EDI)
Cena 250 zł
Lot 6

Podróż z

Edynburg

2021-03-29 06:20 Edynburg (EDI)
2021-03-30 10:15 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 14h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7921
2021-03-29 18:20 Edynburg (EDI)
2021-03-29 21:35 Gdańsk (GDN)
Ryanair
FR4106
2021-03-30 09:15 Gdańsk (GDN)
2021-03-30 10:15 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-03-30 17:35 Wrocław (WRO)
2021-03-30 20:05 Edynburg (EDI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1158
2021-03-30 17:35 Wrocław (WRO)
2021-03-30 19:05 Edynburg (EDI)
Cena 307 zł
Lot 7

Podróż z

Edynburg

2021-03-29 06:20 Edynburg (EDI)
2021-03-30 10:15 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 14h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7921
2021-03-29 18:20 Edynburg (EDI)
2021-03-29 21:35 Gdańsk (GDN)
Ryanair
FR4106
2021-03-30 09:15 Gdańsk (GDN)
2021-03-30 10:15 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-03 17:30 Wrocław (WRO)
2021-04-03 20:00 Edynburg (EDI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1158
2021-04-03 17:30 Wrocław (WRO)
2021-04-03 19:00 Edynburg (EDI)
Cena 307 zł
Lot 8

Podróż z

Edynburg

2021-03-29 06:20 Edynburg (EDI)
2021-03-30 10:15 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 14h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7921
2021-03-29 18:20 Edynburg (EDI)
2021-03-29 21:35 Gdańsk (GDN)
Ryanair
FR4106
2021-03-30 09:15 Gdańsk (GDN)
2021-03-30 10:15 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-06 17:35 Wrocław (WRO)
2021-04-06 20:05 Edynburg (EDI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1158
2021-04-06 17:35 Wrocław (WRO)
2021-04-06 19:05 Edynburg (EDI)
Cena 307 zł
Lot 9

Podróż z

Edynburg

2021-03-30 07:30 Edynburg (EDI)
2021-03-30 10:55 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1159
2021-03-30 19:30 Edynburg (EDI)
2021-03-30 22:55 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-01 07:45 Wrocław (WRO)
2021-04-01 22:45 Edynburg (EDI)
Całkowity czas podróży 15h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4105
2021-04-01 07:45 Wrocław (WRO)
2021-04-01 08:45 Gdańsk (GDN)
Ryanair
FR7922
2021-04-01 20:20 Gdańsk (GDN)
2021-04-01 21:45 Edynburg (EDI)
Cena 318 zł
Lot 10

Podróż z

Edynburg

2021-03-30 07:30 Edynburg (EDI)
2021-03-30 10:55 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1159
2021-03-30 19:30 Edynburg (EDI)
2021-03-30 22:55 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-05 16:15 Wrocław (WRO)
2021-04-05 22:30 Edynburg (EDI)
Całkowity czas podróży 6h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR8845
2021-04-05 16:15 Wrocław (WRO)
2021-04-05 17:50 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR5833
2021-04-05 19:55 Mediolan (BGY)
2021-04-05 21:30 Edynburg (EDI)
Cena 351 zł
Lot 11

Podróż z

Edynburg

2021-03-30 07:30 Edynburg (EDI)
2021-03-30 10:55 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1159
2021-03-30 19:30 Edynburg (EDI)
2021-03-30 22:55 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-03-31 14:35 Wrocław (WRO)
2021-03-31 23:45 Edynburg (EDI)
Całkowity czas podróży 9h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1927
2021-03-31 14:35 Wrocław (WRO)
2021-03-31 16:15 Dublin (DUB)
Ryanair
FR818
2021-03-31 21:35 Dublin (DUB)
2021-03-31 22:45 Edynburg (EDI)
Cena 369 zł
Lot 12

Podróż z

Edynburg

2021-03-30 07:30 Edynburg (EDI)
2021-03-30 10:55 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1159
2021-03-30 19:30 Edynburg (EDI)
2021-03-30 22:55 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-03-31 14:35 Wrocław (WRO)
2021-04-01 09:35 Edynburg (EDI)
Całkowity czas podróży 19h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1927
2021-03-31 14:35 Wrocław (WRO)
2021-03-31 16:15 Dublin (DUB)
Ryanair
FR812
2021-04-01 07:25 Dublin (DUB)
2021-04-01 08:35 Edynburg (EDI)
Cena 369 zł
Lot 13

Podróż z

Edynburg

2021-03-29 10:55 Edynburg (EDI)
2021-03-30 10:15 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 10h 20m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61628
2021-03-29 22:55 Edynburg (EDI)
2021-03-30 02:10 Gdańsk (GDN)
Ryanair
FR4106
2021-03-30 09:15 Gdańsk (GDN)
2021-03-30 10:15 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-06 17:35 Wrocław (WRO)
2021-04-06 20:05 Edynburg (EDI)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1158
2021-04-06 17:35 Wrocław (WRO)
2021-04-06 19:05 Edynburg (EDI)
Cena 377 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

2 opini
  • Ryanair nie ma dobrych opinii ale myśle że ci co narzekają to trochę przesadzają, pierwsi by narzekali jak by im [przyszło płacić za bilety tyle co na innych liniach

    Ryanair nie ma dobrych opinii ale myśle że ci co narzekają to trochę przesadzają, pierwsi by narzekali jak by im [przyszło płacić za bilety tyle co na innych liniach
  • Opinie negatywne dotyczą głównie komfortu lotu, nie ma co ukrywa że ciasno jest, ale obsługa ok, no i ceny bija wszystko także wybaczam

    Opinie negatywne dotyczą głównie komfortu lotu, nie ma co ukrywa że ciasno jest, ale obsługa ok, no i ceny bija wszystko także wybaczam