Loty z Wrocław do Luqa od 124.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
164
22
23
24
319
25
26
170
27
28
152
29
30
31
218

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
539
22
23
24
260
25
26
268
27
28
331
29
30
31
286
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Malta położona jest na Morzu Śródziemnym, na południe od Sycylii. To państwo wyspiarskie, którego nazwa oznacza „bezpieczne schronienie”. Posiada własny, międzynarodowy port lotniczy usytuowany w południowej części Malty, noszący nazwę Luqa (MLA). W sezonie letnim 2019 dwa razy w tygodniu w środy i niedziele swoje bezpośrednie loty z Wrocławia na Maltę oferuje tani przewoźnik Ryanair. Wyloty z Wrocławia w środy odbywają się o godz 08:40, lądowanie na Malcie o godz 11:15, natomiast w niedziele loty w godzinach 21:05-23:40. Loty powrotne z Malty do Wrocławia również 2 razy w tygodniu, w każdą środę o godz 11:40-14:25 oraz w niedzielę w godzinach 17:55-20:40. Rezerwacja tanich lotów na Maltę online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Luqa

Wrocław Luqa od 2022-08-06 do 2022-11-02 Ryanair 124.00 zł
Gdańsk Luqa od 2022-08-02 do 2022-10-21 Wizz Air 199.00 zł
Warszawa Luqa od 2022-08-02 do 2022-10-21 Wizz Air 149.00 zł
Poznań Luqa od 2022-08-01 do 2022-10-28 Ryanair 98.00 zł
Katowice Luqa od 2022-08-02 do 2022-10-20 Wizz Air 149.00 zł
Gdańsk Luqa od 2022-08-01 do 2022-10-21 Ryanair 124.00 zł
Kraków Luqa od 2022-08-01 do 2022-10-28 Ryanair 152.00 zł
Warszawa Luqa od 2022-08-01 do 2022-10-21 Ryanair 199.00 zł

Tanie loty z Wrocław do Malta

2022-08-06 - 2022-11-02 124.00

Informacje o lotach Wrocław - Luqa.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-19 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Luqa (MLA).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Wrocław

2022-11-12 04:15 Wrocław (WRO)
2022-11-12 06:55 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3463
2022-11-12 16:15 Wrocław (WRO)
2022-11-12 18:55 Malta (MLA)

Podróż do

Malta

2022-11-19 19:20 Malta (MLA)
2022-11-19 23:10 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3462
2022-11-19 19:20 Malta (MLA)
2022-11-19 22:10 Wrocław (WRO)
Cena 372 zł
Lot 2

Podróż z

Wrocław

2022-11-12 04:15 Wrocław (WRO)
2022-11-12 06:55 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3463
2022-11-12 16:15 Wrocław (WRO)
2022-11-12 18:55 Malta (MLA)

Podróż do

Malta

2022-11-15 16:00 Malta (MLA)
2022-11-15 19:50 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3462
2022-11-15 16:00 Malta (MLA)
2022-11-15 18:50 Wrocław (WRO)
Cena 402 zł
Lot 3

Podróż z

Wrocław

2022-11-08 07:15 Wrocław (WRO)
2022-11-08 09:55 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3463
2022-11-08 19:15 Wrocław (WRO)
2022-11-08 21:55 Malta (MLA)

Podróż do

Malta

2022-11-19 19:20 Malta (MLA)
2022-11-19 23:10 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3462
2022-11-19 19:20 Malta (MLA)
2022-11-19 22:10 Wrocław (WRO)
Cena 440 zł
Lot 4

Podróż z

Malta

2022-11-08 04:00 Malta (MLA)
2022-11-08 06:50 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3462
2022-11-08 16:00 Malta (MLA)
2022-11-08 18:50 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-15 19:15 Wrocław (WRO)
2022-11-15 22:55 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3463
2022-11-15 19:15 Wrocław (WRO)
2022-11-15 21:55 Malta (MLA)
Cena 382 zł
Lot 5

Podróż z

Malta

2022-11-08 04:00 Malta (MLA)
2022-11-08 06:50 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3462
2022-11-08 16:00 Malta (MLA)
2022-11-08 18:50 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-19 16:15 Wrocław (WRO)
2022-11-19 19:55 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3463
2022-11-19 16:15 Wrocław (WRO)
2022-11-19 18:55 Malta (MLA)
Cena 411 zł
Lot 6

Podróż z

Malta

2022-11-12 07:20 Malta (MLA)
2022-11-12 10:10 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3462
2022-11-12 19:20 Malta (MLA)
2022-11-12 22:10 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-15 19:15 Wrocław (WRO)
2022-11-15 22:55 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3463
2022-11-15 19:15 Wrocław (WRO)
2022-11-15 21:55 Malta (MLA)
Cena 439 zł
Lot 7

Podróż z

Malta

2022-11-08 04:00 Malta (MLA)
2022-11-08 06:50 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3462
2022-11-08 16:00 Malta (MLA)
2022-11-08 18:50 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-14 16:20 Wrocław (WRO)
2022-11-14 23:50 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 6h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2113
2022-11-14 16:20 Wrocław (WRO)
2022-11-14 18:20 Rzym (CIA)
Ryanair
FR7591
2022-11-14 21:25 Rzym (CIA)
2022-11-14 22:50 Malta (MLA)
Cena 458 zł
Lot 8

Podróż z

Malta

2022-11-12 07:20 Malta (MLA)
2022-11-12 10:10 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3462
2022-11-12 19:20 Malta (MLA)
2022-11-12 22:10 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-19 16:15 Wrocław (WRO)
2022-11-19 19:55 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3463
2022-11-19 16:15 Wrocław (WRO)
2022-11-19 18:55 Malta (MLA)
Cena 468 zł
Lot 9

Podróż z

Malta

2022-11-12 07:20 Malta (MLA)
2022-11-12 10:10 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 50m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3462
2022-11-12 19:20 Malta (MLA)
2022-11-12 22:10 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-14 16:20 Wrocław (WRO)
2022-11-14 23:50 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 6h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2113
2022-11-14 16:20 Wrocław (WRO)
2022-11-14 18:20 Rzym (CIA)
Ryanair
FR7591
2022-11-14 21:25 Rzym (CIA)
2022-11-14 22:50 Malta (MLA)
Cena 518 zł
Lot 10

Podróż z

Malta

2022-11-10 10:40 Malta (MLA)
2022-11-10 04:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 5h 50m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61590
2022-11-10 10:40 Malta (MLA)
2022-11-10 13:40 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3847
2022-11-10 15:35 Warszawa (WAW)
2022-11-10 16:30 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-15 19:15 Wrocław (WRO)
2022-11-15 22:55 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3463
2022-11-15 19:15 Wrocław (WRO)
2022-11-15 21:55 Malta (MLA)
Cena 609 zł
Lot 11

Podróż z

Malta

2022-11-12 10:40 Malta (MLA)
2022-11-12 04:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 5h 50m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61590
2022-11-12 10:40 Malta (MLA)
2022-11-12 13:40 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3847
2022-11-12 15:35 Warszawa (WAW)
2022-11-12 16:30 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-15 19:15 Wrocław (WRO)
2022-11-15 22:55 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3463
2022-11-15 19:15 Wrocław (WRO)
2022-11-15 21:55 Malta (MLA)
Cena 621 zł
Lot 12

Podróż z

Malta

2022-11-10 10:40 Malta (MLA)
2022-11-10 04:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 5h 50m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61590
2022-11-10 10:40 Malta (MLA)
2022-11-10 13:40 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3847
2022-11-10 15:35 Warszawa (WAW)
2022-11-10 16:30 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-19 16:15 Wrocław (WRO)
2022-11-19 19:55 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3463
2022-11-19 16:15 Wrocław (WRO)
2022-11-19 18:55 Malta (MLA)
Cena 641 zł
Lot 13

Podróż z

Malta

2022-11-12 10:40 Malta (MLA)
2022-11-12 04:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 5h 50m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61590
2022-11-12 10:40 Malta (MLA)
2022-11-12 13:40 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3847
2022-11-12 15:35 Warszawa (WAW)
2022-11-12 16:30 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2022-11-19 16:15 Wrocław (WRO)
2022-11-19 19:55 Malta (MLA)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3463
2022-11-19 16:15 Wrocław (WRO)
2022-11-19 18:55 Malta (MLA)
Cena 653 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

3 opini
  • Pierwszy komentarz i to pozytywne bo bardzo fajne połączenie, lot dopiero przede mną ale nie mogę sie doczekać

    Pierwszy komentarz i to pozytywne bo bardzo fajne połączenie, lot dopiero przede mną ale nie mogę sie doczekać
  • Dobrze pomyślany serwis, znajdziecie tu wszystko co musicie załatwić przed podróżą. Można tu kupić bilet i zarezerwować od razu nocleg, co jest najlepszym rozwiązaniem i czasowo nie grzebiecie się tydzień w internecie. Podoba mi się 2w1.

    Dobrze pomyślany serwis, znajdziecie tu wszystko co musicie załatwić przed podróżą. Można tu kupić bilet i zarezerwować od razu nocleg, co jest najlepszym rozwiązaniem i czasowo nie grzebiecie się tydzień w internecie. Podoba mi się 2w1.
  • To jeszcze proponuje na zakładkę z samochodami popatrzeć, w tamtym roku pierwszy raz sie zdecydowałem na wynajem i to był strzał w 10, na lotnisku wszystkie formalności załatwiłem i potem juz tylko w drogę po wyspie, polecam

    To jeszcze proponuje na zakładkę z samochodami popatrzeć, w tamtym roku pierwszy raz sie zdecydowałem na wynajem i to był strzał w 10, na lotnisku wszystkie formalności załatwiłem i potem juz tylko w drogę po wyspie, polecam