Loty z Wrocław do Neapol od 48.00zł

Styczeń 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Styczeń 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


W sezonie letnim 2019 bezpośrednie loty z Wrocławia do Neapolu oferują tanie linie Ryanair. Połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z Wrocławia w poniedziałki o godz 14:00-16:05 i w piątki w godz 14:25-16:30. Loty powrotne na trasie Neapol- Wrocław odbywają się także dwa razy w tygodniu- poniedziałek w godzinach 16:30-18:40, piątek w godzinach 16:55-19:105. Rezerwacja biletów w promocyjnych cenach 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Neapol

Katowice Neapol od 2020-10-03 do 2021-03-21 Wizz Air 246.00 zł
Kraków Neapol od 2020-10-03 do 2021-03-21 EasyJet 165.00 zł
Warszawa Neapol od 2020-10-03 do 2021-03-22 Wizz Air 109.00 zł
Warszawa Neapol od 2020-10-01 do 2021-03-21 Ryanair 159.00 zł
Gdańsk Neapol od 2020-10-01 do 2021-03-20 Ryanair 183.00 zł
Wrocław Neapol od 2020-10-01 do 2021-03-25 Ryanair 48.00 zł
Kraków Neapol od 2020-10-01 do 2021-03-30 Ryanair 129.00 zł

Tanie loty z Wrocław do Włochy

2020-10-01 - 2021-03-25 48.00
2020-10-01 - 2021-03-31 78.00
2020-10-04 - 2021-03-28 48.00
2020-10-01 - 2021-03-21 48.00
2020-10-01 - 2021-03-20 179.00
2020-10-01 - 2021-03-25 48.00
2020-10-03 - 2021-03-29 139.00
2020-10-01 - 2021-03-28 48.00

Informacje o lotach Wrocław - Neapol.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-01-22 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Neapol (NAP).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Wrocław

2021-03-29 03:00 Wrocław (WRO)
2021-03-29 05:05 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5481
2021-03-29 15:00 Wrocław (WRO)
2021-03-29 17:05 Neapol (NAP)

Podróż do

Neapol

2021-04-09 17:55 Neapol (NAP)
2021-04-09 21:00 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5480
2021-04-09 17:55 Neapol (NAP)
2021-04-09 20:00 Wrocław (WRO)
Cena 309 zł
Lot 2

Podróż z

Wrocław

2021-03-29 03:00 Wrocław (WRO)
2021-03-29 05:05 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5481
2021-03-29 15:00 Wrocław (WRO)
2021-03-29 17:05 Neapol (NAP)

Podróż do

Neapol

2021-04-05 17:30 Neapol (NAP)
2021-04-05 20:35 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5480
2021-04-05 17:30 Neapol (NAP)
2021-04-05 19:35 Wrocław (WRO)
Cena 343 zł
Lot 3

Podróż z

Wrocław

2021-04-02 03:25 Wrocław (WRO)
2021-04-02 05:30 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5481
2021-04-02 15:25 Wrocław (WRO)
2021-04-02 17:30 Neapol (NAP)

Podróż do

Neapol

2021-04-09 17:55 Neapol (NAP)
2021-04-09 21:00 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5480
2021-04-09 17:55 Neapol (NAP)
2021-04-09 20:00 Wrocław (WRO)
Cena 357 zł
Lot 4

Podróż z

Neapol

2021-04-02 05:55 Neapol (NAP)
2021-04-02 08:00 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5480
2021-04-02 17:55 Neapol (NAP)
2021-04-02 20:00 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-05 15:00 Wrocław (WRO)
2021-04-05 18:05 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5481
2021-04-05 15:00 Wrocław (WRO)
2021-04-05 17:05 Neapol (NAP)
Cena 366 zł
Lot 5

Podróż z

Neapol

2021-03-31 08:20 Neapol (NAP)
2021-04-01 12:35 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 16h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4652
2021-03-31 08:20 Neapol (NAP)
2021-03-31 09:20 Palermo (PMO)
Ryanair
FR2025
2021-03-31 22:10 Palermo (PMO)
2021-04-01 00:35 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-05 15:00 Wrocław (WRO)
2021-04-05 18:05 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5481
2021-04-05 15:00 Wrocław (WRO)
2021-04-05 17:05 Neapol (NAP)
Cena 389 zł
Lot 6

Podróż z

Neapol

2021-04-02 05:55 Neapol (NAP)
2021-04-02 08:00 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5480
2021-04-02 17:55 Neapol (NAP)
2021-04-02 20:00 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-09 15:25 Wrocław (WRO)
2021-04-09 18:30 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5481
2021-04-09 15:25 Wrocław (WRO)
2021-04-09 17:30 Neapol (NAP)
Cena 401 zł
Lot 7

Podróż z

Neapol

2021-03-28 06:05 Neapol (NAP)
2021-03-29 12:40 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 6h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3825
2021-03-28 18:05 Neapol (NAP)
2021-03-28 21:45 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7183
2021-03-28 23:45 Kijów (KBP)
2021-03-29 00:40 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-05 15:00 Wrocław (WRO)
2021-04-05 18:05 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5481
2021-04-05 15:00 Wrocław (WRO)
2021-04-05 17:05 Neapol (NAP)
Cena 408 zł
Lot 8

Podróż z

Neapol

2021-03-31 08:20 Neapol (NAP)
2021-04-01 12:35 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 16h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4652
2021-03-31 08:20 Neapol (NAP)
2021-03-31 09:20 Palermo (PMO)
Ryanair
FR2025
2021-03-31 22:10 Palermo (PMO)
2021-04-01 00:35 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-09 15:25 Wrocław (WRO)
2021-04-09 18:30 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5481
2021-04-09 15:25 Wrocław (WRO)
2021-04-09 17:30 Neapol (NAP)
Cena 423 zł
Lot 9

Podróż z

Neapol

2021-04-04 06:05 Neapol (NAP)
2021-04-05 12:40 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 6h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3825
2021-04-04 18:05 Neapol (NAP)
2021-04-04 21:45 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7183
2021-04-04 23:45 Kijów (KBP)
2021-04-05 00:40 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-05 15:00 Wrocław (WRO)
2021-04-05 18:05 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5481
2021-04-05 15:00 Wrocław (WRO)
2021-04-05 17:05 Neapol (NAP)
Cena 429 zł
Lot 10

Podróż z

Neapol

2021-04-02 05:55 Neapol (NAP)
2021-04-02 08:00 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5480
2021-04-02 17:55 Neapol (NAP)
2021-04-02 20:00 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-07 14:50 Wrocław (WRO)
2021-04-08 01:00 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży 9h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7182
2021-04-07 14:50 Wrocław (WRO)
2021-04-07 17:35 Kijów (KBP)
Ryanair
FR3826
2021-04-07 22:20 Kijów (KBP)
2021-04-08 00:00 Neapol (NAP)
Cena 434 zł
Lot 11

Podróż z

Neapol

2021-03-28 06:05 Neapol (NAP)
2021-03-29 12:40 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 6h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3825
2021-03-28 18:05 Neapol (NAP)
2021-03-28 21:45 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7183
2021-03-28 23:45 Kijów (KBP)
2021-03-29 00:40 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-09 15:25 Wrocław (WRO)
2021-04-09 18:30 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5481
2021-04-09 15:25 Wrocław (WRO)
2021-04-09 17:30 Neapol (NAP)
Cena 443 zł
Lot 12

Podróż z

Neapol

2021-04-02 07:15 Neapol (NAP)
2021-04-02 02:25 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 7h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3751
2021-04-02 07:15 Neapol (NAP)
2021-04-02 10:25 Lwów (LWO)
Wizz Air
W61844
2021-04-02 14:15 Lwów (LWO)
2021-04-02 14:25 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-05 15:00 Wrocław (WRO)
2021-04-05 18:05 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5481
2021-04-05 15:00 Wrocław (WRO)
2021-04-05 17:05 Neapol (NAP)
Cena 445 zł
Lot 13

Podróż z

Neapol

2021-03-29 05:30 Neapol (NAP)
2021-03-29 07:35 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5480
2021-03-29 17:30 Neapol (NAP)
2021-03-29 19:35 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-05 15:00 Wrocław (WRO)
2021-04-05 18:05 Neapol (NAP)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5481
2021-04-05 15:00 Wrocław (WRO)
2021-04-05 17:05 Neapol (NAP)
Cena 450 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini