INFOLINIA I REZERWACJA

32 728 30 45  /  801 005 360

Infolinia czynna:

Pon - Pt: 8:00 - 22:00

Sobota: 9:00 - 17:00

Niedziela: 12:00 - 20:00


Wylot z:
Przylot do:

Data wylotu:
Data przylotu:

Pasażerowie: (maksimum 9 osób)







Liczba osób - pokój 1:
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:




Newsletter
Gdańsk - Rzym
199.00 PLN

Loty z Gdańska do Rzymu


Promocja aktualna do 30.04.2017
WYLOT Gdańsk (Polska)
od 04.04.2017
Lotnisko wylotu:
Gdansk Rebiechowo (GDN)
>
PRZYLOT Rzym (Włochy)
do 31.08.2017
Lotnisko przylotu:
Fiumicino (ROM)
Wybierz opcje lotu:
ILOŚĆ OSÓB
Wybierz datę wylotu:


Data wylotu:
Wybierz datę powrotu:


Data powrotu:

Wyszukaj oferty lotów

Bilety lotnicze Gdańsk - Rzym Wylot z lotniska Gdansk Rebiechowo , przylot na lotnisko Fiumicino. Wyloty oraz przyloty w dniach (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Zarezerwuj tani lot do Rzymu. Tanie linie Wizzair udostępniają bezpośrednie loty do Rzymu, na największe i zarazem główne lotnisko we Włoszech, im. Leonarda da Vinci, w miejscowości Fiumicino, oddalone około 30km od centrum miasta. Loty liniami Wizz Air na trasie Gdańsk Rzym zostają uruchomione na okres letni od 31 marca. Połączenia w każdy wtorek i w sobotę o godzinie 18:10 (wylot)- 20:45(przylot). Zachęcamy do rezerwacji tanich lotów z Gdańska do Rzymu.

Połączenie lotnicze na trasie Gdańsk - Rzym. Wyniki dla połączenia Gdańsk (GDN) - Rzym (ROM) najlepsze ceny, wybierz preferowaną datę i znajdziemy najtańszy bilet. Połączenia wyszukane dnia: 2016-11-13 (Ilość wyników: 10).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka
2017-02-28 08:45 Gdańsk (GDN)
2017-02-28 16:00 Rzym (CIA)
1
LO 3503
2017-02-28 08:45 Gdańsk (GDN)
2017-02-28 10:05 Kraków (KRK)
LO
2
FR 9663
2017-02-28 14:00 Kraków (KRK)
2017-02-28 16:00 Rzym (CIA)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 9h 55m / 1 przesiadka
2017-03-07 11:50 Rzym (CIA)
2017-03-07 22:45 Gdańsk (GDN)
1
FR 3073
2017-03-07 11:50 Rzym (CIA)
2017-03-07 13:35 Londyn (STN)
FR
2
FR 2372
2017-03-07 18:35 Londyn (STN)
2017-03-07 21:45 Gdańsk (GDN)
FR
Propozycja 1
Cena : 444
Wylot
Całkowity czas podróży: 11h 45m / 1 przesiadka
2017-02-28 22:10 Gdańsk (GDN)
2017-03-01 09:55 Rzym (CIA)
1
FR 2373
2017-02-28 22:10 Gdańsk (GDN)
2017-02-28 23:30 Londyn (STN)
FR
2
FR 2672
2017-03-01 06:25 Londyn (STN)
2017-03-01 09:55 Rzym (CIA)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 9h 55m / 1 przesiadka
2017-03-07 11:50 Rzym (CIA)
2017-03-07 22:45 Gdańsk (GDN)
1
FR 3073
2017-03-07 11:50 Rzym (CIA)
2017-03-07 13:35 Londyn (STN)
FR
2
FR 2372
2017-03-07 18:35 Londyn (STN)
2017-03-07 21:45 Gdańsk (GDN)
FR
Propozycja 2
Cena : 446
Wylot
Całkowity czas podróży: 20h 10m / 1 przesiadka
2017-02-28 18:40 Gdańsk (GDN)
2017-03-01 14:50 Rzym (FCO)
1
FR 3098
2017-02-28 18:40 Gdańsk (GDN)
2017-02-28 19:35 Warszawa (WAW)
FR
2
W6 1441
2017-03-01 12:20 Warszawa (WAW)
2017-03-01 14:50 Rzym (FCO)
W6
Przylot
Całkowity czas podróży: 9h 55m / 1 przesiadka
2017-03-07 11:50 Rzym (FCO)
2017-03-07 22:45 Gdańsk (GDN)
1
FR 3073
2017-03-07 11:50 Rzym (CIA)
2017-03-07 13:35 Londyn (STN)
FR
2
FR 2372
2017-03-07 18:35 Londyn (STN)
2017-03-07 21:45 Gdańsk (GDN)
FR
Propozycja 3
Cena : 451
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka
2017-02-28 08:45 Gdańsk (GDN)
2017-02-28 16:00 Rzym (CIA)
1
LO 3503
2017-02-28 08:45 Gdańsk (GDN)
2017-02-28 10:05 Kraków (KRK)
LO
2
FR 9663
2017-02-28 14:00 Kraków (KRK)
2017-02-28 16:00 Rzym (CIA)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka
2017-03-07 08:55 Rzym (CIA)
2017-03-07 19:55 Gdańsk (GDN)
1
FR 3019
2017-03-07 08:55 Rzym (CIA)
2017-03-07 11:00 Bonn (CGN)
FR
2
W6 1672
2017-03-07 17:25 Bonn (CGN)
2017-03-07 18:55 Gdańsk (GDN)
W6
Propozycja 4
Cena : 410
Wylot
Całkowity czas podróży: 11h 45m / 1 przesiadka
2017-02-28 22:10 Gdańsk (GDN)
2017-03-01 09:55 Rzym (CIA)
1
FR 2373
2017-02-28 22:10 Gdańsk (GDN)
2017-02-28 23:30 Londyn (STN)
FR
2
FR 2672
2017-03-01 06:25 Londyn (STN)
2017-03-01 09:55 Rzym (CIA)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka
2017-03-07 08:55 Rzym (CIA)
2017-03-07 19:55 Gdańsk (GDN)
1
FR 3019
2017-03-07 08:55 Rzym (CIA)
2017-03-07 11:00 Bonn (CGN)
FR
2
W6 1672
2017-03-07 17:25 Bonn (CGN)
2017-03-07 18:55 Gdańsk (GDN)
W6
Propozycja 5
Cena : 412
Wylot
Całkowity czas podróży: 20h 10m / 1 przesiadka
2017-02-28 18:40 Gdańsk (GDN)
2017-03-01 14:50 Rzym (FCO)
1
FR 3098
2017-02-28 18:40 Gdańsk (GDN)
2017-02-28 19:35 Warszawa (WAW)
FR
2
W6 1441
2017-03-01 12:20 Warszawa (WAW)
2017-03-01 14:50 Rzym (FCO)
W6
Przylot
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka
2017-03-07 08:55 Rzym (FCO)
2017-03-07 19:55 Gdańsk (GDN)
1
FR 3019
2017-03-07 08:55 Rzym (CIA)
2017-03-07 11:00 Bonn (CGN)
FR
2
W6 1672
2017-03-07 17:25 Bonn (CGN)
2017-03-07 18:55 Gdańsk (GDN)
W6
Propozycja 6
Cena : 417
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka
2017-02-28 06:05 Gdańsk (GDN)
2017-02-28 12:35 Rzym (FCO)
1
SK 1758
2017-02-28 06:05 Gdańsk (GDN)
2017-02-28 07:10 Kopenhaga (CPH)
SK
2
SK 681
2017-02-28 10:05 Kopenhaga (CPH)
2017-02-28 12:35 Rzym (FCO)
SK
Przylot
Całkowity czas podróży: 10h 25m / 1 przesiadka
2017-03-07 13:25 Rzym (FCO)
2017-03-08 00:50 Gdańsk (GDN)
1
SK 682
2017-03-07 13:25 Rzym (FCO)
2017-03-07 16:00 Kopenhaga (CPH)
SK
2
SK 753
2017-03-07 22:55 Kopenhaga (CPH)
2017-03-07 23:50 Gdańsk (GDN)
SK
Propozycja 7
Cena : 747
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka
2017-02-28 08:45 Gdańsk (GDN)
2017-02-28 16:00 Rzym (CIA)
1
LO 3503
2017-02-28 08:45 Gdańsk (GDN)
2017-02-28 10:05 Kraków (KRK)
LO
2
FR 9663
2017-02-28 14:00 Kraków (KRK)
2017-02-28 16:00 Rzym (CIA)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 27h 20m / 1 przesiadka
2017-03-07 09:55 Rzym (CIA)
2017-03-08 14:15 Gdańsk (GDN)
1
FR 9615
2017-03-07 09:55 Rzym (CIA)
2017-03-07 12:15 Eindhoven (EIN)
FR
2
W6 1642
2017-03-08 11:35 Eindhoven (EIN)
2017-03-08 13:15 Gdańsk (GDN)
W6
Propozycja 8
Cena : 429
Wylot
Całkowity czas podróży: 11h 45m / 1 przesiadka
2017-02-28 22:10 Gdańsk (GDN)
2017-03-01 09:55 Rzym (CIA)
1
FR 2373
2017-02-28 22:10 Gdańsk (GDN)
2017-02-28 23:30 Londyn (STN)
FR
2
FR 2672
2017-03-01 06:25 Londyn (STN)
2017-03-01 09:55 Rzym (CIA)
FR
Przylot
Całkowity czas podróży: 27h 20m / 1 przesiadka
2017-03-07 09:55 Rzym (CIA)
2017-03-08 14:15 Gdańsk (GDN)
1
FR 9615
2017-03-07 09:55 Rzym (CIA)
2017-03-07 12:15 Eindhoven (EIN)
FR
2
W6 1642
2017-03-08 11:35 Eindhoven (EIN)
2017-03-08 13:15 Gdańsk (GDN)
W6
Propozycja 9
Cena : 431
Wylot
Całkowity czas podróży: 20h 10m / 1 przesiadka
2017-02-28 18:40 Gdańsk (GDN)
2017-03-01 14:50 Rzym (FCO)
1
FR 3098
2017-02-28 18:40 Gdańsk (GDN)
2017-02-28 19:35 Warszawa (WAW)
FR
2
W6 1441
2017-03-01 12:20 Warszawa (WAW)
2017-03-01 14:50 Rzym (FCO)
W6
Przylot
Całkowity czas podróży: 27h 20m / 1 przesiadka
2017-03-07 09:55 Rzym (FCO)
2017-03-08 14:15 Gdańsk (GDN)
1
FR 9615
2017-03-07 09:55 Rzym (CIA)
2017-03-07 12:15 Eindhoven (EIN)
FR
2
W6 1642
2017-03-08 11:35 Eindhoven (EIN)
2017-03-08 13:15 Gdańsk (GDN)
W6
Propozycja 10
Cena : 436
Bilety lotnicze Rzym
2017-04-04 / 2017-08-31
199.00 pln
2017-04-04 / 2017-10-01
129.00 pln
2017-04-04 / 2017-10-28
109.00 pln
2017-03-03 / 2017-10-21
99.00 pln
2017-04-05 / 2017-09-30
99.00 pln
2017-04-05 / 2017-09-30
96.00 pln
2017-04-03 / 2017-10-21
109.00 pln
Tanie loty z Gdańska do Włoch
2017-04-04 / 2017-09-30
65.00 pln
2017-04-04 / 2017-10-14
99.00 pln
2017-03-30 / 2017-10-26
99.00 pln
2017-04-04 / 2017-08-31
199.00 pln
Komentarze(1)

Loty z Gdańska do Rzymu

5.00/5 1 1

Loty z Gdańska do Rzymu

06
11.2014

06-11-2014 16:11


zastanawiam się nad tym połączeniem, jeszcze do wiosny troche czasu ale kusi, oj kusi

Ocena:
5
Ocena
w górę

Flytic.pl - rezerwacja biletów lotniczych, hoteli, ubezpieczenia podróżne. Tanie loty do każdego miejsca na Świecie. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów lotniczych tanich oraz regularnych linii lotniczych - 7 dni w tygodniu.