Loty z Gdańsk do Aalesund od 69.00zł

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
199
31
159

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
589
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Promocyjne loty do Alesund, miasta portowego na zachodnim wybrzeżu Norwegii, obecnie centrum rybołówstwa z licznymi zakładami przetwórstwa. W sezonie wiosna - lato 2017 loty na trasie Gdańsk- Alesund oferuje tani przewoźnik Wizzair. Wyloty realizowane są pięć razy w tygodniu w poniedziałki i piątki loty w godzinach 13:55 – 15:55, w środy, czwartki i niedziele w godzinach 19:20 – 21:20. Loty z Alesund do Gdańska także 5 razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele w godzinach 21:55 – 23:50. Połączenie liniami Wizzair do Alesund odbywa się z Gdańska na norweskie międzynarodowe lotnisko położone na wyspie Vigra, obsługujące m.in takie linie jak Norwegian, Air Baltic czy SAS. Zarezerwuj tani lot do Norwegii.


Wszystkie loty do Aalesund

Gdańsk Aalesund od 2020-01-03 do 2020-10-19 Wizz Air 69.00 zł
Katowice Aalesund od 2020-01-03 do 2020-10-24 Wizz Air 199.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Norwegia

2020-01-03 - 2020-10-19 69.00
2020-01-03 - 2020-10-24 69.00
2020-01-03 - 2020-10-19 69.00
2020-01-03 - 2020-10-27 89.00
2020-01-03 - 2020-10-23 69.00
2020-01-03 - 2020-10-19 48.00
2020-01-03 - 2020-10-30 69.00
2020-01-03 - 2020-10-19 69.00
2020-01-03 - 2020-10-28 69.00
2020-01-03 - 2020-10-19 89.00
2020-01-03 - 2020-10-27 89.00

Informacje o lotach Gdańsk - Aalesund.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-01-29 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Aalesund (AES).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2020-04-16 07:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-16 09:50 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61765
2020-04-16 07:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-16 09:50 Ålesund (AES)

Podróż do

Ålesund

2020-04-20 23:10 Ålesund (AES)
2020-04-21 01:55 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61766
2020-04-20 23:10 Ålesund (AES)
2020-04-21 00:55 Gdańsk (GDN)
Cena 225 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2020-04-16 07:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-16 09:50 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61765
2020-04-16 07:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-16 09:50 Ålesund (AES)

Podróż do

Ålesund

2020-04-27 23:10 Ålesund (AES)
2020-04-28 01:55 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61766
2020-04-27 23:10 Ålesund (AES)
2020-04-28 00:55 Gdańsk (GDN)
Cena 225 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2020-04-16 07:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-16 09:50 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61765
2020-04-16 07:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-16 09:50 Ålesund (AES)

Podróż do

Ålesund

2020-04-25 17:50 Ålesund (AES)
2020-04-25 20:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61766
2020-04-25 17:50 Ålesund (AES)
2020-04-25 19:40 Gdańsk (GDN)
Cena 225 zł
Lot 4

Podróż z

Ålesund

2020-04-20 11:10 Ålesund (AES)
2020-04-21 12:55 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61766
2020-04-20 23:10 Ålesund (AES)
2020-04-21 00:55 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-23 07:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 10:50 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61765
2020-04-23 07:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 09:50 Ålesund (AES)
Cena 145 zł
Lot 5

Podróż z

Ålesund

2020-04-20 11:10 Ålesund (AES)
2020-04-21 12:55 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61766
2020-04-20 23:10 Ålesund (AES)
2020-04-21 00:55 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-24 15:20 Gdańsk (GDN)
2020-04-24 18:20 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61765
2020-04-24 15:20 Gdańsk (GDN)
2020-04-24 17:20 Ålesund (AES)
Cena 145 zł
Lot 6

Podróż z

Ålesund

2020-04-18 05:50 Ålesund (AES)
2020-04-18 07:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61766
2020-04-18 17:50 Ålesund (AES)
2020-04-18 19:40 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-23 07:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 10:50 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61765
2020-04-23 07:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 09:50 Ålesund (AES)
Cena 145 zł
Lot 7

Podróż z

Ålesund

2020-04-18 05:50 Ålesund (AES)
2020-04-18 07:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61766
2020-04-18 17:50 Ålesund (AES)
2020-04-18 19:40 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-24 15:20 Gdańsk (GDN)
2020-04-24 18:20 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61765
2020-04-24 15:20 Gdańsk (GDN)
2020-04-24 17:20 Ålesund (AES)
Cena 145 zł
Lot 8

Podróż z

Ålesund

2020-04-19 06:00 Ålesund (AES)
2020-04-19 07:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61766
2020-04-19 18:00 Ålesund (AES)
2020-04-19 19:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-24 15:20 Gdańsk (GDN)
2020-04-24 18:20 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61765
2020-04-24 15:20 Gdańsk (GDN)
2020-04-24 17:20 Ålesund (AES)
Cena 145 zł
Lot 9

Podróż z

Ålesund

2020-04-19 06:00 Ålesund (AES)
2020-04-19 07:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61766
2020-04-19 18:00 Ålesund (AES)
2020-04-19 19:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-23 07:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 10:50 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61765
2020-04-23 07:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 09:50 Ålesund (AES)
Cena 145 zł
Lot 10

Podróż z

Ålesund

2020-04-15 06:30 Ålesund (AES)
2020-04-15 08:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61766
2020-04-15 18:30 Ålesund (AES)
2020-04-15 20:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-23 07:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 10:50 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61765
2020-04-23 07:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 09:50 Ålesund (AES)
Cena 159 zł
Lot 11

Podróż z

Ålesund

2020-04-15 06:30 Ålesund (AES)
2020-04-15 08:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61766
2020-04-15 18:30 Ålesund (AES)
2020-04-15 20:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-24 15:20 Gdańsk (GDN)
2020-04-24 18:20 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61765
2020-04-24 15:20 Gdańsk (GDN)
2020-04-24 17:20 Ålesund (AES)
Cena 159 zł
Lot 12

Podróż z

Ålesund

2020-04-20 11:10 Ålesund (AES)
2020-04-21 12:55 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61766
2020-04-20 23:10 Ålesund (AES)
2020-04-21 00:55 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-22 16:00 Gdańsk (GDN)
2020-04-22 19:00 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61765
2020-04-22 16:00 Gdańsk (GDN)
2020-04-22 18:00 Ålesund (AES)
Cena 179 zł
Lot 13

Podróż z

Ålesund

2020-04-18 05:50 Ålesund (AES)
2020-04-18 07:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61766
2020-04-18 17:50 Ålesund (AES)
2020-04-18 19:40 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-22 16:00 Gdańsk (GDN)
2020-04-22 19:00 Ålesund (AES)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61765
2020-04-22 16:00 Gdańsk (GDN)
2020-04-22 18:00 Ålesund (AES)
Cena 179 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

6 opini
  • Super że nasze lotnisko się rozwija i pojawiają się nowe połączenia, zastanawiam się nad tym połaczeniem, myśle że to fajna opcja na wypad z dzieciakami

    Super że nasze lotnisko się rozwija i pojawiają się nowe połączenia, zastanawiam się nad tym połaczeniem, myśle że to fajna opcja na wypad z dzieciakami
  • Jak dla mnie to bardzo fajne połączenie, mi pasuje i polecam

    Jak dla mnie to bardzo fajne połączenie, mi pasuje i polecam
  • Jak na bilety do Norwegi to uważam że Wizzair ma dobre ceny, wiadomo ze trzeba trochę poszukać i dostosować sobie daty( jeśli szuka się dobrych cen) jak tak robie i zawsze udaje mi sie kupic w miarę dobrych cenach

    Jak na bilety do Norwegi to uważam że Wizzair ma dobre ceny, wiadomo ze trzeba trochę poszukać i dostosować sobie daty( jeśli szuka się dobrych cen) jak tak robie i zawsze udaje mi sie kupic w miarę dobrych cenach
  • Wizzair z tego co wiem to węgierskie linie ale z Polski przoduje w lotach do skandynawii- przynajmniej jeśli chodzi o cene to wygrywa

    Wizzair z tego co wiem to węgierskie linie ale z Polski przoduje w lotach do skandynawii- przynajmniej jeśli chodzi o cene to wygrywa
  • Wizzai ma także największe bagaże, to tez ważne dla podróżujących więc większość wybiera węgierskiego przewoźnika.

    Wizzai ma także największe bagaże, to tez ważne dla podróżujących więc większość wybiera węgierskiego przewoźnika.
  • Tak jak chcesz lecieć do Alesund to wybierasz Wizzaira , tylko między kim wybierasz bo raczej nie ma nic innego na tej trasie do wyboru

    Tak jak chcesz lecieć do Alesund to wybierasz Wizzaira , tylko między kim wybierasz bo raczej nie ma nic innego na tej trasie do wyboru