Loty z Gdańsk do Billund od 43.00zł

Październik 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
339
31

Październik 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
339
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty z Gdańska do Billund, drugiego pod względem wielkości lotniska, położonego w zachodniej Danii, międzynarodowego portu lotniczego, znajdującego się około 3km od centrum miasta w sezonie wiosna – lato 2017 udostępnia węgierki tani przewoźnik Wizzair. Loty z Gdańska startują trzy razy w tygodniu we wtorki i soboty o godz 19:25 lądowanie w Billund o godz 20:40 oraz w czwartki o godzinie 18:00 – 19:15. Połączenia powrotne na trasie Billund - Gdańsk także 3 razy w tygodniu we wtorki i soboty w godzinach 21:10 – 22:25 oraz w czwartki w godzinach 19:45 – 21:00. Możliwa rezerwacja telefoniczna lub online dostępna 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Billund

Gdańsk Billund od 2021-10-18 do 2022-03-31 Wizz Air 43.00 zł
Warszawa Billund od 2021-10-18 do 2022-03-27 Wizz Air 119.00 zł
Poznań Billund od 2021-10-19 do 2022-03-27 Ryanair 28.00 zł
Kraków Billund od 2021-10-18 do 2022-03-31 Wizz Air 69.00 zł
Wrocław Billund od 2021-10-31 do 2022-03-31 Ryanair 28.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Dania

2021-10-18 - 2022-03-31 43.00
2021-10-19 - 2022-03-30 48.00
2021-10-19 - 2022-03-27 48.00

Informacje o lotach Gdańsk - Billund.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-10-25 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Billund (BLL).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2022-01-08 02:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-08 03:35 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61777
2022-01-08 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-08 15:35 Billund (BLL)

Podróż do

Billund

2022-01-11 16:10 Billund (BLL)
2022-01-11 18:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61778
2022-01-11 16:10 Billund (BLL)
2022-01-11 17:20 Gdańsk (GDN)
Cena 56 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2022-01-08 01:05 Gdańsk (GDN)
2022-01-08 02:25 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3686
2022-01-08 13:05 Gdańsk (GDN)
2022-01-08 14:25 Billund (BLL)

Podróż do

Billund

2022-01-11 16:10 Billund (BLL)
2022-01-11 18:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61778
2022-01-11 16:10 Billund (BLL)
2022-01-11 17:20 Gdańsk (GDN)
Cena 63 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2022-01-08 02:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-08 03:35 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61777
2022-01-08 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-08 15:35 Billund (BLL)

Podróż do

Billund

2022-01-15 11:20 Billund (BLL)
2022-01-15 13:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3687
2022-01-15 11:20 Billund (BLL)
2022-01-15 12:40 Gdańsk (GDN)
Cena 111 zł
Lot 4

Podróż z

Billund

2022-01-04 04:10 Billund (BLL)
2022-01-04 05:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61778
2022-01-04 16:10 Billund (BLL)
2022-01-04 17:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-01-11 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-11 16:35 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61777
2022-01-11 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-11 15:35 Billund (BLL)
Cena 20 zł
Lot 5

Podróż z

Billund

2022-01-04 04:10 Billund (BLL)
2022-01-04 05:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61778
2022-01-04 16:10 Billund (BLL)
2022-01-04 17:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-01-15 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-15 16:35 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61777
2022-01-15 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-15 15:35 Billund (BLL)
Cena 20 zł
Lot 6

Podróż z

Billund

2022-01-04 04:10 Billund (BLL)
2022-01-04 05:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61778
2022-01-04 16:10 Billund (BLL)
2022-01-04 17:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-01-11 12:55 Gdańsk (GDN)
2022-01-11 15:15 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3686
2022-01-11 12:55 Gdańsk (GDN)
2022-01-11 14:15 Billund (BLL)
Cena 63 zł
Lot 7

Podróż z

Billund

2022-01-04 04:10 Billund (BLL)
2022-01-04 05:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61778
2022-01-04 16:10 Billund (BLL)
2022-01-04 17:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-01-15 13:05 Gdańsk (GDN)
2022-01-15 15:25 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3686
2022-01-15 13:05 Gdańsk (GDN)
2022-01-15 14:25 Billund (BLL)
Cena 73 zł
Lot 8

Podróż z

Billund

2022-01-08 11:20 Billund (BLL)
2022-01-08 12:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3687
2022-01-08 11:20 Billund (BLL)
2022-01-08 12:40 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-01-15 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-15 16:35 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61777
2022-01-15 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-15 15:35 Billund (BLL)
Cena 93 zł
Lot 9

Podróż z

Billund

2022-01-08 11:20 Billund (BLL)
2022-01-08 12:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3687
2022-01-08 11:20 Billund (BLL)
2022-01-08 12:40 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-01-11 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-11 16:35 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61777
2022-01-11 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-11 15:35 Billund (BLL)
Cena 93 zł
Lot 10

Podróż z

Billund

2022-01-04 04:10 Billund (BLL)
2022-01-04 05:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61778
2022-01-04 16:10 Billund (BLL)
2022-01-04 17:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-01-13 08:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-13 10:35 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3686
2022-01-13 08:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-13 09:35 Billund (BLL)
Cena 103 zł
Lot 11

Podróż z

Billund

2022-01-04 11:10 Billund (BLL)
2022-01-04 12:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3687
2022-01-04 11:10 Billund (BLL)
2022-01-04 12:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-01-11 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-11 16:35 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61777
2022-01-11 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-11 15:35 Billund (BLL)
Cena 106 zł
Lot 12

Podróż z

Billund

2022-01-04 11:10 Billund (BLL)
2022-01-04 12:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3687
2022-01-04 11:10 Billund (BLL)
2022-01-04 12:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-01-15 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-15 16:35 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61777
2022-01-15 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-15 15:35 Billund (BLL)
Cena 106 zł
Lot 13

Podróż z

Billund

2022-01-08 04:10 Billund (BLL)
2022-01-08 05:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61778
2022-01-08 16:10 Billund (BLL)
2022-01-08 17:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-01-15 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-15 16:35 Billund (BLL)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61777
2022-01-15 14:15 Gdańsk (GDN)
2022-01-15 15:35 Billund (BLL)
Cena 142 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

9 opini
  • Jak na bilety do Dani to Wizzair ma super ceny, wcześniej jechałem autokarem, niedosyć że męka straszna tyle godzin jechać to jeszcze drożej, a tu prosze takie połączenie samolotem się pojawiło

    Jak na bilety do Dani to Wizzair ma super ceny, wcześniej jechałem autokarem, niedosyć że męka straszna tyle godzin jechać to jeszcze drożej, a tu prosze takie połączenie samolotem się pojawiło
  • Fajne miastp zwłaszcza dla dzieciaków które kochają LEGO, a ceny za bilet nie są wcale duże

    Fajne miastp zwłaszcza dla dzieciaków które kochają LEGO, a ceny za bilet nie są wcale duże
  • polecam to połączenie, korzystałam i jeszcze napewno będe

    polecam to połączenie, korzystałam i jeszcze napewno będe
  • Jak to na Wizzaire tanio i szybko bez żadnych zbytków, ogólnie spoko

    Jak to na Wizzaire tanio i szybko bez żadnych zbytków, ogólnie spoko
  • Nie jest to zbyt popularne połaczenie a jednak po stanie pasażerów na pokładzie Wizzaira stwierdzam że chyba jednak cieszy sie zaintersowaniem

    Nie jest to zbyt popularne połaczenie a jednak po stanie pasażerów na pokładzie Wizzaira stwierdzam że chyba jednak cieszy sie zaintersowaniem
  • Pracuje w Dani od 3 lat, to połączenie znacznie ułatwiło mi życie "na dwa domy" wiadomo nie mogę lata co tydzięn ale i tak znacznie częściej niż wcześniej

    Pracuje w Dani od 3 lat, to połączenie znacznie ułatwiło mi życie "na dwa domy" wiadomo nie mogę lata co tydzięn ale i tak znacznie częściej niż wcześniej