Loty z Gdańsk do Bodo od 99.00zł

Wrzesień 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
249
26
27
28
249
29
30

Wrzesień 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
299
26
27
28
209
29
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Wszystkie loty do Bodo

Gdańsk Bodo od 2021-09-02 do 2022-03-25 Wizz Air 99.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Norwegia

2021-09-02 - 2022-03-27 79.00
2021-09-02 - 2022-03-31 169.00
2021-09-02 - 2022-03-27 139.00
2021-09-02 - 2022-03-28 99.00
2021-09-02 - 2022-03-25 99.00
2021-09-01 - 2022-03-27 28.00
2021-09-02 - 2022-03-29 79.00
2021-09-02 - 2022-03-27 141.00
2021-09-02 - 2022-03-30 34.00
2021-09-02 - 2022-03-27 99.00
2021-09-02 - 2022-03-28 99.00
2021-09-02 - 2022-03-20 94.00

Informacje o lotach Gdańsk - Bodo.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-09-22 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Bodo (BOO).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2021-11-30 05:40 Gdańsk (GDN)
2021-11-30 08:00 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61787
2021-11-30 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-11-30 20:00 Bodø (BOO)

Podróż do

Bodø

2021-12-04 20:30 Bodø (BOO)
2021-12-04 23:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61788
2021-12-04 20:30 Bodø (BOO)
2021-12-04 22:50 Gdańsk (GDN)
Cena 302 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2021-11-30 05:40 Gdańsk (GDN)
2021-11-30 08:00 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61787
2021-11-30 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-11-30 20:00 Bodø (BOO)

Podróż do

Bodø

2021-12-07 20:30 Bodø (BOO)
2021-12-07 23:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61788
2021-12-07 20:30 Bodø (BOO)
2021-12-07 22:50 Gdańsk (GDN)
Cena 322 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2021-11-27 05:40 Gdańsk (GDN)
2021-11-27 08:00 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61787
2021-11-27 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-11-27 20:00 Bodø (BOO)

Podróż do

Bodø

2021-12-04 20:30 Bodø (BOO)
2021-12-04 23:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61788
2021-12-04 20:30 Bodø (BOO)
2021-12-04 22:50 Gdańsk (GDN)
Cena 362 zł
Lot 4

Podróż z

Bodø

2021-11-27 08:30 Bodø (BOO)
2021-11-27 10:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61788
2021-11-27 20:30 Bodø (BOO)
2021-11-27 22:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-07 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 21:00 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61787
2021-12-07 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 20:00 Bodø (BOO)
Cena 207 zł
Lot 5

Podróż z

Bodø

2021-11-27 08:30 Bodø (BOO)
2021-11-27 10:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61788
2021-11-27 20:30 Bodø (BOO)
2021-11-27 22:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-11 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 21:00 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61787
2021-12-11 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 20:00 Bodø (BOO)
Cena 217 zł
Lot 6

Podróż z

Bodø

2021-11-30 08:30 Bodø (BOO)
2021-11-30 10:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61788
2021-11-30 20:30 Bodø (BOO)
2021-11-30 22:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-07 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 21:00 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61787
2021-12-07 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 20:00 Bodø (BOO)
Cena 235 zł
Lot 7

Podróż z

Bodø

2021-11-30 08:30 Bodø (BOO)
2021-11-30 10:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61788
2021-11-30 20:30 Bodø (BOO)
2021-11-30 22:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-11 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 21:00 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61787
2021-12-11 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 20:00 Bodø (BOO)
Cena 245 zł
Lot 8

Podróż z

Bodø

2021-11-27 08:30 Bodø (BOO)
2021-11-27 10:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61788
2021-11-27 20:30 Bodø (BOO)
2021-11-27 22:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-04 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-04 21:00 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61787
2021-12-04 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-04 20:00 Bodø (BOO)
Cena 277 zł
Lot 9

Podróż z

Bodø

2021-11-30 08:30 Bodø (BOO)
2021-11-30 10:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61788
2021-11-30 20:30 Bodø (BOO)
2021-11-30 22:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-04 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-04 21:00 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61787
2021-12-04 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-04 20:00 Bodø (BOO)
Cena 305 zł
Lot 10

Podróż z

Bodø

2021-12-04 08:30 Bodø (BOO)
2021-12-04 10:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61788
2021-12-04 20:30 Bodø (BOO)
2021-12-04 22:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-07 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 21:00 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61787
2021-12-07 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 20:00 Bodø (BOO)
Cena 307 zł
Lot 11

Podróż z

Bodø

2021-12-04 08:30 Bodø (BOO)
2021-12-04 10:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61788
2021-12-04 20:30 Bodø (BOO)
2021-12-04 22:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-11 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 21:00 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61787
2021-12-11 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 20:00 Bodø (BOO)
Cena 317 zł
Lot 12

Podróż z

Bodø

2021-12-03 07:00 Bodø (BOO)
2021-12-03 02:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 7h 50m / 1 przesiadka
Norwegian
DY341
2021-12-03 07:00 Bodø (BOO)
2021-12-03 08:35 Oslo (OSL)
Wizz Air
W61744
2021-12-03 13:30 Oslo (TRF)
2021-12-03 14:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-07 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 21:00 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61787
2021-12-07 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 20:00 Bodø (BOO)
Cena 378 zł
Lot 13

Podróż z

Bodø

2021-11-29 07:00 Bodø (BOO)
2021-11-29 02:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 7h 50m / 1 przesiadka
Norwegian
DY341
2021-11-29 07:00 Bodø (BOO)
2021-11-29 08:35 Oslo (OSL)
Wizz Air
W61744
2021-11-29 13:30 Oslo (TRF)
2021-11-29 14:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-07 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 21:00 Bodø (BOO)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61787
2021-12-07 17:40 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 20:00 Bodø (BOO)
Cena 388 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini