Loty z Gdańsk do Eindhoven od 109.00zł

Wrzesień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
555
28
519
29
30
312

Wrzesień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
312
28
231
29
30
258
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie połączenie tanimi liniami Wizzair z Gdańska do Eindhoven liniami Wizzair w sezonie wiosna – lato 2017 realizowane jest pięć razy w tygodniu. Wylot z Gdańska w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i w niedziele o godzinie 09:10, planowane lądowanie w Eindhoven o godzinie 11:00. Loty powrotne z Eindhoven do Gdańska także w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i w niedziele o 11:35 – 13:10.. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotów do Holandii. Loty do miasta wiatraków z Gdańska do Eindhoven.


Wszystkie loty do Eindhoven

Warszawa Eindhoven od 2020-09-04 do 2021-03-21 Ryanair 79.00 zł
Poznań Eindhoven od 2020-09-02 do 2021-03-18 Wizz Air 88.00 zł
Lublin Eindhoven od 2020-09-02 do 2021-03-30 Wizz Air 69.00 zł
Kraków Eindhoven od 2020-09-04 do 2021-03-25 Ryanair 75.00 zł
Gdańsk Eindhoven od 2020-09-02 do 2021-03-30 Wizz Air 109.00 zł
Katowice Eindhoven od 2020-09-02 do 2021-03-20 Wizz Air 99.00 zł
Warszawa Eindhoven od 2020-09-02 do 2021-03-31 Wizz Air 99.00 zł
Wrocław Eindhoven od 2020-09-02 do 2021-03-21 Wizz Air 119.00 zł
Kraków Eindhoven od 2020-09-02 do 2021-03-26 Wizz Air 99.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Holandia

2020-09-02 - 2021-03-20 209.00
2020-09-02 - 2021-03-21 379.00
2020-09-02 - 2021-03-30 109.00
2020-09-02 - 2021-03-30 109.00

Informacje o lotach Gdańsk - Eindhoven.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-09-26 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Eindhoven (EIN).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2020-12-02 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-02 12:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61641
2020-12-02 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-02 12:35 Eindhoven (EIN)

Podróż do

Eindhoven

2020-12-07 13:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-07 15:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61642
2020-12-07 13:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-07 14:50 Gdańsk (GDN)
Cena 124 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2020-12-03 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-03 12:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61641
2020-12-03 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-03 12:35 Eindhoven (EIN)

Podróż do

Eindhoven

2020-12-08 14:15 Eindhoven (EIN)
2020-12-08 16:55 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61642
2020-12-08 14:15 Eindhoven (EIN)
2020-12-08 15:55 Gdańsk (GDN)
Cena 124 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2020-12-02 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-02 12:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61641
2020-12-02 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-02 12:35 Eindhoven (EIN)

Podróż do

Eindhoven

2020-12-06 13:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-06 15:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61642
2020-12-06 13:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-06 14:50 Gdańsk (GDN)
Cena 124 zł
Lot 4

Podróż z

Eindhoven

2020-11-30 01:10 Eindhoven (EIN)
2020-11-30 02:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61642
2020-11-30 13:10 Eindhoven (EIN)
2020-11-30 14:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-12 06:35 Gdańsk (GDN)
2020-12-12 09:25 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61641
2020-12-12 06:35 Gdańsk (GDN)
2020-12-12 08:25 Eindhoven (EIN)
Cena 124 zł
Lot 5

Podróż z

Eindhoven

2020-12-04 01:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-04 02:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61642
2020-12-04 13:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-04 14:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-07 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-07 13:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61641
2020-12-07 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-07 12:35 Eindhoven (EIN)
Cena 124 zł
Lot 6

Podróż z

Eindhoven

2020-12-04 01:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-04 02:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61642
2020-12-04 13:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-04 14:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-10 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-10 13:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61641
2020-12-10 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-10 12:35 Eindhoven (EIN)
Cena 124 zł
Lot 7

Podróż z

Eindhoven

2020-12-06 01:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-06 02:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61642
2020-12-06 13:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-06 14:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-11 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-11 13:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61641
2020-12-11 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-11 12:35 Eindhoven (EIN)
Cena 124 zł
Lot 8

Podróż z

Eindhoven

2020-11-30 01:10 Eindhoven (EIN)
2020-11-30 02:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61642
2020-11-30 13:10 Eindhoven (EIN)
2020-11-30 14:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-09 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-09 13:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61641
2020-12-09 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-09 12:35 Eindhoven (EIN)
Cena 124 zł
Lot 9

Podróż z

Eindhoven

2020-12-05 02:15 Eindhoven (EIN)
2020-12-05 03:55 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61642
2020-12-05 14:15 Eindhoven (EIN)
2020-12-05 15:55 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-07 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-07 13:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61641
2020-12-07 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-07 12:35 Eindhoven (EIN)
Cena 124 zł
Lot 10

Podróż z

Eindhoven

2020-12-03 01:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-03 02:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61642
2020-12-03 13:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-03 14:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-08 06:35 Gdańsk (GDN)
2020-12-08 09:25 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61641
2020-12-08 06:35 Gdańsk (GDN)
2020-12-08 08:25 Eindhoven (EIN)
Cena 124 zł
Lot 11

Podróż z

Eindhoven

2020-11-30 01:10 Eindhoven (EIN)
2020-11-30 02:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61642
2020-11-30 13:10 Eindhoven (EIN)
2020-11-30 14:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-10 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-10 13:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61641
2020-12-10 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-10 12:35 Eindhoven (EIN)
Cena 124 zł
Lot 12

Podróż z

Eindhoven

2020-12-03 01:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-03 02:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61642
2020-12-03 13:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-03 14:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-11 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-11 13:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61641
2020-12-11 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-11 12:35 Eindhoven (EIN)
Cena 124 zł
Lot 13

Podróż z

Eindhoven

2020-12-06 01:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-06 02:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61642
2020-12-06 13:10 Eindhoven (EIN)
2020-12-06 14:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-09 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-09 13:35 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61641
2020-12-09 10:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-09 12:35 Eindhoven (EIN)
Cena 124 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

18 opini
  • Dobre połączenie znalazłam od 12-19 maja, tylko czy po wykupieniu biletów w przypadku "niemocy" mogę oddać bilety? Czy wykup jest na tyle wiążący, że nie można nic zmieniać????

    Dobre połączenie znalazłam od 12-19 maja, tylko czy po wykupieniu biletów w przypadku "niemocy" mogę oddać bilety? Czy wykup jest na tyle wiążący, że nie można nic zmieniać????
  • w przypadku tanich linii do jakich zalicza sie wizzair nie ma mowy o zwrotach- niestety trzeba byc pewnym w momencie zakupu bilet

    w przypadku tanich linii do jakich zalicza sie wizzair nie ma mowy o zwrotach- niestety trzeba byc pewnym w momencie zakupu bilet
  • Jedno z lepszych połączeń do Holandii, wychodzi tanio i dobre połączenia z lotniska mają

    Jedno z lepszych połączeń do Holandii, wychodzi tanio i dobre połączenia z lotniska mają
  • o matko mam lecić i od tygodnia próbuje się pakować i ciągle nie wiem co brać, Wizzair niby dodatkowy bagaż ma całkiem spory ale słyszałam że teraz w Holandii smiało można w bluzie chodzić, nie spodziewałam się takiej pogody w listopadzie choć jestem zadowolona, tylko te puchówki nie wiem czy brac czy nie , lece tylko na 2 tyg, czy ktos coś na ten temat?

    o matko mam lecić i od tygodnia próbuje się pakować i ciągle nie wiem co brać, Wizzair niby dodatkowy bagaż ma całkiem spory ale słyszałam że teraz w Holandii smiało można w bluzie chodzić, nie spodziewałam się takiej pogody w listopadzie choć jestem zadowolona, tylko te puchówki nie wiem czy brac czy nie , lece tylko na 2 tyg, czy ktos coś na ten temat?
  • Bardzo pasuje mi rozkład lotów na tej trasie , akurat można polecieć w środe pozałatwiać co trzeba, zakupy, znajomi i w niedzile powrót.

    Bardzo pasuje mi rozkład lotów na tej trasie , akurat można polecieć w środe pozałatwiać co trzeba, zakupy, znajomi i w niedzile powrót.
  • Ja bym wolała żeby loty były codziennie bo wtedy mam więcej możliwości kiedy lecieć ale nie ma co narzekać tylko trzeba sie dostosować

    Ja bym wolała żeby loty były codziennie bo wtedy mam więcej możliwości kiedy lecieć ale nie ma co narzekać tylko trzeba sie dostosować