Loty z Gdańsk do Frankfurt od 129.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty z gdańskiego lotnika Rębiechowo do Frankfurtu na port lotniczy Frankfurt Hahn oferują tanie linie lotnicze Wizzair. W okresie wiosna - lato 2017 loty odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot z Gdańska w każdy wtorek i w sobotę o godzinie 10:00, planowane lądowanie we Frankfurcie o godzinie 11:50. Loty powrotne z Niemiec do Gdańska również we wtorki i soboty w godzinach 12:20- wylot, 13:55 – lądowanie. Bilety na trasie Gdańsk – Frankfurt w sprzedaży online lub telefonicznej przez 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Frankfurt

Rzeszów Frankfurt od 2016-02-03 do 2016-02-28 Lufthansa 389.00 zł
Warszawa Frankfurt od 2022-08-04 do 2022-10-23 Ryanair 109.00 zł
Gdańsk Frankfurt od 2022-08-02 do 2022-10-21 Wizz Air 129.00 zł
Bydgoszcz Frankfurt od 2022-08-02 do 2022-10-20 Lufthansa 369.00 zł
Kraków Frankfurt od 2022-08-01 do 2022-10-21 Ryanair 311.00 zł
Katowice Frankfurt od 2022-08-02 do 2022-10-21 Wizz Air 109.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Niemcy

2022-08-02 - 2022-10-25 380.00
2022-08-02 - 2022-10-28 345.00
2014-10-10 - 2015-01-09 195.00
2022-08-02 - 2022-10-21 129.00
2022-08-02 - 2022-10-25 69.00
2022-08-02 - 2022-10-25 199.00
2022-08-02 - 2022-10-21 99.00
2022-08-02 - 2022-10-28 209.00
2022-08-02 - 2022-10-20 99.00

Informacje o lotach Gdańsk - Frankfurt.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-13 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Frankfurt (FRA).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2022-11-16 02:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-16 03:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1377
2022-11-16 14:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-16 15:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do

Frankfurt nad Menem

2022-11-25 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-25 14:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1376
2022-11-25 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-25 13:30 Gdańsk (GDN)
Cena 1026 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2022-11-18 02:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-18 03:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1377
2022-11-18 14:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-18 15:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do

Frankfurt nad Menem

2022-11-25 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-25 14:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1376
2022-11-25 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-25 13:30 Gdańsk (GDN)
Cena 1026 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2022-11-16 02:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-16 03:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1377
2022-11-16 14:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-16 15:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do

Frankfurt nad Menem

2022-11-25 21:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-26 00:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1378
2022-11-25 21:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-25 23:20 Gdańsk (GDN)
Cena 1026 zł
Lot 4

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-19 09:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-19 11:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1378
2022-11-19 21:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-19 23:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-11-26 14:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-26 16:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1377
2022-11-26 14:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-26 15:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1026 zł
Lot 5

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-19 09:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-19 11:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1378
2022-11-19 21:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-19 23:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-11-23 14:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-23 16:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1377
2022-11-23 14:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-23 15:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1026 zł
Lot 6

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-18 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-18 01:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1376
2022-11-18 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-18 13:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-11-26 14:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-26 16:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1377
2022-11-26 14:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-26 15:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1026 zł
Lot 7

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-19 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-19 01:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1376
2022-11-19 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-19 13:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-11-23 14:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-23 16:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1377
2022-11-23 14:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-23 15:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1026 zł
Lot 8

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-19 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-19 01:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1376
2022-11-19 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-19 13:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-11-26 14:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-26 16:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1377
2022-11-26 14:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-26 15:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1026 zł
Lot 9

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-18 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-18 01:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1376
2022-11-18 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-18 13:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-11-23 14:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-23 16:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1377
2022-11-23 14:10 Gdańsk (GDN)
2022-11-23 15:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1026 zł
Lot 10

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-19 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-19 01:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1376
2022-11-19 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-19 13:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-11-25 07:00 Gdańsk (GDN)
2022-11-25 09:45 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1379
2022-11-25 07:00 Gdańsk (GDN)
2022-11-25 08:45 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1026 zł
Lot 11

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-18 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-18 01:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1376
2022-11-18 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-18 13:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-11-27 07:00 Gdańsk (GDN)
2022-11-27 09:45 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1379
2022-11-27 07:00 Gdańsk (GDN)
2022-11-27 08:45 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1026 zł
Lot 12

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-19 09:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-19 11:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1378
2022-11-19 21:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-19 23:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-11-23 07:00 Gdańsk (GDN)
2022-11-23 09:45 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1379
2022-11-23 07:00 Gdańsk (GDN)
2022-11-23 08:45 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1026 zł
Lot 13

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-19 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-19 01:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1376
2022-11-19 12:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-19 13:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2022-11-27 07:00 Gdańsk (GDN)
2022-11-27 09:45 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1379
2022-11-27 07:00 Gdańsk (GDN)
2022-11-27 08:45 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1026 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

3 opini
  • Bardzo fajne połączenie, nie ukrywam że najbardziej podoba mi się cena, ale i obsługa i warunki ok:) teraz bede lecieć na wakacje i mam nadzieje że trochę luzu będzie na lotnisku bo w tamtym roku to jakiś nawał pasażerów był i ledwo co zdążyłam

    Bardzo fajne połączenie, nie ukrywam że najbardziej podoba mi się cena, ale i obsługa i warunki ok:) teraz bede lecieć na wakacje i mam nadzieje że trochę luzu będzie na lotnisku bo w tamtym roku to jakiś nawał pasażerów był i ledwo co zdążyłam
  • Tłumy są zawsze ale wiadomo na wakacjach i świętach to juz masakra jakaś, przynajmniej teraz jest lepiej bo wprowadzili na wizzair przydzielanie miejsc i nie trzeba w tych kolejkach stać

    Tłumy są zawsze ale wiadomo na wakacjach i świętach to juz masakra jakaś, przynajmniej teraz jest lepiej bo wprowadzili na wizzair przydzielanie miejsc i nie trzeba w tych kolejkach stać
  • Jakoś nie zauważyłam dzikich tłumów, wiadomo że raz więcej raz mniej ludzi ale ani mknie to grzeje ani ziębi, mam swój bilet , swoje miejsce i luz

    Jakoś nie zauważyłam dzikich tłumów, wiadomo że raz więcej raz mniej ludzi ale ani mknie to grzeje ani ziębi, mam swój bilet , swoje miejsce i luz