Loty z Gdańsk do Hamburg od 99.00zł

Wrzesień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
319
26
27
28
159
29
30
149

Wrzesień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
299
26
27
28
159
29
30
149
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty z Gdańska do Hamburga na lotnisko Lubeka (LBC). Bezpośrednie loty w sezonie wiosna – lato 2017 cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Wyloty z Gdańska o godz 12:00, planowane lądowanie w Hamburgu o godz 13:15. Połączenia relacji Hamburg-Gdańsk 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele) o godz 13:50 – 15:05. Zarezerwuj promocyjne loty do Hamburga.


Wszystkie loty do Hamburg

Kraków Hamburg od 2013-06-24 do 2013-10-01 Eurolot 250.00 zł
Gdańsk Hamburg od 2014-10-10 do 2015-01-09 Eurolot 195.00 zł
Kraków Hamburg od 2020-09-02 do 2021-03-25 EasyJet 235.00 zł
Katowice Hamburg od 2020-09-04 do 2021-03-30 Ryanair 59.00 zł
Kraków Hamburg od 2020-09-04 do 2021-03-29 Ryanair 159.00 zł
Gdańsk Hamburg od 2020-09-02 do 2021-03-25 Wizz Air 99.00 zł
Warszawa Hamburg od 2020-09-04 do 2021-03-29 LOT - Polish Airlines 380.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Niemcy

2020-09-02 - 2021-03-31 380.00
2020-09-02 - 2021-03-25 345.00
2014-10-10 - 2015-01-09 195.00
2020-09-02 - 2021-03-30 129.00
2020-09-02 - 2021-03-29 69.00
2020-09-02 - 2021-03-29 199.00
2020-09-02 - 2021-03-20 99.00
2020-09-02 - 2021-03-25 99.00
2020-09-02 - 2021-03-18 99.00

Informacje o lotach Gdańsk - Hamburg.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-09-23 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Hamburg (HAM).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2020-12-09 07:20 Gdańsk (GDN)
2020-12-09 08:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6848
2020-12-09 07:20 Gdańsk (GDN)
2020-12-09 08:40 Hamburg (HAM)

Podróż do

Hamburg

2020-12-18 18:00 Hamburg (HAM)
2020-12-18 20:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6849
2020-12-18 18:00 Hamburg (HAM)
2020-12-18 19:15 Gdańsk (GDN)
Cena 131 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2020-12-13 06:30 Gdańsk (GDN)
2020-12-13 07:50 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6848
2020-12-13 18:30 Gdańsk (GDN)
2020-12-13 19:50 Hamburg (HAM)

Podróż do

Hamburg

2020-12-18 18:00 Hamburg (HAM)
2020-12-18 20:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6849
2020-12-18 18:00 Hamburg (HAM)
2020-12-18 19:15 Gdańsk (GDN)
Cena 131 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2020-12-11 04:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-11 05:35 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6848
2020-12-11 16:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-11 17:35 Hamburg (HAM)

Podróż do

Hamburg

2020-12-20 20:15 Hamburg (HAM)
2020-12-20 22:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6849
2020-12-20 20:15 Hamburg (HAM)
2020-12-20 21:30 Gdańsk (GDN)
Cena 131 zł
Lot 4

Podróż z

Hamburg

2020-12-11 06:00 Hamburg (HAM)
2020-12-11 07:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6849
2020-12-11 18:00 Hamburg (HAM)
2020-12-11 19:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-18 16:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-18 18:35 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6848
2020-12-18 16:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-18 17:35 Hamburg (HAM)
Cena 131 zł
Lot 5

Podróż z

Hamburg

2020-12-09 09:05 Hamburg (HAM)
2020-12-09 10:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6849
2020-12-09 09:05 Hamburg (HAM)
2020-12-09 10:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-18 16:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-18 18:35 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6848
2020-12-18 16:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-18 17:35 Hamburg (HAM)
Cena 131 zł
Lot 6

Podróż z

Hamburg

2020-12-13 08:15 Hamburg (HAM)
2020-12-13 09:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6849
2020-12-13 20:15 Hamburg (HAM)
2020-12-13 21:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-20 18:30 Gdańsk (GDN)
2020-12-20 20:50 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6848
2020-12-20 18:30 Gdańsk (GDN)
2020-12-20 19:50 Hamburg (HAM)
Cena 131 zł
Lot 7

Podróż z

Hamburg

2020-12-09 09:05 Hamburg (HAM)
2020-12-09 10:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6849
2020-12-09 09:05 Hamburg (HAM)
2020-12-09 10:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-16 07:20 Gdańsk (GDN)
2020-12-16 09:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6848
2020-12-16 07:20 Gdańsk (GDN)
2020-12-16 08:40 Hamburg (HAM)
Cena 131 zł
Lot 8

Podróż z

Hamburg

2020-12-11 06:00 Hamburg (HAM)
2020-12-11 07:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6849
2020-12-11 18:00 Hamburg (HAM)
2020-12-11 19:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-16 07:20 Gdańsk (GDN)
2020-12-16 09:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6848
2020-12-16 07:20 Gdańsk (GDN)
2020-12-16 08:40 Hamburg (HAM)
Cena 131 zł
Lot 9

Podróż z

Hamburg

2020-12-11 06:00 Hamburg (HAM)
2020-12-11 07:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6849
2020-12-11 18:00 Hamburg (HAM)
2020-12-11 19:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-20 18:30 Gdańsk (GDN)
2020-12-20 20:50 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6848
2020-12-20 18:30 Gdańsk (GDN)
2020-12-20 19:50 Hamburg (HAM)
Cena 131 zł
Lot 10

Podróż z

Hamburg

2020-12-09 09:05 Hamburg (HAM)
2020-12-09 10:20 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6849
2020-12-09 09:05 Hamburg (HAM)
2020-12-09 10:20 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-20 18:30 Gdańsk (GDN)
2020-12-20 20:50 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6848
2020-12-20 18:30 Gdańsk (GDN)
2020-12-20 19:50 Hamburg (HAM)
Cena 131 zł
Lot 11

Podróż z

Hamburg

2020-12-13 08:15 Hamburg (HAM)
2020-12-13 09:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6849
2020-12-13 20:15 Hamburg (HAM)
2020-12-13 21:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-16 07:20 Gdańsk (GDN)
2020-12-16 09:40 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6848
2020-12-16 07:20 Gdańsk (GDN)
2020-12-16 08:40 Hamburg (HAM)
Cena 131 zł
Lot 12

Podróż z

Hamburg

2020-12-13 08:15 Hamburg (HAM)
2020-12-13 09:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6849
2020-12-13 20:15 Hamburg (HAM)
2020-12-13 21:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-18 16:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-18 18:35 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6848
2020-12-18 16:15 Gdańsk (GDN)
2020-12-18 17:35 Hamburg (HAM)
Cena 131 zł
Lot 13

Podróż z

Hamburg

2020-12-13 08:15 Hamburg (HAM)
2020-12-13 09:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6849
2020-12-13 20:15 Hamburg (HAM)
2020-12-13 21:30 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-12-18 09:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-18 12:05 Hamburg (HAM)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61675
2020-12-18 09:45 Gdańsk (GDN)
2020-12-18 11:05 Hamburg (HAM)
Cena 147 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

6 opini
  • Fajnie że to połączenie jest liniami Wizzair dużo lepsze niz Ryanair moim zdaniem są, a ceny równie dobre maja

    Fajnie że to połączenie jest liniami Wizzair dużo lepsze niz Ryanair moim zdaniem są, a ceny równie dobre maja
  • Do tej pory jeździłam autem ale jak odważyłam się polecieć to jestem tak zadowolona ze do tej pory sie dziwie jak mogłam tyle zwlekać i tłuc se samochodem

    Do tej pory jeździłam autem ale jak odważyłam się polecieć to jestem tak zadowolona ze do tej pory sie dziwie jak mogłam tyle zwlekać i tłuc se samochodem
  • raz dwa i jestem na miejscu, chce to kupuje bagaż, nie to nie i kasa zostaje w kieszeni, czasami lece tylko na spotkanie służbowe i zaraz wracam i jak dla mnie to jest ok

    raz dwa i jestem na miejscu, chce to kupuje bagaż, nie to nie i kasa zostaje w kieszeni, czasami lece tylko na spotkanie służbowe i zaraz wracam i jak dla mnie to jest ok
  • Jedno z nielicznych połączeń z których korzystam i jestem zadowlona, zawsze punktualnie i miło, poloecam

    Jedno z nielicznych połączeń z których korzystam i jestem zadowlona, zawsze punktualnie i miło, poloecam
  • Lubeka to bardzo sympatyczny port lotniczy w północnych Niemczech. Nie trudno dotrzeć na nie, wystarczy wybrać zjazd na Lubeck-Sued (Lubeka - Południe) a dalej poprowadzą Was znaki o lotnisku.

    Lubeka to bardzo sympatyczny port lotniczy w północnych Niemczech. Nie trudno dotrzeć na nie, wystarczy wybrać zjazd na Lubeck-Sued (Lubeka - Południe) a dalej poprowadzą Was znaki o lotnisku.
  • Piszecie że lot odbył się punktualnie - akurat opóźnienia należą do rzadkich niespodzianek w lotach, gdyby było inaczej panowałoby straszne zamieszanie.

    Piszecie że lot odbył się punktualnie - akurat opóźnienia należą do rzadkich niespodzianek w lotach, gdyby było inaczej panowałoby straszne zamieszanie.