Loty z Gdańsk do Haugesund od 76.00zł

Maj 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
206
25
26
996
27
226
28
29
76
30
126
31
146

Maj 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
996
25
26
336
27
246
28
29
596
30
746
31
466
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty z Gdańska do Haugesund, norweskiego miasta w regionie Haugesund oferują linie Wizz Air. W sezonie wiosna – lato 2017 loty realizowane są pięć razy w tygodniu. Wyloty z Gdańska w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele o godzinie 09:15, lądowanie w Haugesund o godzinie 11:00 na lotnisku Karmoy. Loty powrotne także pięć razy w tygodniu o godz 13:50 – 15:05. Port ten to z największych portów lotniczych w Norwegii w południowo-wschodniej części wyspy Karmoy, oddalony około 14km od Haugesund. Zapraszamy do zakupu biletów online przez 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Haugesund

Gdańsk Haugesund od 2019-04-02 do 2019-10-27 Wizz Air 76.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Norwegia

2019-04-01 - 2019-10-27 76.00
2019-04-01 - 2019-10-30 76.00
2019-04-03 - 2019-10-28 209.00
2019-04-03 - 2019-10-20 96.00
2019-05-21 - 2019-10-31 96.00
2019-04-01 - 2019-10-28 39.00
2019-04-01 - 2019-10-29 76.00
2019-04-02 - 2019-10-27 76.00
2019-04-01 - 2019-10-25 76.00
2019-04-01 - 2019-10-27 96.00
2019-04-01 - 2019-10-20 96.00

Informacje o lotach Gdańsk - Haugesund.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-05-23 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Haugesund (HAU).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2019-08-01 08:00 Gdańsk (GDN)
2019-08-01 09:50 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61749
2019-08-01 08:00 Gdańsk (GDN)
2019-08-01 09:50 Haugesund (HAU)

Podróż do

Haugesund

2019-08-11 10:30 Haugesund (HAU)
2019-08-11 13:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61750
2019-08-11 10:30 Haugesund (HAU)
2019-08-11 12:05 Gdańsk (GDN)
Cena 225 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2019-07-31 11:50 Gdańsk (GDN)
2019-07-31 01:40 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61749
2019-07-31 11:50 Gdańsk (GDN)
2019-07-31 13:40 Haugesund (HAU)

Podróż do

Haugesund

2019-08-11 10:30 Haugesund (HAU)
2019-08-11 13:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61750
2019-08-11 10:30 Haugesund (HAU)
2019-08-11 12:05 Gdańsk (GDN)
Cena 271 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2019-08-01 08:00 Gdańsk (GDN)
2019-08-01 09:50 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61749
2019-08-01 08:00 Gdańsk (GDN)
2019-08-01 09:50 Haugesund (HAU)

Podróż do

Haugesund

2019-08-09 14:35 Haugesund (HAU)
2019-08-09 17:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61750
2019-08-09 14:35 Haugesund (HAU)
2019-08-09 16:15 Gdańsk (GDN)
Cena 281 zł
Lot 4

Podróż z

Haugesund

2019-08-02 02:35 Haugesund (HAU)
2019-08-02 04:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61750
2019-08-02 14:35 Haugesund (HAU)
2019-08-02 16:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-09 12:15 Gdańsk (GDN)
2019-08-09 15:05 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61749
2019-08-09 12:15 Gdańsk (GDN)
2019-08-09 14:05 Haugesund (HAU)
Cena 271 zł
Lot 5

Podróż z

Haugesund

2019-08-02 02:35 Haugesund (HAU)
2019-08-02 04:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61750
2019-08-02 14:35 Haugesund (HAU)
2019-08-02 16:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-08 08:00 Gdańsk (GDN)
2019-08-08 10:50 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61749
2019-08-08 08:00 Gdańsk (GDN)
2019-08-08 09:50 Haugesund (HAU)
Cena 271 zł
Lot 6

Podróż z

Haugesund

2019-08-04 10:30 Haugesund (HAU)
2019-08-04 12:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61750
2019-08-04 10:30 Haugesund (HAU)
2019-08-04 12:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-09 12:15 Gdańsk (GDN)
2019-08-09 15:05 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61749
2019-08-09 12:15 Gdańsk (GDN)
2019-08-09 14:05 Haugesund (HAU)
Cena 296 zł
Lot 7

Podróż z

Haugesund

2019-08-04 10:30 Haugesund (HAU)
2019-08-04 12:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61750
2019-08-04 10:30 Haugesund (HAU)
2019-08-04 12:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-08 08:00 Gdańsk (GDN)
2019-08-08 10:50 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61749
2019-08-08 08:00 Gdańsk (GDN)
2019-08-08 09:50 Haugesund (HAU)
Cena 296 zł
Lot 8

Podróż z

Haugesund

2019-08-02 02:35 Haugesund (HAU)
2019-08-02 04:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61750
2019-08-02 14:35 Haugesund (HAU)
2019-08-02 16:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-11 08:10 Gdańsk (GDN)
2019-08-11 11:00 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61749
2019-08-11 08:10 Gdańsk (GDN)
2019-08-11 10:00 Haugesund (HAU)
Cena 294 zł
Lot 9

Podróż z

Haugesund

2019-08-04 10:30 Haugesund (HAU)
2019-08-04 12:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61750
2019-08-04 10:30 Haugesund (HAU)
2019-08-04 12:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-11 08:10 Gdańsk (GDN)
2019-08-11 11:00 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61749
2019-08-11 08:10 Gdańsk (GDN)
2019-08-11 10:00 Haugesund (HAU)
Cena 319 zł
Lot 10

Podróż z

Haugesund

2019-07-28 10:30 Haugesund (HAU)
2019-07-28 12:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61750
2019-07-28 10:30 Haugesund (HAU)
2019-07-28 12:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-08 08:00 Gdańsk (GDN)
2019-08-08 10:50 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61749
2019-08-08 08:00 Gdańsk (GDN)
2019-08-08 09:50 Haugesund (HAU)
Cena 327 zł
Lot 11

Podróż z

Haugesund

2019-07-28 10:30 Haugesund (HAU)
2019-07-28 12:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61750
2019-07-28 10:30 Haugesund (HAU)
2019-07-28 12:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-09 12:15 Gdańsk (GDN)
2019-08-09 15:05 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61749
2019-08-09 12:15 Gdańsk (GDN)
2019-08-09 14:05 Haugesund (HAU)
Cena 327 zł
Lot 12

Podróż z

Haugesund

2019-07-28 10:30 Haugesund (HAU)
2019-07-28 12:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61750
2019-07-28 10:30 Haugesund (HAU)
2019-07-28 12:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-11 08:10 Gdańsk (GDN)
2019-08-11 11:00 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61749
2019-08-11 08:10 Gdańsk (GDN)
2019-08-11 10:00 Haugesund (HAU)
Cena 350 zł
Lot 13

Podróż z

Haugesund

2019-07-29 02:35 Haugesund (HAU)
2019-07-29 04:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61750
2019-07-29 14:35 Haugesund (HAU)
2019-07-29 16:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-09 12:15 Gdańsk (GDN)
2019-08-09 15:05 Haugesund (HAU)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61749
2019-08-09 12:15 Gdańsk (GDN)
2019-08-09 14:05 Haugesund (HAU)
Cena 352 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

4 opini
  • Linie Wizzair wprowadziły bardzo niskie ceny w maju, więc chętnie kupie sobie bilet niecałe 80pln w jedna stronę. W cenie bagaż mały podręczny o wymiarach 42-32-25cm. Zawsze to najważniejsze rzeczy da się zabrać ze sobą na pokład samolotu.

    Linie Wizzair wprowadziły bardzo niskie ceny w maju, więc chętnie kupie sobie bilet niecałe 80pln w jedna stronę. W cenie bagaż mały podręczny o wymiarach 42-32-25cm. Zawsze to najważniejsze rzeczy da się zabrać ze sobą na pokład samolotu.
  • Przecież zawsze można dokupić bagaż, lepiej od razu rejestrowany bo aż 32 kg, fajnie że ruszają nowe kierunki do Norwegi, może w przyszłości skorzystam

    Przecież zawsze można dokupić bagaż, lepiej od razu rejestrowany bo aż 32 kg, fajnie że ruszają nowe kierunki do Norwegi, może w przyszłości skorzystam
  • Jednym pasuje taki bagaż innym taki, chyba każdy wie co bierze że sobą i sam decyduje czy za to płaci czy nie , ja często lecę na pusto ale ogromny bagaż nadaje busem jak dla mnie tak wychodzi taniej i wygodniej ale fajnie że ma wybór

    Jednym pasuje taki bagaż innym taki, chyba każdy wie co bierze że sobą i sam decyduje czy za to płaci czy nie , ja często lecę na pusto ale ogromny bagaż nadaje busem jak dla mnie tak wychodzi taniej i wygodniej ale fajnie że ma wybór
  • A do Norwegii sa czartery? W takich lotach macie podręczny i główny w cenie.

    A do Norwegii sa czartery? W takich lotach macie podręczny i główny w cenie.