Loty z Gdańsk do Kolonia od 99.00zł

Wrzesień 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
429
22
23
339
24
25
429
26
27
28
429
29
30
339

Wrzesień 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
429
22
23
339
24
25
429
26
27
28
429
29
30
339
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Zarezerwuj promocyjne loty z Gdańska do Kolonii, czwartego pod względem wielkości miasta w zachodnich Niemczech nad Renem, zamieszkałym przez ponad 1 mln mieszkańców. Bezpośrednie połączenia tanimi liniami Wizzair w okresie wiosna – lato 2017 przewoźnik oferuje trzy razy w tygodniu. Wyloty z Gdańska w każdy wtorek i sobotę o godzinie 15:10, lądowanie w Kolonii o godzinie 16:50, oraz w czwartek o godz 13:45 – 15:25. Loty powrotne z Kolonii do Gdańska we wtorki i w soboty w godzinach 17:20 – 18:55 i w czwartki w godz 13:45 – 15:25. Zarezerwuj promocyjne loty do Niemiec online, a także pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Kolonia

Kraków Kolonia od 2021-09-02 do 2022-03-31 Airberlin 345.00 zł
Warszawa Kolonia od 2021-09-01 do 2022-03-27 Ryanair 48.00 zł
Gdańsk Kolonia od 2021-09-02 do 2022-03-29 Wizz Air 99.00 zł
Katowice Kolonia od 2021-09-02 do 2022-03-28 Wizz Air 139.00 zł
Katowice Kolonia od 2021-09-01 do 2022-03-31 Ryanair 43.00 zł
Szczytno Kolonia od 2021-09-01 do 2022-03-29 Ryanair 133.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Niemcy

2021-09-02 - 2022-03-26 380.00
2021-09-02 - 2022-03-31 345.00
2014-10-10 - 2015-01-09 195.00
2021-09-02 - 2022-03-27 129.00
2021-09-02 - 2022-03-25 69.00
2021-09-02 - 2022-03-25 199.00
2021-09-02 - 2022-03-28 79.00
2021-09-02 - 2022-03-31 209.00
2021-09-02 - 2022-03-29 99.00

Informacje o lotach Gdańsk - Kolonia.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-09-18 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Kolonia (CGN).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2021-12-04 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-04 07:50 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61671
2021-12-04 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-04 07:50 Kolonia (CGN)

Podróż do

Kolonia

2021-12-07 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-07 11:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61672
2021-12-07 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-07 10:00 Gdańsk (GDN)
Cena 131 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2021-11-30 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-11-30 07:50 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61671
2021-11-30 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-11-30 07:50 Kolonia (CGN)

Podróż do

Kolonia

2021-12-07 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-07 11:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61672
2021-12-07 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-07 10:00 Gdańsk (GDN)
Cena 131 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2021-12-02 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-02 07:50 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61671
2021-12-02 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-02 07:50 Kolonia (CGN)

Podróż do

Kolonia

2021-12-07 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-07 11:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61672
2021-12-07 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-07 10:00 Gdańsk (GDN)
Cena 131 zł
Lot 4

Podróż z

Kolonia

2021-12-02 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-02 10:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61672
2021-12-02 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-02 10:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-11 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 08:50 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61671
2021-12-11 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 07:50 Kolonia (CGN)
Cena 131 zł
Lot 5

Podróż z

Kolonia

2021-11-30 08:25 Kolonia (CGN)
2021-11-30 10:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61672
2021-11-30 08:25 Kolonia (CGN)
2021-11-30 10:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-07 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 08:50 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61671
2021-12-07 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 07:50 Kolonia (CGN)
Cena 131 zł
Lot 6

Podróż z

Kolonia

2021-12-04 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-04 10:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61672
2021-12-04 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-04 10:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-11 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 08:50 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61671
2021-12-11 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 07:50 Kolonia (CGN)
Cena 131 zł
Lot 7

Podróż z

Kolonia

2021-12-02 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-02 10:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61672
2021-12-02 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-02 10:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-07 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 08:50 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61671
2021-12-07 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 07:50 Kolonia (CGN)
Cena 131 zł
Lot 8

Podróż z

Kolonia

2021-11-30 08:25 Kolonia (CGN)
2021-11-30 10:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61672
2021-11-30 08:25 Kolonia (CGN)
2021-11-30 10:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-11 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 08:50 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61671
2021-12-11 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 07:50 Kolonia (CGN)
Cena 131 zł
Lot 9

Podróż z

Kolonia

2021-12-04 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-04 10:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61672
2021-12-04 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-04 10:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-07 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 08:50 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61671
2021-12-07 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 07:50 Kolonia (CGN)
Cena 131 zł
Lot 10

Podróż z

Kolonia

2021-12-02 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-02 10:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61672
2021-12-02 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-02 10:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-09 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-09 08:50 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61671
2021-12-09 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-09 07:50 Kolonia (CGN)
Cena 151 zł
Lot 11

Podróż z

Kolonia

2021-12-04 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-04 10:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61672
2021-12-04 08:25 Kolonia (CGN)
2021-12-04 10:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-09 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-09 08:50 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61671
2021-12-09 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-09 07:50 Kolonia (CGN)
Cena 151 zł
Lot 12

Podróż z

Kolonia

2021-11-30 08:25 Kolonia (CGN)
2021-11-30 10:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61672
2021-11-30 08:25 Kolonia (CGN)
2021-11-30 10:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-09 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-09 08:50 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61671
2021-12-09 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-09 07:50 Kolonia (CGN)
Cena 151 zł
Lot 13

Podróż z

Kolonia

2021-11-29 06:45 Kolonia (CGN)
2021-11-29 12:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 5h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2813
2021-11-29 06:45 Kolonia (CGN)
2021-11-29 07:10 Londyn (STN)
Ryanair
FR2372
2021-11-29 09:00 Londyn (STN)
2021-11-29 12:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-07 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 08:50 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61671
2021-12-07 06:10 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 07:50 Kolonia (CGN)
Cena 211 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

4 opini
  • Dlaczego wykupując tanie linie do wszystkiego trzeba extra dopłacać, do bagażu podręcznego większego, do bagażu głównego pod pokład, za ubezpieczenie, za brak kart pokładowych. Tanie linie powinny mieć inną nazwę, może "ZA WSZYSTKO PŁAĆ WIĘCEJ"

    Dlaczego wykupując tanie linie do wszystkiego trzeba extra dopłacać, do bagażu podręcznego większego, do bagażu głównego pod pokład, za ubezpieczenie, za brak kart pokładowych. Tanie linie powinny mieć inną nazwę, może "ZA WSZYSTKO PŁAĆ WIĘCEJ"
  • nie przesadzaj nikt nie każe kupować ci ubezpieczenia, za bagaż płacisz jak chcesz, karty to chyba normalne ze musisz miec przy sobie, ja uwazam ze jest ok - takie maja zasady i tyle, ja latam często i na krótko i nie widze potrzeby zeby za każdym razem płacić za bagaz którego nie biore

    nie przesadzaj nikt nie każe kupować ci ubezpieczenia, za bagaż płacisz jak chcesz, karty to chyba normalne ze musisz miec przy sobie, ja uwazam ze jest ok - takie maja zasady i tyle, ja latam często i na krótko i nie widze potrzeby zeby za każdym razem płacić za bagaz którego nie biore
  • Dokładnie zgadzam się że sami sobie dobieramy co nam trzeba podczas lotu. Odnośnie karty pokładowej to chyba normalne że za jej brak płaci się karę, to jest Wasz BILET, więc jak macie zamiar wsiąść do samolotu bez biletów :/ No już bez przesady. Ja jestem fanem tanich lotów.

    Dokładnie zgadzam się że sami sobie dobieramy co nam trzeba podczas lotu. Odnośnie karty pokładowej to chyba normalne że za jej brak płaci się karę, to jest Wasz BILET, więc jak macie zamiar wsiąść do samolotu bez biletów :/ No już bez przesady. Ja jestem fanem tanich lotów.
  • Wiadomo ze każda linia ma swoje warunki i zasady i trzeba się do nich zastosować, Wizzair wymaga karty i tyle po co się czepiać

    Wiadomo ze każda linia ma swoje warunki i zasady i trzeba się do nich zastosować, Wizzair wymaga karty i tyle po co się czepiać