Loty z Gdańsk do Kristiansand od 76.00zł

Maj 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
246
27
28
29
30
31

Maj 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
246
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty do Norwegii. Loty z Gdańska do Kristiansand, miasta w południowej części kraju, położonego około 80km od przylądka Lindesnes, polecają tanie linie lotnicze Wizzair. Loty w sezonie wiosna – lato 2017 z Gdańska startują dwa razy w tygodniu. Wylot z gdańskiego lotniska w każdą środę i niedziele o godz 13:55 planowane lądowanie w Kristiansand o godzinie 15:25, loty z Krsitiansand także w środy i niedziele w godzinach 15:55 – 17:20. Zarezerwuj promocyjne loty z Gdańska do Krisiansand 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Kristiansand

Gdańsk Kristiansand od 2019-05-01 do 2019-10-30 Wizz Air 76.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Norwegia

2019-05-01 - 2019-10-27 76.00
2019-05-01 - 2019-10-30 76.00
2019-05-04 - 2019-10-28 209.00
2019-05-04 - 2019-10-20 96.00
2019-05-21 - 2019-10-31 96.00
2019-05-01 - 2019-10-28 25.00
2019-05-01 - 2019-10-29 76.00
2019-05-03 - 2019-10-27 76.00
2019-05-01 - 2019-10-25 76.00
2019-05-01 - 2019-10-27 96.00
2019-05-01 - 2019-10-20 96.00

Informacje o lotach Gdańsk - Kristiansand.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-05-25 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Kristiansand (KRS).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2019-08-16 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-16 01:00 Kristiansand (KRS)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61769
2019-08-16 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-16 13:00 Kristiansand (KRS)

Podróż do

Kristiansand

2019-08-19 13:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-19 16:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61770
2019-08-19 13:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-19 15:00 Gdańsk (GDN)
Cena 237 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2019-08-09 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-09 01:00 Kristiansand (KRS)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61769
2019-08-09 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-09 13:00 Kristiansand (KRS)

Podróż do

Kristiansand

2019-08-19 13:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-19 16:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61770
2019-08-19 13:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-19 15:00 Gdańsk (GDN)
Cena 248 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2019-08-09 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-09 01:00 Kristiansand (KRS)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61769
2019-08-09 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-09 13:00 Kristiansand (KRS)

Podróż do

Kristiansand

2019-08-16 13:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-16 16:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61770
2019-08-16 13:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-16 15:00 Gdańsk (GDN)
Cena 329 zł
Lot 4

Podróż z

Kristiansand

2019-08-12 01:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-12 03:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61770
2019-08-12 13:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-12 15:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-23 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-23 14:00 Kristiansand (KRS)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61769
2019-08-23 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-23 13:00 Kristiansand (KRS)
Cena 145 zł
Lot 5

Podróż z

Kristiansand

2019-08-12 01:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-12 03:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61770
2019-08-12 13:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-12 15:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-19 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-19 14:00 Kristiansand (KRS)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61769
2019-08-19 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-19 13:00 Kristiansand (KRS)
Cena 186 zł
Lot 6

Podróż z

Kristiansand

2019-08-09 01:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-09 03:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61770
2019-08-09 13:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-09 15:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-23 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-23 14:00 Kristiansand (KRS)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61769
2019-08-23 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-23 13:00 Kristiansand (KRS)
Cena 190 zł
Lot 7

Podróż z

Kristiansand

2019-08-16 01:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-16 03:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61770
2019-08-16 13:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-16 15:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-23 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-23 14:00 Kristiansand (KRS)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61769
2019-08-23 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-23 13:00 Kristiansand (KRS)
Cena 226 zł
Lot 8

Podróż z

Kristiansand

2019-08-09 01:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-09 03:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61770
2019-08-09 13:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-09 15:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-19 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-19 14:00 Kristiansand (KRS)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61769
2019-08-19 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-19 13:00 Kristiansand (KRS)
Cena 232 zł
Lot 9

Podróż z

Kristiansand

2019-08-12 01:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-12 03:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61770
2019-08-12 13:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-12 15:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-16 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-16 14:00 Kristiansand (KRS)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61769
2019-08-16 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-16 13:00 Kristiansand (KRS)
Cena 237 zł
Lot 10

Podróż z

Kristiansand

2019-08-16 01:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-16 03:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61770
2019-08-16 13:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-16 15:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-19 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-19 14:00 Kristiansand (KRS)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61769
2019-08-19 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-19 13:00 Kristiansand (KRS)
Cena 267 zł
Lot 11

Podróż z

Kristiansand

2019-08-09 01:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-09 03:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61770
2019-08-09 13:35 Kristiansand (KRS)
2019-08-09 15:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-16 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-16 14:00 Kristiansand (KRS)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61769
2019-08-16 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-16 13:00 Kristiansand (KRS)
Cena 282 zł
Lot 12

Podróż z

Kristiansand

2019-08-13 10:45 Kristiansand (KRS)
2019-08-13 08:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 9h 30m / 1 przesiadka
Norwegian
DY273
2019-08-13 10:45 Kristiansand (KRS)
2019-08-13 11:35 Oslo (OSL)
Wizz Air
W61784
2019-08-13 18:45 Oslo (OSL)
2019-08-13 20:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-23 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-23 14:00 Kristiansand (KRS)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61769
2019-08-23 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-23 13:00 Kristiansand (KRS)
Cena 404 zł
Lot 13

Podróż z

Kristiansand

2019-08-10 07:30 Kristiansand (KRS)
2019-08-10 08:10 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 12h 40m / 1 przesiadka
Norwegian
DY271
2019-08-10 07:30 Kristiansand (KRS)
2019-08-10 08:20 Oslo (OSL)
Wizz Air
W61784
2019-08-10 18:40 Oslo (OSL)
2019-08-10 20:10 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-23 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-23 14:00 Kristiansand (KRS)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61769
2019-08-23 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-23 13:00 Kristiansand (KRS)
Cena 404 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

2 opini
  • Zawsze moim marzeniem była podróż do Norwegii, słyszałem już o Kristiansand wcześniej, podobno są tam piaszczyste plaże, można wykorzystać przyjemność wakacyjnego plażowania i pozwiedzać norweskie zakamarki. Cena na 13 czerwca w jedna stone na podstawie 59 pln lepiej nie widzę.

    Zawsze moim marzeniem była podróż do Norwegii, słyszałem już o Kristiansand wcześniej, podobno są tam piaszczyste plaże, można wykorzystać przyjemność wakacyjnego plażowania i pozwiedzać norweskie zakamarki. Cena na 13 czerwca w jedna stone na podstawie 59 pln lepiej nie widzę.
  • Bardzo egzotyczna nazwa, kompletnie nie kojarzy mi się z Norwegią, a już zupełnie nie z plażą. Chyba będę musiała nadrobić wiadomości z geografii. Tyle miejsc na świecie mam nie zwiedzonych.

    Bardzo egzotyczna nazwa, kompletnie nie kojarzy mi się z Norwegią, a już zupełnie nie z plażą. Chyba będę musiała nadrobić wiadomości z geografii. Tyle miejsc na świecie mam nie zwiedzonych.