Loty z Gdańsk do Molde od 76.00zł

Grudzień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
126
28
29
30
186
31

Grudzień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
156
28
29
30
96
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Molde to norweskie miasto położone w okręgu Romsdal. Bezpośrednie loty w sezonie wiosna – lato 2017 do Molde oferują tanie linie Wizzair. Loty dobywają się dwa razy w ciągu tygodnia. Wylot z Gdańska w każdy wtorek i sobotę w godzinach 15:00 – 16:55. Loty z Norwegi do Gdańska również we wtorki i w czwartki w godzinach 17:30 – 19:20. Zapraszamy do zakupów biletu online bądź telefonicznie przez 7 dni w tygodniu


Wszystkie loty do Molde

Gdańsk Molde od 2019-11-05 do 2020-03-30 Wizz Air 76.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Norwegia

2019-11-05 - 2020-03-30 76.00
2019-11-05 - 2020-03-22 166.00
2019-11-05 - 2020-03-30 76.00
2019-11-05 - 2020-03-25 96.00
2019-11-04 - 2020-03-21 96.00
2019-11-05 - 2020-03-30 48.00
2019-11-05 - 2020-03-31 76.00
2019-11-05 - 2020-03-30 76.00
2019-11-05 - 2020-03-27 76.00
2019-11-05 - 2020-03-30 96.00
2019-11-05 - 2020-03-25 96.00

Informacje o lotach Gdańsk - Molde.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-12-10 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Molde (MOL).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2020-03-13 02:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-13 04:40 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61763
2020-03-13 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-13 16:40 Molde (MOL)

Podróż do

Molde

2020-03-23 17:50 Molde (MOL)
2020-03-23 20:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61764
2020-03-23 17:50 Molde (MOL)
2020-03-23 19:45 Gdańsk (GDN)
Cena 194 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2020-03-20 02:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-20 04:40 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61763
2020-03-20 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-20 16:40 Molde (MOL)

Podróż do

Molde

2020-03-23 17:50 Molde (MOL)
2020-03-23 20:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61764
2020-03-23 17:50 Molde (MOL)
2020-03-23 19:45 Gdańsk (GDN)
Cena 217 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2020-03-13 02:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-13 04:40 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61763
2020-03-13 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-13 16:40 Molde (MOL)

Podróż do

Molde

2020-03-27 17:10 Molde (MOL)
2020-03-27 20:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61764
2020-03-27 17:10 Molde (MOL)
2020-03-27 19:05 Gdańsk (GDN)
Cena 290 zł
Lot 4

Podróż z

Molde

2020-03-16 05:50 Molde (MOL)
2020-03-16 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61764
2020-03-16 17:50 Molde (MOL)
2020-03-16 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-20 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-20 17:40 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61763
2020-03-20 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-20 16:40 Molde (MOL)
Cena 168 zł
Lot 5

Podróż z

Molde

2020-03-13 05:10 Molde (MOL)
2020-03-13 07:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61764
2020-03-13 17:10 Molde (MOL)
2020-03-13 19:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-20 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-20 17:40 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61763
2020-03-20 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-20 16:40 Molde (MOL)
Cena 265 zł
Lot 6

Podróż z

Molde

2020-03-16 05:50 Molde (MOL)
2020-03-16 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61764
2020-03-16 17:50 Molde (MOL)
2020-03-16 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-27 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-27 17:40 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61763
2020-03-27 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-27 16:40 Molde (MOL)
Cena 295 zł
Lot 7

Podróż z

Molde

2020-03-18 09:45 Molde (MOL)
2020-03-18 02:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 5h 0m / 1 przesiadka
Norwegian
DY423
2020-03-18 09:45 Molde (MOL)
2020-03-18 10:40 Oslo (OSL)
Wizz Air
W61784
2020-03-18 13:15 Oslo (OSL)
2020-03-18 14:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-20 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-20 17:40 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61763
2020-03-20 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-20 16:40 Molde (MOL)
Cena 352 zł
Lot 8

Podróż z

Molde

2020-03-16 09:45 Molde (MOL)
2020-03-16 02:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 5h 0m / 1 przesiadka
Norwegian
DY423
2020-03-16 09:45 Molde (MOL)
2020-03-16 10:40 Oslo (OSL)
Wizz Air
W61784
2020-03-16 13:15 Oslo (OSL)
2020-03-16 14:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-20 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-20 17:40 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61763
2020-03-20 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-20 16:40 Molde (MOL)
Cena 352 zł
Lot 9

Podróż z

Molde

2020-03-13 09:45 Molde (MOL)
2020-03-13 02:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 5h 0m / 1 przesiadka
Norwegian
DY423
2020-03-13 09:45 Molde (MOL)
2020-03-13 10:40 Oslo (OSL)
Wizz Air
W61784
2020-03-13 13:15 Oslo (OSL)
2020-03-13 14:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-20 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-20 17:40 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61763
2020-03-20 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-20 16:40 Molde (MOL)
Cena 352 zł
Lot 10

Podróż z

Molde

2020-03-14 06:45 Molde (MOL)
2020-03-14 01:35 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 6h 50m / 1 przesiadka
Norwegian
DY421
2020-03-14 06:45 Molde (MOL)
2020-03-14 07:45 Oslo (OSL)
Wizz Air
W61784
2020-03-14 12:05 Oslo (OSL)
2020-03-14 13:35 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-20 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-20 17:40 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61763
2020-03-20 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-20 16:40 Molde (MOL)
Cena 376 zł
Lot 11

Podróż z

Molde

2020-03-16 05:50 Molde (MOL)
2020-03-16 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61764
2020-03-16 17:50 Molde (MOL)
2020-03-16 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-26 11:10 Gdańsk (GDN)
2020-03-26 19:00 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży 6h 50m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61783
2020-03-26 11:10 Gdańsk (GDN)
2020-03-26 12:40 Oslo (OSL)
Norwegian
DY430
2020-03-26 17:00 Oslo (OSL)
2020-03-26 18:00 Molde (MOL)
Cena 377 zł
Lot 12

Podróż z

Molde

2020-03-13 05:10 Molde (MOL)
2020-03-13 07:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61764
2020-03-13 17:10 Molde (MOL)
2020-03-13 19:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-27 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-27 17:40 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61763
2020-03-27 14:35 Gdańsk (GDN)
2020-03-27 16:40 Molde (MOL)
Cena 391 zł
Lot 13

Podróż z

Molde

2020-03-16 05:50 Molde (MOL)
2020-03-16 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61764
2020-03-16 17:50 Molde (MOL)
2020-03-16 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-03-25 11:10 Gdańsk (GDN)
2020-03-25 19:00 Molde (MOL)
Całkowity czas podróży 6h 50m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61783
2020-03-25 11:10 Gdańsk (GDN)
2020-03-25 12:40 Oslo (OSL)
Norwegian
DY430
2020-03-25 17:00 Oslo (OSL)
2020-03-25 18:00 Molde (MOL)
Cena 400 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

1 opini
  • Wydawało mi się że nie jest to zbyt popularne połączenie ale jednak jest zainteresowanie i to spore

    Wydawało mi się że nie jest to zbyt popularne połączenie ale jednak jest zainteresowanie i to spore