Loty z Gdańsk do Paryż od 219.00zł

Wrzesień 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
299
26
27
28
249
29
30

Wrzesień 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
299
26
27
28
249
29
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty z Gdańska do Paryża na międzynarodowe lotnisko Beauvais (BVA). Linie Wizzair w sezonie wiosna – lato 2017 oferują tanie loty dwa razy w tygodniu w poniedziałki i w piątki. Wyloty z Gdańska o godz 10:35, planowane lądowanie w Paryżu o godz 12:45. Loty powrotne relacji Paryż-Gdańsk dwa razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) w godzinach 13:15 – 15:25. Bilety lotnicze z Gdańska(GDN) do Paryża (BVA) w promocyjnych cenach, już od kilkudziesięciu złotych w jedną stronę. Lataj tanio do Paryża.


Wszystkie loty do Paryż

Warszawa Paryż od 2021-09-01 do 2022-03-28 Ryanair 45.00 zł
Rzeszów Paryż od 2016-11-02 do 2016-11-14 Adria Airways 299.00 zł
Łódź Paryż od 2021-09-02 do 2022-03-28 Adria Airways 199.00 zł
Kraków Paryż od 2021-09-02 do 2022-03-27 EasyJet 195.00 zł
Kraków Paryż od 2021-09-01 do 2022-03-27 Ryanair 74.00 zł
Gdańsk Paryż od 2021-09-02 do 2022-03-20 Wizz Air 219.00 zł
Katowice Paryż od 2021-09-02 do 2022-03-28 Wizz Air 89.00 zł
Poznań Paryż od 2021-09-02 do 2022-03-27 Wizz Air 119.00 zł
Warszawa Paryż od 2021-09-02 do 2022-03-29 Wizz Air 99.00 zł
Wrocław Paryż od 2021-09-01 do 2022-03-30 Ryanair 45.00 zł
Poznań Paryż od 2021-09-01 do 2022-03-29 Ryanair 45.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Francja

2021-09-02 - 2022-03-31 139.00
2021-09-02 - 2022-03-20 219.00

Informacje o lotach Gdańsk - Paryż.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-09-22 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Paryż (PAR).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2021-12-07 02:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 04:35 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61631
2021-12-07 14:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 16:35 Paryż (BVA)

Podróż do

Paryż

2021-12-11 17:10 Paryż (BVA)
2021-12-11 20:10 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61632
2021-12-11 17:10 Paryż (BVA)
2021-12-11 19:10 Gdańsk (GDN)
Cena 142 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2021-12-04 02:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-04 04:35 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61631
2021-12-04 14:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-04 16:35 Paryż (BVA)

Podróż do

Paryż

2021-12-11 17:10 Paryż (BVA)
2021-12-11 20:10 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61632
2021-12-11 17:10 Paryż (BVA)
2021-12-11 19:10 Gdańsk (GDN)
Cena 152 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2021-12-07 10:20 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 12:30 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8943
2021-12-07 10:20 Gdańsk (GDN)
2021-12-07 12:30 Paryż (BVA)

Podróż do

Paryż

2021-12-11 17:10 Paryż (BVA)
2021-12-11 20:10 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61632
2021-12-11 17:10 Paryż (BVA)
2021-12-11 19:10 Gdańsk (GDN)
Cena 155 zł
Lot 4

Podróż z

Paryż

2021-12-04 05:10 Paryż (BVA)
2021-12-04 07:10 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61632
2021-12-04 17:10 Paryż (BVA)
2021-12-04 19:10 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-14 14:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-14 17:35 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61631
2021-12-14 14:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-14 16:35 Paryż (BVA)
Cena 152 zł
Lot 5

Podróż z

Paryż

2021-12-07 12:55 Paryż (BVA)
2021-12-07 03:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8942
2021-12-07 12:55 Paryż (BVA)
2021-12-07 15:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-14 14:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-14 17:35 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61631
2021-12-14 14:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-14 16:35 Paryż (BVA)
Cena 163 zł
Lot 6

Podróż z

Paryż

2021-12-04 05:10 Paryż (BVA)
2021-12-04 07:10 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61632
2021-12-04 17:10 Paryż (BVA)
2021-12-04 19:10 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-11 14:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 17:35 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61631
2021-12-11 14:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 16:35 Paryż (BVA)
Cena 172 zł
Lot 7

Podróż z

Paryż

2021-12-07 12:55 Paryż (BVA)
2021-12-07 03:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8942
2021-12-07 12:55 Paryż (BVA)
2021-12-07 15:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-11 14:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 17:35 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61631
2021-12-11 14:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-11 16:35 Paryż (BVA)
Cena 183 zł
Lot 8

Podróż z

Paryż

2021-12-07 12:55 Paryż (BVA)
2021-12-07 03:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8942
2021-12-07 12:55 Paryż (BVA)
2021-12-07 15:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-14 10:20 Gdańsk (GDN)
2021-12-14 13:30 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8943
2021-12-14 10:20 Gdańsk (GDN)
2021-12-14 12:30 Paryż (BVA)
Cena 193 zł
Lot 9

Podróż z

Paryż

2021-12-04 05:10 Paryż (BVA)
2021-12-04 07:10 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61632
2021-12-04 17:10 Paryż (BVA)
2021-12-04 19:10 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-14 10:20 Gdańsk (GDN)
2021-12-14 13:30 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8943
2021-12-14 10:20 Gdańsk (GDN)
2021-12-14 12:30 Paryż (BVA)
Cena 196 zł
Lot 10

Podróż z

Paryż

2021-12-07 12:55 Paryż (BVA)
2021-12-07 03:05 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8942
2021-12-07 12:55 Paryż (BVA)
2021-12-07 15:05 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-09 13:15 Gdańsk (GDN)
2021-12-09 16:25 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8943
2021-12-09 13:15 Gdańsk (GDN)
2021-12-09 15:25 Paryż (BVA)
Cena 217 zł
Lot 11

Podróż z

Paryż

2021-12-04 05:10 Paryż (BVA)
2021-12-04 07:10 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61632
2021-12-04 17:10 Paryż (BVA)
2021-12-04 19:10 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-09 13:15 Gdańsk (GDN)
2021-12-09 16:25 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8943
2021-12-09 13:15 Gdańsk (GDN)
2021-12-09 15:25 Paryż (BVA)
Cena 222 zł
Lot 12

Podróż z

Paryż

2021-12-02 10:40 Paryż (BVA)
2021-12-02 12:50 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR8942
2021-12-02 10:40 Paryż (BVA)
2021-12-02 12:50 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-14 14:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-14 17:35 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61631
2021-12-14 14:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-14 16:35 Paryż (BVA)
Cena 239 zł
Lot 13

Podróż z

Paryż

2021-12-07 05:10 Paryż (BVA)
2021-12-07 07:10 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61632
2021-12-07 17:10 Paryż (BVA)
2021-12-07 19:10 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-12-14 14:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-14 17:35 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61631
2021-12-14 14:25 Gdańsk (GDN)
2021-12-14 16:35 Paryż (BVA)
Cena 244 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

1 opini
  • Trochę daleko od centrum to lotnisko Beauvais, nie ma innego bliżej miasta. jak tam dojechać jak się pierwszy raz ma odbyć podróż. Autobus zawozi nas na miejsce, trochę się pomęczymy (a teraz w tych upałach szczególnie) ale wjazd do miasta, a samolotem aż 80km od centrum??

    Trochę daleko od centrum to lotnisko Beauvais, nie ma innego bliżej miasta. jak tam dojechać jak się pierwszy raz ma odbyć podróż. Autobus zawozi nas na miejsce, trochę się pomęczymy (a teraz w tych upałach szczególnie) ale wjazd do miasta, a samolotem aż 80km od centrum??