Loty z Gdańsk do Trondheim od 119.00zł

Marzec 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
129
29
30
31
129

Marzec 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1199
29
30
31
479
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Promocyjne loty z Gdańska do Trondhaim oferują tanie linie Wizzair. W sezonie wiosna - lato 2017 bezpośrednie loty odbywają się trzy razy w tygodniu. Wyloty z gdańskiego lotniska do norweskiego Trondhaim w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 15:10, planowane lądowanie o godzinie 17:05. Loty z Norwegii do Gdańska również trzy razy w tygodniu (wtorek, czwartek, sobota), wylot o godzinie 17:35, planowany przylot do Polski o godzinie 19:35.


Wszystkie loty do Trondheim

Kraków Trondheim od 2020-10-03 do 2021-03-21 D8 349.00 zł
Gdańsk Trondheim od 2020-10-03 do 2021-03-20 Wizz Air 119.00 zł
Kraków Trondheim od 2020-10-03 do 2021-03-25 Wizz Air 99.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Norwegia

2020-10-03 - 2021-03-30 109.00
2020-10-03 - 2021-03-25 119.00
2020-10-03 - 2021-03-30 99.00
2020-10-03 - 2021-03-20 119.00
2020-10-03 - 2021-03-29 69.00
2020-10-01 - 2021-03-30 48.00
2020-10-03 - 2021-03-18 109.00
2020-10-03 - 2021-03-30 109.00
2020-10-03 - 2021-03-21 99.00
2020-10-03 - 2021-03-30 119.00
2020-10-03 - 2021-03-20 119.00

Informacje o lotach Gdańsk - Trondheim.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-03-01 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Trondheim (TRD).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2021-05-14 03:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-14 05:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61761
2021-05-14 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-14 17:20 Trondheim (TRD)

Podróż do

Trondheim

2021-05-21 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-21 20:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61762
2021-05-21 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-21 19:45 Gdańsk (GDN)
Cena 240 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2021-05-14 03:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-14 05:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61761
2021-05-14 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-14 17:20 Trondheim (TRD)

Podróż do

Trondheim

2021-05-24 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-24 20:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61762
2021-05-24 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-24 19:45 Gdańsk (GDN)
Cena 240 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2021-05-14 03:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-14 05:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61761
2021-05-14 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-14 17:20 Trondheim (TRD)

Podróż do

Trondheim

2021-05-23 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-23 20:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61762
2021-05-23 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-23 19:45 Gdańsk (GDN)
Cena 240 zł
Lot 4

Podróż z

Trondheim

2021-05-19 05:55 Trondheim (TRD)
2021-05-19 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61762
2021-05-19 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-19 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-05-28 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-28 18:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61761
2021-05-28 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-28 17:20 Trondheim (TRD)
Cena 229 zł
Lot 5

Podróż z

Trondheim

2021-05-17 05:55 Trondheim (TRD)
2021-05-17 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61762
2021-05-17 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-17 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-05-28 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-28 18:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61761
2021-05-28 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-28 17:20 Trondheim (TRD)
Cena 229 zł
Lot 6

Podróż z

Trondheim

2021-05-21 05:55 Trondheim (TRD)
2021-05-21 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61762
2021-05-21 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-21 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-05-28 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-28 18:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61761
2021-05-28 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-28 17:20 Trondheim (TRD)
Cena 239 zł
Lot 7

Podróż z

Trondheim

2021-05-17 05:55 Trondheim (TRD)
2021-05-17 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61762
2021-05-17 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-17 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-05-26 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-26 18:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61761
2021-05-26 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-26 17:20 Trondheim (TRD)
Cena 252 zł
Lot 8

Podróż z

Trondheim

2021-05-19 05:55 Trondheim (TRD)
2021-05-19 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61762
2021-05-19 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-19 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-05-26 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-26 18:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61761
2021-05-26 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-26 17:20 Trondheim (TRD)
Cena 252 zł
Lot 9

Podróż z

Trondheim

2021-05-21 05:55 Trondheim (TRD)
2021-05-21 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61762
2021-05-21 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-21 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-05-26 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-26 18:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61761
2021-05-26 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-26 17:20 Trondheim (TRD)
Cena 262 zł
Lot 10

Podróż z

Trondheim

2021-05-16 05:55 Trondheim (TRD)
2021-05-16 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61762
2021-05-16 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-16 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-05-28 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-28 18:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61761
2021-05-28 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-28 17:20 Trondheim (TRD)
Cena 269 zł
Lot 11

Podróż z

Trondheim

2021-05-14 05:55 Trondheim (TRD)
2021-05-14 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61762
2021-05-14 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-14 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-05-28 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-28 18:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61761
2021-05-28 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-28 17:20 Trondheim (TRD)
Cena 269 zł
Lot 12

Podróż z

Trondheim

2021-05-17 05:55 Trondheim (TRD)
2021-05-17 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61762
2021-05-17 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-17 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-05-21 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-21 18:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61761
2021-05-21 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-21 17:20 Trondheim (TRD)
Cena 275 zł
Lot 13

Podróż z

Trondheim

2021-05-19 05:55 Trondheim (TRD)
2021-05-19 07:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 1h 50m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61762
2021-05-19 17:55 Trondheim (TRD)
2021-05-19 19:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2021-05-21 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-21 18:20 Trondheim (TRD)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61761
2021-05-21 15:25 Gdańsk (GDN)
2021-05-21 17:20 Trondheim (TRD)
Cena 275 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini