INFOLINIA I REZERWACJA

32 728 30 45  /  801 005 360

Infolinia czynna:

Pon - Pt: 8:00 - 22:00

Sobota: 9:00 - 17:00

Niedziela: 12:00 - 20:00


Wylot z:
Przylot do:

Data wylotu:
Data przylotu:

Pasażerowie: (maksimum 9 osób)







Liczba osób - pokój 1:
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:




Newsletter
Katowice - Malmo
79.00 PLN

Loty z Katowic do Malmo


Promocja aktualna do 30.06.2017
WYLOT Katowice (Polska)
od 01.06.2017
Lotnisko wylotu:
Katowice Pyrzowice (KTW)
>
PRZYLOT Malmo (Szwecja)
do 28.10.2017
Lotnisko przylotu:
Malmo Sturup (MMX)
Wybierz opcje lotu:
ILOŚĆ OSÓB
Wybierz datę wylotu:


Data wylotu:
Wybierz datę powrotu:


Data powrotu:

Wyszukaj oferty lotów

Bilety lotnicze Katowice - Malmo Wylot z lotniska Katowice Pyrzowice , przylot na lotnisko Malmo Sturup. Wyloty oraz przyloty w dniach (Niedziela, Poniedziałek, Środa, Piątek) .

Na lotnisko Malmo-Sturup oddalonego od centrum miasta Malmo około 30km w sezoniewiosna – lato 2017 bezpośrednie loty z Katowic tanimi liniami Wizzair. Loty odbywają się cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i w niedziele. Wyloty z Katowic o godzinie 12:15, lądowanie w Malmo o godzinie 13:40. Loty powrotne również w poniedziałki, środy, piątki, niedziele w godzinach 14:10 – 15:30. Zarezerwuj tani lot do miasta Malmo położonego w południowej Szwecji online, bądź skonsultuj się pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Połączenie lotnicze na trasie Katowice - Malmo. Wyniki dla połączenia Katowice (KTW) - Malmo (MMX) najlepsze ceny, wybierz preferowaną datę i znajdziemy najtańszy bilet. Połączenia wyszukane dnia: 2016-11-09 (Ilość wyników: 6).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio
W6 1209
2017-03-03 10:50 Katowice (KTW)
2017-03-03 12:15 Malmö (MMX)
Przylot
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio
W6 1210
2017-03-10 12:45 Malmö (MMX)
2017-03-10 15:05 Katowice (KTW)
Propozycja 1
Cena : 343
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka
2017-03-03 05:35 Katowice (KTW)
2017-03-03 13:15 Malmö (MMX)
1
LO 3880
2017-03-03 05:35 Katowice (KTW)
2017-03-03 06:30 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1509
2017-03-03 11:50 Warszawa (WAW)
2017-03-03 13:15 Malmö (MMX)
W6
Przylot
Całkowity czas podróży: 1h 20m / Bezpośrednio
W6 1210
2017-03-10 12:45 Malmö (MMX)
2017-03-10 15:05 Katowice (KTW)
Propozycja 2
Cena : 259
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio
W6 1209
2017-03-03 10:50 Katowice (KTW)
2017-03-03 12:15 Malmö (MMX)
Przylot
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka
2017-03-10 13:45 Malmö (MMX)
2017-03-11 00:30 Katowice (KTW)
1
W6 1510
2017-03-10 13:45 Malmö (MMX)
2017-03-10 15:00 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3879
2017-03-10 22:40 Warszawa (WAW)
2017-03-10 23:30 Katowice (KTW)
LO
Propozycja 3
Cena : 445
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka
2017-03-03 05:35 Katowice (KTW)
2017-03-03 13:15 Malmö (MMX)
1
LO 3880
2017-03-03 05:35 Katowice (KTW)
2017-03-03 06:30 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1509
2017-03-03 11:50 Warszawa (WAW)
2017-03-03 13:15 Malmö (MMX)
W6
Przylot
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka
2017-03-10 13:45 Malmö (MMX)
2017-03-11 00:30 Katowice (KTW)
1
W6 1510
2017-03-10 13:45 Malmö (MMX)
2017-03-10 15:00 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3879
2017-03-10 22:40 Warszawa (WAW)
2017-03-10 23:30 Katowice (KTW)
LO
Propozycja 4
Cena : 360
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 25m / Bezpośrednio
W6 1209
2017-03-03 10:50 Katowice (KTW)
2017-03-03 12:15 Malmö (MMX)
Przylot
Całkowity czas podróży: 24h 40m / 1 przesiadka
2017-03-10 13:45 Malmö (MMX)
2017-03-11 15:25 Katowice (KTW)
1
W6 1510
2017-03-10 13:45 Malmö (MMX)
2017-03-10 15:00 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3883
2017-03-11 13:35 Warszawa (WAW)
2017-03-11 14:25 Katowice (KTW)
LO
Propozycja 5
Cena : 441
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka
2017-03-03 05:35 Katowice (KTW)
2017-03-03 13:15 Malmö (MMX)
1
LO 3880
2017-03-03 05:35 Katowice (KTW)
2017-03-03 06:30 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1509
2017-03-03 11:50 Warszawa (WAW)
2017-03-03 13:15 Malmö (MMX)
W6
Przylot
Całkowity czas podróży: 24h 40m / 1 przesiadka
2017-03-10 13:45 Malmö (MMX)
2017-03-11 15:25 Katowice (KTW)
1
W6 1510
2017-03-10 13:45 Malmö (MMX)
2017-03-10 15:00 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3883
2017-03-11 13:35 Warszawa (WAW)
2017-03-11 14:25 Katowice (KTW)
LO
Propozycja 6
Cena : 357
Bilety lotnicze Malmo
2017-06-01 / 2017-11-01
99.00 pln
2017-06-01 / 2017-09-30
99.00 pln
2017-06-01 / 2017-10-28
79.00 pln
2017-06-02 / 2017-11-01
99.00 pln
2017-06-03 / 2018-03-30
129.00 pln
2013-09-30 / 2013-11-05
94.00 pln
Tanie loty z Katowic do Szwecji
2017-06-01 / 2017-10-28
79.00 pln
2017-06-02 / 2017-10-31
149.00 pln
Komentarze(3)

Loty z Katowic do Malmo

5.00/5 3 3

Loty z Katowic do Malmo

03
12.2013

03-12-2013 10:12


Ile razy latam tym polączeniem zawsze jest punktualnie ,a cenowo mieszczę się w 300 zł max w dwie str

Ocena:
5

Loty z Katowic do Malmo

16
07.2014

16-07-2014 13:07


cena to wiadomo zależy kiedy kupujesz i kiedy lecisz , ale i tak te loty wychodza tanio

Ocena:
5

Loty z Katowic do Malmo

30
12.2015

30-12-2015 12:12


Ten kierunek jest i tak jednym z najtańszych i dosyć popularnym z Katowic.

Ocena:
5
Ocena
w górę

Flytic.pl - rezerwacja biletów lotniczych, hoteli, ubezpieczenia podróżne. Tanie loty do każdego miejsca na Świecie. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów lotniczych tanich oraz regularnych linii lotniczych - 7 dni w tygodniu.