Loty z Katowice do Bergen od 96.00zł

Październik 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
156
26
27
426
28
29
30
31
136

Październik 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
226
26
27
186
28
29
30
31
246
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Loty do Norwegii w promocyjnych cenach. Bezpośredni lot z Katowic do Bergen, drugiego co do wielkości miasta położonego w regionie Hordaland, stolicy regionu Fiordów. Loty tanimi liniami Wizzair w sezonie jesienno-zimowym 2107/2018 dwa razy w tygodniu w czwartek i niedziele. Wyloty z Katowic o godz 06:20, lądowanie w Bergen o godz 08:50. Loty powrotne z Bergen o godz 09:25, planowane lądowanie w Katowicach o godz 11:40. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów do Bergen online, lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Bergen

Kraków Bergen od 2019-10-03 do 2020-03-30 D8 359.00 zł
Warszawa Bergen od 2019-10-03 do 2020-03-26 D8 349.00 zł
Katowice Bergen od 2019-10-01 do 2020-03-29 Wizz Air 96.00 zł
Warszawa Bergen od 2019-10-03 do 2020-03-22 Wizz Air 76.00 zł
Szczecin Bergen od 2019-10-01 do 2020-03-30 Wizz Air 76.00 zł
Gdańsk Bergen od 2019-10-01 do 2020-03-31 Wizz Air 76.00 zł
Kraków Bergen od 2020-03-24 do 2020-09-30 Wizz Air 206.00 zł

Tanie loty z Katowice do Norwegia

2019-10-01 - 2020-03-25 76.00
2019-10-01 - 2020-03-29 96.00
2019-10-03 - 2020-03-25 76.00
2019-10-03 - 2020-03-22 76.00

Informacje o lotach Katowice - Bergen.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-10-22 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Bergen (BGO).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Katowice

2020-01-16 06:50 Katowice (KTW)
2020-01-16 09:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61219
2020-01-16 06:50 Katowice (KTW)
2020-01-16 09:25 Bergen (BGO)

Podróż do

Bergen

2020-01-23 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-23 13:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61220
2020-01-23 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-23 12:15 Katowice (KTW)
Cena 214 zł
Lot 2

Podróż z

Katowice

2020-01-23 06:50 Katowice (KTW)
2020-01-23 09:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61219
2020-01-23 06:50 Katowice (KTW)
2020-01-23 09:25 Bergen (BGO)

Podróż do

Bergen

2020-01-30 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-30 13:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61220
2020-01-30 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-30 12:15 Katowice (KTW)
Cena 226 zł
Lot 3

Podróż z

Katowice

2020-01-19 05:20 Katowice (KTW)
2020-01-19 07:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61219
2020-01-19 17:20 Katowice (KTW)
2020-01-19 19:55 Bergen (BGO)

Podróż do

Bergen

2020-01-23 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-23 13:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61220
2020-01-23 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-23 12:15 Katowice (KTW)
Cena 237 zł
Lot 4

Podróż z

Bergen

2020-01-16 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-16 12:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61220
2020-01-16 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-16 12:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-01-30 06:50 Katowice (KTW)
2020-01-30 10:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61219
2020-01-30 06:50 Katowice (KTW)
2020-01-30 09:25 Bergen (BGO)
Cena 178 zł
Lot 5

Podróż z

Bergen

2020-01-16 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-16 12:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61220
2020-01-16 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-16 12:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-01-23 06:50 Katowice (KTW)
2020-01-23 10:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61219
2020-01-23 06:50 Katowice (KTW)
2020-01-23 09:25 Bergen (BGO)
Cena 178 zł
Lot 6

Podróż z

Bergen

2020-01-23 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-23 12:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61220
2020-01-23 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-23 12:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-01-30 06:50 Katowice (KTW)
2020-01-30 10:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61219
2020-01-30 06:50 Katowice (KTW)
2020-01-30 09:25 Bergen (BGO)
Cena 202 zł
Lot 7

Podróż z

Bergen

2020-01-19 08:30 Bergen (BGO)
2020-01-19 10:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61220
2020-01-19 20:30 Bergen (BGO)
2020-01-19 22:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-01-30 06:50 Katowice (KTW)
2020-01-30 10:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61219
2020-01-30 06:50 Katowice (KTW)
2020-01-30 09:25 Bergen (BGO)
Cena 202 zł
Lot 8

Podróż z

Bergen

2020-01-19 08:30 Bergen (BGO)
2020-01-19 10:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61220
2020-01-19 20:30 Bergen (BGO)
2020-01-19 22:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-01-23 06:50 Katowice (KTW)
2020-01-23 10:25 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61219
2020-01-23 06:50 Katowice (KTW)
2020-01-23 09:25 Bergen (BGO)
Cena 202 zł
Lot 9

Podróż z

Bergen

2020-01-16 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-16 12:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61220
2020-01-16 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-16 12:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-01-26 17:20 Katowice (KTW)
2020-01-26 20:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61219
2020-01-26 17:20 Katowice (KTW)
2020-01-26 19:55 Bergen (BGO)
Cena 247 zł
Lot 10

Podróż z

Bergen

2020-01-19 08:30 Bergen (BGO)
2020-01-19 10:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61220
2020-01-19 20:30 Bergen (BGO)
2020-01-19 22:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-01-26 17:20 Katowice (KTW)
2020-01-26 20:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61219
2020-01-26 17:20 Katowice (KTW)
2020-01-26 19:55 Bergen (BGO)
Cena 271 zł
Lot 11

Podróż z

Bergen

2020-01-23 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-23 12:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61220
2020-01-23 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-23 12:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-01-26 17:20 Katowice (KTW)
2020-01-26 20:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61219
2020-01-26 17:20 Katowice (KTW)
2020-01-26 19:55 Bergen (BGO)
Cena 271 zł
Lot 12

Podróż z

Bergen

2020-01-16 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-16 12:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61220
2020-01-16 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-16 12:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-01-27 06:30 Katowice (KTW)
2020-01-27 15:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 8h 0m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61001
2020-01-27 06:30 Katowice (KTW)
2020-01-27 08:00 Londyn (LTN)
W9
W98107
2020-01-27 11:40 Londyn (LTN)
2020-01-27 14:30 Bergen (BGO)
Cena 281 zł
Lot 13

Podróż z

Bergen

2020-01-16 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-16 12:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61220
2020-01-16 10:00 Bergen (BGO)
2020-01-16 12:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-01-23 19:25 Katowice (KTW)
2020-01-24 15:30 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 19h 5m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61005
2020-01-23 19:25 Katowice (KTW)
2020-01-23 20:55 Londyn (LTN)
W9
W98107
2020-01-24 11:40 Londyn (LTN)
2020-01-24 14:30 Bergen (BGO)
Cena 281 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

8 opini
  • jak zwykle Wizzair z Katowic jest nie do przebicia pod względem cenowym

    jak zwykle Wizzair z Katowic jest nie do przebicia pod względem cenowym
  • Dobrze że Wizzair ma taki duży bagaż dodatkowy, w Norwegii są takie ceny w sklepach że zawsze lecę z wałówką, i wole sobie trochę rzeczy na zapas w Polsce kupić :)

    Dobrze że Wizzair ma taki duży bagaż dodatkowy, w Norwegii są takie ceny w sklepach że zawsze lecę z wałówką, i wole sobie trochę rzeczy na zapas w Polsce kupić :)
  • Ceny w Norwegii powalają to fakt, ale nie ma sensu wszystkiego przeliczać na nasze bo by człowiek się mocno zdziwił, jet tam inne życie inne zarobki, inne ceny no bilety jak dla tamych zarobków wychodzą smiesznie tanio

    Ceny w Norwegii powalają to fakt, ale nie ma sensu wszystkiego przeliczać na nasze bo by człowiek się mocno zdziwił, jet tam inne życie inne zarobki, inne ceny no bilety jak dla tamych zarobków wychodzą smiesznie tanio
  • Jak zarabiasz kasę tam to tanio, odwrotnie nie koniecznie, choć zdarzają się okazję i się naprawde opłaca

    Jak zarabiasz kasę tam to tanio, odwrotnie nie koniecznie, choć zdarzają się okazję i się naprawde opłaca
  • Nie ma co narzekać na ceny zwłaszcza jak się porówna ceny za benzyne czy autokar

    Nie ma co narzekać na ceny zwłaszcza jak się porówna ceny za benzyne czy autokar
  • Zależy w ile osób się jedzie bo jak więcej osób się zżuci na benzynę to nie wychodzi tak dużo ale jak jedna osoba to jednak samolot taniej, choć kasa to nie wszytko, wygoda i czas jak dla mnie tez są ważne

    Zależy w ile osób się jedzie bo jak więcej osób się zżuci na benzynę to nie wychodzi tak dużo ale jak jedna osoba to jednak samolot taniej, choć kasa to nie wszytko, wygoda i czas jak dla mnie tez są ważne