Loty z Katowice do Dortmund od 96.00zł

Maj 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
286
27
28
29
146
30
31
156

Maj 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
286
27
28
29
186
30
31
186
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Na niemieckie lotnisko Dortmund, oddalone około 16km od centrum tanie, bezpośrednie loty tanimi liniami Wizzair. Loty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 startują z Pyrzowic dwa razy dziennie 7 dni w tygodniu. Wyloty z Katowic o godz 06:10 oraz 15:20, lądowanie w Dortmundzie o godz 07:55 i 17:05. Loty powrotne z Dortmundu do Katowic również codziennie dwa razy w ciągu dnia w godzinach 08:20 - 09:50 i o godz 17:30 – 19:00. Rezerwacja tanich lotów z Katowic do Dortmundu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Dortmund

Kraków Dortmund od 2019-05-01 do 2019-10-27 Ryanair 76.00 zł
Warszawa Dortmund od 2019-05-01 do 2019-10-20 Wizz Air 199.00 zł
Poznań Dortmund od 2019-05-01 do 2019-10-29 Wizz Air 229.00 zł
Szczytno Dortmund od 2019-05-01 do 2019-10-23 Wizz Air 126.00 zł
Gdańsk Dortmund od 2019-05-01 do 2019-10-20 Wizz Air 96.00 zł
Katowice Dortmund od 2019-05-04 do 2019-10-27 Wizz Air 96.00 zł
Wrocław Dortmund od 2019-05-04 do 2019-10-20 Wizz Air 76.00 zł

Tanie loty z Katowice do Niemcy

2019-05-01 - 2019-10-25 350.00
2019-05-01 - 2019-10-27 59.00
2019-05-04 - 2019-10-28 209.00
2019-05-04 - 2019-10-27 96.00
2019-05-03 - 2019-10-20 109.00
2019-05-01 - 2019-10-20 96.00

Informacje o lotach Katowice - Dortmund.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-05-25 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Dortmund (DTM).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Katowice

2019-08-22 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-22 08:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61091
2019-08-22 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-22 08:55 Dortmund (DTM)

Podróż do

Dortmund

2019-08-26 09:40 Dortmund (DTM)
2019-08-26 12:10 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61092
2019-08-26 09:40 Dortmund (DTM)
2019-08-26 11:10 Katowice (KTW)
Cena 195 zł
Lot 2

Podróż z

Katowice

2019-08-22 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-22 08:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61091
2019-08-22 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-22 08:55 Dortmund (DTM)

Podróż do

Dortmund

2019-08-26 13:50 Dortmund (DTM)
2019-08-26 16:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61094
2019-08-26 13:50 Dortmund (DTM)
2019-08-26 15:25 Katowice (KTW)
Cena 195 zł
Lot 3

Podróż z

Katowice

2019-08-22 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-22 08:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61091
2019-08-22 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-22 08:55 Dortmund (DTM)

Podróż do

Dortmund

2019-08-25 18:15 Dortmund (DTM)
2019-08-25 20:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61098
2019-08-25 18:15 Dortmund (DTM)
2019-08-25 19:45 Katowice (KTW)
Cena 207 zł
Lot 4

Podróż z

Dortmund

2019-08-20 07:20 Dortmund (DTM)
2019-08-20 08:50 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61098
2019-08-20 19:20 Dortmund (DTM)
2019-08-20 20:50 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-08-28 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-28 09:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61091
2019-08-28 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-28 08:55 Dortmund (DTM)
Cena 170 zł
Lot 5

Podróż z

Dortmund

2019-08-20 09:20 Dortmund (DTM)
2019-08-20 10:50 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61092
2019-08-20 09:20 Dortmund (DTM)
2019-08-20 10:50 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-08-28 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-28 09:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61091
2019-08-28 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-28 08:55 Dortmund (DTM)
Cena 170 zł
Lot 6

Podróż z

Dortmund

2019-08-20 07:20 Dortmund (DTM)
2019-08-20 08:50 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61098
2019-08-20 19:20 Dortmund (DTM)
2019-08-20 20:50 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-08-29 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-29 09:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61091
2019-08-29 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-29 08:55 Dortmund (DTM)
Cena 170 zł
Lot 7

Podróż z

Dortmund

2019-08-20 09:20 Dortmund (DTM)
2019-08-20 10:50 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61092
2019-08-20 09:20 Dortmund (DTM)
2019-08-20 10:50 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-08-29 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-29 09:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61091
2019-08-29 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-29 08:55 Dortmund (DTM)
Cena 170 zł
Lot 8

Podróż z

Dortmund

2019-08-19 01:50 Dortmund (DTM)
2019-08-19 03:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61094
2019-08-19 13:50 Dortmund (DTM)
2019-08-19 15:25 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-08-28 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-28 09:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61091
2019-08-28 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-28 08:55 Dortmund (DTM)
Cena 183 zł
Lot 9

Podróż z

Dortmund

2019-08-21 01:50 Dortmund (DTM)
2019-08-21 03:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61094
2019-08-21 13:50 Dortmund (DTM)
2019-08-21 15:25 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-08-28 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-28 09:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61091
2019-08-28 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-28 08:55 Dortmund (DTM)
Cena 183 zł
Lot 10

Podróż z

Dortmund

2019-08-21 01:50 Dortmund (DTM)
2019-08-21 03:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61094
2019-08-21 13:50 Dortmund (DTM)
2019-08-21 15:25 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-08-29 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-29 09:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61091
2019-08-29 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-29 08:55 Dortmund (DTM)
Cena 183 zł
Lot 11

Podróż z

Dortmund

2019-08-19 01:50 Dortmund (DTM)
2019-08-19 03:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61094
2019-08-19 13:50 Dortmund (DTM)
2019-08-19 15:25 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-08-29 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-29 09:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61091
2019-08-29 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-29 08:55 Dortmund (DTM)
Cena 183 zł
Lot 12

Podróż z

Dortmund

2019-08-20 07:20 Dortmund (DTM)
2019-08-20 08:50 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61098
2019-08-20 19:20 Dortmund (DTM)
2019-08-20 20:50 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-08-31 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-31 09:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61091
2019-08-31 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-31 08:55 Dortmund (DTM)
Cena 205 zł
Lot 13

Podróż z

Dortmund

2019-08-20 09:20 Dortmund (DTM)
2019-08-20 10:50 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61092
2019-08-20 09:20 Dortmund (DTM)
2019-08-20 10:50 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-08-31 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-31 09:55 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61091
2019-08-31 07:15 Katowice (KTW)
2019-08-31 08:55 Dortmund (DTM)
Cena 205 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

10 opini
  • Loty do Niemiec zawsze cieszyły się popularnością i ja miałam także okazje skorzystać z połączenia na trasie Katowice Dortmund. Linie stanęły na wysokości zadania i doleciałam na miejsce, przy okazji pozdrawiam całą ekipę Wizzaira. Rozwijajcie się tak dalej.

    Loty do Niemiec zawsze cieszyły się popularnością i ja miałam także okazje skorzystać z połączenia na trasie Katowice Dortmund. Linie stanęły na wysokości zadania i doleciałam na miejsce, przy okazji pozdrawiam całą ekipę Wizzaira. Rozwijajcie się tak dalej.
  • poprostu sie opłaca i tyle.

    poprostu sie opłaca i tyle.
  • Nie mam porównania z innymi liniami bo nie miałam okazji jeszcze latać, ale z tego połaczenia jestem zadowolona i polecam wszsytkim

    Nie mam porównania z innymi liniami bo nie miałam okazji jeszcze latać, ale z tego połaczenia jestem zadowolona i polecam wszsytkim
  • Ja latałam różnymi liniami Wizzair wole niż np. Ryanaira ale niema co ukrywac ze do innych linii troche im jeszcze brakuje

    Ja latałam różnymi liniami Wizzair wole niż np. Ryanaira ale niema co ukrywac ze do innych linii troche im jeszcze brakuje
  • Brakuje oj brakuje ale nie ma wyboru w Polsce liczą się tylko dwie tanie linie i póki co nie zapowiada sie na więcej niby jest Easy Jest i Norwegian ale to tylko nieliczne kierunki, a jęsli chodzi o to połączenie to dopiero mam zamiar skorzystać i mam nadzieje będzie ok

    Brakuje oj brakuje ale nie ma wyboru w Polsce liczą się tylko dwie tanie linie i póki co nie zapowiada sie na więcej niby jest Easy Jest i Norwegian ale to tylko nieliczne kierunki, a jęsli chodzi o to połączenie to dopiero mam zamiar skorzystać i mam nadzieje będzie ok
  • Można się do kilku rzeczy przyczepić, ale po co, każdy wie ze Wizzair to nie są niewiadomo jakie linie , płacisz tu za bilet i za to ze z miejsca A lecisz do punktu B i nic więcej nie oczekuj a będziesz zadowolony

    Można się do kilku rzeczy przyczepić, ale po co, każdy wie ze Wizzair to nie są niewiadomo jakie linie , płacisz tu za bilet i za to ze z miejsca A lecisz do punktu B i nic więcej nie oczekuj a będziesz zadowolony