Loty z Katowice do Eindhoven od 76.00zł

Grudzień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
136
26
296
27
296
28
506
29
506
30
376
31
316

Grudzień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
336
26
276
27
426
28
296
29
276
30
246
31
206
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Tanie linie Wizzair proponują promocyjne ceny na loty do Eindhoven, piątego pod względem wielkości holenderskiego miasta położonego nad rzeką Dommel. Loty z Katowic-Pyrzowic w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 odbywają się sześć razy w tygodniu (poniedziałek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela). Wylot z Katowic o godz 07:30, lądowanie w Eindhoven o godz 09:30. Loty powrotne z Eindhoven do Katowic także sześć razy w tygodniu, wylot z Eindhoven w poniedziałki, środy, czwartki, piątki, soboty i w niedziele w godzinach 15:40-17:20. Możliwa online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Eindhoven

Warszawa Eindhoven od 2019-11-05 do 2020-03-27 Ryanair 79.00 zł
Poznań Eindhoven od 2019-11-05 do 2020-03-29 Wizz Air 96.00 zł
Lublin Eindhoven od 2019-11-05 do 2020-03-30 Wizz Air 76.00 zł
Kraków Eindhoven od 2019-11-05 do 2020-03-22 Ryanair 75.00 zł
Gdańsk Eindhoven od 2019-11-05 do 2020-03-30 Wizz Air 76.00 zł
Katowice Eindhoven od 2019-11-05 do 2020-03-25 Wizz Air 76.00 zł
Warszawa Eindhoven od 2019-11-05 do 2020-03-26 Wizz Air 96.00 zł
Wrocław Eindhoven od 2019-11-05 do 2020-03-27 Wizz Air 76.00 zł
Kraków Eindhoven od 2019-10-02 do 2020-03-20 Wizz Air 76.00 zł

Tanie loty z Katowice do Holandia

2019-11-05 - 2020-03-27 39.00
2019-11-05 - 2020-03-25 76.00

Informacje o lotach Katowice - Eindhoven.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-12-09 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Eindhoven (EIN).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Katowice

2020-02-15 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-15 09:50 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61071
2020-02-15 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-15 09:50 Eindhoven (EIN)

Podróż do

Eindhoven

2020-02-24 15:10 Eindhoven (EIN)
2020-02-24 17:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61072
2020-02-24 15:10 Eindhoven (EIN)
2020-02-24 16:45 Katowice (KTW)
Cena 98 zł
Lot 2

Podróż z

Katowice

2020-02-20 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-20 09:50 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61071
2020-02-20 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-20 09:50 Eindhoven (EIN)

Podróż do

Eindhoven

2020-02-24 15:10 Eindhoven (EIN)
2020-02-24 17:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61072
2020-02-24 15:10 Eindhoven (EIN)
2020-02-24 16:45 Katowice (KTW)
Cena 98 zł
Lot 3

Podróż z

Katowice

2020-02-19 06:55 Katowice (KTW)
2020-02-19 08:55 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61071
2020-02-19 06:55 Katowice (KTW)
2020-02-19 08:55 Eindhoven (EIN)

Podróż do

Eindhoven

2020-02-24 15:10 Eindhoven (EIN)
2020-02-24 17:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61072
2020-02-24 15:10 Eindhoven (EIN)
2020-02-24 16:45 Katowice (KTW)
Cena 98 zł
Lot 4

Podróż z

Eindhoven

2020-02-17 03:10 Eindhoven (EIN)
2020-02-17 04:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61072
2020-02-17 15:10 Eindhoven (EIN)
2020-02-17 16:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-02-22 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-22 10:50 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61071
2020-02-22 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-22 09:50 Eindhoven (EIN)
Cena 98 zł
Lot 5

Podróż z

Eindhoven

2020-02-17 03:10 Eindhoven (EIN)
2020-02-17 04:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61072
2020-02-17 15:10 Eindhoven (EIN)
2020-02-17 16:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-02-25 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-25 10:50 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61071
2020-02-25 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-25 09:50 Eindhoven (EIN)
Cena 98 zł
Lot 6

Podróż z

Eindhoven

2020-02-20 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-20 12:05 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61072
2020-02-20 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-20 12:05 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-02-27 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-27 10:50 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61071
2020-02-27 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-27 09:50 Eindhoven (EIN)
Cena 98 zł
Lot 7

Podróż z

Eindhoven

2020-02-13 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-13 12:05 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61072
2020-02-13 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-13 12:05 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-02-27 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-27 10:50 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61071
2020-02-27 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-27 09:50 Eindhoven (EIN)
Cena 98 zł
Lot 8

Podróż z

Eindhoven

2020-02-13 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-13 12:05 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61072
2020-02-13 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-13 12:05 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-02-20 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-20 10:50 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61071
2020-02-20 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-20 09:50 Eindhoven (EIN)
Cena 98 zł
Lot 9

Podróż z

Eindhoven

2020-02-13 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-13 12:05 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61072
2020-02-13 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-13 12:05 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-02-24 06:55 Katowice (KTW)
2020-02-24 09:55 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61071
2020-02-24 06:55 Katowice (KTW)
2020-02-24 08:55 Eindhoven (EIN)
Cena 98 zł
Lot 10

Podróż z

Eindhoven

2020-02-20 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-20 12:05 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61072
2020-02-20 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-20 12:05 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-02-25 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-25 10:50 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61071
2020-02-25 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-25 09:50 Eindhoven (EIN)
Cena 98 zł
Lot 11

Podróż z

Eindhoven

2020-02-20 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-20 12:05 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61072
2020-02-20 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-20 12:05 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-02-22 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-22 10:50 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61071
2020-02-22 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-22 09:50 Eindhoven (EIN)
Cena 98 zł
Lot 12

Podróż z

Eindhoven

2020-02-13 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-13 12:05 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61072
2020-02-13 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-13 12:05 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-02-22 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-22 10:50 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61071
2020-02-22 07:50 Katowice (KTW)
2020-02-22 09:50 Eindhoven (EIN)
Cena 98 zł
Lot 13

Podróż z

Eindhoven

2020-02-13 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-13 12:05 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61072
2020-02-13 10:25 Eindhoven (EIN)
2020-02-13 12:05 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-02-26 06:55 Katowice (KTW)
2020-02-26 09:55 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61071
2020-02-26 06:55 Katowice (KTW)
2020-02-26 08:55 Eindhoven (EIN)
Cena 98 zł

Komentarze i oceny

4.85 / 5

13 opini
  • Jedno z lepszych połączeń do Holandii jakim latam, Wizzair ma zawsze dobre ceny, szczerze polecam

    Jedno z lepszych połączeń do Holandii jakim latam, Wizzair ma zawsze dobre ceny, szczerze polecam
  • Połączenie do Eindhoven Wizzairem przeważnie nie wychodzi drogo więc polecam

    Połączenie do Eindhoven Wizzairem przeważnie nie wychodzi drogo więc polecam
  • POZA BAGAŻAMI KTÓRE TERAZ POWPROWADZALI JAKIEŚ MINI, PŁATNE , BEZPŁATNE WSZYSTKO OK, MIŁA OBSŁUGA, PUNKTUALNIE, POLECAM

    POZA BAGAŻAMI KTÓRE TERAZ POWPROWADZALI JAKIEŚ MINI, PŁATNE , BEZPŁATNE WSZYSTKO OK, MIŁA OBSŁUGA, PUNKTUALNIE, POLECAM
  • Loty do Eindhoven z reguły są w dosyć dobrych cenach, sam lot ok, polecam

    Loty do Eindhoven z reguły są w dosyć dobrych cenach, sam lot ok, polecam
  • Holandia to jedno z państw które od zawsze mi się marzyło odwiedzić, głównie ze względu na przepiękne widoki i mam nadzieję że się nie zawiodę

    Holandia to jedno z państw które od zawsze mi się marzyło odwiedzić, głównie ze względu na przepiękne widoki i mam nadzieję że się nie zawiodę
  • Eindhoven to spoko miasto, ludzie bardziej wyluzowani, uśmiechnięci, tylko nie pisze że napaleni bo to jakiś stereotyp że każdy w Holandii pali trawę, poprostu ludzie są bardzo przyjazdni, zresztą trzeba się przkonać osobiście, ja spróbowałem7 lat temu i się zakochałem w tym kraju, mam tam przyjaciół i teraz latam regularnie,jak tylko moge sobie na to pozwolić , ale ceny nie sa złe, nocleg w moim wypadku odpada więc korzystam

    Eindhoven to spoko miasto, ludzie bardziej wyluzowani, uśmiechnięci, tylko nie pisze że napaleni bo to jakiś stereotyp że każdy w Holandii pali trawę, poprostu ludzie są bardzo przyjazdni, zresztą trzeba się przkonać osobiście, ja spróbowałem7 lat temu i się zakochałem w tym kraju, mam tam przyjaciół i teraz latam regularnie,jak tylko moge sobie na to pozwolić , ale ceny nie sa złe, nocleg w moim wypadku odpada więc korzystam