Loty z Katowice do Kolonia od 89.00zł

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
48
29
30
48
31

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
104
29
30
52
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Tanie bezpośrednie loty do Niemiec, na lotnisko Kolonia-Bonn, szósty pod względem wielkości port lotniczy w kraju, położony od centrum Kolonii około 15km na południowy wschód. Loty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 oferuje tani przewoźnik Wizzair z Katowic dwa razy w tygodniu w poniedziałki i w piątki. Wylot z Katowic o godz 11:25, planowane lądowanie w Kolonii o godz 13:15. Loty powrotne z Kolonii do Katowic także dwa razy w tygodniu (poniedziałek, piątek) w godzinach 13:50-15:25. Zaplanuj swoja podróż do Niemiec, kup promocyjny lot do Kolonii online 7 dni w tygodniu, lub pod numerami infolinii.


Wszystkie loty do Kolonia

Kraków Kolonia od 2020-01-03 do 2020-10-24 Airberlin 345.00 zł
Warszawa Kolonia od 2020-01-03 do 2020-10-19 Ryanair 48.00 zł
Gdańsk Kolonia od 2020-01-03 do 2020-10-30 Wizz Air 89.00 zł
Katowice Kolonia od 2020-01-03 do 2020-10-27 Wizz Air 89.00 zł
Katowice Kolonia od 2020-01-02 do 2020-10-24 Ryanair 79.00 zł
Szczytno Kolonia od 2020-01-02 do 2020-10-30 Ryanair 36.00 zł

Tanie loty z Katowice do Niemcy

2020-01-03 - 2020-10-28 350.00
2020-01-03 - 2020-10-19 59.00
2020-01-03 - 2020-10-19 209.00
2020-01-03 - 2020-10-19 89.00
2020-01-03 - 2020-10-27 109.00
2020-01-03 - 2020-10-27 89.00
2020-01-02 - 2020-10-17 99.00
2020-01-02 - 2020-10-24 79.00

Informacje o lotach Katowice - Kolonia.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-01-27 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Kolonia (CGN).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Katowice

2020-04-04 04:20 Katowice (KTW)
2020-04-04 06:05 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61099
2020-04-04 16:20 Katowice (KTW)
2020-04-04 18:05 Kolonia (CGN)

Podróż do

Kolonia

2020-04-14 10:10 Kolonia (CGN)
2020-04-14 12:55 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6869
2020-04-14 10:10 Kolonia (CGN)
2020-04-14 11:55 Katowice (KTW)
Cena 159 zł
Lot 2

Podróż z

Katowice

2020-04-07 04:20 Katowice (KTW)
2020-04-07 06:05 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61099
2020-04-07 16:20 Katowice (KTW)
2020-04-07 18:05 Kolonia (CGN)

Podróż do

Kolonia

2020-04-14 10:10 Kolonia (CGN)
2020-04-14 12:55 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6869
2020-04-14 10:10 Kolonia (CGN)
2020-04-14 11:55 Katowice (KTW)
Cena 159 zł
Lot 3

Podróż z

Katowice

2020-04-02 04:20 Katowice (KTW)
2020-04-02 06:05 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61099
2020-04-02 16:20 Katowice (KTW)
2020-04-02 18:05 Kolonia (CGN)

Podróż do

Kolonia

2020-04-14 10:10 Kolonia (CGN)
2020-04-14 12:55 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6869
2020-04-14 10:10 Kolonia (CGN)
2020-04-14 11:55 Katowice (KTW)
Cena 159 zł
Lot 4

Podróż z

Kolonia

2020-04-02 09:50 Kolonia (CGN)
2020-04-02 11:35 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6869
2020-04-02 21:50 Kolonia (CGN)
2020-04-02 23:35 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-04-09 19:40 Katowice (KTW)
2020-04-09 22:25 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6868
2020-04-09 19:40 Katowice (KTW)
2020-04-09 21:25 Kolonia (CGN)
Cena 180 zł
Lot 5

Podróż z

Kolonia

2020-04-07 10:10 Kolonia (CGN)
2020-04-07 11:55 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6869
2020-04-07 10:10 Kolonia (CGN)
2020-04-07 11:55 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-04-09 19:40 Katowice (KTW)
2020-04-09 22:25 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6868
2020-04-09 19:40 Katowice (KTW)
2020-04-09 21:25 Kolonia (CGN)
Cena 180 zł
Lot 6

Podróż z

Kolonia

2020-04-02 09:50 Kolonia (CGN)
2020-04-02 11:35 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6869
2020-04-02 21:50 Kolonia (CGN)
2020-04-02 23:35 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-04-11 07:50 Katowice (KTW)
2020-04-11 10:35 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6868
2020-04-11 07:50 Katowice (KTW)
2020-04-11 09:35 Kolonia (CGN)
Cena 185 zł
Lot 7

Podróż z

Kolonia

2020-04-07 10:10 Kolonia (CGN)
2020-04-07 11:55 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6869
2020-04-07 10:10 Kolonia (CGN)
2020-04-07 11:55 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-04-11 07:50 Katowice (KTW)
2020-04-11 10:35 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6868
2020-04-11 07:50 Katowice (KTW)
2020-04-11 09:35 Kolonia (CGN)
Cena 185 zł
Lot 8

Podróż z

Kolonia

2020-04-02 06:40 Kolonia (CGN)
2020-04-02 08:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61100
2020-04-02 18:40 Kolonia (CGN)
2020-04-02 20:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-04-09 19:40 Katowice (KTW)
2020-04-09 22:25 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6868
2020-04-09 19:40 Katowice (KTW)
2020-04-09 21:25 Kolonia (CGN)
Cena 190 zł
Lot 9

Podróż z

Kolonia

2020-04-02 06:40 Kolonia (CGN)
2020-04-02 08:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61100
2020-04-02 18:40 Kolonia (CGN)
2020-04-02 20:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-04-11 07:50 Katowice (KTW)
2020-04-11 10:35 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6868
2020-04-11 07:50 Katowice (KTW)
2020-04-11 09:35 Kolonia (CGN)
Cena 196 zł
Lot 10

Podróż z

Kolonia

2020-04-07 10:10 Kolonia (CGN)
2020-04-07 11:55 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6869
2020-04-07 10:10 Kolonia (CGN)
2020-04-07 11:55 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-04-14 08:00 Katowice (KTW)
2020-04-14 10:45 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6868
2020-04-14 08:00 Katowice (KTW)
2020-04-14 09:45 Kolonia (CGN)
Cena 199 zł
Lot 11

Podróż z

Kolonia

2020-04-02 09:50 Kolonia (CGN)
2020-04-02 11:35 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6869
2020-04-02 21:50 Kolonia (CGN)
2020-04-02 23:35 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-04-14 08:00 Katowice (KTW)
2020-04-14 10:45 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6868
2020-04-14 08:00 Katowice (KTW)
2020-04-14 09:45 Kolonia (CGN)
Cena 199 zł
Lot 12

Podróż z

Kolonia

2020-04-02 09:50 Kolonia (CGN)
2020-04-02 11:35 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6869
2020-04-02 21:50 Kolonia (CGN)
2020-04-02 23:35 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-04-09 16:20 Katowice (KTW)
2020-04-09 19:05 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61099
2020-04-09 16:20 Katowice (KTW)
2020-04-09 18:05 Kolonia (CGN)
Cena 205 zł
Lot 13

Podróż z

Kolonia

2020-04-07 10:10 Kolonia (CGN)
2020-04-07 11:55 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6869
2020-04-07 10:10 Kolonia (CGN)
2020-04-07 11:55 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-04-09 16:20 Katowice (KTW)
2020-04-09 19:05 Kolonia (CGN)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61099
2020-04-09 16:20 Katowice (KTW)
2020-04-09 18:05 Kolonia (CGN)
Cena 205 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

12 opini
  • Trasa Kolonia -Katowice znam na pamięć , polecam

    Trasa Kolonia -Katowice znam na pamięć , polecam
  • Wcześniej jeżdziłam kilka lat samochodem/ busem ale odkąd pierwszy raz poleciałm niezamienie sie na nic innego

    Wcześniej jeżdziłam kilka lat samochodem/ busem ale odkąd pierwszy raz poleciałm niezamienie sie na nic innego
  • Na lotnisku aż różowo od samolotów Wizzera, widać że te linie rządza w Katowicach

    Na lotnisku aż różowo od samolotów Wizzera, widać że te linie rządza w Katowicach
  • No jakby nie patrzeć Pyrzowice to główna baza Wizzara w PL, i bardzo dobrze bo często latam tymi liniami w różnych kierunkach i z Katowic mają dużo lotów w niskich cenach

    No jakby nie patrzeć Pyrzowice to główna baza Wizzara w PL, i bardzo dobrze bo często latam tymi liniami w różnych kierunkach i z Katowic mają dużo lotów w niskich cenach
  • no to chyba jedno z najlepszych lotnisk jeśli chodzi o baze lotów, jest z czego wybrać

    no to chyba jedno z najlepszych lotnisk jeśli chodzi o baze lotów, jest z czego wybrać
  • No rzeczywiście Katowice maja fajną sieć połączeń i dużo możliwości lotów, ale ja i tak w kółko klepie jedną trasę Katowice- Kolonia i na razie nie zapowiada się na inne

    No rzeczywiście Katowice maja fajną sieć połączeń i dużo możliwości lotów, ale ja i tak w kółko klepie jedną trasę Katowice- Kolonia i na razie nie zapowiada się na inne