Loty z Katowice do Puerto del Rosario od 206.00zł

Luty 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Luty 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Wszystkie loty do Puerto del Rosario

Warszawa Puerto del Rosario od 2020-10-01 do 2021-03-20 Ryanair 356.00 zł
Katowice Puerto del Rosario od 2020-10-03 do 2021-03-29 Wizz Air 206.00 zł

Tanie loty z Katowice do Hiszpania

2020-10-03 - 2021-03-25 249.00
2020-10-03 - 2021-03-25 209.00
2020-10-03 - 2021-03-21 329.00
2020-10-03 - 2021-03-29 206.00
2020-10-03 - 2021-03-26 139.00
2020-10-03 - 2021-03-31 139.00
2020-10-03 - 2021-03-29 159.00
2020-10-01 - 2021-03-28 279.00
2020-10-03 - 2021-03-24 199.00

Informacje o lotach Katowice - Puerto del Rosario.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-02-26 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Puerto del Rosario (FUE).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Katowice

2021-06-05 11:15 Katowice (KTW)
2021-06-06 07:30 Fuerteventura (FUE)
Całkowity czas podróży 21h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1050
2021-06-05 23:15 Katowice (KTW)
2021-06-06 00:55 Edynburg (EDI)
Ryanair
FR8421
2021-06-06 14:55 Edynburg (EDI)
2021-06-06 19:30 Fuerteventura (FUE)

Podróż do

Fuerteventura

2021-06-10 18:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-11 12:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 15h 45m / 1 przesiadka
Wizz Air
W64704
2021-06-10 18:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-10 23:50 Dortmund (DTM)
Ryanair
FR6893
2021-06-11 09:45 Dortmund (DTM)
2021-06-11 11:15 Katowice (KTW)
Cena 645 zł
Lot 2

Podróż z

Katowice

2021-06-03 08:45 Katowice (KTW)
2021-06-04 12:15 Fuerteventura (FUE)
Całkowity czas podróży 16h 30m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61005
2021-06-03 20:45 Katowice (KTW)
2021-06-03 22:10 Londyn (LTN)
W9
W95121
2021-06-04 08:05 Londyn (LTN)
2021-06-04 12:15 Fuerteventura (FUE)

Podróż do

Fuerteventura

2021-06-10 18:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-11 12:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 15h 45m / 1 przesiadka
Wizz Air
W64704
2021-06-10 18:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-10 23:50 Dortmund (DTM)
Ryanair
FR6893
2021-06-11 09:45 Dortmund (DTM)
2021-06-11 11:15 Katowice (KTW)
Cena 650 zł
Lot 3

Podróż z

Katowice

2021-05-30 07:45 Katowice (KTW)
2021-05-30 06:00 Fuerteventura (FUE)
Całkowity czas podróży 11h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6892
2021-05-30 07:45 Katowice (KTW)
2021-05-30 09:20 Dortmund (DTM)
Wizz Air
W64703
2021-05-30 14:25 Dortmund (DTM)
2021-05-30 18:00 Fuerteventura (FUE)

Podróż do

Fuerteventura

2021-06-10 18:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-11 12:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 15h 45m / 1 przesiadka
Wizz Air
W64704
2021-06-10 18:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-10 23:50 Dortmund (DTM)
Ryanair
FR6893
2021-06-11 09:45 Dortmund (DTM)
2021-06-11 11:15 Katowice (KTW)
Cena 654 zł
Lot 4

Podróż z

Fuerteventura

2021-06-03 06:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 15h 45m / 1 przesiadka
Wizz Air
W64704
2021-06-03 18:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-03 23:50 Dortmund (DTM)
Ryanair
FR6893
2021-06-04 09:45 Dortmund (DTM)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2021-06-05 23:15 Katowice (KTW)
2021-06-06 20:30 Fuerteventura (FUE)
Całkowity czas podróży 21h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1050
2021-06-05 23:15 Katowice (KTW)
2021-06-06 00:55 Edynburg (EDI)
Ryanair
FR8421
2021-06-06 14:55 Edynburg (EDI)
2021-06-06 19:30 Fuerteventura (FUE)
Cena 671 zł
Lot 5

Podróż z

Fuerteventura

2021-06-03 06:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 15h 45m / 1 przesiadka
Wizz Air
W64704
2021-06-03 18:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-03 23:50 Dortmund (DTM)
Ryanair
FR6893
2021-06-04 09:45 Dortmund (DTM)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2021-06-12 10:55 Katowice (KTW)
2021-06-13 09:40 Fuerteventura (FUE)
Całkowity czas podróży 22h 45m / 2 przesiadka
Ryanair
FR6868
2021-06-12 10:55 Katowice (KTW)
2021-06-12 12:40 Kolonia (CGN)
Ryanair
FR302
2021-06-12 15:50 Kolonia (CGN)
2021-06-12 19:30 Las Palmas de Gran Canaria (LPA)
Air Europa
UX2119
2021-06-13 08:00 Las Palmas de Gran Canaria (LPA)
2021-06-13 08:40 Fuerteventura (FUE)
Cena 697 zł
Lot 6

Podróż z

Fuerteventura

2021-06-04 09:10 Fuerteventura (FUE)
2021-06-05 02:50 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 28h 40m / 3 przesiadka
Ryanair
FR5395
2021-06-04 09:10 Fuerteventura (FUE)
2021-06-04 12:10 Sewilla (SVQ)
Ryanair
FR2208
2021-06-04 14:10 Sewilla (SVQ)
2021-06-04 15:20 Walencja (VLC)
Ryanair
FR2256
2021-06-05 07:45 Walencja (VLC)
2021-06-05 10:15 Kolonia (CGN)
Ryanair
FR6869
2021-06-05 13:05 Kolonia (CGN)
2021-06-05 14:50 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2021-06-06 07:45 Katowice (KTW)
2021-06-06 19:00 Fuerteventura (FUE)
Całkowity czas podróży 11h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6892
2021-06-06 07:45 Katowice (KTW)
2021-06-06 09:20 Dortmund (DTM)
Wizz Air
W64703
2021-06-06 14:25 Dortmund (DTM)
2021-06-06 18:00 Fuerteventura (FUE)
Cena 694 zł
Lot 7

Podróż z

Fuerteventura

2021-06-03 06:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 15h 45m / 1 przesiadka
Wizz Air
W64704
2021-06-03 18:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-03 23:50 Dortmund (DTM)
Ryanair
FR6893
2021-06-04 09:45 Dortmund (DTM)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2021-06-06 07:45 Katowice (KTW)
2021-06-06 19:00 Fuerteventura (FUE)
Całkowity czas podróży 11h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6892
2021-06-06 07:45 Katowice (KTW)
2021-06-06 09:20 Dortmund (DTM)
Wizz Air
W64703
2021-06-06 14:25 Dortmund (DTM)
2021-06-06 18:00 Fuerteventura (FUE)
Cena 710 zł
Lot 8

Podróż z

Fuerteventura

2021-05-31 09:20 Fuerteventura (FUE)
2021-06-01 02:50 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 28h 30m / 3 przesiadka
Ryanair
FR5395
2021-05-31 09:20 Fuerteventura (FUE)
2021-05-31 12:20 Sewilla (SVQ)
Ryanair
FR2208
2021-05-31 23:35 Sewilla (SVQ)
2021-06-01 00:45 Walencja (VLC)
Ryanair
FR2256
2021-06-01 07:00 Walencja (VLC)
2021-06-01 09:30 Kolonia (CGN)
Ryanair
FR6869
2021-06-01 13:05 Kolonia (CGN)
2021-06-01 14:50 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2021-06-06 07:45 Katowice (KTW)
2021-06-06 19:00 Fuerteventura (FUE)
Całkowity czas podróży 11h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6892
2021-06-06 07:45 Katowice (KTW)
2021-06-06 09:20 Dortmund (DTM)
Wizz Air
W64703
2021-06-06 14:25 Dortmund (DTM)
2021-06-06 18:00 Fuerteventura (FUE)
Cena 717 zł
Lot 9

Podróż z

Fuerteventura

2021-06-03 06:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 15h 45m / 1 przesiadka
Wizz Air
W64704
2021-06-03 18:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-03 23:50 Dortmund (DTM)
Ryanair
FR6893
2021-06-04 09:45 Dortmund (DTM)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2021-06-11 12:30 Katowice (KTW)
2021-06-12 12:15 Fuerteventura (FUE)
Całkowity czas podróży 23h 45m / 2 przesiadka
Ryanair
FR6896
2021-06-11 12:30 Katowice (KTW)
2021-06-11 15:05 Kijów (KBP)
Ryanair
FR5405
2021-06-11 21:50 Kijów (KBP)
2021-06-11 23:05 Berlin (BER)
Ryanair
FR1101
2021-06-12 07:10 Berlin (BER)
2021-06-12 11:15 Fuerteventura (FUE)
Cena 744 zł
Lot 10

Podróż z

Fuerteventura

2021-06-03 06:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 15h 45m / 1 przesiadka
Wizz Air
W64704
2021-06-03 18:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-03 23:50 Dortmund (DTM)
Ryanair
FR6893
2021-06-04 09:45 Dortmund (DTM)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2021-06-12 21:00 Katowice (KTW)
2021-06-13 17:20 Fuerteventura (FUE)
Całkowity czas podróży 20h 20m / 2 przesiadka
Ryanair
FR5427
2021-06-12 21:00 Katowice (KTW)
2021-06-12 22:45 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6992
2021-06-13 07:55 Mediolan (BGY)
2021-06-13 10:10 Madryt (MAD)
Ryanair
FR5468
2021-06-13 14:35 Madryt (MAD)
2021-06-13 16:20 Fuerteventura (FUE)
Cena 748 zł
Lot 11

Podróż z

Fuerteventura

2021-06-03 06:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 15h 45m / 1 przesiadka
Wizz Air
W64704
2021-06-03 18:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-03 23:50 Dortmund (DTM)
Ryanair
FR6893
2021-06-04 09:45 Dortmund (DTM)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2021-06-12 23:15 Katowice (KTW)
2021-06-13 20:30 Fuerteventura (FUE)
Całkowity czas podróży 21h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1050
2021-06-12 23:15 Katowice (KTW)
2021-06-13 00:55 Edynburg (EDI)
Ryanair
FR8421
2021-06-13 14:55 Edynburg (EDI)
2021-06-13 19:30 Fuerteventura (FUE)
Cena 753 zł
Lot 12

Podróż z

Fuerteventura

2021-06-03 06:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 15h 45m / 1 przesiadka
Wizz Air
W64704
2021-06-03 18:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-03 23:50 Dortmund (DTM)
Ryanair
FR6893
2021-06-04 09:45 Dortmund (DTM)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2021-06-10 07:45 Katowice (KTW)
2021-06-10 19:00 Fuerteventura (FUE)
Całkowity czas podróży 11h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6892
2021-06-10 07:45 Katowice (KTW)
2021-06-10 09:20 Dortmund (DTM)
Wizz Air
W64703
2021-06-10 14:25 Dortmund (DTM)
2021-06-10 18:00 Fuerteventura (FUE)
Cena 762 zł
Lot 13

Podróż z

Fuerteventura

2021-06-03 06:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 15h 45m / 1 przesiadka
Wizz Air
W64704
2021-06-03 18:30 Fuerteventura (FUE)
2021-06-03 23:50 Dortmund (DTM)
Ryanair
FR6893
2021-06-04 09:45 Dortmund (DTM)
2021-06-04 11:15 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2021-06-07 20:45 Katowice (KTW)
2021-06-08 13:00 Fuerteventura (FUE)
Całkowity czas podróży 16h 15m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61005
2021-06-07 20:45 Katowice (KTW)
2021-06-07 22:10 Londyn (LTN)
Ryanair
FR3525
2021-06-08 07:45 Londyn (LTN)
2021-06-08 12:00 Fuerteventura (FUE)
Cena 762 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini