Loty z Katowice do Sztokholm od 76.00zł

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
146
20
21
336
22
166
23
24
186
25
26
206
27
28
516
29
386
30
31
316

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
466
20
21
316
22
286
23
24
246
25
26
336
27
28
336
29
126
30
31
96
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Sprawdź ceny na bezpośrednie loty do Sztokholmu, skandynawskiego miasta i stolicy Szwecji, położonego w środkowej części wybrzeża Skandynawskiego. Tanie loty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 udostępniają z Katowic tanie linie Wizzair trzy razy w tygodniu. Wyloty z Katowic w poniedziałki, środy, piątki o godz 10:20, lądowanie w Sztokholmie o godz 12:10. Loty powrotne relacji Sztokholm-Katowice także trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki) w godz 12:55-14:35. Kup promocyjne bilety do Sztokholmu online, lub pod numerami infolinii.


Wszystkie loty do Sztokholm

Lublin Sztokholm od 2019-07-02 do 2019-10-28 Wizz Air 209.00 zł
Wrocław Sztokholm od 2019-07-02 do 2019-10-20 Wizz Air 76.00 zł
Warszawa Sztokholm od 2019-07-04 do 2019-10-25 Ryanair 59.00 zł
Poznań Sztokholm od 2019-07-02 do 2019-10-30 Ryanair 99.00 zł
Kraków Sztokholm od 2019-07-07 do 2019-10-28 Ryanair 53.00 zł
Gdańsk Sztokholm od 2019-07-04 do 2019-10-29 Wizz Air 76.00 zł
Katowice Sztokholm od 2019-07-02 do 2019-10-28 Wizz Air 76.00 zł
Poznań Sztokholm od 2019-07-04 do 2019-10-25 Wizz Air 816.00 zł
Warszawa Sztokholm od 2019-07-04 do 2019-10-29 Wizz Air 96.00 zł

Tanie loty z Katowice do Szwecja

2019-07-04 - 2019-10-20 76.00
2019-07-02 - 2019-10-28 76.00

Informacje o lotach Katowice - Sztokholm.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-07-18 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Sztokholm (STO).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Katowice

2019-10-03 08:30 Katowice (KTW)
2019-10-03 10:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61201
2019-10-03 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-03 22:15 Sztokholm (NYO)

Podróż do

Sztokholm

2019-10-08 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-09 01:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61202
2019-10-08 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-09 00:25 Katowice (KTW)
Cena 99 zł
Lot 2

Podróż z

Katowice

2019-09-28 08:30 Katowice (KTW)
2019-09-28 10:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61201
2019-09-28 20:30 Katowice (KTW)
2019-09-28 22:15 Sztokholm (NYO)

Podróż do

Sztokholm

2019-10-08 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-09 01:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61202
2019-10-08 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-09 00:25 Katowice (KTW)
Cena 99 zł
Lot 3

Podróż z

Katowice

2019-10-05 08:30 Katowice (KTW)
2019-10-05 10:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61201
2019-10-05 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-05 22:15 Sztokholm (NYO)

Podróż do

Sztokholm

2019-10-08 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-09 01:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61202
2019-10-08 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-09 00:25 Katowice (KTW)
Cena 99 zł
Lot 4

Podróż z

Sztokholm

2019-09-28 10:45 Sztokholm (NYO)
2019-09-29 12:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61202
2019-09-28 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-09-29 00:25 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-10-05 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-05 23:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61201
2019-10-05 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-05 22:15 Sztokholm (NYO)
Cena 99 zł
Lot 5

Podróż z

Sztokholm

2019-10-01 10:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-02 12:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61202
2019-10-01 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-02 00:25 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-10-05 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-05 23:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61201
2019-10-05 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-05 22:15 Sztokholm (NYO)
Cena 99 zł
Lot 6

Podróż z

Sztokholm

2019-10-03 10:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-04 12:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61202
2019-10-03 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-04 00:25 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-10-05 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-05 23:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61201
2019-10-05 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-05 22:15 Sztokholm (NYO)
Cena 118 zł
Lot 7

Podróż z

Sztokholm

2019-09-28 10:45 Sztokholm (NYO)
2019-09-29 12:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61202
2019-09-28 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-09-29 00:25 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-10-10 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-10 23:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61201
2019-10-10 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-10 22:15 Sztokholm (NYO)
Cena 122 zł
Lot 8

Podróż z

Sztokholm

2019-10-01 10:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-02 12:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61202
2019-10-01 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-02 00:25 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-10-10 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-10 23:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61201
2019-10-10 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-10 22:15 Sztokholm (NYO)
Cena 122 zł
Lot 9

Podróż z

Sztokholm

2019-09-28 10:45 Sztokholm (NYO)
2019-09-29 12:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61202
2019-09-28 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-09-29 00:25 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-10-08 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-08 23:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61201
2019-10-08 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-08 22:15 Sztokholm (NYO)
Cena 122 zł
Lot 10

Podróż z

Sztokholm

2019-10-01 10:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-02 12:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61202
2019-10-01 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-02 00:25 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-10-08 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-08 23:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61201
2019-10-08 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-08 22:15 Sztokholm (NYO)
Cena 122 zł
Lot 11

Podróż z

Sztokholm

2019-10-05 10:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-06 12:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61202
2019-10-05 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-06 00:25 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-10-10 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-10 23:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61201
2019-10-10 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-10 22:15 Sztokholm (NYO)
Cena 141 zł
Lot 12

Podróż z

Sztokholm

2019-10-03 10:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-04 12:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61202
2019-10-03 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-04 00:25 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-10-10 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-10 23:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61201
2019-10-10 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-10 22:15 Sztokholm (NYO)
Cena 141 zł
Lot 13

Podróż z

Sztokholm

2019-10-05 10:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-06 12:25 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61202
2019-10-05 22:45 Sztokholm (NYO)
2019-10-06 00:25 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2019-10-08 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-08 23:15 Sztokholm (NYO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61201
2019-10-08 20:30 Katowice (KTW)
2019-10-08 22:15 Sztokholm (NYO)
Cena 141 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

6 opini
  • na tej trasie bardzo często trafaja sie promocje na bilety i jak sie uda to naprawdę mozna za niewieilka kase leciec

    na tej trasie bardzo często trafaja sie promocje na bilety i jak sie uda to naprawdę mozna za niewieilka kase leciec
  • Wizzair na Skandynawie zawsze ma po taniosci loty, same nie linie sa ok wieć nie ma sie nawet co zastanawiac tylko jak jest dobra cena to kupować

    Wizzair na Skandynawie zawsze ma po taniosci loty, same nie linie sa ok wieć nie ma sie nawet co zastanawiac tylko jak jest dobra cena to kupować
  • Wizzair trzyma klase, polecam kto szuka połączenia do Sztokholmu.

    Wizzair trzyma klase, polecam kto szuka połączenia do Sztokholmu.
  • Podoba mi się bo z Katowic wylot jest o 11:00 więc nie trzeba zarywać nocy. Spokojnie wstaje się i na miejscu już o 12:45, więc wszędzie się dotrze spokojnie. Nieraz godziny lotu są z kosmosu, albo za wcześnie albo za późno lądowanie i trzeba prosić znajomych żeby nas odebrali a to kolejny kłopot.

    Podoba mi się bo z Katowic wylot jest o 11:00 więc nie trzeba zarywać nocy. Spokojnie wstaje się i na miejscu już o 12:45, więc wszędzie się dotrze spokojnie. Nieraz godziny lotu są z kosmosu, albo za wcześnie albo za późno lądowanie i trzeba prosić znajomych żeby nas odebrali a to kolejny kłopot.
  • Dobre połączenie, nie ma się do czego przyczepić, godzina, cena biletu , obsługa - wszystko ok

    Dobre połączenie, nie ma się do czego przyczepić, godzina, cena biletu , obsługa - wszystko ok
  • Do stolicy Szwecji tylko tanimi liniami - bo bezpośrednio.

    Do stolicy Szwecji tylko tanimi liniami - bo bezpośrednio.