Loty z Lublin do Glasgow od 99.00zł

Wrzesień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Wrzesień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty Lublin(LUZ) Glasgow (GLA) linami lotniczymi Wizzair. Z portu lotniczego Lublin do Glasgow wylecimy w sezonie wiosna – lato dwa razy w tygodniu (poniedziałek, piątek) o godz 18:15, planowany przylot do Glasgow o godz 20:20. Loty relacji odwrotnej z Glasgow do Lublina także 2 razy w tygodniu (poniedziałek, piątek) o godz 20:50-00:40. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 loty z Lublina do Glasgow zostają zawieszone. Bilety lotnicze tanimi liniami Wizzair na rejs Lublin - Glasgow w promocyjnych cenach 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Glasgow

Warszawa Glasgow od 2020-09-09 do 2021-03-25 Ryanair 98.00 zł
Katowice Glasgow od 2020-09-02 do 2021-03-25 Wizz Air 596.00 zł
Poznań Glasgow od 2020-09-02 do 2021-03-21 Wizz Air 99.00 zł
Lublin Glasgow od 2020-09-02 do 2021-03-21 Wizz Air 99.00 zł
Kraków Glasgow od 2020-09-04 do 2021-03-30 Ryanair 102.00 zł
Gdańsk Glasgow od 2020-09-02 do 2021-03-20 Wizz Air 59.00 zł
Warszawa Glasgow od 2020-09-02 do 2021-03-21 Wizz Air 109.00 zł
Wrocław Glasgow od 2020-09-04 do 2021-03-20 Ryanair 59.00 zł
Bydgoszcz Glasgow od 2020-09-04 do 2021-03-30 Ryanair 199.00 zł

Tanie loty z Lublin do Wielka Brytania

2020-09-02 - 2021-03-20 109.00
2020-09-12 - 2021-04-02 65.00
2014-06-01 - 2014-06-03 89.00
2020-09-02 - 2021-03-18 99.00
2020-09-02 - 2021-03-21 99.00
2020-09-02 - 2021-03-21 769.00

Informacje o lotach Lublin - Glasgow.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-09-24 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Lublin (LUZ) - Glasgow (GLA).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Lublin

2020-12-12 09:40 Lublin (LUZ)
2020-12-13 08:05 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 11h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9506
2020-12-12 21:40 Lublin (LUZ)
2020-12-12 23:55 Dublin (DUB)
Ryanair
FR5772
2020-12-13 07:05 Dublin (DUB)
2020-12-13 08:05 Glasgow (GLA)

Podróż do

Glasgow

2020-12-24 18:55 Glasgow (GLA)
2020-12-25 23:10 Lublin (LUZ)
Całkowity czas podróży 26h 15m / 1 przesiadka
EasyJet
U268
2020-12-24 18:55 Glasgow (GLA)
2020-12-24 20:05 Londyn (LTN)
W9
W92066
2020-12-25 18:35 Londyn (LTN)
2020-12-25 22:10 Lublin (LUZ)
Cena 687 zł
Lot 2

Podróż z

Lublin

2020-12-11 10:45 Lublin (LUZ)
2020-12-12 08:20 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 10h 35m / 1 przesiadka
W9
W92065
2020-12-11 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-12 00:35 Londyn (LTN)
EasyJet
U263
2020-12-12 07:00 Londyn (LTN)
2020-12-12 08:20 Glasgow (GLA)

Podróż do

Glasgow

2020-12-24 18:55 Glasgow (GLA)
2020-12-25 23:10 Lublin (LUZ)
Całkowity czas podróży 26h 15m / 1 przesiadka
EasyJet
U268
2020-12-24 18:55 Glasgow (GLA)
2020-12-24 20:05 Londyn (LTN)
W9
W92066
2020-12-25 18:35 Londyn (LTN)
2020-12-25 22:10 Lublin (LUZ)
Cena 695 zł
Lot 3

Podróż z

Lublin

2020-12-18 10:45 Lublin (LUZ)
2020-12-19 08:20 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 10h 35m / 1 przesiadka
W9
W92065
2020-12-18 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-19 00:35 Londyn (LTN)
EasyJet
U263
2020-12-19 07:00 Londyn (LTN)
2020-12-19 08:20 Glasgow (GLA)

Podróż do

Glasgow

2020-12-24 18:55 Glasgow (GLA)
2020-12-25 23:10 Lublin (LUZ)
Całkowity czas podróży 26h 15m / 1 przesiadka
EasyJet
U268
2020-12-24 18:55 Glasgow (GLA)
2020-12-24 20:05 Londyn (LTN)
W9
W92066
2020-12-25 18:35 Londyn (LTN)
2020-12-25 22:10 Lublin (LUZ)
Cena 722 zł
Lot 4

Podróż z

Glasgow

2020-12-12 08:40 Glasgow (GLA)
2020-12-12 09:15 Lublin (LUZ)
Całkowity czas podróży 11h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5771
2020-12-12 08:40 Glasgow (GLA)
2020-12-12 09:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR9505
2020-12-12 17:15 Dublin (DUB)
2020-12-12 21:15 Lublin (LUZ)

Podróż do

Lublin

2020-12-20 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-21 11:00 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 12h 15m / 1 przesiadka
W9
W92065
2020-12-20 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-21 00:35 Londyn (LTN)
EasyJet
U263
2020-12-21 08:40 Londyn (LTN)
2020-12-21 10:00 Glasgow (GLA)
Cena 634 zł
Lot 5

Podróż z

Glasgow

2020-12-12 08:40 Glasgow (GLA)
2020-12-12 09:15 Lublin (LUZ)
Całkowity czas podróży 11h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5771
2020-12-12 08:40 Glasgow (GLA)
2020-12-12 09:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR9505
2020-12-12 17:15 Dublin (DUB)
2020-12-12 21:15 Lublin (LUZ)

Podróż do

Lublin

2020-12-18 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-19 09:20 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 10h 35m / 1 przesiadka
W9
W92065
2020-12-18 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-19 00:35 Londyn (LTN)
EasyJet
U263
2020-12-19 07:00 Londyn (LTN)
2020-12-19 08:20 Glasgow (GLA)
Cena 645 zł
Lot 6

Podróż z

Glasgow

2020-12-11 08:40 Glasgow (GLA)
2020-12-12 09:30 Lublin (LUZ)
Całkowity czas podróży 23h 50m / 3 przesiadka
Ryanair
FR5771
2020-12-11 08:40 Glasgow (GLA)
2020-12-11 09:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR7138
2020-12-11 17:25 Dublin (DUB)
2020-12-11 20:15 Lizbona (LIS)
W9
W95918
2020-12-11 23:10 Lizbona (LIS)
2020-12-12 01:55 Doncaster (DSA)
W9
W95903
2020-12-12 06:00 Doncaster (DSA)
2020-12-12 09:30 Lublin (LUZ)

Podróż do

Lublin

2020-12-18 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-19 09:20 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 10h 35m / 1 przesiadka
W9
W92065
2020-12-18 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-19 00:35 Londyn (LTN)
EasyJet
U263
2020-12-19 07:00 Londyn (LTN)
2020-12-19 08:20 Glasgow (GLA)
Cena 650 zł
Lot 7

Podróż z

Glasgow

2020-12-11 07:20 Glasgow (GLA)
2020-12-12 02:30 Lublin (LUZ)
Całkowity czas podróży 18h 10m / 2 przesiadka
Ryanair
FR7672
2020-12-11 19:20 Glasgow (GLA)
2020-12-11 22:50 Wrocław (WRO)
LOT - Polish Airlines
LO3850
2020-12-12 05:40 Wrocław (WRO)
2020-12-12 06:45 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3965
2020-12-12 13:40 Warszawa (WAW)
2020-12-12 14:30 Lublin (LUZ)

Podróż do

Lublin

2020-12-20 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-21 11:00 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 12h 15m / 1 przesiadka
W9
W92065
2020-12-20 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-21 00:35 Londyn (LTN)
EasyJet
U263
2020-12-21 08:40 Londyn (LTN)
2020-12-21 10:00 Glasgow (GLA)
Cena 676 zł
Lot 8

Podróż z

Glasgow

2020-12-11 07:20 Glasgow (GLA)
2020-12-12 02:30 Lublin (LUZ)
Całkowity czas podróży 18h 10m / 2 przesiadka
Ryanair
FR7672
2020-12-11 19:20 Glasgow (GLA)
2020-12-11 22:50 Wrocław (WRO)
LOT - Polish Airlines
LO3850
2020-12-12 05:40 Wrocław (WRO)
2020-12-12 06:45 Warszawa (WAW)
LOT - Polish Airlines
LO3965
2020-12-12 13:40 Warszawa (WAW)
2020-12-12 14:30 Lublin (LUZ)

Podróż do

Lublin

2020-12-18 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-19 09:20 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 10h 35m / 1 przesiadka
W9
W92065
2020-12-18 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-19 00:35 Londyn (LTN)
EasyJet
U263
2020-12-19 07:00 Londyn (LTN)
2020-12-19 08:20 Glasgow (GLA)
Cena 688 zł
Lot 9

Podróż z

Glasgow

2020-12-11 10:30 Glasgow (GLA)
2020-12-12 09:30 Lublin (LUZ)
Całkowity czas podróży 22h 0m / 3 przesiadka
EasyJet
U2214
2020-12-11 10:30 Glasgow (GLA)
2020-12-11 11:50 Londyn (STN)
Ryanair
FR1882
2020-12-11 17:40 Londyn (STN)
2020-12-11 20:25 Lizbona (LIS)
W9
W95918
2020-12-11 23:10 Lizbona (LIS)
2020-12-12 01:55 Doncaster (DSA)
W9
W95903
2020-12-12 06:00 Doncaster (DSA)
2020-12-12 09:30 Lublin (LUZ)

Podróż do

Lublin

2020-12-20 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-21 11:00 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 12h 15m / 1 przesiadka
W9
W92065
2020-12-20 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-21 00:35 Londyn (LTN)
EasyJet
U263
2020-12-21 08:40 Londyn (LTN)
2020-12-21 10:00 Glasgow (GLA)
Cena 698 zł
Lot 10

Podróż z

Glasgow

2020-12-11 10:30 Glasgow (GLA)
2020-12-12 09:30 Lublin (LUZ)
Całkowity czas podróży 22h 0m / 3 przesiadka
EasyJet
U2214
2020-12-11 10:30 Glasgow (GLA)
2020-12-11 11:50 Londyn (STN)
Ryanair
FR1882
2020-12-11 17:40 Londyn (STN)
2020-12-11 20:25 Lizbona (LIS)
W9
W95918
2020-12-11 23:10 Lizbona (LIS)
2020-12-12 01:55 Doncaster (DSA)
W9
W95903
2020-12-12 06:00 Doncaster (DSA)
2020-12-12 09:30 Lublin (LUZ)

Podróż do

Lublin

2020-12-18 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-19 09:20 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 10h 35m / 1 przesiadka
W9
W92065
2020-12-18 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-19 00:35 Londyn (LTN)
EasyJet
U263
2020-12-19 07:00 Londyn (LTN)
2020-12-19 08:20 Glasgow (GLA)
Cena 709 zł
Lot 11

Podróż z

Glasgow

2020-12-12 08:40 Glasgow (GLA)
2020-12-12 09:15 Lublin (LUZ)
Całkowity czas podróży 11h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5771
2020-12-12 08:40 Glasgow (GLA)
2020-12-12 09:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR9505
2020-12-12 17:15 Dublin (DUB)
2020-12-12 21:15 Lublin (LUZ)

Podróż do

Lublin

2020-12-21 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-22 11:00 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 12h 15m / 1 przesiadka
W9
W92065
2020-12-21 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-22 00:35 Londyn (LTN)
EasyJet
U263
2020-12-22 08:40 Londyn (LTN)
2020-12-22 10:00 Glasgow (GLA)
Cena 712 zł
Lot 12

Podróż z

Glasgow

2020-12-14 06:20 Glasgow (PIK)
2020-12-14 10:10 Lublin (LUZ)
Całkowity czas podróży 14h 50m / 2 przesiadka
Ryanair
FR691
2020-12-14 06:20 Glasgow (PIK)
2020-12-14 10:15 Alicante (ALC)
W9
W95136
2020-12-14 11:55 Alicante (ALC)
2020-12-14 13:40 Londyn (LTN)
W9
W92066
2020-12-14 18:35 Londyn (LTN)
2020-12-14 22:10 Lublin (LUZ)

Podróż do

Lublin

2020-12-20 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-21 11:00 Glasgow (PIK)
Całkowity czas podróży 12h 15m / 1 przesiadka
W9
W92065
2020-12-20 22:45 Lublin (LUZ)
2020-12-21 00:35 Londyn (LTN)
EasyJet
U263
2020-12-21 08:40 Londyn (LTN)
2020-12-21 10:00 Glasgow (GLA)
Cena 719 zł
Lot 13

Podróż z

Glasgow

2020-12-12 08:40 Glasgow (GLA)
2020-12-12 09:15 Lublin (LUZ)
Całkowity czas podróży 11h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5771
2020-12-12 08:40 Glasgow (GLA)
2020-12-12 09:45 Dublin (DUB)
Ryanair
FR9505
2020-12-12 17:15 Dublin (DUB)
2020-12-12 21:15 Lublin (LUZ)

Podróż do

Lublin

2020-12-23 13:25 Lublin (LUZ)
2020-12-24 09:05 Glasgow (GLA)
Całkowity czas podróży 19h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9506
2020-12-23 13:25 Lublin (LUZ)
2020-12-23 15:40 Dublin (DUB)
Ryanair
FR5772
2020-12-24 07:05 Dublin (DUB)
2020-12-24 08:05 Glasgow (GLA)
Cena 719 zł

Komentarze i oceny

4.90 / 5

10 opini
  • Super że z naszego miasta w końcu można gdzieś wylecieć, wcześniej musiałem dojeżdzać, Warszawa lub Rzeszów zależności co bardziej mi pasowało

    Super że z naszego miasta w końcu można gdzieś wylecieć, wcześniej musiałem dojeżdzać, Warszawa lub Rzeszów zależności co bardziej mi pasowało
  • Ja też bardzo się cieszę że Lublina można w końcu lecieć, czekam na więcej połączeń

    Ja też bardzo się cieszę że Lublina można w końcu lecieć, czekam na więcej połączeń
  • Jak na tak młode i stosunkowo małe lotnisko to i tak fajnie że są takie kierunki połączeń, zawsze to większe możliowści wyboru ciekawych lotów

    Jak na tak młode i stosunkowo małe lotnisko to i tak fajnie że są takie kierunki połączeń, zawsze to większe możliowści wyboru ciekawych lotów
  • Ja tam się nie zachwycam rozwojem naszego lotniska, wręcz odwrotnie uważam że powinno być znacznie więcej połączeń i kierunków, i to ze małe i młode lotnisko to żadne wytłumaczenie , widziałam znacznie mniejsze a ruch na nich non stop, ale akutar jeśli chodzi o połaczenie do Glasgow to jak dla mnie jest trafione idealnie.

    Ja tam się nie zachwycam rozwojem naszego lotniska, wręcz odwrotnie uważam że powinno być znacznie więcej połączeń i kierunków, i to ze małe i młode lotnisko to żadne wytłumaczenie , widziałam znacznie mniejsze a ruch na nich non stop, ale akutar jeśli chodzi o połaczenie do Glasgow to jak dla mnie jest trafione idealnie.
  • Pomimo leku przed lataniem i tak wybieram samolot, najszybciej a i cenowo wychodzi korzynie

    Pomimo leku przed lataniem i tak wybieram samolot, najszybciej a i cenowo wychodzi korzynie
  • Zaoszczędzony czas, kasa no i wygoda- samolot wygrywa

    Zaoszczędzony czas, kasa no i wygoda- samolot wygrywa