Loty z Szczecin do Bergen od 149.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
549
14
15
16
219
17
18
19
20
149
21
22
23
139
24
25
26
27
109
28
29
30
109
31

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
89
14
15
16
139
17
18
19
20
139
21
22
23
159
24
25
26
27
169
28
29
30
169
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Port lotniczy Bergen Flesland oddalony jest około 15km na południe od miasta Bergen, rocznie obsługuje ponad 5 mln pasażerów, z jego usług korzystają zarówno regularne jak i tanie linie lotnicze. Bezpośrednie loty ze Szczecina do Bergen oferują węgierskie tanie linie Wizzair. W sezonie letnim 2019 loty odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wyloty z warszawskiego Okęcia w środy odbywa się o godz 11:25, lądowanie w Bergen o godz 13:15. Loty powrotne z Bergen do Szczecina także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 09:10-10:55. Kup tani lot do Bergen online lub zadzwoń pod numery infolinii dostępnej 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Bergen

Kraków Bergen od 2022-08-02 do 2022-10-21 D8 359.00 zł
Warszawa Bergen od 2022-08-02 do 2022-10-25 D8 349.00 zł
Katowice Bergen od 2022-08-02 do 2022-10-20 Wizz Air 149.00 zł
Warszawa Bergen od 2022-08-02 do 2022-10-28 Wizz Air 139.00 zł
Szczecin Bergen od 2022-08-02 do 2022-10-21 Wizz Air 149.00 zł
Gdańsk Bergen od 2022-08-02 do 2022-10-20 Wizz Air 149.00 zł
Kraków Bergen od 2022-08-02 do 2022-10-28 Wizz Air 209.00 zł

Tanie loty z Szczecin do Norwegia

2022-08-02 - 2022-10-21 219.00
2022-08-02 - 2022-10-21 99.00
2022-08-02 - 2022-10-20 149.00
2022-08-02 - 2022-10-21 149.00

Informacje o lotach Szczecin - Bergen.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-11 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Szczecin (SZZ) - Bergen (BGO).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Szczecin

2022-11-01 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-01 01:20 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62151
2022-11-01 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-01 13:20 Bergen (BGO)

Podróż do

Bergen

2022-11-12 09:25 Bergen (BGO)
2022-11-12 12:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62152
2022-11-12 09:25 Bergen (BGO)
2022-11-12 11:05 Szczecin (SZZ)
Cena 230 zł
Lot 2

Podróż z

Szczecin

2022-11-01 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-01 01:20 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62151
2022-11-01 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-01 13:20 Bergen (BGO)

Podróż do

Bergen

2022-11-08 09:25 Bergen (BGO)
2022-11-08 12:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62152
2022-11-08 09:25 Bergen (BGO)
2022-11-08 11:05 Szczecin (SZZ)
Cena 230 zł
Lot 3

Podróż z

Szczecin

2022-11-05 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-05 01:20 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62151
2022-11-05 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-05 13:20 Bergen (BGO)

Podróż do

Bergen

2022-11-12 09:25 Bergen (BGO)
2022-11-12 12:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62152
2022-11-12 09:25 Bergen (BGO)
2022-11-12 11:05 Szczecin (SZZ)
Cena 350 zł
Lot 4

Podróż z

Bergen

2022-11-01 09:25 Bergen (BGO)
2022-11-01 11:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62152
2022-11-01 09:25 Bergen (BGO)
2022-11-01 11:05 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-11-08 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-08 14:20 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62151
2022-11-08 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-08 13:20 Bergen (BGO)
Cena 230 zł
Lot 5

Podróż z

Bergen

2022-11-01 09:25 Bergen (BGO)
2022-11-01 11:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62152
2022-11-01 09:25 Bergen (BGO)
2022-11-01 11:05 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-11-12 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-12 14:20 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62151
2022-11-12 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-12 13:20 Bergen (BGO)
Cena 230 zł
Lot 6

Podróż z

Bergen

2022-11-05 09:25 Bergen (BGO)
2022-11-05 11:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62152
2022-11-05 09:25 Bergen (BGO)
2022-11-05 11:05 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-11-12 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-12 14:20 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62151
2022-11-12 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-12 13:20 Bergen (BGO)
Cena 230 zł
Lot 7

Podróż z

Bergen

2022-11-05 09:25 Bergen (BGO)
2022-11-05 11:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62152
2022-11-05 09:25 Bergen (BGO)
2022-11-05 11:05 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-11-08 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-08 14:20 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62151
2022-11-08 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-08 13:20 Bergen (BGO)
Cena 230 zł
Lot 8

Podróż z

Bergen

2022-10-31 03:00 Bergen (BGO)
2022-10-31 07:40 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 4h 40m / 1 przesiadka
Norwegian
DY132
2022-10-31 15:00 Bergen (BGO)
2022-10-31 15:35 Stavanger (SVG)
Wizz Air
W62156
2022-10-31 18:10 Stavanger (SVG)
2022-10-31 19:40 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-11-12 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-12 14:20 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62151
2022-11-12 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-12 13:20 Bergen (BGO)
Cena 567 zł
Lot 9

Podróż z

Bergen

2022-11-04 03:00 Bergen (BGO)
2022-11-04 07:40 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 4h 40m / 1 przesiadka
Norwegian
DY132
2022-11-04 15:00 Bergen (BGO)
2022-11-04 15:35 Stavanger (SVG)
Wizz Air
W62156
2022-11-04 18:10 Stavanger (SVG)
2022-11-04 19:40 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-11-08 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-08 14:20 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62151
2022-11-08 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-08 13:20 Bergen (BGO)
Cena 567 zł
Lot 10

Podróż z

Bergen

2022-10-31 03:00 Bergen (BGO)
2022-10-31 07:40 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 4h 40m / 1 przesiadka
Norwegian
DY132
2022-10-31 15:00 Bergen (BGO)
2022-10-31 15:35 Stavanger (SVG)
Wizz Air
W62156
2022-10-31 18:10 Stavanger (SVG)
2022-10-31 19:40 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-11-08 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-08 14:20 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62151
2022-11-08 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-08 13:20 Bergen (BGO)
Cena 567 zł
Lot 11

Podróż z

Bergen

2022-11-04 03:00 Bergen (BGO)
2022-11-04 07:40 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 4h 40m / 1 przesiadka
Norwegian
DY132
2022-11-04 15:00 Bergen (BGO)
2022-11-04 15:35 Stavanger (SVG)
Wizz Air
W62156
2022-11-04 18:10 Stavanger (SVG)
2022-11-04 19:40 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-11-12 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-12 14:20 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62151
2022-11-12 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-12 13:20 Bergen (BGO)
Cena 567 zł
Lot 12

Podróż z

Bergen

2022-11-07 03:00 Bergen (BGO)
2022-11-07 07:40 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 4h 40m / 1 przesiadka
Norwegian
DY132
2022-11-07 15:00 Bergen (BGO)
2022-11-07 15:35 Stavanger (SVG)
Wizz Air
W62156
2022-11-07 18:10 Stavanger (SVG)
2022-11-07 19:40 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-11-12 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-12 14:20 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62151
2022-11-12 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-12 13:20 Bergen (BGO)
Cena 572 zł
Lot 13

Podróż z

Bergen

2022-11-07 03:00 Bergen (BGO)
2022-11-07 07:40 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 4h 40m / 1 przesiadka
Norwegian
DY132
2022-11-07 15:00 Bergen (BGO)
2022-11-07 15:35 Stavanger (SVG)
Wizz Air
W62156
2022-11-07 18:10 Stavanger (SVG)
2022-11-07 19:40 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-11-08 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-08 14:20 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62151
2022-11-08 11:35 Szczecin (SZZ)
2022-11-08 13:20 Bergen (BGO)
Cena 572 zł

Komentarze i oceny

4.80 / 5

5 opini
  • Fajnie że na wakacjach już będzie można skorzystać z tego połączenia, wcześniej musiałam z lotnisk latać a teraz w końcu ze Szczecina są loty

    Fajnie że na wakacjach już będzie można skorzystać z tego połączenia, wcześniej musiałam z lotnisk latać a teraz w końcu ze Szczecina są loty
  • Oby więcej nowych połączeń ze Szczecina, fajnie że nasze lotnisko sie rozwija, czekam na nowe kierunki może bardziej wakacyjne....jakaś Hiszpania :)

    Oby więcej nowych połączeń ze Szczecina, fajnie że nasze lotnisko sie rozwija, czekam na nowe kierunki może bardziej wakacyjne....jakaś Hiszpania :)
  • W Szczecińskim porcie słabo z lotami, zastanawiałem się kiedyś z czego to wynika, kiedyś przeczytałam raport dotyczący rentowności portów lotniczych i m.in Goleniów wypadł na 6 miejscu, czyli mały ruch i duże milionowe straty.

    W Szczecińskim porcie słabo z lotami, zastanawiałem się kiedyś z czego to wynika, kiedyś przeczytałam raport dotyczący rentowności portów lotniczych i m.in Goleniów wypadł na 6 miejscu, czyli mały ruch i duże milionowe straty.
  • Lotniska zlokalizowane w północnej Polsce mają tak samo miejsca wędrówek regionalnie ukierunkowane jak inne miasta Polski. Południe lata dużo do Francji, Wielkiej Brytanii czy Włoch, południe bardziej Hiszpania, Irlandia czy tez Wielka Brytania, stąd dopasowanie kierunków do zapotrzebowania na loty.

    Lotniska zlokalizowane w północnej Polsce mają tak samo miejsca wędrówek regionalnie ukierunkowane jak inne miasta Polski. Południe lata dużo do Francji, Wielkiej Brytanii czy Włoch, południe bardziej Hiszpania, Irlandia czy tez Wielka Brytania, stąd dopasowanie kierunków do zapotrzebowania na loty.
  • Może to i racja, to też jest na rynku co pośrednictwa pracy oferują, z kim maja podpisane umowy. Norwegia od nas często trafia się w ofertach.

    Może to i racja, to też jest na rynku co pośrednictwa pracy oferują, z kim maja podpisane umowy. Norwegia od nas często trafia się w ofertach.