Loty z Szczecin do Oslo od 99.00zł

Czerwiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
206
19
20
96
21
22
206
23
24
25
96
26
27
96
28
29
206
30

Czerwiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
206
19
20
112
21
22
316
23
24
25
316
26
27
246
28
29
516
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty na trasie Szczecin - Oslo oferują tanie linie Wizzair. Loty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 realizowane są dwa razy w tygodniu, wylot ze Szczecina w każdy poniedziałek i w piątek o godzinie 18:15, lądowanie o godzinie 19:40. Loty powrotne z Oslo do Szczecina także dwa razy w tygodniu (poniedziałek, piątek) w godzinach 16:15-17:40. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotów na trasie Szczecin - Oslo i zakupu biletów.


Wszystkie loty do Oslo

Poznań Oslo od 2019-06-03 do 2019-10-25 D8 239.00 zł
Szczecin Oslo od 2019-06-03 do 2019-10-27 D8 219.00 zł
Lublin Oslo od 2019-06-04 do 2019-10-25 Wizz Air 96.00 zł
Szczecin Oslo od 2019-06-04 do 2019-10-28 Wizz Air 99.00 zł
Gdańsk Oslo od 2019-06-02 do 2019-10-28 Ryanair 34.00 zł

Tanie loty z Szczecin do Norwegia

2019-06-03 - 2019-10-27 219.00
2019-06-04 - 2019-10-28 99.00
2019-06-03 - 2019-10-25 76.00
2019-06-02 - 2019-10-28 76.00

Informacje o lotach Szczecin - Oslo.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-06-16 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Szczecin (SZZ) - Oslo (OSL).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Szczecin

2019-09-03 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-03 01:10 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62159
2019-09-03 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-03 13:10 Oslo (TRF)

Podróż do

Oslo

2019-09-14 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-14 12:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62160
2019-09-14 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-14 11:10 Szczecin (SZZ)
Cena 151 zł
Lot 2

Podróż z

Szczecin

2019-09-03 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-03 01:10 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62159
2019-09-03 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-03 13:10 Oslo (TRF)

Podróż do

Oslo

2019-09-10 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-10 12:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62160
2019-09-10 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-10 11:10 Szczecin (SZZ)
Cena 151 zł
Lot 3

Podróż z

Szczecin

2019-09-07 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-07 01:10 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62159
2019-09-07 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-07 13:10 Oslo (TRF)

Podróż do

Oslo

2019-09-10 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-10 12:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62160
2019-09-10 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-10 11:10 Szczecin (SZZ)
Cena 151 zł
Lot 4

Podróż z

Oslo

2019-09-03 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-03 11:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62160
2019-09-03 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-03 11:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2019-09-14 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-14 14:10 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62159
2019-09-14 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-14 13:10 Oslo (TRF)
Cena 186 zł
Lot 5

Podróż z

Oslo

2019-09-05 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-05 11:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62160
2019-09-05 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-05 11:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2019-09-14 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-14 14:10 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62159
2019-09-14 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-14 13:10 Oslo (TRF)
Cena 186 zł
Lot 6

Podróż z

Oslo

2019-09-07 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-07 11:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62160
2019-09-07 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-07 11:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2019-09-14 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-14 14:10 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62159
2019-09-14 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-14 13:10 Oslo (TRF)
Cena 186 zł
Lot 7

Podróż z

Oslo

2019-09-10 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-10 11:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62160
2019-09-10 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-10 11:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2019-09-14 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-14 14:10 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62159
2019-09-14 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-14 13:10 Oslo (TRF)
Cena 186 zł
Lot 8

Podróż z

Oslo

2019-09-03 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-03 11:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62160
2019-09-03 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-03 11:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2019-09-10 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-10 14:10 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62159
2019-09-10 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-10 13:10 Oslo (TRF)
Cena 209 zł
Lot 9

Podróż z

Oslo

2019-09-05 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-05 11:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62160
2019-09-05 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-05 11:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2019-09-10 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-10 14:10 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62159
2019-09-10 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-10 13:10 Oslo (TRF)
Cena 209 zł
Lot 10

Podróż z

Oslo

2019-09-07 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-07 11:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62160
2019-09-07 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-07 11:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2019-09-10 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-10 14:10 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62159
2019-09-10 11:45 Szczecin (SZZ)
2019-09-10 13:10 Oslo (TRF)
Cena 209 zł
Lot 11

Podróż z

Oslo

2019-09-03 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-03 11:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62160
2019-09-03 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-03 11:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2019-09-17 11:35 Szczecin (SZZ)
2019-09-17 14:00 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62159
2019-09-17 11:35 Szczecin (SZZ)
2019-09-17 13:00 Oslo (TRF)
Cena 209 zł
Lot 12

Podróż z

Oslo

2019-09-05 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-05 11:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62160
2019-09-05 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-05 11:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2019-09-17 11:35 Szczecin (SZZ)
2019-09-17 14:00 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62159
2019-09-17 11:35 Szczecin (SZZ)
2019-09-17 13:00 Oslo (TRF)
Cena 209 zł
Lot 13

Podróż z

Oslo

2019-09-07 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-07 11:10 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62160
2019-09-07 09:45 Oslo (TRF)
2019-09-07 11:10 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2019-09-17 11:35 Szczecin (SZZ)
2019-09-17 14:00 Oslo (TRF)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62159
2019-09-17 11:35 Szczecin (SZZ)
2019-09-17 13:00 Oslo (TRF)
Cena 209 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

6 opini
  • Wizzairem ten loty wychodzi zawsze taniej, więc nie ma co szukać i kombinować

    Wizzairem ten loty wychodzi zawsze taniej, więc nie ma co szukać i kombinować
  • Jestem tego samego zdania ze te loty są najtańsze. Warto więc kupować tanie linie Wizzair, bo bardziej się opłaca, wiadomo, że mamy ciężkie czasy i każdy chce zaoszczędzić choćby 5zł.

    Jestem tego samego zdania ze te loty są najtańsze. Warto więc kupować tanie linie Wizzair, bo bardziej się opłaca, wiadomo, że mamy ciężkie czasy i każdy chce zaoszczędzić choćby 5zł.
  • Faktycznie najtaniej 30 czerwca jest połączenie za 39pln.

    Faktycznie najtaniej 30 czerwca jest połączenie za 39pln.
  • Fajnie że można załapać się na bilety w takiej cenie- wiadomo ze jest to sama podstawa ale i tak wychodzi tanio

    Fajnie że można załapać się na bilety w takiej cenie- wiadomo ze jest to sama podstawa ale i tak wychodzi tanio
  • Bez szału ale za to po taniosci, więc nie narzekam

    Bez szału ale za to po taniosci, więc nie narzekam
  • Szybkie i tanie połączenie, polecam

    Szybkie i tanie połączenie, polecam