Loty z Szczecin do Stavanger od 169.00zł

Październik 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
209
31

Październik 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
159
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Stavanger to miasto portowe położone w południowo-zachodniej części wybrzeża Norwegii. Swoje loty ze Szczecina do Stavanger oferuje tani przewoźnik Wizzair. Bezpośrednie połączenia w sezonie letnim 2019 odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wyloty ze Szczecina o godz 10:30, lądowanie w Stavanger o godz 12:05. Loty powrotne na trasie Stavanger-Szczecin także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) w godzinie 08:25-10:00. Rezerwuj tani przelot do Stavanger online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Stavanger

Katowice Stavanger od 2021-10-18 do 2022-03-28 Wizz Air 169.00 zł
Kraków Stavanger od 2021-10-18 do 2022-03-27 D8 345.00 zł
Szczecin Stavanger od 2021-10-18 do 2022-03-30 Wizz Air 169.00 zł
Warszawa Stavanger od 2021-10-18 do 2022-03-27 D8 329.00 zł
Gdańsk Stavanger od 2021-10-18 do 2022-03-27 Wizz Air 99.00 zł
Kraków Stavanger od 2021-10-18 do 2022-03-20 Wizz Air 149.00 zł

Tanie loty z Szczecin do Norwegia

2021-10-18 - 2022-03-27 219.00
2021-10-18 - 2022-03-27 99.00
2021-10-18 - 2022-03-30 169.00
2021-10-18 - 2022-03-27 79.00

Informacje o lotach Szczecin - Stavanger.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-10-26 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Szczecin (SZZ) - Stavanger (SVG).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Szczecin

2022-01-16 06:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-16 08:25 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62155
2022-01-16 18:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-16 20:25 Stavanger (SVG)

Podróż do

Stavanger

2022-01-23 16:40 Stavanger (SVG)
2022-01-23 19:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62156
2022-01-23 16:40 Stavanger (SVG)
2022-01-23 18:15 Szczecin (SZZ)
Cena 612 zł
Lot 2

Podróż z

Szczecin

2022-01-12 04:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-12 06:25 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62155
2022-01-12 16:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-12 18:25 Stavanger (SVG)

Podróż do

Stavanger

2022-01-19 14:40 Stavanger (SVG)
2022-01-19 17:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62156
2022-01-19 14:40 Stavanger (SVG)
2022-01-19 16:15 Szczecin (SZZ)
Cena 612 zł
Lot 3

Podróż z

Szczecin

2022-01-12 04:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-12 06:25 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62155
2022-01-12 16:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-12 18:25 Stavanger (SVG)

Podróż do

Stavanger

2022-01-23 16:40 Stavanger (SVG)
2022-01-23 19:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62156
2022-01-23 16:40 Stavanger (SVG)
2022-01-23 18:15 Szczecin (SZZ)
Cena 612 zł
Lot 4

Podróż z

Stavanger

2022-01-12 02:40 Stavanger (SVG)
2022-01-12 04:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62156
2022-01-12 14:40 Stavanger (SVG)
2022-01-12 16:15 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-01-25 22:40 Szczecin (SZZ)
2022-01-26 15:05 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 15h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9508
2022-01-25 22:40 Szczecin (SZZ)
2022-01-25 23:45 Kraków (KRK)
Wizz Air
W65043
2022-01-26 11:45 Kraków (KRK)
2022-01-26 14:05 Stavanger (SVG)
Cena 533 zł
Lot 5

Podróż z

Stavanger

2022-01-16 04:40 Stavanger (SVG)
2022-01-16 06:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62156
2022-01-16 16:40 Stavanger (SVG)
2022-01-16 18:15 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-01-18 22:40 Szczecin (SZZ)
2022-01-19 15:05 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 15h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9508
2022-01-18 22:40 Szczecin (SZZ)
2022-01-18 23:45 Kraków (KRK)
Wizz Air
W65043
2022-01-19 11:45 Kraków (KRK)
2022-01-19 14:05 Stavanger (SVG)
Cena 533 zł
Lot 6

Podróż z

Stavanger

2022-01-12 02:40 Stavanger (SVG)
2022-01-12 04:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62156
2022-01-12 14:40 Stavanger (SVG)
2022-01-12 16:15 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-01-18 22:40 Szczecin (SZZ)
2022-01-19 15:05 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 15h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9508
2022-01-18 22:40 Szczecin (SZZ)
2022-01-18 23:45 Kraków (KRK)
Wizz Air
W65043
2022-01-19 11:45 Kraków (KRK)
2022-01-19 14:05 Stavanger (SVG)
Cena 533 zł
Lot 7

Podróż z

Stavanger

2022-01-16 04:40 Stavanger (SVG)
2022-01-16 06:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62156
2022-01-16 16:40 Stavanger (SVG)
2022-01-16 18:15 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-01-25 22:40 Szczecin (SZZ)
2022-01-26 15:05 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 15h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9508
2022-01-25 22:40 Szczecin (SZZ)
2022-01-25 23:45 Kraków (KRK)
Wizz Air
W65043
2022-01-26 11:45 Kraków (KRK)
2022-01-26 14:05 Stavanger (SVG)
Cena 533 zł
Lot 8

Podróż z

Stavanger

2022-01-12 02:40 Stavanger (SVG)
2022-01-12 04:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62156
2022-01-12 14:40 Stavanger (SVG)
2022-01-12 16:15 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-01-19 16:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-19 19:25 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62155
2022-01-19 16:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-19 18:25 Stavanger (SVG)
Cena 617 zł
Lot 9

Podróż z

Stavanger

2022-01-16 04:40 Stavanger (SVG)
2022-01-16 06:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62156
2022-01-16 16:40 Stavanger (SVG)
2022-01-16 18:15 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-01-23 18:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-23 21:25 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62155
2022-01-23 18:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-23 20:25 Stavanger (SVG)
Cena 617 zł
Lot 10

Podróż z

Stavanger

2022-01-16 04:40 Stavanger (SVG)
2022-01-16 06:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62156
2022-01-16 16:40 Stavanger (SVG)
2022-01-16 18:15 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-01-19 16:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-19 19:25 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62155
2022-01-19 16:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-19 18:25 Stavanger (SVG)
Cena 617 zł
Lot 11

Podróż z

Stavanger

2022-01-12 02:40 Stavanger (SVG)
2022-01-12 04:15 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62156
2022-01-12 14:40 Stavanger (SVG)
2022-01-12 16:15 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-01-23 18:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-23 21:25 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62155
2022-01-23 18:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-23 20:25 Stavanger (SVG)
Cena 617 zł
Lot 12

Podróż z

Stavanger

2022-01-11 09:20 Stavanger (SVG)
2022-01-11 10:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 12h 45m / 2 przesiadka
FS
FS305
2022-01-11 09:20 Stavanger (SVG)
2022-01-11 10:10 Oslo (OSL)
Ryanair
FR8507
2022-01-11 15:00 Oslo (TRF)
2022-01-11 17:00 Kraków (KRK)
Ryanair
FR9507
2022-01-11 20:50 Kraków (KRK)
2022-01-11 22:05 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-01-23 18:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-23 21:25 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62155
2022-01-23 18:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-23 20:25 Stavanger (SVG)
Cena 701 zł
Lot 13

Podróż z

Stavanger

2022-01-11 09:20 Stavanger (SVG)
2022-01-11 10:05 Szczecin (SZZ)
Całkowity czas podróży 12h 45m / 2 przesiadka
FS
FS305
2022-01-11 09:20 Stavanger (SVG)
2022-01-11 10:10 Oslo (OSL)
Ryanair
FR8507
2022-01-11 15:00 Oslo (TRF)
2022-01-11 17:00 Kraków (KRK)
Ryanair
FR9507
2022-01-11 20:50 Kraków (KRK)
2022-01-11 22:05 Szczecin (SZZ)

Podróż do

Szczecin

2022-01-19 16:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-19 19:25 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62155
2022-01-19 16:50 Szczecin (SZZ)
2022-01-19 18:25 Stavanger (SVG)
Cena 701 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

11 opini
  • Zastanawiam sie nad wykupieniem ubezpieczenia, nie latałam na tych liniach i nie wiem wogóle czy jest sens za to dodatkowo płacić- doradzcie

    Zastanawiam sie nad wykupieniem ubezpieczenia, nie latałam na tych liniach i nie wiem wogóle czy jest sens za to dodatkowo płacić- doradzcie
  • Nie znam nikogo kto kupował by ubezpieczenie przy kupnie biletu, owszem jakieś dodatkowe to tak czy zaświadzczenie z NFZ ale ubezpieczenie na wizzairze to nie - po co? no chyba ze przewozisz jakieś cenne rzeczy w bagazu i na wypadek zniszczenia ich

    Nie znam nikogo kto kupował by ubezpieczenie przy kupnie biletu, owszem jakieś dodatkowe to tak czy zaświadzczenie z NFZ ale ubezpieczenie na wizzairze to nie - po co? no chyba ze przewozisz jakieś cenne rzeczy w bagazu i na wypadek zniszczenia ich
  • Nie znam nikogo kto kupował by ubezpieczenie przy kupnie biletu, owszem jakieś dodatkowe to tak czy zaświadzczenie z NFZ ale ubezpieczenie na wizzairze to nie - po co? no chyba ze przewozisz jakieś cenne rzeczy w bagazu i na wypadek zniszczenia ich

    Nie znam nikogo kto kupował by ubezpieczenie przy kupnie biletu, owszem jakieś dodatkowe to tak czy zaświadzczenie z NFZ ale ubezpieczenie na wizzairze to nie - po co? no chyba ze przewozisz jakieś cenne rzeczy w bagazu i na wypadek zniszczenia ich
  • Bardzo fajnie połączenie, korzystałam już cztery razy i mam nadzieje ze jeszcze polece

    Bardzo fajnie połączenie, korzystałam już cztery razy i mam nadzieje ze jeszcze polece
  • Kupuje dla męża bilet na tej trasie , zawsze jest zadowolony, ja jeszcze nie miałam okazji skorzystać ale myślę że na te wakację się odważę i to ja z dzieciakami odwiedzę męża, za takie ceny jak są na Wizzairze to nawet głupio nie skorzystać

    Kupuje dla męża bilet na tej trasie , zawsze jest zadowolony, ja jeszcze nie miałam okazji skorzystać ale myślę że na te wakację się odważę i to ja z dzieciakami odwiedzę męża, za takie ceny jak są na Wizzairze to nawet głupio nie skorzystać
  • Bardzo fajnie że sa takie bezpośrednie loty na tej trasie, jak dla mnie to duży plus, loty z przesiadkami wychodzą drożej no i dużej

    Bardzo fajnie że sa takie bezpośrednie loty na tej trasie, jak dla mnie to duży plus, loty z przesiadkami wychodzą drożej no i dużej