Loty z Szczytno do Dortmund od 96.00zł

Listopad 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Listopad 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Wszystkie loty do Dortmund

Kraków Dortmund od 2019-11-05 do 2020-03-30 Ryanair 49.00 zł
Warszawa Dortmund od 2019-11-05 do 2020-03-25 Wizz Air 199.00 zł
Poznań Dortmund od 2019-11-05 do 2020-03-31 Wizz Air 229.00 zł
Szczytno Dortmund od 2019-11-05 do 2020-03-26 Wizz Air 96.00 zł
Gdańsk Dortmund od 2019-11-05 do 2020-03-25 Wizz Air 96.00 zł
Katowice Dortmund od 2019-11-05 do 2020-03-30 Wizz Air 96.00 zł
Wrocław Dortmund od 2019-11-05 do 2020-03-25 Wizz Air 76.00 zł
Katowice Dortmund od 2019-11-07 do 2020-10-17 Ryanair 99.00 zł

Tanie loty z Szczytno do Niemcy

2019-11-05 - 2020-03-26 96.00
2019-11-12 - 2020-10-30 49.00
2019-11-12 - 2020-10-17 76.00

Informacje o lotach Szczytno - Dortmund.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-11-20 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Szczytno (SZY) - Dortmund (DTM).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Szymany

2020-02-07 06:15 Szymany (SZY)
2020-02-07 08:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62185
2020-02-07 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-07 20:00 Dortmund (DTM)

Podróż do

Dortmund

2020-02-17 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-17 18:45 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62186
2020-02-17 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-17 17:45 Szymany (SZY)
Cena 170 zł
Lot 2

Podróż z

Szymany

2020-02-10 06:15 Szymany (SZY)
2020-02-10 08:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62185
2020-02-10 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-10 20:00 Dortmund (DTM)

Podróż do

Dortmund

2020-02-21 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-21 18:45 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62186
2020-02-21 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-21 17:45 Szymany (SZY)
Cena 170 zł
Lot 3

Podróż z

Szymany

2020-02-12 06:15 Szymany (SZY)
2020-02-12 08:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62185
2020-02-12 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-12 20:00 Dortmund (DTM)

Podróż do

Dortmund

2020-02-14 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-14 18:45 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62186
2020-02-14 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-14 17:45 Szymany (SZY)
Cena 170 zł
Lot 4

Podróż z

Dortmund

2020-02-10 04:05 Dortmund (DTM)
2020-02-10 05:45 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62186
2020-02-10 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-10 17:45 Szymany (SZY)

Podróż do

Szymany

2020-02-17 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-17 21:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62185
2020-02-17 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-17 20:00 Dortmund (DTM)
Cena 170 zł
Lot 5

Podróż z

Dortmund

2020-02-07 04:05 Dortmund (DTM)
2020-02-07 05:45 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62186
2020-02-07 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-07 17:45 Szymany (SZY)

Podróż do

Szymany

2020-02-21 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-21 21:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62185
2020-02-21 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-21 20:00 Dortmund (DTM)
Cena 170 zł
Lot 6

Podróż z

Dortmund

2020-02-12 04:05 Dortmund (DTM)
2020-02-12 05:45 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62186
2020-02-12 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-12 17:45 Szymany (SZY)

Podróż do

Szymany

2020-02-14 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-14 21:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62185
2020-02-14 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-14 20:00 Dortmund (DTM)
Cena 170 zł
Lot 7

Podróż z

Dortmund

2020-02-07 04:05 Dortmund (DTM)
2020-02-07 05:45 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62186
2020-02-07 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-07 17:45 Szymany (SZY)

Podróż do

Szymany

2020-02-19 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-19 21:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62185
2020-02-19 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-19 20:00 Dortmund (DTM)
Cena 170 zł
Lot 8

Podróż z

Dortmund

2020-02-10 04:05 Dortmund (DTM)
2020-02-10 05:45 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62186
2020-02-10 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-10 17:45 Szymany (SZY)

Podróż do

Szymany

2020-02-14 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-14 21:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62185
2020-02-14 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-14 20:00 Dortmund (DTM)
Cena 170 zł
Lot 9

Podróż z

Dortmund

2020-02-12 04:05 Dortmund (DTM)
2020-02-12 05:45 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62186
2020-02-12 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-12 17:45 Szymany (SZY)

Podróż do

Szymany

2020-02-21 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-21 21:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62185
2020-02-21 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-21 20:00 Dortmund (DTM)
Cena 170 zł
Lot 10

Podróż z

Dortmund

2020-02-07 04:05 Dortmund (DTM)
2020-02-07 05:45 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62186
2020-02-07 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-07 17:45 Szymany (SZY)

Podróż do

Szymany

2020-02-17 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-17 21:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62185
2020-02-17 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-17 20:00 Dortmund (DTM)
Cena 170 zł
Lot 11

Podróż z

Dortmund

2020-02-14 04:05 Dortmund (DTM)
2020-02-14 05:45 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62186
2020-02-14 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-14 17:45 Szymany (SZY)

Podróż do

Szymany

2020-02-17 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-17 21:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62185
2020-02-17 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-17 20:00 Dortmund (DTM)
Cena 170 zł
Lot 12

Podróż z

Dortmund

2020-02-10 04:05 Dortmund (DTM)
2020-02-10 05:45 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62186
2020-02-10 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-10 17:45 Szymany (SZY)

Podróż do

Szymany

2020-02-21 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-21 21:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62185
2020-02-21 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-21 20:00 Dortmund (DTM)
Cena 170 zł
Lot 13

Podróż z

Dortmund

2020-02-12 04:05 Dortmund (DTM)
2020-02-12 05:45 Szymany (SZY)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62186
2020-02-12 16:05 Dortmund (DTM)
2020-02-12 17:45 Szymany (SZY)

Podróż do

Szymany

2020-02-17 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-17 21:00 Dortmund (DTM)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W62185
2020-02-17 18:15 Szymany (SZY)
2020-02-17 20:00 Dortmund (DTM)
Cena 170 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini