INFOLINIA I REZERWACJA

32 728 30 45  /  801 005 360

Infolinia czynna:

Pon - Pt: 8:00 - 22:00

Sobota: 9:00 - 17:00

Niedziela: 12:00 - 20:00


Wylot z:
Przylot do:

Data wylotu:
Data przylotu:

Pasażerowie: (maksimum 9 osób)







Liczba osób - pokój 1:
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:




Newsletter
Warszawa - Burgas
299.00 PLN

Loty z Warszawy do Burgas


Promocja aktualna do 30.04.2017
WYLOT Warszawa (Polska)
od 17.06.2017
Lotnisko wylotu:
Warszawa Okęcie (WAWA)
>
PRZYLOT Burgas (Bułgaria)
do 31.10.2017
Lotnisko przylotu:
Bourgas (BOJ)
Wybierz opcje lotu:
ILOŚĆ OSÓB
Wybierz datę wylotu:


Data wylotu:
Wybierz datę powrotu:


Data powrotu:

Wyszukaj oferty lotów

Bilety lotnicze Warszawa - Burgas Wylot z lotniska Warszawa Okęcie , przylot na lotnisko Bourgas. Wyloty oraz przyloty w dniach (Wtorek, Czwartek, Sobota) od 2017-06-17.

Loty na trasie Warszawa - Burgas realizowane są w okresie letnim od 17 czerwca 2017 trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty. Wyloty z Okęcia o godz 10:55, planowane lądowanie w Burgas o godz 14:05. Loty powrotne z Burgas do Warszawy także trzy razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) o godz 09:30, planowane lądowanie w Warszawie o godz 10:25. Rezerwacja tanich lotów do Burgas online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Połączenie lotnicze na trasie Warszawa - Burgas. Wyniki dla połączenia Warszawa (WAWA) - Burgas (BOJ) najlepsze ceny, wybierz preferowaną datę i znajdziemy najtańszy bilet. Połączenia wyszukane dnia: 2016-11-13 (Ilość wyników: 10).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka
2017-06-27 15:40 Warszawa (WAW)
2017-06-27 22:35 Burgas (BOJ)
1
OK 783
2017-06-27 15:40 Warszawa (WAW)
2017-06-27 17:15 Praga (PRG)
OK
2
OK 4860
2017-06-27 19:30 Praga (PRG)
2017-06-27 22:35 Burgas (BOJ)
OK
Przylot
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka
2017-07-04 10:10 Burgas (BOJ)
2017-07-04 15:35 Warszawa (WAW)
1
OK 4853
2017-07-04 10:10 Burgas (BOJ)
2017-07-04 11:25 Praga (PRG)
OK
2
OK 782
2017-07-04 13:05 Praga (PRG)
2017-07-04 14:35 Warszawa (WAW)
OK
Propozycja 1
Cena : 1489
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
2017-06-27 20:35 Warszawa (WAW)
2017-06-28 08:20 Burgas (BOJ)
1
OK 779
2017-06-27 20:35 Warszawa (WAW)
2017-06-27 22:10 Praga (PRG)
OK
2
OK 4858
2017-06-28 05:15 Praga (PRG)
2017-06-28 08:20 Burgas (BOJ)
OK
Przylot
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka
2017-07-04 10:10 Burgas (BOJ)
2017-07-04 15:35 Warszawa (WAW)
1
OK 4853
2017-07-04 10:10 Burgas (BOJ)
2017-07-04 11:25 Praga (PRG)
OK
2
OK 782
2017-07-04 13:05 Praga (PRG)
2017-07-04 14:35 Warszawa (WAW)
OK
Propozycja 2
Cena : 1489
Wylot
Całkowity czas podróży: 19h 10m / 1 przesiadka
2017-06-27 20:35 Warszawa (WAW)
2017-06-28 16:45 Burgas (BOJ)
1
OK 779
2017-06-27 20:35 Warszawa (WAW)
2017-06-27 22:10 Praga (PRG)
OK
2
OK 4854
2017-06-28 13:40 Praga (PRG)
2017-06-28 16:45 Burgas (BOJ)
OK
Przylot
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka
2017-07-04 10:10 Burgas (BOJ)
2017-07-04 15:35 Warszawa (WAW)
1
OK 4853
2017-07-04 10:10 Burgas (BOJ)
2017-07-04 11:25 Praga (PRG)
OK
2
OK 782
2017-07-04 13:05 Praga (PRG)
2017-07-04 14:35 Warszawa (WAW)
OK
Propozycja 3
Cena : 1489
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka
2017-06-27 15:40 Warszawa (WAW)
2017-06-27 22:35 Burgas (BOJ)
1
OK 783
2017-06-27 15:40 Warszawa (WAW)
2017-06-27 17:15 Praga (PRG)
OK
2
OK 4860
2017-06-27 19:30 Praga (PRG)
2017-06-27 22:35 Burgas (BOJ)
OK
Przylot
Całkowity czas podróży: 10h 55m / 1 przesiadka
2017-07-04 10:10 Burgas (BOJ)
2017-07-04 21:05 Warszawa (WAW)
1
OK 4853
2017-07-04 10:10 Burgas (BOJ)
2017-07-04 11:25 Praga (PRG)
OK
2
OK 778
2017-07-04 18:35 Praga (PRG)
2017-07-04 20:05 Warszawa (WAW)
OK
Propozycja 4
Cena : 1489
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
2017-06-27 20:35 Warszawa (WAW)
2017-06-28 08:20 Burgas (BOJ)
1
OK 779
2017-06-27 20:35 Warszawa (WAW)
2017-06-27 22:10 Praga (PRG)
OK
2
OK 4858
2017-06-28 05:15 Praga (PRG)
2017-06-28 08:20 Burgas (BOJ)
OK
Przylot
Całkowity czas podróży: 10h 55m / 1 przesiadka
2017-07-04 10:10 Burgas (BOJ)
2017-07-04 21:05 Warszawa (WAW)
1
OK 4853
2017-07-04 10:10 Burgas (BOJ)
2017-07-04 11:25 Praga (PRG)
OK
2
OK 778
2017-07-04 18:35 Praga (PRG)
2017-07-04 20:05 Warszawa (WAW)
OK
Propozycja 5
Cena : 1489
Wylot
Całkowity czas podróży: 15h 40m / 1 przesiadka
2017-06-27 15:40 Warszawa (WAW)
2017-06-28 08:20 Burgas (BOJ)
1
OK 783
2017-06-27 15:40 Warszawa (WAW)
2017-06-27 17:15 Praga (PRG)
OK
2
OK 4858
2017-06-28 05:15 Praga (PRG)
2017-06-28 08:20 Burgas (BOJ)
OK
Przylot
Całkowity czas podróży: 10h 55m / 1 przesiadka
2017-07-04 10:10 Burgas (BOJ)
2017-07-04 21:05 Warszawa (WAW)
1
OK 4853
2017-07-04 10:10 Burgas (BOJ)
2017-07-04 11:25 Praga (PRG)
OK
2
OK 778
2017-07-04 18:35 Praga (PRG)
2017-07-04 20:05 Warszawa (WAW)
OK
Propozycja 6
Cena : 1489
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka
2017-06-27 15:40 Warszawa (WAW)
2017-06-27 22:35 Burgas (BOJ)
1
OK 783
2017-06-27 15:40 Warszawa (WAW)
2017-06-27 17:15 Praga (PRG)
OK
2
OK 4860
2017-06-27 19:30 Praga (PRG)
2017-06-27 22:35 Burgas (BOJ)
OK
Przylot
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka
2017-07-04 23:20 Burgas (BOJ)
2017-07-05 10:35 Warszawa (WAW)
1
OK 4861
2017-07-04 23:20 Burgas (BOJ)
2017-07-05 00:35 Praga (PRG)
OK
2
OK 776
2017-07-05 08:05 Praga (PRG)
2017-07-05 09:35 Warszawa (WAW)
OK
Propozycja 7
Cena : 1489
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
2017-06-27 20:35 Warszawa (WAW)
2017-06-28 08:20 Burgas (BOJ)
1
OK 779
2017-06-27 20:35 Warszawa (WAW)
2017-06-27 22:10 Praga (PRG)
OK
2
OK 4858
2017-06-28 05:15 Praga (PRG)
2017-06-28 08:20 Burgas (BOJ)
OK
Przylot
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka
2017-07-04 23:20 Burgas (BOJ)
2017-07-05 10:35 Warszawa (WAW)
1
OK 4861
2017-07-04 23:20 Burgas (BOJ)
2017-07-05 00:35 Praga (PRG)
OK
2
OK 776
2017-07-05 08:05 Praga (PRG)
2017-07-05 09:35 Warszawa (WAW)
OK
Propozycja 8
Cena : 1489
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka
2017-06-27 15:40 Warszawa (WAW)
2017-06-27 22:35 Burgas (BOJ)
1
OK 783
2017-06-27 15:40 Warszawa (WAW)
2017-06-27 17:15 Praga (PRG)
OK
2
OK 4860
2017-06-27 19:30 Praga (PRG)
2017-06-27 22:35 Burgas (BOJ)
OK
Przylot
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka
2017-07-04 23:20 Burgas (BOJ)
2017-07-05 15:35 Warszawa (WAW)
1
OK 4861
2017-07-04 23:20 Burgas (BOJ)
2017-07-05 00:35 Praga (PRG)
OK
2
OK 782
2017-07-05 13:05 Praga (PRG)
2017-07-05 14:35 Warszawa (WAW)
OK
Propozycja 9
Cena : 1489
Wylot
Całkowity czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka
2017-06-27 15:40 Warszawa (WAW)
2017-06-27 22:35 Burgas (BOJ)
1
OK 783
2017-06-27 15:40 Warszawa (WAW)
2017-06-27 17:15 Praga (PRG)
OK
2
OK 4860
2017-06-27 19:30 Praga (PRG)
2017-06-27 22:35 Burgas (BOJ)
OK
Przylot
Całkowity czas podróży: 17h 5m / 1 przesiadka
2017-07-04 17:30 Burgas (BOJ)
2017-07-05 10:35 Warszawa (WAW)
1
OK 4855
2017-07-04 17:30 Burgas (BOJ)
2017-07-04 18:45 Praga (PRG)
OK
2
OK 776
2017-07-05 08:05 Praga (PRG)
2017-07-05 09:35 Warszawa (WAW)
OK
Propozycja 10
Cena : 1489
Bilety lotnicze Burgas
2017-06-17 / 2017-11-01
279.00 pln
2017-06-17 / 2017-10-31
299.00 pln
2013-09-17 / 2013-10-18
159.00 pln
Tanie loty z Warszawy do Bułgaria
2017-06-17 / 2017-10-31
299.00 pln
2017-04-03 / 2017-11-30
349.00 pln
Komentarze(15)

Loty z Warszawy do Burgas

5.00/5 15 15

Loty z Warszawy do Burgas

30
01.2014

30-01-2014 16:01


Dawniej te połączenia były dużo tańsze. Od czego to zależy? Ponad tysiąc za bilet jak na tanią linię to już przesada, zróbcie niższe ceny a będzie więcej chętnych na zakup.

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Burgas

21
05.2014

21-05-2014 11:05


Rezczywiscie jak to połaczenie było nowoscia - chyba 2 sezony temu to ceny były znacznie niższe teraz troche drogo wychodzi ,no ale na wakacje to połaczenie jest idelane- jak sie trafi dobra cena

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Burgas

03
06.2014

03-06-2014 11:06


fakt nie jest to najtańsze połączenie jak na "TANIE LOTY" ale i tak wychodzi lepeij niz jazda samochodem- benzyna + starcony czas, nie ma nawet co porónywać

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Burgas

09
06.2014

09-06-2014 17:06


A jakie bagaże na to połączenie można zabrać ze sobą? Gdybym wybierała się na dwa tygodnie muszę zabrać coś więcej niż tylko portfel i szczoteczkę do zębów.

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Burgas

20
06.2014

20-06-2014 11:06


Jesli chodzi o bagaż podręczny na tych liniach to rzeczywiście jest kiepsko, bo tylko w zasadzie coś na wzór torebki można wziąć ze sobą w cenie biletu, za to dodatkowy bagaż to 32 kg i wtedy możesz zaszaleć ale dodatkowo zapłaić

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Burgas

20
02.2015

20-02-2015 11:02


Fajny pomysł na wakacyjny wypad, szybko i taniej niż samochodem, jeśli liczyc koszty podrózy na 2 osoby przynajmniej, bo pewnie większa rodzinka to różnie moze wyjsć

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Burgas

17
03.2015

17-03-2015 11:03


Myślę że można zacząć już pomału myśleć o biletach, potem będą rosły w górę

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Burgas

23
04.2015

23-04-2015 13:04


Jeśli chodzi o wakacje to myślę że kwiecień /maj to dobry termin na wykup biletu jesli się chce kupić taniej oczywiście

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Burgas

30
06.2015

30-06-2015 12:06


Liczymy, przeliczamy, czy samolot czy auto , koszty biletu, benzyny i tak już od tygodnia niech ktoś doradzi, wiem że samolot raz dwa i na miejscu z drugiej strony fajnie miec samochód orzy sobie i gdzie che to jade, bo jeśli chodzi o koszty to w sumie prawie to samo wychodzi

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Burgas

20
07.2015

20-07-2015 15:07


Jak się słyszy co się dzieję na Świecie to niewiadomo w który kierunek uderzyć z wakacjami, mam nadzieje że Bułgaria będzie bezpieczna

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Burgas

24
07.2015

24-07-2015 11:07


Byłam pewna że nie załapie sie na dobrą cenę na wakacje ale w sierpniu ceny są spoko, taniej niz wcześniej sprawdzałam

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Burgas

07
08.2015

07-08-2015 12:08


Wiadomno że nie ma szalu bo kilka stówek trzeba dać ale rzeczywiscie ceny są niższe niż w tamtym roku a tej porze

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Burgas

03
09.2015

03-09-2015 13:09


Myśle że jak na ten kierunek to ceny sa bardzo dobre

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Burgas

21
12.2015

21-12-2015 14:12


Bardzo fajne połączenie, głownie w okresie letnim polecam, piękne widoki i pyszne jedzonko, hmmm juz tęsknie za tymi klimatami

Ocena:
5

Loty z Warszawy do Burgas

20
07.2016

20-07-2016 15:07


Do Burgas bardzo dużo propozycji lotów, czy to tanich czy czarterów ale w niezbyt niskich cenach.

Ocena:
5
Ocena
w górę

Flytic.pl - rezerwacja biletów lotniczych, hoteli, ubezpieczenia podróżne. Tanie loty do każdego miejsca na Świecie. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów lotniczych tanich oraz regularnych linii lotniczych - 7 dni w tygodniu.