Loty z Warszawa do Alghero od 119.00zł

Kwiecień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kwiecień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Alghero to malownicze miasto położone tuż nad Morzem Śródziemnym, drugie pod względem wielkości miasto Sardynii, z bogatą architekturą o wyraźnych wpływach hiszpańskich. Bezpośrednie loty z Warszawy na malowniczą wyspę Sardynia - Alghero w sezonie letnim 2019 udostępniają tanie linie Wizzair. Wyloty z Warszawy odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty o godz 17:30, przylot do Alghero o godz 20:00. Loty powrotne z Alghero do Warszawy także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 20:35-23:10. Połączenia liniami Wizzair na trasie Warszawa - Sardynia startują z lotniska Warszawa Okęcie na włoski port Alghero (AHO). Lotnisko położone jest w odległość 12 km na północ od miasta Alghero i 25 km od Sassari. Jest to trzecie pod względem wielkości lotnisko Sardynii, obsługuje głównie tanie linie lotnicze. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Alghero

Katowice Alghero od 2020-04-20 do 2020-10-19 Wizz Air 139.00 zł
Warszawa Alghero od 2020-04-20 do 2020-10-24 Wizz Air 119.00 zł
Katowice Alghero od 2020-06-02 do 2020-10-31 Ryanair 154.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Włochy

2020-05-12 - 2020-11-01 99.00
2020-05-09 - 2020-10-29 59.00
2020-05-04 - 2020-10-30 180.00
2020-05-04 - 2020-10-24 159.00
2020-04-20 - 2020-10-28 119.00
2020-04-20 - 2020-10-25 159.00
2020-04-20 - 2020-10-24 239.00
2020-04-20 - 2020-10-24 179.00
2020-04-20 - 2020-10-24 119.00
2020-05-04 - 2020-10-19 99.00
2020-04-20 - 2020-10-20 109.00
2020-05-04 - 2020-10-24 191.00
2020-05-04 - 2020-10-28 159.00
2020-05-04 - 2020-10-28 191.00
2020-05-04 - 2020-10-25 191.00
2020-05-04 - 2020-10-25 191.00
2020-02-03 - 2020-10-25 89.00
2020-02-03 - 2020-10-19 139.00

Informacje o lotach Warszawa - Alghero.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-04-02 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Alghero (AHO).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2020-06-23 11:10 Warszawa (WAW)
2020-06-23 01:45 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61451
2020-06-23 11:10 Warszawa (WAW)
2020-06-23 13:45 Alghero (AHO)

Podróż do

Alghero

2020-06-27 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-27 14:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61452
2020-06-27 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-27 13:35 Warszawa (WAW)
Cena 228 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2020-06-23 11:10 Warszawa (WAW)
2020-06-23 01:45 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61451
2020-06-23 11:10 Warszawa (WAW)
2020-06-23 13:45 Alghero (AHO)

Podróż do

Alghero

2020-06-30 21:45 Alghero (AHO)
2020-07-01 19:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 20h 30m / 1 przesiadka
Wizz Air
W62957
2020-06-30 21:45 Alghero (AHO)
2020-06-30 23:35 Wiedeń (VIE)
Wizz Air
W61344
2020-07-01 17:00 Wiedeń (VIE)
2020-07-01 18:15 Warszawa (WAW)
Cena 257 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2020-06-25 02:55 Warszawa (WAW)
2020-06-25 09:10 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży 6h 15m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61343
2020-06-25 14:55 Warszawa (WAW)
2020-06-25 16:20 Wiedeń (VIE)
Wizz Air
W62956
2020-06-25 19:05 Wiedeń (VIE)
2020-06-25 21:10 Alghero (AHO)

Podróż do

Alghero

2020-06-27 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-27 14:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61452
2020-06-27 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-27 13:35 Warszawa (WAW)
Cena 264 zł
Lot 4

Podróż z

Alghero

2020-06-20 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-20 01:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61452
2020-06-20 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-20 13:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-06-27 14:15 Warszawa (WAW)
2020-06-27 21:55 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży 6h 40m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61343
2020-06-27 14:15 Warszawa (WAW)
2020-06-27 15:40 Wiedeń (VIE)
Wizz Air
W62956
2020-06-27 18:50 Wiedeń (VIE)
2020-06-27 20:55 Alghero (AHO)
Cena 264 zł
Lot 5

Podróż z

Alghero

2020-06-27 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-27 01:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61452
2020-06-27 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-27 13:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-06-30 14:15 Warszawa (WAW)
2020-06-30 22:10 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży 6h 55m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61343
2020-06-30 14:15 Warszawa (WAW)
2020-06-30 15:40 Wiedeń (VIE)
Wizz Air
W62956
2020-06-30 19:05 Wiedeń (VIE)
2020-06-30 21:10 Alghero (AHO)
Cena 264 zł
Lot 6

Podróż z

Alghero

2020-06-20 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-20 01:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61452
2020-06-20 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-20 13:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-06-30 14:15 Warszawa (WAW)
2020-06-30 22:10 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży 6h 55m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61343
2020-06-30 14:15 Warszawa (WAW)
2020-06-30 15:40 Wiedeń (VIE)
Wizz Air
W62956
2020-06-30 19:05 Wiedeń (VIE)
2020-06-30 21:10 Alghero (AHO)
Cena 264 zł
Lot 7

Podróż z

Alghero

2020-06-20 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-20 01:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61452
2020-06-20 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-20 13:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-06-30 07:10 Warszawa (WAW)
2020-06-30 14:35 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży 6h 25m / 1 przesiadka
Wizz Air
W62468
2020-06-30 07:10 Warszawa (WAW)
2020-06-30 08:25 Budapeszt (BUD)
Wizz Air
W62363
2020-06-30 11:30 Budapeszt (BUD)
2020-06-30 13:35 Alghero (AHO)
Cena 313 zł
Lot 8

Podróż z

Alghero

2020-06-27 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-27 01:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61452
2020-06-27 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-27 13:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-06-30 07:10 Warszawa (WAW)
2020-06-30 14:35 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży 6h 25m / 1 przesiadka
Wizz Air
W62468
2020-06-30 07:10 Warszawa (WAW)
2020-06-30 08:25 Budapeszt (BUD)
Wizz Air
W62363
2020-06-30 11:30 Budapeszt (BUD)
2020-06-30 13:35 Alghero (AHO)
Cena 313 zł
Lot 9

Podróż z

Alghero

2020-06-27 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-27 01:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61452
2020-06-27 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-27 13:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-02 14:55 Warszawa (WAW)
2020-07-02 22:10 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży 6h 15m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61343
2020-07-02 14:55 Warszawa (WAW)
2020-07-02 16:20 Wiedeń (VIE)
Wizz Air
W62956
2020-07-02 19:05 Wiedeń (VIE)
2020-07-02 21:10 Alghero (AHO)
Cena 316 zł
Lot 10

Podróż z

Alghero

2020-06-20 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-20 01:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61452
2020-06-20 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-20 13:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-02 14:55 Warszawa (WAW)
2020-07-02 22:10 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży 6h 15m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61343
2020-07-02 14:55 Warszawa (WAW)
2020-07-02 16:20 Wiedeń (VIE)
Wizz Air
W62956
2020-07-02 19:05 Wiedeń (VIE)
2020-07-02 21:10 Alghero (AHO)
Cena 316 zł
Lot 11

Podróż z

Alghero

2020-06-23 02:20 Alghero (AHO)
2020-06-23 04:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61452
2020-06-23 14:20 Alghero (AHO)
2020-06-23 16:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-06-27 14:15 Warszawa (WAW)
2020-06-27 21:55 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży 6h 40m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61343
2020-06-27 14:15 Warszawa (WAW)
2020-06-27 15:40 Wiedeń (VIE)
Wizz Air
W62956
2020-06-27 18:50 Wiedeń (VIE)
2020-06-27 20:55 Alghero (AHO)
Cena 369 zł
Lot 12

Podróż z

Alghero

2020-06-23 02:20 Alghero (AHO)
2020-06-23 04:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61452
2020-06-23 14:20 Alghero (AHO)
2020-06-23 16:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-06-30 14:15 Warszawa (WAW)
2020-06-30 22:10 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży 6h 55m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61343
2020-06-30 14:15 Warszawa (WAW)
2020-06-30 15:40 Wiedeń (VIE)
Wizz Air
W62956
2020-06-30 19:05 Wiedeń (VIE)
2020-06-30 21:10 Alghero (AHO)
Cena 369 zł
Lot 13

Podróż z

Alghero

2020-06-20 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-20 01:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61452
2020-06-20 11:00 Alghero (AHO)
2020-06-20 13:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-06-30 11:10 Warszawa (WAW)
2020-06-30 14:45 Alghero (AHO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61451
2020-06-30 11:10 Warszawa (WAW)
2020-06-30 13:45 Alghero (AHO)
Cena 380 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

2 opini
  • Nowość goni nowość, kolejny włoski port lotniczy. Cenimy zaangażowanie linii wizzair w zdobywaniu nowych miast europejskich. Czasy mamy takie że najlepiej poruszać się po bezpiecznych granicach Unii.

    Nowość goni nowość, kolejny włoski port lotniczy. Cenimy zaangażowanie linii wizzair w zdobywaniu nowych miast europejskich. Czasy mamy takie że najlepiej poruszać się po bezpiecznych granicach Unii.
  • Nie byłem nigdy w Sardynii - może to coś dla mnie, z natury jestem odludkiem to sie dobrze składa. Ryzyk-Fizyk.

    Nie byłem nigdy w Sardynii - może to coś dla mnie, z natury jestem odludkiem to sie dobrze składa. Ryzyk-Fizyk.