Loty z Warszawa do Bergen od 69.00zł

Kwiecień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
149
21
22
23
24
89
25
26
27
139
28
29
30

Kwiecień 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
69
21
22
23
24
69
25
26
27
69
28
29
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie połączenia z warszawskiego lotniska do Bergen oferują tanie linie lotnicze Wizzair. W sezonie letnim 2019 loty z Warszawy do Bergen realizowane są dwa razy w tygodniu, wyloty w każdy poniedziałek i w piątek o godzinie 08:40, planowane lądowanie w Norwegii o godzinie 10:55. Połączenia z Bergen do Warszawy liniami Wizzair również dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki w godzinach 16:55 (wylot), 19:05 (lądowanie). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotów na trasie Warszawa- Bergen i zakupu biletu lotniczego online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Bergen

Kraków Bergen od 2020-04-01 do 2020-10-19 D8 359.00 zł
Warszawa Bergen od 2020-04-01 do 2020-10-25 D8 349.00 zł
Katowice Bergen od 2020-04-20 do 2020-10-30 Wizz Air 89.00 zł
Warszawa Bergen od 2020-04-20 do 2020-10-24 Wizz Air 69.00 zł
Szczecin Bergen od 2020-04-20 do 2020-10-19 Wizz Air 69.00 zł
Gdańsk Bergen od 2020-02-03 do 2020-10-30 Wizz Air 69.00 zł
Kraków Bergen od 2020-04-21 do 2020-09-30 Wizz Air 119.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Norwegia

2020-05-10 - 2020-10-25 59.00
2020-04-01 - 2020-10-25 349.00
2020-04-20 - 2020-10-24 69.00
2020-02-03 - 2020-10-28 69.00

Informacje o lotach Warszawa - Bergen.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-04-02 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Bergen (BGO).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2020-06-26 01:30 Warszawa (WAW)
2020-06-26 03:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61519
2020-06-26 13:30 Warszawa (WAW)
2020-06-26 15:45 Bergen (BGO)

Podróż do

Bergen

2020-07-03 21:40 Bergen (BGO)
2020-07-04 00:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61520
2020-07-03 21:40 Bergen (BGO)
2020-07-03 23:50 Warszawa (WAW)
Cena 585 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2020-06-26 01:30 Warszawa (WAW)
2020-06-26 03:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61519
2020-06-26 13:30 Warszawa (WAW)
2020-06-26 15:45 Bergen (BGO)

Podróż do

Bergen

2020-07-06 21:40 Bergen (BGO)
2020-07-07 00:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61520
2020-07-06 21:40 Bergen (BGO)
2020-07-06 23:50 Warszawa (WAW)
Cena 585 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2020-06-26 01:30 Warszawa (WAW)
2020-06-26 03:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61519
2020-06-26 13:30 Warszawa (WAW)
2020-06-26 15:45 Bergen (BGO)

Podróż do

Bergen

2020-07-06 23:00 Bergen (BGO)
2020-07-07 15:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 15h 10m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61220
2020-07-06 23:00 Bergen (BGO)
2020-07-07 01:05 Katowice (KTW)
LOT - Polish Airlines
LO3882
2020-07-07 13:15 Katowice (KTW)
2020-07-07 14:10 Warszawa (WAW)
Cena 609 zł
Lot 4

Podróż z

Bergen

2020-06-26 09:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 11:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61520
2020-06-26 21:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 23:50 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-03 13:30 Warszawa (WAW)
2020-07-03 16:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61519
2020-07-03 13:30 Warszawa (WAW)
2020-07-03 15:45 Bergen (BGO)
Cena 469 zł
Lot 5

Podróż z

Bergen

2020-06-29 09:40 Bergen (BGO)
2020-06-29 11:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61520
2020-06-29 21:40 Bergen (BGO)
2020-06-29 23:50 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-03 13:30 Warszawa (WAW)
2020-07-03 16:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61519
2020-07-03 13:30 Warszawa (WAW)
2020-07-03 15:45 Bergen (BGO)
Cena 545 zł
Lot 6

Podróż z

Bergen

2020-06-26 09:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 11:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61520
2020-06-26 21:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 23:50 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-06 13:30 Warszawa (WAW)
2020-07-06 16:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61519
2020-07-06 13:30 Warszawa (WAW)
2020-07-06 15:45 Bergen (BGO)
Cena 573 zł
Lot 7

Podróż z

Bergen

2020-06-26 09:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 11:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61520
2020-06-26 21:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 23:50 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-01 20:50 Warszawa (WAW)
2020-07-02 10:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 13h 5m / 1 przesiadka
Norwegian
DY1021
2020-07-01 20:50 Warszawa (WAW)
2020-07-01 22:45 Oslo (OSL)
Norwegian
DY604
2020-07-02 09:00 Oslo (OSL)
2020-07-02 09:55 Bergen (BGO)
Cena 578 zł
Lot 8

Podróż z

Bergen

2020-06-26 09:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 11:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61520
2020-06-26 21:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 23:50 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-08 20:50 Warszawa (WAW)
2020-07-09 10:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 13h 5m / 1 przesiadka
Norwegian
DY1021
2020-07-08 20:50 Warszawa (WAW)
2020-07-08 22:45 Oslo (OSL)
Norwegian
DY604
2020-07-09 09:00 Oslo (OSL)
2020-07-09 09:55 Bergen (BGO)
Cena 578 zł
Lot 9

Podróż z

Bergen

2020-06-26 09:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 11:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61520
2020-06-26 21:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 23:50 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-07 20:45 Warszawa (WAW)
2020-07-08 10:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 13h 10m / 1 przesiadka
Norwegian
DY1021
2020-07-07 20:45 Warszawa (WAW)
2020-07-07 22:40 Oslo (OSL)
Norwegian
DY604
2020-07-08 09:00 Oslo (OSL)
2020-07-08 09:55 Bergen (BGO)
Cena 578 zł
Lot 10

Podróż z

Bergen

2020-06-26 09:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 11:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61520
2020-06-26 21:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 23:50 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-02 20:45 Warszawa (WAW)
2020-07-03 10:55 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 13h 10m / 1 przesiadka
Norwegian
DY1021
2020-07-02 20:45 Warszawa (WAW)
2020-07-02 22:40 Oslo (OSL)
Norwegian
DY604
2020-07-03 09:00 Oslo (OSL)
2020-07-03 09:55 Bergen (BGO)
Cena 578 zł
Lot 11

Podróż z

Bergen

2020-06-26 09:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 11:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61520
2020-06-26 21:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 23:50 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-06 10:30 Warszawa (WAW)
2020-07-06 17:00 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 5h 30m / 1 przesiadka
Norwegian
DY1021
2020-07-06 10:30 Warszawa (WAW)
2020-07-06 12:25 Oslo (OSL)
Norwegian
DY614
2020-07-06 15:05 Oslo (OSL)
2020-07-06 16:00 Bergen (BGO)
Cena 604 zł
Lot 12

Podróż z

Bergen

2020-06-29 11:00 Bergen (BGO)
2020-06-30 07:25 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 8h 25m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61220
2020-06-29 23:00 Bergen (BGO)
2020-06-30 01:05 Katowice (KTW)
LOT - Polish Airlines
LO3880
2020-06-30 06:25 Katowice (KTW)
2020-06-30 07:25 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-03 13:30 Warszawa (WAW)
2020-07-03 16:45 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61519
2020-07-03 13:30 Warszawa (WAW)
2020-07-03 15:45 Bergen (BGO)
Cena 604 zł
Lot 13

Podróż z

Bergen

2020-06-26 09:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 11:50 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61520
2020-06-26 21:40 Bergen (BGO)
2020-06-26 23:50 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-07-03 10:30 Warszawa (WAW)
2020-07-03 16:15 Bergen (BGO)
Całkowity czas podróży 4h 45m / 1 przesiadka
Norwegian
DY1021
2020-07-03 10:30 Warszawa (WAW)
2020-07-03 12:25 Oslo (OSL)
Norwegian
DY612
2020-07-03 14:20 Oslo (OSL)
2020-07-03 15:15 Bergen (BGO)
Cena 611 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

5 opini
  • Fajnie że Wizzair jako tanie linie funkcjonuje ale lata z Okecia, jak dla mnie toi duże ułatwienie, trochę tylko przekombinowali z bagażem podręcznym można się pogubić , ja dla pewności dokupiłem duży i zrezygnowałem z podręcznego, ale nie zawsze lecę obładowany wiec zobaczymy jak to będzie w przywszłości

    Fajnie że Wizzair jako tanie linie funkcjonuje ale lata z Okecia, jak dla mnie toi duże ułatwienie, trochę tylko przekombinowali z bagażem podręcznym można się pogubić , ja dla pewności dokupiłem duży i zrezygnowałem z podręcznego, ale nie zawsze lecę obładowany wiec zobaczymy jak to będzie w przywszłości
  • Dlatego właśnie wole latać z Norwegianem, proste zasady, bez kombinowania, fakt trochę drożej wychodzi ale jakoś pewniej się czuje, choć czasem nie mam wyboru i pada na Wizzaira i też nie jest źle

    Dlatego właśnie wole latać z Norwegianem, proste zasady, bez kombinowania, fakt trochę drożej wychodzi ale jakoś pewniej się czuje, choć czasem nie mam wyboru i pada na Wizzaira i też nie jest źle
  • Połączenie ok, linie tez choć faktycznie ceny czasem maja bardzo wysokie, porównując inne tanie linie to już w ogóle kosmos

    Połączenie ok, linie tez choć faktycznie ceny czasem maja bardzo wysokie, porównując inne tanie linie to już w ogóle kosmos
  • Ceny są różne to fakt ale raz zaoszczędzisz raz przepłacisz, trudno przewidzieć, taka zasada na tanich liniach

    Ceny są różne to fakt ale raz zaoszczędzisz raz przepłacisz, trudno przewidzieć, taka zasada na tanich liniach
  • Wolę takie rozwiązanie niż stałe ceny, przynajmniej jest ciekawiej

    Wolę takie rozwiązanie niż stałe ceny, przynajmniej jest ciekawiej