Loty z Warszawa do Bruksela od 96.00zł

Wrzesień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
716
23
649
24
278
25
136
26
77
27
112
28
226
29
350
30
426

Wrzesień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
296
23
297
24
297
25
525
26
786
27
596
28
316
29
336
30
206
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Codzienne loty na trasie Warszawa Okęcie – Bruksela w sezonie wiosna – lato 2017 oferują linie Wizzair. Bezpośrednie loty od poniedziałku do niedzieli w godzinach 18:30 – wylot, 20:35 planowane lądowanie. Loty z Brukseli do Warszawy liniami Wizzair również codziennie w godzinach 21:10 – 23:05. Sprzedaż biletów codziennie online bądź telefonicznie.


Wszystkie loty do Bruksela

Warszawa Bruksela od 2019-09-18 do 2019-10-30 Ryanair 59.00 zł
Gdańsk Bruksela od 2019-09-15 do 2019-10-20 Wizz Air 59.00 zł
Kraków Bruksela od 2019-09-15 do 2019-10-30 Ryanair 39.00 zł
Warszawa Bruksela od 2019-09-15 do 2019-10-30 Wizz Air 96.00 zł
Wrocław Bruksela od 2019-09-19 do 2019-10-31 Ryanair 36.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Belgia

2019-09-18 - 2019-10-30 59.00
2019-09-15 - 2019-10-30 96.00

Informacje o lotach Warszawa - Bruksela.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-09-21 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Bruksela (BRUK).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2019-12-13 09:10 Warszawa (WMI)
2019-12-13 11:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1058
2019-12-13 09:10 Warszawa (WMI)
2019-12-13 11:20 Bruksela (CRL)

Podróż do

Bruksela

2019-12-16 18:10 Bruksela (CRL)
2019-12-16 21:10 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1055
2019-12-16 18:10 Bruksela (CRL)
2019-12-16 20:10 Warszawa (WMI)
Cena 99 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2019-12-13 09:10 Warszawa (WMI)
2019-12-13 11:20 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1058
2019-12-13 09:10 Warszawa (WMI)
2019-12-13 11:20 Bruksela (CRL)

Podróż do

Bruksela

2019-12-15 17:30 Bruksela (CRL)
2019-12-15 20:30 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1057
2019-12-15 17:30 Bruksela (CRL)
2019-12-15 19:30 Warszawa (WMI)
Cena 99 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2019-12-15 09:40 Warszawa (WMI)
2019-12-15 11:50 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-12-15 09:40 Warszawa (WMI)
2019-12-15 11:50 Bruksela (CRL)

Podróż do

Bruksela

2019-12-16 18:10 Bruksela (CRL)
2019-12-16 21:10 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1055
2019-12-16 18:10 Bruksela (CRL)
2019-12-16 20:10 Warszawa (WMI)
Cena 99 zł
Lot 4

Podróż z

Bruksela

2019-12-13 06:00 Bruksela (CRL)
2019-12-13 08:00 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1055
2019-12-13 18:00 Bruksela (CRL)
2019-12-13 20:00 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-12-18 18:45 Warszawa (WMI)
2019-12-18 21:55 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-12-18 18:45 Warszawa (WMI)
2019-12-18 20:55 Bruksela (CRL)
Cena 99 zł
Lot 5

Podróż z

Bruksela

2019-12-09 06:10 Bruksela (CRL)
2019-12-09 08:10 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1055
2019-12-09 18:10 Bruksela (CRL)
2019-12-09 20:10 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-12-17 18:45 Warszawa (WMI)
2019-12-17 21:55 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-12-17 18:45 Warszawa (WMI)
2019-12-17 20:55 Bruksela (CRL)
Cena 99 zł
Lot 6

Podróż z

Bruksela

2019-12-08 07:15 Bruksela (CRL)
2019-12-08 09:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1055
2019-12-08 07:15 Bruksela (CRL)
2019-12-08 09:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-12-18 18:45 Warszawa (WMI)
2019-12-18 21:55 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-12-18 18:45 Warszawa (WMI)
2019-12-18 20:55 Bruksela (CRL)
Cena 99 zł
Lot 7

Podróż z

Bruksela

2019-12-09 06:10 Bruksela (CRL)
2019-12-09 08:10 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1055
2019-12-09 18:10 Bruksela (CRL)
2019-12-09 20:10 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-12-18 18:45 Warszawa (WMI)
2019-12-18 21:55 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-12-18 18:45 Warszawa (WMI)
2019-12-18 20:55 Bruksela (CRL)
Cena 99 zł
Lot 8

Podróż z

Bruksela

2019-12-13 06:00 Bruksela (CRL)
2019-12-13 08:00 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1055
2019-12-13 18:00 Bruksela (CRL)
2019-12-13 20:00 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-12-17 18:45 Warszawa (WMI)
2019-12-17 21:55 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-12-17 18:45 Warszawa (WMI)
2019-12-17 20:55 Bruksela (CRL)
Cena 99 zł
Lot 9

Podróż z

Bruksela

2019-12-08 07:15 Bruksela (CRL)
2019-12-08 09:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1055
2019-12-08 07:15 Bruksela (CRL)
2019-12-08 09:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-12-16 20:35 Warszawa (WMI)
2019-12-16 23:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-12-16 20:35 Warszawa (WMI)
2019-12-16 22:45 Bruksela (CRL)
Cena 99 zł
Lot 10

Podróż z

Bruksela

2019-12-15 05:30 Bruksela (CRL)
2019-12-15 07:30 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1057
2019-12-15 17:30 Bruksela (CRL)
2019-12-15 19:30 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-12-20 20:25 Warszawa (WMI)
2019-12-20 23:35 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-12-20 20:25 Warszawa (WMI)
2019-12-20 22:35 Bruksela (CRL)
Cena 99 zł
Lot 11

Podróż z

Bruksela

2019-12-15 07:15 Bruksela (CRL)
2019-12-15 09:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1055
2019-12-15 07:15 Bruksela (CRL)
2019-12-15 09:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-12-16 20:35 Warszawa (WMI)
2019-12-16 23:45 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-12-16 20:35 Warszawa (WMI)
2019-12-16 22:45 Bruksela (CRL)
Cena 99 zł
Lot 12

Podróż z

Bruksela

2019-12-08 07:15 Bruksela (CRL)
2019-12-08 09:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1055
2019-12-08 07:15 Bruksela (CRL)
2019-12-08 09:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-12-15 09:40 Warszawa (WMI)
2019-12-15 12:50 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-12-15 09:40 Warszawa (WMI)
2019-12-15 11:50 Bruksela (CRL)
Cena 99 zł
Lot 13

Podróż z

Bruksela

2019-12-13 06:00 Bruksela (CRL)
2019-12-13 08:00 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 0m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1055
2019-12-13 18:00 Bruksela (CRL)
2019-12-13 20:00 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-12-20 20:25 Warszawa (WMI)
2019-12-20 23:35 Bruksela (CRL)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1056
2019-12-20 20:25 Warszawa (WMI)
2019-12-20 22:35 Bruksela (CRL)
Cena 99 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

11 opini
  • bez kombinowania, tanio, szybko i plus że loty sa tak często to można sobie fajnie podróż ułożyć

    bez kombinowania, tanio, szybko i plus że loty sa tak często to można sobie fajnie podróż ułożyć
  • W końcu Belgia jest w Unii Europejskiej, to loty są koniecznością by były często. W dodatku co mi się podoba najbardziej nie trzeba paszportu żeby lecieć. Nie ma problemu masz ważny dowód osobisty i sprawa załatwiona. To duży plus dla podróżujących. Nie każdy ma paszport.

    W końcu Belgia jest w Unii Europejskiej, to loty są koniecznością by były często. W dodatku co mi się podoba najbardziej nie trzeba paszportu żeby lecieć. Nie ma problemu masz ważny dowód osobisty i sprawa załatwiona. To duży plus dla podróżujących. Nie każdy ma paszport.
  • Chyba zdobycie paszportu to nie traki problem, robisz raz na 10 lat i masz ale wiadomo ze dowód ma sie zawsze przy sobie i wtedy nie ma żądnego problemu, ja lece zawszwe na dowód ale paszport przezornie mam zawsze przy sobie.

    Chyba zdobycie paszportu to nie traki problem, robisz raz na 10 lat i masz ale wiadomo ze dowód ma sie zawsze przy sobie i wtedy nie ma żądnego problemu, ja lece zawszwe na dowód ale paszport przezornie mam zawsze przy sobie.
  • Polecam to połączenie, a bilet radze kupić tak średnio 2 miesiące wcześniej- wychodzi taniej

    Polecam to połączenie, a bilet radze kupić tak średnio 2 miesiące wcześniej- wychodzi taniej
  • Super że akurat Wizzair jest z Okęcia, szlag mnie trafia jak mam lecieć z Modlina- nie lubię tego lotniska, Okęcie jest dużo lepsze pod względem dojazdu przedewszystkim

    Super że akurat Wizzair jest z Okęcia, szlag mnie trafia jak mam lecieć z Modlina- nie lubię tego lotniska, Okęcie jest dużo lepsze pod względem dojazdu przedewszystkim
  • Jeśli mam do wyboru Wizzara za 200 zł i LOT za 900 to chyba niema sie co zastanawiać

    Jeśli mam do wyboru Wizzara za 200 zł i LOT za 900 to chyba niema sie co zastanawiać