Loty z Warszawa do Budapeszt od 149.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
259
14
15
16
159
17
18
169
19
20
219
21
22
23
159
24
25
159
26
27
239
28
29
30
189
31

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
149
14
15
16
359
17
18
169
19
20
219
21
22
23
159
24
25
159
26
27
169
28
29
30
189
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty z Warszawy do Budapesztu. Wyloty z lotniska Warszawa Okęcie liniami Wizzair w sezonie letnim 2019 realizowane są 6 dni w tygodniu w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki i niedziele. Z Warszawy wylecimy o 06:10, planowany przylot do Budapesztu (BUD) o godz 07:25. Loty powrotne z Budapesztu do Warszawy także sześć razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, niedziele) w godzinach rannych o 08:00-09:10. Zapraszamy do kupna promocyjnych lotów do Budapesztu. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Budapeszt

Warszawa Budapeszt od 2022-08-02 do 2022-10-21 Wizz Air 149.00 zł
Poznań Budapeszt od 2022-08-01 do 2022-10-21 Ryanair 78.00 zł
Kraków Budapeszt od 2022-08-02 do 2022-10-28 Ryanair 78.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Węgry

2022-08-02 - 2022-10-21 149.00

Informacje o lotach Warszawa - Budapeszt.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-11 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Budapeszt (BUD).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2022-10-23 10:50 Warszawa (WMI)
2022-10-23 12:10 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4467
2022-10-23 10:50 Warszawa (WMI)
2022-10-23 12:10 Budapeszt (BUD)

Podróż do

Budapeszt

2022-10-26 13:05 Budapeszt (BUD)
2022-10-26 15:25 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4466
2022-10-26 13:05 Budapeszt (BUD)
2022-10-26 14:25 Warszawa (WMI)
Cena 126 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2022-10-17 05:35 Warszawa (WMI)
2022-10-17 06:55 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4467
2022-10-17 17:35 Warszawa (WMI)
2022-10-17 18:55 Budapeszt (BUD)

Podróż do

Budapeszt

2022-10-26 13:05 Budapeszt (BUD)
2022-10-26 15:25 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4466
2022-10-26 13:05 Budapeszt (BUD)
2022-10-26 14:25 Warszawa (WMI)
Cena 126 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2022-10-24 05:35 Warszawa (WMI)
2022-10-24 06:55 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4467
2022-10-24 17:35 Warszawa (WMI)
2022-10-24 18:55 Budapeszt (BUD)

Podróż do

Budapeszt

2022-10-26 13:05 Budapeszt (BUD)
2022-10-26 15:25 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4466
2022-10-26 13:05 Budapeszt (BUD)
2022-10-26 14:25 Warszawa (WMI)
Cena 126 zł
Lot 4

Podróż z

Budapeszt

2022-10-23 12:35 Budapeszt (BUD)
2022-10-23 01:55 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4466
2022-10-23 12:35 Budapeszt (BUD)
2022-10-23 13:55 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-10-26 11:20 Warszawa (WMI)
2022-10-26 13:40 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4467
2022-10-26 11:20 Warszawa (WMI)
2022-10-26 12:40 Budapeszt (BUD)
Cena 121 zł
Lot 5

Podróż z

Budapeszt

2022-10-23 12:35 Budapeszt (BUD)
2022-10-23 01:55 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4466
2022-10-23 12:35 Budapeszt (BUD)
2022-10-23 13:55 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-10-24 17:35 Warszawa (WMI)
2022-10-24 19:55 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4467
2022-10-24 17:35 Warszawa (WMI)
2022-10-24 18:55 Budapeszt (BUD)
Cena 121 zł
Lot 6

Podróż z

Budapeszt

2022-10-23 12:35 Budapeszt (BUD)
2022-10-23 01:55 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4466
2022-10-23 12:35 Budapeszt (BUD)
2022-10-23 13:55 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-10-27 08:05 Warszawa (WMI)
2022-10-27 10:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4467
2022-10-27 08:05 Warszawa (WMI)
2022-10-27 09:25 Budapeszt (BUD)
Cena 126 zł
Lot 7

Podróż z

Budapeszt

2022-10-19 01:05 Budapeszt (BUD)
2022-10-19 02:25 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4466
2022-10-19 13:05 Budapeszt (BUD)
2022-10-19 14:25 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-10-24 17:35 Warszawa (WMI)
2022-10-24 19:55 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4467
2022-10-24 17:35 Warszawa (WMI)
2022-10-24 18:55 Budapeszt (BUD)
Cena 142 zł
Lot 8

Podróż z

Budapeszt

2022-10-19 01:05 Budapeszt (BUD)
2022-10-19 02:25 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4466
2022-10-19 13:05 Budapeszt (BUD)
2022-10-19 14:25 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-10-26 11:20 Warszawa (WMI)
2022-10-26 13:40 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4467
2022-10-26 11:20 Warszawa (WMI)
2022-10-26 12:40 Budapeszt (BUD)
Cena 142 zł
Lot 9

Podróż z

Budapeszt

2022-10-24 07:20 Budapeszt (BUD)
2022-10-24 08:40 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4466
2022-10-24 19:20 Budapeszt (BUD)
2022-10-24 20:40 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-10-26 11:20 Warszawa (WMI)
2022-10-26 13:40 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4467
2022-10-26 11:20 Warszawa (WMI)
2022-10-26 12:40 Budapeszt (BUD)
Cena 144 zł
Lot 10

Podróż z

Budapeszt

2022-10-19 01:05 Budapeszt (BUD)
2022-10-19 02:25 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4466
2022-10-19 13:05 Budapeszt (BUD)
2022-10-19 14:25 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-10-27 08:05 Warszawa (WMI)
2022-10-27 10:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4467
2022-10-27 08:05 Warszawa (WMI)
2022-10-27 09:25 Budapeszt (BUD)
Cena 147 zł
Lot 11

Podróż z

Budapeszt

2022-10-24 07:20 Budapeszt (BUD)
2022-10-24 08:40 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4466
2022-10-24 19:20 Budapeszt (BUD)
2022-10-24 20:40 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-10-27 08:05 Warszawa (WMI)
2022-10-27 10:25 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4467
2022-10-27 08:05 Warszawa (WMI)
2022-10-27 09:25 Budapeszt (BUD)
Cena 149 zł
Lot 12

Podróż z

Budapeszt

2022-10-17 07:20 Budapeszt (BUD)
2022-10-17 08:40 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4466
2022-10-17 19:20 Budapeszt (BUD)
2022-10-17 20:40 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-10-24 17:35 Warszawa (WMI)
2022-10-24 19:55 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4467
2022-10-24 17:35 Warszawa (WMI)
2022-10-24 18:55 Budapeszt (BUD)
Cena 152 zł
Lot 13

Podróż z

Budapeszt

2022-10-17 07:20 Budapeszt (BUD)
2022-10-17 08:40 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4466
2022-10-17 19:20 Budapeszt (BUD)
2022-10-17 20:40 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2022-10-26 11:20 Warszawa (WMI)
2022-10-26 13:40 Budapeszt (BUD)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Ryanair
FR4467
2022-10-26 11:20 Warszawa (WMI)
2022-10-26 12:40 Budapeszt (BUD)
Cena 152 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

17 opini
  • Budapeszt to jedno z piękniejszych miast Europy, choć wydaję mi sie czasem niedoceniane, tzn jak ktos juz tam był to na pewno potwierdzi że jest pięknie, więc jak komuś marzą sie podróże to polecam właśnie to miasto nie koniecznie oklepany Londyn, Paryż...choć też sa piękne

    Budapeszt to jedno z piękniejszych miast Europy, choć wydaję mi sie czasem niedoceniane, tzn jak ktos juz tam był to na pewno potwierdzi że jest pięknie, więc jak komuś marzą sie podróże to polecam właśnie to miasto nie koniecznie oklepany Londyn, Paryż...choć też sa piękne
  • Budapeszt jest piękny o każdej porze roku, polecam odwiedzić to miasto, zwłaszcza że bilety na ta trasę z Wizzara wychodzą niedrogo

    Budapeszt jest piękny o każdej porze roku, polecam odwiedzić to miasto, zwłaszcza że bilety na ta trasę z Wizzara wychodzą niedrogo
  • Jeszcze nie miałem okazji zobaczyć ale skoro tak zachwalacie Ten Budapeszt, a bilety rzeczywiście nie wychodzą tak drogo to może się skuszę")

    Jeszcze nie miałem okazji zobaczyć ale skoro tak zachwalacie Ten Budapeszt, a bilety rzeczywiście nie wychodzą tak drogo to może się skuszę")
  • Lot pomiędzy moimi dwoma ulubionymi miastami w takich cenach- miło:)

    Lot pomiędzy moimi dwoma ulubionymi miastami w takich cenach- miło:)
  • W Budapeszcie byłam jeszcze z liceum teraz za taka cenę za bilet chętnie skorzystam bo miasto mi się bardzo podobało choć mineło już kupę lat i na pewno wszystko się pozmieniało.

    W Budapeszcie byłam jeszcze z liceum teraz za taka cenę za bilet chętnie skorzystam bo miasto mi się bardzo podobało choć mineło już kupę lat i na pewno wszystko się pozmieniało.
  • Ja tez pamiętam Budapeszt jeszcze z dziecięcych latach jak z rodzicami na wczasy jeżdziłem ,teraz chętnie zabiore moje dzieciaki tylko samolotem- a co za taką cenę za bilet tym bardziej

    Ja tez pamiętam Budapeszt jeszcze z dziecięcych latach jak z rodzicami na wczasy jeżdziłem ,teraz chętnie zabiore moje dzieciaki tylko samolotem- a co za taką cenę za bilet tym bardziej