Loty z Warszawa do Granadilla de Abona od 219.00zł

Listopad 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Listopad 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty na hiszpańską wyspę Teneryfa, należącą do Wysp Kanaryjski oferują tanie linie Ryanair. Loty w sezonie letnim 2019 odbywają się raz w tygodniu w sobotę. Wylot z warszawskiego lotniska Modlin (WMI) o godzinie 11:35, lądowanie na słonecznej Teneryfie o godzinie 16:30. Loty powrotne na trasie Teneryfa – Warszawa także raz w tygodniu (soboty) o godz 17:05-23:35. Promocyjne bilety na Teneryfę dostępne w sprzedaży już dziś. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Granadilla de Abona

Warszawa Granadilla de Abona od 2022-11-15 do 2023-03-26 Ryanair 378.00 zł
Kraków Granadilla de Abona od 2022-11-15 do 2023-03-27 Ryanair 400.00 zł
Wrocław Granadilla de Abona od 2022-11-15 do 2023-03-26 Ryanair 418.00 zł
Katowice Granadilla de Abona od 2022-11-14 do 2023-03-28 Wizz Air 419.00 zł
Warszawa Granadilla de Abona od 2022-11-14 do 2023-03-30 Wizz Air 219.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Hiszpania

2022-11-20 - 2023-04-02 94.00
2022-11-15 - 2023-03-28 258.00
2022-11-15 - 2023-03-28 187.00
2022-11-14 - 2023-03-26 329.00
2022-11-15 - 2023-03-30 399.00
2022-11-15 - 2023-03-26 356.00
2022-11-15 - 2023-03-27 407.00
2022-11-15 - 2023-03-26 378.00
2022-11-14 - 2023-03-27 199.00
2022-11-15 - 2023-03-26 129.00
2022-11-15 - 2023-03-29 179.00
2022-11-15 - 2023-03-27 185.00
2022-11-14 - 2023-03-26 189.00
2022-11-15 - 2023-03-26 122.00
2022-11-14 - 2023-03-26 199.00
2022-11-14 - 2023-03-30 219.00
2022-11-14 - 2023-03-30 199.00
2022-11-14 - 2023-03-30 390.00
2022-11-15 - 2023-03-29 299.00
2022-11-15 - 2023-03-30 219.00

Informacje o lotach Warszawa - Granadilla de Abona.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-11-30 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Granadilla de Abona (TFS).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2023-02-22 08:10 Warszawa (WMI)
2023-02-22 05:20 Teneryfa (TFS)
Całkowity czas podróży 10h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2008
2023-02-22 08:10 Warszawa (WMI)
2023-02-22 09:35 Londyn (STN)
Ryanair
FR8156
2023-02-22 12:55 Londyn (STN)
2023-02-22 17:20 Teneryfa (TFS)

Podróż do

Teneryfa

2023-03-02 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-03-03 10:05 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 1 przesiadka
W9
W95714
2023-03-02 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-03-03 00:55 Londyn (LGW)
Ryanair
FR2019
2023-03-03 05:55 Londyn (STN)
2023-03-03 09:05 Warszawa (WMI)
Cena 610 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2023-02-25 11:00 Warszawa (WAW)
2023-02-25 04:05 Teneryfa (TFS)
Całkowity czas podróży 6h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61495
2023-02-25 11:00 Warszawa (WAW)
2023-02-25 16:05 Teneryfa (TFS)

Podróż do

Teneryfa

2023-03-03 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-03-04 11:25 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 12h 50m / 1 przesiadka
W9
W95714
2023-03-03 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-03-04 00:55 Londyn (LGW)
Ryanair
FR2464
2023-03-04 07:15 Londyn (STN)
2023-03-04 10:25 Warszawa (WMI)
Cena 654 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2023-02-28 11:00 Warszawa (WAW)
2023-02-28 04:05 Teneryfa (TFS)
Całkowity czas podróży 6h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61495
2023-02-28 11:00 Warszawa (WAW)
2023-02-28 16:05 Teneryfa (TFS)

Podróż do

Teneryfa

2023-03-03 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-03-04 11:25 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 12h 50m / 1 przesiadka
W9
W95714
2023-03-03 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-03-04 00:55 Londyn (LGW)
Ryanair
FR2464
2023-03-04 07:15 Londyn (STN)
2023-03-04 10:25 Warszawa (WMI)
Cena 679 zł
Lot 4

Podróż z

Teneryfa

2023-02-23 08:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 1 przesiadka
W9
W95714
2023-02-23 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 00:55 Londyn (LGW)
Ryanair
FR2019
2023-02-24 05:55 Londyn (STN)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2023-02-28 06:10 Warszawa (WMI)
2023-02-28 17:20 Teneryfa (TFS)
Całkowity czas podróży 11h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2008
2023-02-28 06:10 Warszawa (WMI)
2023-02-28 07:35 Londyn (STN)
Ryanair
FR8156
2023-02-28 11:55 Londyn (STN)
2023-02-28 16:20 Teneryfa (TFS)
Cena 510 zł
Lot 5

Podróż z

Teneryfa

2023-02-23 08:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 1 przesiadka
W9
W95714
2023-02-23 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 00:55 Londyn (LGW)
Ryanair
FR2019
2023-02-24 05:55 Londyn (STN)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2023-03-07 06:00 Warszawa (WMI)
2023-03-07 17:20 Teneryfa (TFS)
Całkowity czas podróży 11h 20m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61301
2023-03-07 06:00 Warszawa (WAW)
2023-03-07 07:45 Londyn (LTN)
Ryanair
FR8156
2023-03-07 11:55 Londyn (STN)
2023-03-07 16:20 Teneryfa (TFS)
Cena 521 zł
Lot 6

Podróż z

Teneryfa

2023-02-23 08:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 1 przesiadka
W9
W95714
2023-02-23 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 00:55 Londyn (LGW)
Ryanair
FR2019
2023-02-24 05:55 Londyn (STN)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2023-03-07 06:20 Warszawa (WMI)
2023-03-07 18:15 Teneryfa (TFS)
Całkowity czas podróży 11h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1963
2023-03-07 06:20 Warszawa (WMI)
2023-03-07 08:25 Mediolan (BGY)
EasyJet
U22587
2023-03-07 13:45 Mediolan (MXP)
2023-03-07 17:15 Teneryfa (TFS)
Cena 550 zł
Lot 7

Podróż z

Teneryfa

2023-02-23 08:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 1 przesiadka
W9
W95714
2023-02-23 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 00:55 Londyn (LGW)
Ryanair
FR2019
2023-02-24 05:55 Londyn (STN)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2023-03-01 08:10 Warszawa (WMI)
2023-03-01 18:20 Teneryfa (TFS)
Całkowity czas podróży 10h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2008
2023-03-01 08:10 Warszawa (WMI)
2023-03-01 09:35 Londyn (STN)
Ryanair
FR8156
2023-03-01 12:55 Londyn (STN)
2023-03-01 17:20 Teneryfa (TFS)
Cena 552 zł
Lot 8

Podróż z

Teneryfa

2023-02-23 08:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 1 przesiadka
W9
W95714
2023-02-23 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 00:55 Londyn (LGW)
Ryanair
FR2019
2023-02-24 05:55 Londyn (STN)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2023-03-04 10:50 Warszawa (WMI)
2023-03-04 19:50 Teneryfa (TFS)
Całkowity czas podróży 9h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2461
2023-03-04 10:50 Warszawa (WMI)
2023-03-04 12:15 Londyn (STN)
Ryanair
FR8156
2023-03-04 14:25 Londyn (STN)
2023-03-04 18:50 Teneryfa (TFS)
Cena 598 zł
Lot 9

Podróż z

Teneryfa

2023-02-23 08:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 1 przesiadka
W9
W95714
2023-02-23 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 00:55 Londyn (LGW)
Ryanair
FR2019
2023-02-24 05:55 Londyn (STN)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2023-03-04 11:00 Warszawa (WMI)
2023-03-04 17:05 Teneryfa (TFS)
Całkowity czas podróży 6h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61495
2023-03-04 11:00 Warszawa (WAW)
2023-03-04 16:05 Teneryfa (TFS)
Cena 635 zł
Lot 10

Podróż z

Teneryfa

2023-02-23 08:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 1 przesiadka
W9
W95714
2023-02-23 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 00:55 Londyn (LGW)
Ryanair
FR2019
2023-02-24 05:55 Londyn (STN)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2023-03-02 11:00 Warszawa (WMI)
2023-03-02 17:05 Teneryfa (TFS)
Całkowity czas podróży 6h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61495
2023-03-02 11:00 Warszawa (WAW)
2023-03-02 16:05 Teneryfa (TFS)
Cena 635 zł
Lot 11

Podróż z

Teneryfa

2023-02-23 08:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 1 przesiadka
W9
W95714
2023-02-23 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-24 00:55 Londyn (LGW)
Ryanair
FR2019
2023-02-24 05:55 Londyn (STN)
2023-02-24 09:05 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2023-02-28 11:00 Warszawa (WMI)
2023-02-28 17:05 Teneryfa (TFS)
Całkowity czas podróży 6h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61495
2023-02-28 11:00 Warszawa (WAW)
2023-02-28 16:05 Teneryfa (TFS)
Cena 635 zł
Lot 12

Podróż z

Teneryfa

2023-02-22 08:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-23 11:25 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 13h 50m / 1 przesiadka
W9
W95714
2023-02-22 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-23 00:55 Londyn (LGW)
Ryanair
FR1021
2023-02-23 08:15 Londyn (STN)
2023-02-23 11:25 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2023-02-28 11:00 Warszawa (WMI)
2023-02-28 17:05 Teneryfa (TFS)
Całkowity czas podróży 6h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61495
2023-02-28 11:00 Warszawa (WAW)
2023-02-28 16:05 Teneryfa (TFS)
Cena 653 zł
Lot 13

Podróż z

Teneryfa

2023-02-22 08:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-23 11:25 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 13h 50m / 1 przesiadka
W9
W95714
2023-02-22 20:35 Teneryfa (TFS)
2023-02-23 00:55 Londyn (LGW)
Ryanair
FR1021
2023-02-23 08:15 Londyn (STN)
2023-02-23 11:25 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2023-03-02 11:00 Warszawa (WMI)
2023-03-02 17:05 Teneryfa (TFS)
Całkowity czas podróży 6h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61495
2023-03-02 11:00 Warszawa (WAW)
2023-03-02 16:05 Teneryfa (TFS)
Cena 653 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini