Loty z Warszawa do Lizbona od 206.00zł

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
556
20
21
22
426
23
24
25
529
26
386
27
28
29
336
30
31

Lipiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
656
21
22
627
23
466
24
25
868
26
27
726
28
29
886
30
556
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


W sezonie letnim 2017 tanie węgierskie linie lotnicze Wizzair proponują bezpośrednie loty z Warszawy do Lizbony, na największy, międzynarodowy port lotniczy Portugalii Lizbona-Portela (LIS), oddalony od centrum miasta około 7km. Loty z warszawskiego Okęcia dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wylot z Warszawy o godz 21:30, lądowanie w Lizbonie o godz 00:40. Loty powrotne z Lizbony do Warszawy także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty). Wylot z Lizbony o godz 01:20, lądowanie w Warszawie o godz 06:10. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Lizbony online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Lizbona

Warszawa Lizbona od 2019-07-04 do 2019-10-24 LOT - Polish Airlines 399.00 zł
Warszawa Lizbona od 2019-07-02 do 2019-10-28 Wizz Air 206.00 zł
Wrocław Lizbona od 2019-07-04 do 2019-10-23 Ryanair 107.00 zł
Katowice Lizbona od 2019-07-04 do 2019-10-27 Wizz Air 266.00 zł
Kraków Lizbona od 2019-07-02 do 2019-10-27 Ryanair 218.00 zł
Gdańsk Lizbona od 2019-07-04 do 2019-10-30 Wizz Air 299.00 zł
Warszawa Lizbona od 2019-07-05 do 2019-11-04 Ryanair 199.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Portugalia

2019-07-04 - 2019-10-24 399.00
2019-07-02 - 2019-10-28 206.00
2019-07-02 - 2019-10-20 156.00
2019-07-02 - 2019-10-30 179.00
2019-07-02 - 2019-10-27 293.00
2019-07-05 - 2019-11-04 199.00

Informacje o lotach Warszawa - Lizbona.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-07-18 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Lizbona (LIS).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2019-10-08 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-08 07:05 Lizbona (LIS)
Całkowity czas podróży 9h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1058
2019-10-08 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-08 12:20 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1300
2019-10-08 17:25 Bruksela (CRL)
2019-10-08 19:05 Lizbona (LIS)

Podróż do

Lizbona

2019-10-16 18:15 Lizbona (LIS)
2019-10-17 22:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 26h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1301
2019-10-16 18:15 Lizbona (LIS)
2019-10-16 21:55 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1055
2019-10-17 19:20 Bruksela (CRL)
2019-10-17 21:15 Warszawa (WMI)
Cena 294 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2019-10-08 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-08 07:05 Lizbona (LIS)
Całkowity czas podróży 9h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1058
2019-10-08 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-08 12:20 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1300
2019-10-08 17:25 Bruksela (CRL)
2019-10-08 19:05 Lizbona (LIS)

Podróż do

Lizbona

2019-10-16 07:40 Lizbona (LIS)
2019-10-16 20:20 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 10h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1083
2019-10-16 07:40 Lizbona (LIS)
2019-10-16 11:10 Paryż (BVA)
Ryanair
FR4055
2019-10-16 17:10 Paryż (BVA)
2019-10-16 19:20 Warszawa (WMI)
Cena 328 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2019-10-08 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-08 07:05 Lizbona (LIS)
Całkowity czas podróży 9h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1058
2019-10-08 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-08 12:20 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1300
2019-10-08 17:25 Bruksela (CRL)
2019-10-08 19:05 Lizbona (LIS)

Podróż do

Lizbona

2019-10-15 07:30 Lizbona (LIS)
2019-10-15 17:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 7h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1885
2019-10-15 07:30 Lizbona (LIS)
2019-10-15 10:20 Londyn (STN)
Ryanair
FR2281
2019-10-15 13:00 Londyn (STN)
2019-10-15 16:15 Warszawa (WMI)
Cena 342 zł
Lot 4

Podróż z

Lizbona

2019-10-08 07:30 Lizbona (LIS)
2019-10-09 09:50 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 13h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1301
2019-10-08 19:30 Lizbona (LIS)
2019-10-08 23:10 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1057
2019-10-09 07:55 Bruksela (CRL)
2019-10-09 09:50 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-10-16 21:15 Warszawa (WMI)
2019-10-17 19:55 Lizbona (LIS)
Całkowity czas podróży 22h 40m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1056
2019-10-16 21:15 Warszawa (WMI)
2019-10-16 23:20 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR4646
2019-10-17 17:15 Bruksela (CRL)
2019-10-17 18:55 Lizbona (LIS)
Cena 313 zł
Lot 5

Podróż z

Lizbona

2019-10-10 03:40 Lizbona (LIS)
2019-10-11 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 7h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1301
2019-10-10 15:40 Lizbona (LIS)
2019-10-10 19:20 Bruksela (CRL)
Wizz Air
W61382
2019-10-10 22:15 Bruksela (CRL)
2019-10-11 00:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-10-16 10:15 Warszawa (WAW)
2019-10-16 18:50 Lizbona (LIS)
Całkowity czas podróży 8h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1058
2019-10-16 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-16 12:20 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1300
2019-10-16 16:10 Bruksela (CRL)
2019-10-16 17:50 Lizbona (LIS)
Cena 340 zł
Lot 6

Podróż z

Lizbona

2019-10-10 03:40 Lizbona (LIS)
2019-10-11 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 7h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1301
2019-10-10 15:40 Lizbona (LIS)
2019-10-10 19:20 Bruksela (CRL)
Wizz Air
W61382
2019-10-10 22:15 Bruksela (CRL)
2019-10-11 00:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-10-15 10:15 Warszawa (WAW)
2019-10-15 20:05 Lizbona (LIS)
Całkowity czas podróży 9h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1058
2019-10-15 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-15 12:20 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1300
2019-10-15 17:25 Bruksela (CRL)
2019-10-15 19:05 Lizbona (LIS)
Cena 338 zł
Lot 7

Podróż z

Lizbona

2019-10-09 07:35 Lizbona (LIS)
2019-10-09 06:55 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 10h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3092
2019-10-09 07:35 Lizbona (LIS)
2019-10-09 11:30 Eindhoven (EIN)
Ryanair
FR4021
2019-10-09 17:10 Eindhoven (EIN)
2019-10-09 18:55 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-10-15 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-15 20:05 Lizbona (LIS)
Całkowity czas podróży 9h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1058
2019-10-15 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-15 12:20 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1300
2019-10-15 17:25 Bruksela (CRL)
2019-10-15 19:05 Lizbona (LIS)
Cena 344 zł
Lot 8

Podróż z

Lizbona

2019-10-09 07:35 Lizbona (LIS)
2019-10-09 06:55 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 10h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3092
2019-10-09 07:35 Lizbona (LIS)
2019-10-09 11:30 Eindhoven (EIN)
Ryanair
FR4021
2019-10-09 17:10 Eindhoven (EIN)
2019-10-09 18:55 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-10-16 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-16 18:50 Lizbona (LIS)
Całkowity czas podróży 8h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1058
2019-10-16 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-16 12:20 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1300
2019-10-16 16:10 Bruksela (CRL)
2019-10-16 17:50 Lizbona (LIS)
Cena 347 zł
Lot 9

Podróż z

Lizbona

2019-10-11 10:10 Lizbona (LIS)
2019-10-11 09:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 10h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1301
2019-10-11 10:10 Lizbona (LIS)
2019-10-11 13:50 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1055
2019-10-11 19:20 Bruksela (CRL)
2019-10-11 21:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-10-15 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-15 20:05 Lizbona (LIS)
Całkowity czas podróży 9h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1058
2019-10-15 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-15 12:20 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1300
2019-10-15 17:25 Bruksela (CRL)
2019-10-15 19:05 Lizbona (LIS)
Cena 366 zł
Lot 10

Podróż z

Lizbona

2019-10-10 03:40 Lizbona (LIS)
2019-10-11 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 7h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1301
2019-10-10 15:40 Lizbona (LIS)
2019-10-10 19:20 Bruksela (CRL)
Wizz Air
W61382
2019-10-10 22:15 Bruksela (CRL)
2019-10-11 00:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-10-14 10:15 Warszawa (WAW)
2019-10-14 19:40 Lizbona (LIS)
Całkowity czas podróży 9h 25m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1058
2019-10-14 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-14 12:20 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1300
2019-10-14 17:00 Bruksela (CRL)
2019-10-14 18:40 Lizbona (LIS)
Cena 367 zł
Lot 11

Podróż z

Lizbona

2019-10-08 07:30 Lizbona (LIS)
2019-10-09 09:50 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 13h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1301
2019-10-08 19:30 Lizbona (LIS)
2019-10-08 23:10 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1057
2019-10-09 07:55 Bruksela (CRL)
2019-10-09 09:50 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-10-14 22:20 Warszawa (WMI)
2019-10-15 02:35 Lizbona (LIS)
Całkowity czas podróży 4h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61593
2019-10-14 22:20 Warszawa (WAW)
2019-10-15 01:35 Lizbona (LIS)
Cena 368 zł
Lot 12

Podróż z

Lizbona

2019-10-11 10:10 Lizbona (LIS)
2019-10-11 09:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 10h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1301
2019-10-11 10:10 Lizbona (LIS)
2019-10-11 13:50 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1055
2019-10-11 19:20 Bruksela (CRL)
2019-10-11 21:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2019-10-16 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-16 18:50 Lizbona (LIS)
Całkowity czas podróży 8h 35m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1058
2019-10-16 10:15 Warszawa (WMI)
2019-10-16 12:20 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1300
2019-10-16 16:10 Bruksela (CRL)
2019-10-16 17:50 Lizbona (LIS)
Cena 368 zł
Lot 13

Podróż z

Lizbona

2019-10-08 07:30 Lizbona (LIS)
2019-10-10 12:15 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 27h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR1301
2019-10-08 19:30 Lizbona (LIS)
2019-10-08 23:10 Bruksela (CRL)
Wizz Air
W61382
2019-10-09 22:15 Bruksela (CRL)
2019-10-10 00:15 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-10-15 13:15 Warszawa (WAW)
2019-10-16 01:05 Lizbona (LIS)
Całkowity czas podróży 11h 50m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61305
2019-10-15 13:15 Warszawa (WAW)
2019-10-15 14:55 Londyn (LTN)
W9
W94493
2019-10-15 21:25 Londyn (LTN)
2019-10-16 00:05 Lizbona (LIS)
Cena 370 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

1 opini
  • Wszysko piękne kolorowo tylko czemu godziny lotów sa takie porypane , po 12 w nocy na obcym lotnisku wylądować jak się nie wei co i jak to trochę dziwnie no i wylot po 1 w nocy tez spoko, wiem ze trzeba się dostosować ale trochę mi to nie pasi

    Wszysko piękne kolorowo tylko czemu godziny lotów sa takie porypane , po 12 w nocy na obcym lotnisku wylądować jak się nie wei co i jak to trochę dziwnie no i wylot po 1 w nocy tez spoko, wiem ze trzeba się dostosować ale trochę mi to nie pasi