Loty z Warszawa do Lyon od 96.00zł

Sierpień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
556
27
28
29
30
516
31

Sierpień 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
246
27
28
29
30
266
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Lyon położony w środkowo wschodniej części Francji, jest trzecim pod względem wielkości miastem w kraju. W sezonie wiosna – lato 2017 bezpośrednie połączenia z Warszawy do Lyon oferują tanie linie Wizzair. Połączenia z warszawskiego lotniska Okęcie realizowane są dwa razy w tygodniu, wylot w każdy poniedziałek i w piątek o godzinie 18:15, planowane lądowanie w Lyon o godz 20:35. Loty powrotne do Warszawy również w poniedziałki i piątki w godzinach 21:05 – 23:30. Bilety w promocyjnych cenach, zapraszamy do zakupu biletów.


Wszystkie loty do Lyon

Kraków Lyon od 2019-08-18 do 2019-10-30 EasyJet 245.00 zł
Warszawa Lyon od 2019-08-15 do 2019-10-27 Wizz Air 96.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Francja

2019-08-16 - 2019-09-30 23.00
2019-08-18 - 2019-10-30 329.00
2019-08-18 - 2019-10-20 79.00
2019-08-18 - 2019-10-30 166.00
2019-08-15 - 2019-10-27 96.00
2019-08-18 - 2019-10-25 126.00
2018-03-25 - 2019-10-23 179.00
2019-08-18 - 2019-10-20 99.00
2019-08-18 - 2019-10-25 400.00

Informacje o lotach Warszawa - Lyon.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-08-24 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Lyon (LYS).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2019-11-05 06:50 Warszawa (WAW)
2019-11-05 09:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61355
2019-11-05 06:50 Warszawa (WAW)
2019-11-05 09:10 Lyon (LYS)

Podróż do

Lyon

2019-11-16 09:55 Lyon (LYS)
2019-11-16 13:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61356
2019-11-16 09:55 Lyon (LYS)
2019-11-16 12:10 Warszawa (WAW)
Cena 148 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2019-11-05 06:50 Warszawa (WAW)
2019-11-05 09:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61355
2019-11-05 06:50 Warszawa (WAW)
2019-11-05 09:10 Lyon (LYS)

Podróż do

Lyon

2019-11-19 09:45 Lyon (LYS)
2019-11-19 13:00 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61356
2019-11-19 09:45 Lyon (LYS)
2019-11-19 12:00 Warszawa (WAW)
Cena 173 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2019-11-09 07:00 Warszawa (WAW)
2019-11-09 09:20 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61355
2019-11-09 07:00 Warszawa (WAW)
2019-11-09 09:20 Lyon (LYS)

Podróż do

Lyon

2019-11-16 09:55 Lyon (LYS)
2019-11-16 13:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61356
2019-11-16 09:55 Lyon (LYS)
2019-11-16 12:10 Warszawa (WAW)
Cena 182 zł
Lot 4

Podróż z

Lyon

2019-11-09 09:55 Lyon (LYS)
2019-11-09 12:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61356
2019-11-09 09:55 Lyon (LYS)
2019-11-09 12:10 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-11-16 07:00 Warszawa (WAW)
2019-11-16 10:20 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61355
2019-11-16 07:00 Warszawa (WAW)
2019-11-16 09:20 Lyon (LYS)
Cena 148 zł
Lot 5

Podróż z

Lyon

2019-11-09 09:55 Lyon (LYS)
2019-11-09 12:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61356
2019-11-09 09:55 Lyon (LYS)
2019-11-09 12:10 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-11-19 06:50 Warszawa (WAW)
2019-11-19 10:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61355
2019-11-19 06:50 Warszawa (WAW)
2019-11-19 09:10 Lyon (LYS)
Cena 148 zł
Lot 6

Podróż z

Lyon

2019-11-05 09:45 Lyon (LYS)
2019-11-05 12:00 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61356
2019-11-05 09:45 Lyon (LYS)
2019-11-05 12:00 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-11-16 07:00 Warszawa (WAW)
2019-11-16 10:20 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61355
2019-11-16 07:00 Warszawa (WAW)
2019-11-16 09:20 Lyon (LYS)
Cena 148 zł
Lot 7

Podróż z

Lyon

2019-11-05 09:45 Lyon (LYS)
2019-11-05 12:00 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61356
2019-11-05 09:45 Lyon (LYS)
2019-11-05 12:00 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-11-19 06:50 Warszawa (WAW)
2019-11-19 10:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61355
2019-11-19 06:50 Warszawa (WAW)
2019-11-19 09:10 Lyon (LYS)
Cena 148 zł
Lot 8

Podróż z

Lyon

2019-11-05 09:45 Lyon (LYS)
2019-11-05 12:00 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61356
2019-11-05 09:45 Lyon (LYS)
2019-11-05 12:00 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-11-12 06:50 Warszawa (WAW)
2019-11-12 10:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61355
2019-11-12 06:50 Warszawa (WAW)
2019-11-12 09:10 Lyon (LYS)
Cena 182 zł
Lot 9

Podróż z

Lyon

2019-11-09 09:55 Lyon (LYS)
2019-11-09 12:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61356
2019-11-09 09:55 Lyon (LYS)
2019-11-09 12:10 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-11-12 06:50 Warszawa (WAW)
2019-11-12 10:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61355
2019-11-12 06:50 Warszawa (WAW)
2019-11-12 09:10 Lyon (LYS)
Cena 182 zł
Lot 10

Podróż z

Lyon

2019-11-12 09:45 Lyon (LYS)
2019-11-12 12:00 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61356
2019-11-12 09:45 Lyon (LYS)
2019-11-12 12:00 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-11-16 07:00 Warszawa (WAW)
2019-11-16 10:20 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61355
2019-11-16 07:00 Warszawa (WAW)
2019-11-16 09:20 Lyon (LYS)
Cena 186 zł
Lot 11

Podróż z

Lyon

2019-11-12 09:45 Lyon (LYS)
2019-11-12 12:00 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61356
2019-11-12 09:45 Lyon (LYS)
2019-11-12 12:00 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-11-19 06:50 Warszawa (WAW)
2019-11-19 10:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży 2h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61355
2019-11-19 06:50 Warszawa (WAW)
2019-11-19 09:10 Lyon (LYS)
Cena 186 zł
Lot 12

Podróż z

Lyon

2019-11-05 09:45 Lyon (LYS)
2019-11-05 12:00 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61356
2019-11-05 09:45 Lyon (LYS)
2019-11-05 12:00 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-11-18 19:55 Warszawa (WAW)
2019-11-19 13:05 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży 16h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6945
2019-11-18 19:55 Warszawa (WMI)
2019-11-18 23:05 Barcelona (BCN)
Vueling
VY1220
2019-11-19 10:35 Barcelona (BCN)
2019-11-19 12:05 Lyon (LYS)
Cena 279 zł
Lot 13

Podróż z

Lyon

2019-11-09 09:55 Lyon (LYS)
2019-11-09 12:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61356
2019-11-09 09:55 Lyon (LYS)
2019-11-09 12:10 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2019-11-18 19:55 Warszawa (WAW)
2019-11-19 13:05 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży 16h 10m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6945
2019-11-18 19:55 Warszawa (WMI)
2019-11-18 23:05 Barcelona (BCN)
Vueling
VY1220
2019-11-19 10:35 Barcelona (BCN)
2019-11-19 12:05 Lyon (LYS)
Cena 279 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini