Loty z Warszawa do Split od 169.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
339
21
22
23
239
24
25
169
26
27
309
28
29
30
169
31

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
589
21
22
23
639
24
25
639
26
27
1019
28
29
30
499
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


W sezonie letnim 2019 loty z Warszawy do Splitu (Chorwacja) udostępniają tanie węgierskie linie Wizzair. Loty z Okęcia (WAW) startują trzy razy w tygodniu we wtorki , czwartki i soboty. Wylot z Warszawy odbywa się o godz 20:35, lądowanie w Splicie o godz 22:30. Powrotne loty z Chorwacji także 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) o godz 18:15-20:05. Zarezerwuj loty do Chorwacji online lub telefonicznie pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Split

Gdańsk Split od 2015-06-19 do 2015-04-05 Eurolot 310.00 zł
Kraków Split od 2015-02-11 do 2015-09-09 Eurolot 299.00 zł
Warszawa Split od 2022-08-02 do 2022-10-25 Wizz Air 169.00 zł
Katowice Split od 2022-08-02 do 2022-10-20 Wizz Air 169.00 zł
Gdańsk Split od 2022-08-02 do 2022-10-23 LOT - Polish Airlines 190.00 zł
Lublin Split od 2022-08-02 do 2022-10-24 LOT - Polish Airlines 199.00 zł
Poznań Split od 2022-08-01 do 2022-10-21 LOT - Polish Airlines 199.00 zł
Gdańsk Split od 2022-08-02 do 2022-10-20 Wizz Air 209.00 zł
Wrocław Split od 2022-08-02 do 2022-10-23 Wizz Air 169.00 zł
Kraków Split od 2022-08-02 do 2022-10-23 Wizz Air 199.00 zł
Rzeszów Split od 2022-08-02 do 2022-10-25 LOT - Polish Airlines 199.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Chorwacja

2015-02-07 - 2015-04-04 269.00
2015-03-04 - 2015-04-06 279.00
2022-08-02 - 2022-10-25 169.00
2022-08-01 - 2022-10-25 349.00
2022-08-01 - 2022-10-25 319.00
2022-08-01 - 2022-10-24 249.00
2022-08-01 - 2022-10-23 199.00
2022-08-02 - 2022-10-23 239.00

Informacje o lotach Warszawa - Split.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-19 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Split (SPU).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2022-10-27 09:05 Warszawa (WAW)
2022-10-27 11:00 Split (SPU)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61555
2022-10-27 21:05 Warszawa (WAW)
2022-10-27 23:00 Split (SPU)

Podróż do

Split

2022-11-07 13:30 Split (SPU)
2022-11-07 19:40 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 5h 10m / 2 przesiadka
Croatia Airlines
OU659
2022-11-07 13:30 Split (SPU)
2022-11-07 14:15 Zagrzeb (ZAG)
Austrian
OS684
2022-11-07 14:45 Zagrzeb (ZAG)
2022-11-07 15:40 Wiedeń (VIE)
Austrian
OS631
2022-11-07 17:25 Wiedeń (VIE)
2022-11-07 18:40 Warszawa (WAW)
Cena 1040 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2022-10-29 09:05 Warszawa (WAW)
2022-10-29 11:00 Split (SPU)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61555
2022-10-29 21:05 Warszawa (WAW)
2022-10-29 23:00 Split (SPU)

Podróż do

Split

2022-11-07 13:30 Split (SPU)
2022-11-07 19:40 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 5h 10m / 2 przesiadka
Croatia Airlines
OU659
2022-11-07 13:30 Split (SPU)
2022-11-07 14:15 Zagrzeb (ZAG)
Austrian
OS684
2022-11-07 14:45 Zagrzeb (ZAG)
2022-11-07 15:40 Wiedeń (VIE)
Austrian
OS631
2022-11-07 17:25 Wiedeń (VIE)
2022-11-07 18:40 Warszawa (WAW)
Cena 1040 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2022-10-27 09:05 Warszawa (WAW)
2022-10-27 11:00 Split (SPU)
Całkowity czas podróży 1h 55m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61555
2022-10-27 21:05 Warszawa (WAW)
2022-10-27 23:00 Split (SPU)

Podróż do

Split

2022-11-08 16:10 Split (SPU)
2022-11-08 23:40 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 6h 30m / 2 przesiadka
Croatia Airlines
OU655
2022-11-08 16:10 Split (SPU)
2022-11-08 16:55 Zagrzeb (ZAG)
Austrian
OS7054
2022-11-08 17:55 Zagrzeb (ZAG)
2022-11-08 18:45 Wiedeń (VIE)
Austrian
OS627
2022-11-08 21:25 Wiedeń (VIE)
2022-11-08 22:40 Warszawa (WAW)
Cena 1040 zł
Lot 4

Podróż z

Split

2022-10-27 06:50 Split (SPU)
2022-10-27 08:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61556
2022-10-27 18:50 Split (SPU)
2022-10-27 20:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-11-05 15:55 Warszawa (WAW)
2022-11-05 23:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży 6h 55m / 2 przesiadka
Ryanair
FR1574
2022-11-05 15:55 Warszawa (WMI)
2022-11-05 17:15 Wiedeń (VIE)
Croatia Airlines
OU443
2022-11-05 19:35 Wiedeń (VIE)
2022-11-05 20:20 Zagrzeb (ZAG)
Croatia Airlines
OU656
2022-11-05 22:00 Zagrzeb (ZAG)
2022-11-05 22:50 Split (SPU)
Cena 781 zł
Lot 5

Podróż z

Split

2022-10-27 06:50 Split (SPU)
2022-10-27 08:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61556
2022-10-27 18:50 Split (SPU)
2022-10-27 20:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-11-03 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-03 16:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży 5h 40m / 2 przesiadka
Austrian
OS626
2022-11-03 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-03 11:30 Wiedeń (VIE)
Austrian
OS683
2022-11-03 13:05 Wiedeń (VIE)
2022-11-03 14:00 Zagrzeb (ZAG)
Croatia Airlines
OU654
2022-11-03 15:05 Zagrzeb (ZAG)
2022-11-03 15:50 Split (SPU)
Cena 918 zł
Lot 6

Podróż z

Split

2022-10-29 06:50 Split (SPU)
2022-10-29 08:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61556
2022-10-29 18:50 Split (SPU)
2022-10-29 20:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-11-03 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-03 16:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży 5h 40m / 2 przesiadka
Austrian
OS626
2022-11-03 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-03 11:30 Wiedeń (VIE)
Austrian
OS683
2022-11-03 13:05 Wiedeń (VIE)
2022-11-03 14:00 Zagrzeb (ZAG)
Croatia Airlines
OU654
2022-11-03 15:05 Zagrzeb (ZAG)
2022-11-03 15:50 Split (SPU)
Cena 952 zł
Lot 7

Podróż z

Split

2022-10-27 06:50 Split (SPU)
2022-10-27 08:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61556
2022-10-27 18:50 Split (SPU)
2022-10-27 20:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-11-07 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-07 16:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży 5h 40m / 2 przesiadka
Austrian
OS626
2022-11-07 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-07 11:30 Wiedeń (VIE)
Austrian
OS683
2022-11-07 13:05 Wiedeń (VIE)
2022-11-07 14:00 Zagrzeb (ZAG)
Croatia Airlines
OU654
2022-11-07 15:05 Zagrzeb (ZAG)
2022-11-07 15:50 Split (SPU)
Cena 1006 zł
Lot 8

Podróż z

Split

2022-10-27 06:50 Split (SPU)
2022-10-27 08:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61556
2022-10-27 18:50 Split (SPU)
2022-10-27 20:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-11-08 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-08 16:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży 5h 40m / 2 przesiadka
Austrian
OS626
2022-11-08 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-08 11:30 Wiedeń (VIE)
Austrian
OS683
2022-11-08 13:05 Wiedeń (VIE)
2022-11-08 14:00 Zagrzeb (ZAG)
Croatia Airlines
OU654
2022-11-08 15:05 Zagrzeb (ZAG)
2022-11-08 15:50 Split (SPU)
Cena 1006 zł
Lot 9

Podróż z

Split

2022-10-27 06:50 Split (SPU)
2022-10-27 08:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61556
2022-10-27 18:50 Split (SPU)
2022-10-27 20:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-11-04 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-04 16:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży 5h 40m / 2 przesiadka
Austrian
OS626
2022-11-04 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-04 11:30 Wiedeń (VIE)
Austrian
OS683
2022-11-04 13:05 Wiedeń (VIE)
2022-11-04 14:00 Zagrzeb (ZAG)
Croatia Airlines
OU654
2022-11-04 15:05 Zagrzeb (ZAG)
2022-11-04 15:50 Split (SPU)
Cena 1006 zł
Lot 10

Podróż z

Split

2022-10-27 06:50 Split (SPU)
2022-10-27 08:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61556
2022-10-27 18:50 Split (SPU)
2022-10-27 20:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-11-05 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-05 16:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży 5h 40m / 2 przesiadka
Austrian
OS626
2022-11-05 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-05 11:30 Wiedeń (VIE)
Austrian
OS683
2022-11-05 13:05 Wiedeń (VIE)
2022-11-05 14:00 Zagrzeb (ZAG)
Croatia Airlines
OU654
2022-11-05 15:05 Zagrzeb (ZAG)
2022-11-05 15:50 Split (SPU)
Cena 1006 zł
Lot 11

Podróż z

Split

2022-10-28 04:15 Split (SPU)
2022-10-28 07:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 3h 20m / 1 przesiadka
Austrian
OS746
2022-10-28 16:15 Split (SPU)
2022-10-28 17:30 Wiedeń (VIE)
Austrian
OS631
2022-10-28 18:20 Wiedeń (VIE)
2022-10-28 19:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-11-05 07:20 Warszawa (WAW)
2022-11-05 12:35 Split (SPU)
Całkowity czas podróży 4h 15m / 1 przesiadka
Lufthansa
LH5721
2022-11-05 07:20 Warszawa (WAW)
2022-11-05 09:05 Monachium (MUC)
Lufthansa
LH5992
2022-11-05 10:10 Monachium (MUC)
2022-11-05 11:35 Split (SPU)
Cena 1009 zł
Lot 12

Podróż z

Split

2022-10-29 06:50 Split (SPU)
2022-10-29 08:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61556
2022-10-29 18:50 Split (SPU)
2022-10-29 20:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-11-07 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-07 16:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży 5h 40m / 2 przesiadka
Austrian
OS626
2022-11-07 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-07 11:30 Wiedeń (VIE)
Austrian
OS683
2022-11-07 13:05 Wiedeń (VIE)
2022-11-07 14:00 Zagrzeb (ZAG)
Croatia Airlines
OU654
2022-11-07 15:05 Zagrzeb (ZAG)
2022-11-07 15:50 Split (SPU)
Cena 1040 zł
Lot 13

Podróż z

Split

2022-10-29 06:50 Split (SPU)
2022-10-29 08:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61556
2022-10-29 18:50 Split (SPU)
2022-10-29 20:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-11-05 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-05 16:50 Split (SPU)
Całkowity czas podróży 5h 40m / 2 przesiadka
Austrian
OS626
2022-11-05 10:10 Warszawa (WAW)
2022-11-05 11:30 Wiedeń (VIE)
Austrian
OS683
2022-11-05 13:05 Wiedeń (VIE)
2022-11-05 14:00 Zagrzeb (ZAG)
Croatia Airlines
OU654
2022-11-05 15:05 Zagrzeb (ZAG)
2022-11-05 15:50 Split (SPU)
Cena 1040 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini