Loty z Wrocław do Eindhoven od 119.00zł

Styczeń 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Styczeń 2021

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Zarezerwuj bezpośredni lot do Eindhoven, na niewielkie holenderskie lotnisko położone około 14km od centrum miasta, a także około 100km od Amsterdamu, drugie co do wielkości w kraju. W sezonie letnim 2019 swoje loty oferuje tani przewoźnik Wizzair pięć razy w tygodniu we wtorki, środy, czwartki, soboty i w niedziele w godzinach 15:20-17:00. Loty powrotne z Eindhoven do Wrocławia także 5 razy w tygodniu (wtorki, środy, czwartki, soboty, niedziele) w godzinach 17:30-19:00. Zarezerwuj tanie loty do Holandii online lub pod numerami infolinii 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Eindhoven

Warszawa Eindhoven od 2020-10-01 do 2021-03-21 Ryanair 79.00 zł
Poznań Eindhoven od 2020-10-03 do 2021-03-18 Wizz Air 99.00 zł
Lublin Eindhoven od 2020-10-03 do 2021-03-30 Wizz Air 69.00 zł
Kraków Eindhoven od 2020-10-01 do 2021-03-25 Ryanair 75.00 zł
Gdańsk Eindhoven od 2020-10-03 do 2021-03-30 Wizz Air 109.00 zł
Katowice Eindhoven od 2020-10-03 do 2021-03-20 Wizz Air 109.00 zł
Warszawa Eindhoven od 2020-10-03 do 2021-03-31 Wizz Air 129.00 zł
Wrocław Eindhoven od 2020-10-03 do 2021-03-21 Wizz Air 119.00 zł
Kraków Eindhoven od 2020-10-03 do 2021-03-26 Wizz Air 109.00 zł

Tanie loty z Wrocław do Holandia

2020-10-03 - 2021-03-21 119.00

Informacje o lotach Wrocław - Eindhoven.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-01-22 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Eindhoven (EIN).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Wrocław

2021-04-15 11:35 Wrocław (WRO)
2021-04-15 01:10 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61825
2021-04-15 11:35 Wrocław (WRO)
2021-04-15 13:10 Eindhoven (EIN)

Podróż do

Eindhoven

2021-04-22 13:40 Eindhoven (EIN)
2021-04-22 16:10 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61826
2021-04-22 13:40 Eindhoven (EIN)
2021-04-22 15:10 Wrocław (WRO)
Cena 205 zł
Lot 2

Podróż z

Wrocław

2021-04-15 11:35 Wrocław (WRO)
2021-04-15 01:10 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61825
2021-04-15 11:35 Wrocław (WRO)
2021-04-15 13:10 Eindhoven (EIN)

Podróż do

Eindhoven

2021-04-20 13:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-20 16:05 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61826
2021-04-20 13:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-20 15:05 Wrocław (WRO)
Cena 205 zł
Lot 3

Podróż z

Wrocław

2021-04-15 11:35 Wrocław (WRO)
2021-04-15 01:10 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61825
2021-04-15 11:35 Wrocław (WRO)
2021-04-15 13:10 Eindhoven (EIN)

Podróż do

Eindhoven

2021-04-24 13:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-24 16:05 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61826
2021-04-24 13:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-24 15:05 Wrocław (WRO)
Cena 205 zł
Lot 4

Podróż z

Eindhoven

2021-04-13 01:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-13 03:05 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61826
2021-04-13 13:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-13 15:05 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-17 11:30 Wrocław (WRO)
2021-04-17 14:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61825
2021-04-17 11:30 Wrocław (WRO)
2021-04-17 13:05 Eindhoven (EIN)
Cena 233 zł
Lot 5

Podróż z

Eindhoven

2021-04-10 01:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-10 03:05 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61826
2021-04-10 13:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-10 15:05 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-17 11:30 Wrocław (WRO)
2021-04-17 14:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61825
2021-04-17 11:30 Wrocław (WRO)
2021-04-17 13:05 Eindhoven (EIN)
Cena 233 zł
Lot 6

Podróż z

Eindhoven

2021-04-15 01:40 Eindhoven (EIN)
2021-04-15 03:10 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61826
2021-04-15 13:40 Eindhoven (EIN)
2021-04-15 15:10 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-17 11:30 Wrocław (WRO)
2021-04-17 14:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61825
2021-04-17 11:30 Wrocław (WRO)
2021-04-17 13:05 Eindhoven (EIN)
Cena 259 zł
Lot 7

Podróż z

Eindhoven

2021-04-13 01:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-13 03:05 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61826
2021-04-13 13:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-13 15:05 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-24 11:30 Wrocław (WRO)
2021-04-24 14:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61825
2021-04-24 11:30 Wrocław (WRO)
2021-04-24 13:05 Eindhoven (EIN)
Cena 337 zł
Lot 8

Podróż z

Eindhoven

2021-04-13 01:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-13 03:05 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61826
2021-04-13 13:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-13 15:05 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-20 11:30 Wrocław (WRO)
2021-04-20 14:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61825
2021-04-20 11:30 Wrocław (WRO)
2021-04-20 13:05 Eindhoven (EIN)
Cena 337 zł
Lot 9

Podróż z

Eindhoven

2021-04-10 01:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-10 03:05 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61826
2021-04-10 13:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-10 15:05 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-22 11:35 Wrocław (WRO)
2021-04-22 14:10 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61825
2021-04-22 11:35 Wrocław (WRO)
2021-04-22 13:10 Eindhoven (EIN)
Cena 337 zł
Lot 10

Podróż z

Eindhoven

2021-04-13 01:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-13 03:05 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61826
2021-04-13 13:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-13 15:05 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-22 11:35 Wrocław (WRO)
2021-04-22 14:10 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61825
2021-04-22 11:35 Wrocław (WRO)
2021-04-22 13:10 Eindhoven (EIN)
Cena 337 zł
Lot 11

Podróż z

Eindhoven

2021-04-10 01:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-10 03:05 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61826
2021-04-10 13:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-10 15:05 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-20 11:30 Wrocław (WRO)
2021-04-20 14:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61825
2021-04-20 11:30 Wrocław (WRO)
2021-04-20 13:05 Eindhoven (EIN)
Cena 337 zł
Lot 12

Podróż z

Eindhoven

2021-04-10 01:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-10 03:05 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61826
2021-04-10 13:35 Eindhoven (EIN)
2021-04-10 15:05 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-24 11:30 Wrocław (WRO)
2021-04-24 14:05 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61825
2021-04-24 11:30 Wrocław (WRO)
2021-04-24 13:05 Eindhoven (EIN)
Cena 337 zł
Lot 13

Podróż z

Eindhoven

2021-04-15 01:40 Eindhoven (EIN)
2021-04-15 03:10 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61826
2021-04-15 13:40 Eindhoven (EIN)
2021-04-15 15:10 Wrocław (WRO)

Podróż do

Wrocław

2021-04-22 11:35 Wrocław (WRO)
2021-04-22 14:10 Eindhoven (EIN)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61825
2021-04-22 11:35 Wrocław (WRO)
2021-04-22 13:10 Eindhoven (EIN)
Cena 363 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

13 opini
  • Nauczona doświadczeniem kupuje bilety 2 miesiace przed lotem i póki co zawsze jest to najlepsza cena, przynajmniej na Wizzairze sie ta taktyka sprawdza

    Nauczona doświadczeniem kupuje bilety 2 miesiace przed lotem i póki co zawsze jest to najlepsza cena, przynajmniej na Wizzairze sie ta taktyka sprawdza
  • Podoba mi się opcja że w Wizzaire wsadze do samolotu 15 latka, jak dla mnie to duże ułatwienie bo w innych liniach nie ma takiej opcji

    Podoba mi się opcja że w Wizzaire wsadze do samolotu 15 latka, jak dla mnie to duże ułatwienie bo w innych liniach nie ma takiej opcji
  • Do Holandii nie ma zabardzo wyboru jeśli chodzi o bezpośrednie loty ale akurat to połączenie jest bardzo przyjemne i mi pasuje

    Do Holandii nie ma zabardzo wyboru jeśli chodzi o bezpośrednie loty ale akurat to połączenie jest bardzo przyjemne i mi pasuje
  • NIE WIEM CO W TYM PRZYJEMNEGO ALE PRZYNAJMNIEJ TANIO :)

    NIE WIEM CO W TYM PRZYJEMNEGO ALE PRZYNAJMNIEJ TANIO :)
  • Ja akurat lubie latać i jak dla mnie to jest to przyjemność, podwójna jak uda mi się kupic tanio bilet

    Ja akurat lubie latać i jak dla mnie to jest to przyjemność, podwójna jak uda mi się kupic tanio bilet
  • Jeśli jeszcze będę miała możliwość lotu do Holandii to chętnie skorzystam z tego połączenia ponownie

    Jeśli jeszcze będę miała możliwość lotu do Holandii to chętnie skorzystam z tego połączenia ponownie