Loty z Warszawa do Koszyce od 259.00zł

Luty 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Luty 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty z Warszawy do Koszyc udostępniają krajowe linie PLL LOT. Połączenia w sezonie letnim 2019 odbywają się dwa razy w ciągu dnia. Wylot codziennie o godzinie 13:20-14:25 oraz o godz 22:35-23:40. Loty z Koszyc do Warszawy również dwa razy dziennie w godzinach 05:40-06:40 oraz o godz 15:00-16:00. Lot trwa 01h05min. Zapraszamy do zakupu promocyjnych lotów na Słowację (Koszyce). Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Koszyce

Warszawa Koszyce od 2020-02-03 do 2020-10-30 LOT - Polish Airlines 259.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Słowacja

2020-02-03 - 2020-10-30 209.00
2020-02-03 - 2020-10-30 259.00

Informacje o lotach Warszawa - Koszyce.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-02-21 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Koszyce (KSC).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2020-05-20 01:25 Warszawa (WMI)
2020-05-20 10:40 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży 9h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2670
2020-05-20 13:25 Warszawa (WMI)
2020-05-20 14:50 Londyn (STN)
Ryanair
FR5616
2020-05-20 19:15 Londyn (STN)
2020-05-20 22:40 Koszyce (KSC)

Podróż do

Koszyce

2020-05-29 17:50 Koszyce (KSC)
2020-05-30 03:05 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 8h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR5617
2020-05-29 17:50 Koszyce (KSC)
2020-05-29 19:15 Londyn (STN)
Ryanair
FR2669
2020-05-29 22:50 Londyn (STN)
2020-05-30 02:05 Warszawa (WMI)
Cena 514 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2020-05-21 12:00 Warszawa (WAW)
2020-05-21 01:05 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO517
2020-05-21 00:00 Warszawa (WAW)
2020-05-21 01:05 Koszyce (KSC)

Podróż do

Koszyce

2020-05-26 06:40 Koszyce (KSC)
2020-05-26 08:40 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO518
2020-05-26 06:40 Koszyce (KSC)
2020-05-26 07:40 Warszawa (WAW)
Cena 521 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2020-05-22 12:00 Warszawa (WAW)
2020-05-22 01:05 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO517
2020-05-22 00:00 Warszawa (WAW)
2020-05-22 01:05 Koszyce (KSC)

Podróż do

Koszyce

2020-05-25 06:40 Koszyce (KSC)
2020-05-25 08:40 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO518
2020-05-25 06:40 Koszyce (KSC)
2020-05-25 07:40 Warszawa (WAW)
Cena 523 zł
Lot 4

Podróż z

Koszyce

2020-05-20 10:55 Koszyce (KSC)
2020-05-20 07:20 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 8h 25m / 1 przesiadka
W9
W97673
2020-05-20 10:55 Koszyce (KSC)
2020-05-20 12:25 Londyn (LTN)
Wizz Air
W61310
2020-05-20 15:55 Londyn (LTN)
2020-05-20 19:20 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-05-27 13:25 Warszawa (WAW)
2020-05-27 23:40 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży 9h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR2670
2020-05-27 13:25 Warszawa (WMI)
2020-05-27 14:50 Londyn (STN)
Ryanair
FR5616
2020-05-27 19:15 Londyn (STN)
2020-05-27 22:40 Koszyce (KSC)
Cena 525 zł
Lot 5

Podróż z

Koszyce

2020-05-21 06:40 Koszyce (KSC)
2020-05-21 07:40 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO518
2020-05-21 06:40 Koszyce (KSC)
2020-05-21 07:40 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-05-25 00:00 Warszawa (WAW)
2020-05-25 02:05 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO517
2020-05-25 00:00 Warszawa (WAW)
2020-05-25 01:05 Koszyce (KSC)
Cena 541 zł
Lot 6

Podróż z

Koszyce

2020-05-18 04:00 Koszyce (KSC)
2020-05-18 05:00 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO510
2020-05-18 16:00 Koszyce (KSC)
2020-05-18 17:00 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-05-28 14:20 Warszawa (WAW)
2020-05-28 16:25 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO509
2020-05-28 14:20 Warszawa (WAW)
2020-05-28 15:25 Koszyce (KSC)
Cena 543 zł
Lot 7

Podróż z

Koszyce

2020-05-18 04:00 Koszyce (KSC)
2020-05-18 05:00 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO510
2020-05-18 16:00 Koszyce (KSC)
2020-05-18 17:00 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-05-28 00:00 Warszawa (WAW)
2020-05-28 02:05 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO517
2020-05-28 00:00 Warszawa (WAW)
2020-05-28 01:05 Koszyce (KSC)
Cena 543 zł
Lot 8

Podróż z

Koszyce

2020-05-19 06:40 Koszyce (KSC)
2020-05-19 07:40 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO518
2020-05-19 06:40 Koszyce (KSC)
2020-05-19 07:40 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-05-28 00:00 Warszawa (WAW)
2020-05-28 02:05 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO517
2020-05-28 00:00 Warszawa (WAW)
2020-05-28 01:05 Koszyce (KSC)
Cena 543 zł
Lot 9

Podróż z

Koszyce

2020-05-19 04:00 Koszyce (KSC)
2020-05-19 05:00 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO510
2020-05-19 16:00 Koszyce (KSC)
2020-05-19 17:00 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-05-25 14:20 Warszawa (WAW)
2020-05-25 16:25 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO509
2020-05-25 14:20 Warszawa (WAW)
2020-05-25 15:25 Koszyce (KSC)
Cena 543 zł
Lot 10

Podróż z

Koszyce

2020-05-19 06:40 Koszyce (KSC)
2020-05-19 07:40 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO518
2020-05-19 06:40 Koszyce (KSC)
2020-05-19 07:40 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-05-25 00:00 Warszawa (WAW)
2020-05-25 02:05 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO517
2020-05-25 00:00 Warszawa (WAW)
2020-05-25 01:05 Koszyce (KSC)
Cena 543 zł
Lot 11

Podróż z

Koszyce

2020-05-18 04:00 Koszyce (KSC)
2020-05-18 05:00 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO510
2020-05-18 16:00 Koszyce (KSC)
2020-05-18 17:00 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-05-25 14:20 Warszawa (WAW)
2020-05-25 16:25 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO509
2020-05-25 14:20 Warszawa (WAW)
2020-05-25 15:25 Koszyce (KSC)
Cena 543 zł
Lot 12

Podróż z

Koszyce

2020-05-21 06:40 Koszyce (KSC)
2020-05-21 07:40 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO518
2020-05-21 06:40 Koszyce (KSC)
2020-05-21 07:40 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-05-26 00:00 Warszawa (WAW)
2020-05-26 02:05 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO517
2020-05-26 00:00 Warszawa (WAW)
2020-05-26 01:05 Koszyce (KSC)
Cena 544 zł
Lot 13

Podróż z

Koszyce

2020-05-18 04:00 Koszyce (KSC)
2020-05-18 05:00 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 0m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO510
2020-05-18 16:00 Koszyce (KSC)
2020-05-18 17:00 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2020-05-25 00:00 Warszawa (WAW)
2020-05-25 02:05 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży 1h 5m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO517
2020-05-25 00:00 Warszawa (WAW)
2020-05-25 01:05 Koszyce (KSC)
Cena 544 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini