Loty z Gdańsk do Odessa od 199.00zł

Czerwiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Czerwiec 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Wszystkie loty do Odessa

Kraków Odessa od 2019-06-16 do 2019-11-01 Ryanair 76.00 zł
Katowice Odessa od 2019-10-27 do 2020-03-24 Ryanair 111.00 zł
Wrocław Odessa od 2019-10-27 do 2020-03-30 Ryanair 111.00 zł
Poznań Odessa od 2019-10-24 do 2020-03-28 Ryanair 85.00 zł
Gdańsk Odessa od 2019-10-27 do 2020-03-31 Ryanair 199.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Ukraina

2019-06-02 - 2019-10-29 126.00
2019-06-03 - 2019-10-24 76.00
2019-06-02 - 2019-10-30 76.00
2019-10-27 - 2020-03-31 199.00

Informacje o lotach Gdańsk - Odessa.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-06-16 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Odessa (ODS).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2019-08-16 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-17 12:00 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 2 przesiadka
Ryanair
FR238
2019-08-16 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-17 00:40 Kraków (KRK)
Ukraine International Airlines
PS926
2019-08-17 06:30 Kraków (KRK)
2019-08-17 09:05 Kijów (KBP)
PQ
PQ101
2019-08-17 11:00 Kijów (KBP)
2019-08-17 12:00 Odessa (ODS)

Podróż do

Odessa

2019-08-26 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-26 13:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 13h 0m / 1 przesiadka
PQ
PQ102
2019-08-26 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-26 01:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7240
2019-08-26 11:10 Kijów (KBP)
2019-08-26 12:00 Gdańsk (GDN)
Cena 685 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2019-08-14 02:20 Gdańsk (GDN)
2019-08-15 03:20 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży 12h 0m / 3 przesiadka
Ryanair
FR8510
2019-08-14 14:20 Gdańsk (GDN)
2019-08-14 15:50 Oslo (TRF)
Wizz Air
W68080
2019-08-14 17:30 Oslo (TRF)
2019-08-14 20:15 Wilno (VNO)
Air Baltic
BT348
2019-08-14 22:10 Wilno (VNO)
2019-08-14 23:00 Ryga (RIX)
Air Baltic
BT410
2019-08-15 00:45 Ryga (RIX)
2019-08-15 03:20 Odessa (ODS)

Podróż do

Odessa

2019-08-26 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-26 13:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 13h 0m / 1 przesiadka
PQ
PQ102
2019-08-26 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-26 01:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7240
2019-08-26 11:10 Kijów (KBP)
2019-08-26 12:00 Gdańsk (GDN)
Cena 694 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2019-08-16 11:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-17 12:00 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 2 przesiadka
Ryanair
FR238
2019-08-16 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-17 00:40 Kraków (KRK)
Ukraine International Airlines
PS926
2019-08-17 06:30 Kraków (KRK)
2019-08-17 09:05 Kijów (KBP)
PQ
PQ101
2019-08-17 11:00 Kijów (KBP)
2019-08-17 12:00 Odessa (ODS)

Podróż do

Odessa

2019-08-19 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-19 13:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 13h 0m / 1 przesiadka
PQ
PQ102
2019-08-19 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-19 01:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7240
2019-08-19 11:10 Kijów (KBP)
2019-08-19 12:00 Gdańsk (GDN)
Cena 711 zł
Lot 4

Podróż z

Odessa

2019-08-19 12:00 Odessa (ODS)
2019-08-19 12:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 13h 0m / 1 przesiadka
PQ
PQ102
2019-08-19 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-19 01:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7240
2019-08-19 11:10 Kijów (KBP)
2019-08-19 12:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-21 14:20 Gdańsk (GDN)
2019-08-22 04:20 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży 12h 0m / 3 przesiadka
Ryanair
FR8510
2019-08-21 14:20 Gdańsk (GDN)
2019-08-21 15:50 Oslo (TRF)
Wizz Air
W68080
2019-08-21 17:30 Oslo (TRF)
2019-08-21 20:15 Wilno (VNO)
Air Baltic
BT348
2019-08-21 22:10 Wilno (VNO)
2019-08-21 23:00 Ryga (RIX)
Air Baltic
BT410
2019-08-22 00:45 Ryga (RIX)
2019-08-22 03:20 Odessa (ODS)
Cena 716 zł
Lot 5

Podróż z

Odessa

2019-08-12 12:00 Odessa (ODS)
2019-08-12 12:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 13h 0m / 1 przesiadka
PQ
PQ102
2019-08-12 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-12 01:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7240
2019-08-12 11:10 Kijów (KBP)
2019-08-12 12:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-21 14:20 Gdańsk (GDN)
2019-08-22 04:20 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży 12h 0m / 3 przesiadka
Ryanair
FR8510
2019-08-21 14:20 Gdańsk (GDN)
2019-08-21 15:50 Oslo (TRF)
Wizz Air
W68080
2019-08-21 17:30 Oslo (TRF)
2019-08-21 20:15 Wilno (VNO)
Air Baltic
BT348
2019-08-21 22:10 Wilno (VNO)
2019-08-21 23:00 Ryga (RIX)
Air Baltic
BT410
2019-08-22 00:45 Ryga (RIX)
2019-08-22 03:20 Odessa (ODS)
Cena 716 zł
Lot 6

Podróż z

Odessa

2019-08-12 12:00 Odessa (ODS)
2019-08-12 12:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 13h 0m / 1 przesiadka
PQ
PQ102
2019-08-12 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-12 01:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7240
2019-08-12 11:10 Kijów (KBP)
2019-08-12 12:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-19 07:45 Gdańsk (GDN)
2019-08-19 18:30 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży 8h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR7239
2019-08-19 07:45 Gdańsk (GDN)
2019-08-19 10:35 Kijów (KBP)
Ukraine International Airlines
PS59
2019-08-19 16:30 Kijów (KBP)
2019-08-19 17:30 Odessa (ODS)
Cena 755 zł
Lot 7

Podróż z

Odessa

2019-08-19 12:00 Odessa (ODS)
2019-08-19 12:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 13h 0m / 1 przesiadka
PQ
PQ102
2019-08-19 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-19 01:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7240
2019-08-19 11:10 Kijów (KBP)
2019-08-19 12:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-22 07:15 Gdańsk (GDN)
2019-08-22 18:30 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży 9h 15m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61731
2019-08-22 07:15 Gdańsk (GDN)
2019-08-22 08:25 Sztokholm (NYO)
Ryanair
FR5402
2019-08-22 11:05 Sztokholm (NYO)
2019-08-22 14:20 Kijów (KBP)
Ukraine International Airlines
PS59
2019-08-22 16:30 Kijów (KBP)
2019-08-22 17:30 Odessa (ODS)
Cena 758 zł
Lot 8

Podróż z

Odessa

2019-08-12 12:00 Odessa (ODS)
2019-08-12 12:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 13h 0m / 1 przesiadka
PQ
PQ102
2019-08-12 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-12 01:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7240
2019-08-12 11:10 Kijów (KBP)
2019-08-12 12:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-22 07:15 Gdańsk (GDN)
2019-08-22 18:30 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży 9h 15m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61731
2019-08-22 07:15 Gdańsk (GDN)
2019-08-22 08:25 Sztokholm (NYO)
Ryanair
FR5402
2019-08-22 11:05 Sztokholm (NYO)
2019-08-22 14:20 Kijów (KBP)
Ukraine International Airlines
PS59
2019-08-22 16:30 Kijów (KBP)
2019-08-22 17:30 Odessa (ODS)
Cena 758 zł
Lot 9

Podróż z

Odessa

2019-08-19 12:00 Odessa (ODS)
2019-08-19 12:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 13h 0m / 1 przesiadka
PQ
PQ102
2019-08-19 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-19 01:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7240
2019-08-19 11:10 Kijów (KBP)
2019-08-19 12:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-23 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-24 13:00 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 2 przesiadka
Ryanair
FR238
2019-08-23 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-24 00:40 Kraków (KRK)
Ukraine International Airlines
PS926
2019-08-24 06:30 Kraków (KRK)
2019-08-24 09:05 Kijów (KBP)
PQ
PQ101
2019-08-24 11:00 Kijów (KBP)
2019-08-24 12:00 Odessa (ODS)
Cena 754 zł
Lot 10

Podróż z

Odessa

2019-08-12 12:00 Odessa (ODS)
2019-08-12 12:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 13h 0m / 1 przesiadka
PQ
PQ102
2019-08-12 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-12 01:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7240
2019-08-12 11:10 Kijów (KBP)
2019-08-12 12:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-23 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-24 13:00 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży 11h 30m / 2 przesiadka
Ryanair
FR238
2019-08-23 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-24 00:40 Kraków (KRK)
Ukraine International Airlines
PS926
2019-08-24 06:30 Kraków (KRK)
2019-08-24 09:05 Kijów (KBP)
PQ
PQ101
2019-08-24 11:00 Kijów (KBP)
2019-08-24 12:00 Odessa (ODS)
Cena 754 zł
Lot 11

Podróż z

Odessa

2019-08-19 12:00 Odessa (ODS)
2019-08-19 12:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 13h 0m / 1 przesiadka
PQ
PQ102
2019-08-19 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-19 01:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7240
2019-08-19 11:10 Kijów (KBP)
2019-08-19 12:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-21 14:20 Gdańsk (GDN)
2019-08-22 01:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży 9h 5m / 2 przesiadka
Ryanair
FR8510
2019-08-21 14:20 Gdańsk (GDN)
2019-08-21 15:50 Oslo (TRF)
Wizz Air
W68080
2019-08-21 17:30 Oslo (TRF)
2019-08-21 20:15 Wilno (VNO)
Ukraine International Airlines
PS180
2019-08-21 22:45 Wilno (VNO)
2019-08-22 00:25 Odessa (ODS)
Cena 775 zł
Lot 12

Podróż z

Odessa

2019-08-12 12:00 Odessa (ODS)
2019-08-12 12:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 13h 0m / 1 przesiadka
PQ
PQ102
2019-08-12 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-12 01:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7240
2019-08-12 11:10 Kijów (KBP)
2019-08-12 12:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-21 14:20 Gdańsk (GDN)
2019-08-22 01:25 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży 9h 5m / 2 przesiadka
Ryanair
FR8510
2019-08-21 14:20 Gdańsk (GDN)
2019-08-21 15:50 Oslo (TRF)
Wizz Air
W68080
2019-08-21 17:30 Oslo (TRF)
2019-08-21 20:15 Wilno (VNO)
Ukraine International Airlines
PS180
2019-08-21 22:45 Wilno (VNO)
2019-08-22 00:25 Odessa (ODS)
Cena 775 zł
Lot 13

Podróż z

Odessa

2019-08-19 12:00 Odessa (ODS)
2019-08-19 12:00 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 13h 0m / 1 przesiadka
PQ
PQ102
2019-08-19 00:00 Odessa (ODS)
2019-08-19 01:00 Kijów (KBP)
Ryanair
FR7240
2019-08-19 11:10 Kijów (KBP)
2019-08-19 12:00 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2019-08-23 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-24 12:40 Odessa (ODS)
Całkowity czas podróży 11h 10m / 2 przesiadka
Ryanair
FR238
2019-08-23 23:30 Gdańsk (GDN)
2019-08-24 00:40 Kraków (KRK)
Ukraine International Airlines
PS926
2019-08-24 06:30 Kraków (KRK)
2019-08-24 09:05 Kijów (KBP)
Ukraine International Airlines
PS57
2019-08-24 10:40 Kijów (KBP)
2019-08-24 11:40 Odessa (ODS)
Cena 784 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini