Loty z Katowice do Trapani od 78.00zł

Styczeń 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Styczeń 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Wszystkie loty do Trapani

Warszawa Trapani od 2022-01-17 do 2022-03-31 Ryanair 78.00 zł
Kraków Trapani od 2022-01-17 do 2022-03-27 Ryanair 99.00 zł
Katowice Trapani od 2022-01-17 do 2022-03-21 Ryanair 78.00 zł

Tanie loty z Katowice do Włochy

2022-01-18 - 2022-03-30 99.00
2022-01-18 - 2022-03-30 119.00
2022-01-18 - 2022-03-27 239.00
2022-01-18 - 2022-03-27 246.00
2022-01-18 - 2022-03-31 99.00
2022-01-18 - 2022-03-30 129.00
2022-01-18 - 2022-03-27 209.00
2022-01-17 - 2022-03-22 154.00
2022-01-17 - 2022-03-31 131.00
2022-01-17 - 2022-03-22 99.00
2022-01-17 - 2022-03-20 99.00
2022-01-17 - 2022-03-29 48.00
2022-01-17 - 2022-03-21 78.00
2022-03-27 - 2022-10-30 48.00

Informacje o lotach Katowice - Trapani.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-01-29 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Trapani (TPS).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Katowice

2022-04-25 09:15 Katowice (KTW)
2022-04-25 10:40 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży 13h 25m / 2 przesiadka
Ryanair
FR5427
2022-04-25 09:15 Katowice (KTW)
2022-04-25 11:00 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR2293
2022-04-25 14:05 Mediolan (BGY)
2022-04-25 15:10 Pescara (PSR)
Ryanair
FR4360
2022-04-25 21:25 Pescara (PSR)
2022-04-25 22:40 Trapani (TPS)

Podróż do

Trapani

2022-04-30 21:20 Trapani (TPS)
2022-05-01 00:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3648
2022-04-30 21:20 Trapani (TPS)
2022-04-30 23:45 Katowice (KTW)
Cena 251 zł
Lot 2

Podróż z

Katowice

2022-04-23 06:30 Katowice (KTW)
2022-04-23 08:55 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3647
2022-04-23 18:30 Katowice (KTW)
2022-04-23 20:55 Trapani (TPS)

Podróż do

Trapani

2022-04-30 21:20 Trapani (TPS)
2022-05-01 00:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3648
2022-04-30 21:20 Trapani (TPS)
2022-04-30 23:45 Katowice (KTW)
Cena 285 zł
Lot 3

Podróż z

Katowice

2022-04-26 06:55 Katowice (KTW)
2022-04-26 09:20 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3647
2022-04-26 18:55 Katowice (KTW)
2022-04-26 21:20 Trapani (TPS)

Podróż do

Trapani

2022-04-30 21:20 Trapani (TPS)
2022-05-01 00:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3648
2022-04-30 21:20 Trapani (TPS)
2022-04-30 23:45 Katowice (KTW)
Cena 309 zł
Lot 4

Podróż z

Trapani

2022-04-30 09:20 Trapani (TPS)
2022-04-30 11:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3648
2022-04-30 21:20 Trapani (TPS)
2022-04-30 23:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-05-07 18:30 Katowice (KTW)
2022-05-07 21:55 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3647
2022-05-07 18:30 Katowice (KTW)
2022-05-07 20:55 Trapani (TPS)
Cena 313 zł
Lot 5

Podróż z

Trapani

2022-04-26 09:45 Trapani (TPS)
2022-04-27 12:10 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3648
2022-04-26 21:45 Trapani (TPS)
2022-04-27 00:10 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-05-07 18:30 Katowice (KTW)
2022-05-07 21:55 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3647
2022-05-07 18:30 Katowice (KTW)
2022-05-07 20:55 Trapani (TPS)
Cena 320 zł
Lot 6

Podróż z

Trapani

2022-04-25 11:15 Trapani (TPS)
2022-04-26 10:20 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 11h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4495
2022-04-25 23:15 Trapani (TPS)
2022-04-26 01:10 Londyn (STN)
Ryanair
FR8266
2022-04-26 07:15 Londyn (STN)
2022-04-26 10:20 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-05-07 18:30 Katowice (KTW)
2022-05-07 21:55 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3647
2022-05-07 18:30 Katowice (KTW)
2022-05-07 20:55 Trapani (TPS)
Cena 324 zł
Lot 7

Podróż z

Trapani

2022-04-30 09:20 Trapani (TPS)
2022-04-30 11:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3648
2022-04-30 21:20 Trapani (TPS)
2022-04-30 23:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-05-03 18:55 Katowice (KTW)
2022-05-03 22:20 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3647
2022-05-03 18:55 Katowice (KTW)
2022-05-03 21:20 Trapani (TPS)
Cena 328 zł
Lot 8

Podróż z

Trapani

2022-04-26 09:45 Trapani (TPS)
2022-04-27 12:10 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3648
2022-04-26 21:45 Trapani (TPS)
2022-04-27 00:10 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-05-03 18:55 Katowice (KTW)
2022-05-03 22:20 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3647
2022-05-03 18:55 Katowice (KTW)
2022-05-03 21:20 Trapani (TPS)
Cena 335 zł
Lot 9

Podróż z

Trapani

2022-04-30 09:20 Trapani (TPS)
2022-04-30 11:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3648
2022-04-30 21:20 Trapani (TPS)
2022-04-30 23:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-05-06 21:05 Katowice (KTW)
2022-05-07 09:25 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży 11h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6866
2022-05-06 21:05 Katowice (KTW)
2022-05-06 22:45 Bolonia (BLQ)
Ryanair
FR2009
2022-05-07 06:55 Bolonia (BLQ)
2022-05-07 08:25 Trapani (TPS)
Cena 335 zł
Lot 10

Podróż z

Trapani

2022-04-30 09:30 Trapani (TPS)
2022-04-30 09:10 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 11h 40m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2306
2022-04-30 09:30 Trapani (TPS)
2022-04-30 10:35 Neapol (NAP)
Ryanair
FR5937
2022-04-30 13:20 Neapol (NAP)
2022-04-30 14:50 Mediolan (MXP)
Wizz Air
W61132
2022-04-30 19:30 Mediolan (BGY)
2022-04-30 21:10 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-05-07 18:30 Katowice (KTW)
2022-05-07 21:55 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3647
2022-05-07 18:30 Katowice (KTW)
2022-05-07 20:55 Trapani (TPS)
Cena 336 zł
Lot 11

Podróż z

Trapani

2022-04-25 11:15 Trapani (TPS)
2022-04-26 10:20 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 11h 5m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4495
2022-04-25 23:15 Trapani (TPS)
2022-04-26 01:10 Londyn (STN)
Ryanair
FR8266
2022-04-26 07:15 Londyn (STN)
2022-04-26 10:20 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-05-03 18:55 Katowice (KTW)
2022-05-03 22:20 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3647
2022-05-03 18:55 Katowice (KTW)
2022-05-03 21:20 Trapani (TPS)
Cena 339 zł
Lot 12

Podróż z

Trapani

2022-04-26 09:45 Trapani (TPS)
2022-04-27 12:10 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3648
2022-04-26 21:45 Trapani (TPS)
2022-04-27 00:10 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-05-06 21:05 Katowice (KTW)
2022-05-07 09:25 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży 11h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6866
2022-05-06 21:05 Katowice (KTW)
2022-05-06 22:45 Bolonia (BLQ)
Ryanair
FR2009
2022-05-07 06:55 Bolonia (BLQ)
2022-05-07 08:25 Trapani (TPS)
Cena 342 zł
Lot 13

Podróż z

Trapani

2022-04-23 09:20 Trapani (TPS)
2022-04-23 11:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3648
2022-04-23 21:20 Trapani (TPS)
2022-04-23 23:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-05-07 18:30 Katowice (KTW)
2022-05-07 21:55 Trapani (TPS)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR3647
2022-05-07 18:30 Katowice (KTW)
2022-05-07 20:55 Trapani (TPS)
Cena 350 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini