Loty z Warszawa do Kopenhaga od 299.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
239
13
14
189
15
159
16
17
99
18
99
19
289
20
21
159
22
159
23
24
99
25
99
26
239
27
28
119
29
119
30
31
99

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
99
13
14
259
15
339
16
17
139
18
99
19
149
20
21
359
22
169
23
24
99
25
159
26
189
27
28
219
29
159
30
31
219
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty z Warszawy do Kopenhagi oferują krajowe linie PLL LOT. Loty w sezonie letnim 2019 z warszawskiego Okęcia odbywają się codziennie o godz 20:30, lądowanie w Kopenhadze o godz 22:00. Lot trwa 01h30min. Dodatkowo w piątki, soboty i niedziele drugi lot startuje o godz 08:10-09:40 oraz w czwartki 17:30-18:55. Zaplanuj swoją podróż do Danii. Kup promocyjny lot z Warszawy do Kopenhagi online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Kopenhaga

Kraków Kopenhaga od 2022-08-02 do 2022-10-21 D8 335.00 zł
Warszawa Kopenhaga od 2022-08-01 do 2022-10-25 LOT - Polish Airlines 399.00 zł
Warszawa Kopenhaga od 2022-08-02 do 2022-10-21 D8 339.00 zł
Warszawa Kopenhaga od 2015-10-21 do 2015-10-31 Ryanair 299.00 zł
Kraków Kopenhaga od 2022-08-01 do 2022-10-23 Ryanair 95.00 zł
Gdańsk Kopenhaga od 2022-08-01 do 2022-10-21 Ryanair 58.00 zł
Warszawa Kopenhaga od 2022-08-01 do 2022-11-01 Wizz Air 199.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Dania

2015-10-21 - 2015-10-31 299.00
2022-08-02 - 2022-10-21 119.00
2022-08-02 - 2022-10-20 66.00
2022-08-01 - 2022-11-01 199.00

Informacje o lotach Warszawa - Kopenhaga.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-11 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Kopenhaga (CPH).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2022-10-26 07:40 Warszawa (WAW)
2022-10-26 09:05 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61367
2022-10-26 19:40 Warszawa (WAW)
2022-10-26 21:05 Kopenhaga (CPH)

Podróż do

Kopenhaga

2022-10-28 15:10 Kopenhaga (CPH)
2022-10-28 17:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61368
2022-10-28 15:10 Kopenhaga (CPH)
2022-10-28 16:35 Warszawa (WAW)
Cena 230 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2022-10-26 07:40 Warszawa (WAW)
2022-10-26 09:05 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61367
2022-10-26 19:40 Warszawa (WAW)
2022-10-26 21:05 Kopenhaga (CPH)

Podróż do

Kopenhaga

2022-10-30 14:55 Kopenhaga (CPH)
2022-10-30 17:25 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61368
2022-10-30 14:55 Kopenhaga (CPH)
2022-10-30 16:25 Warszawa (WAW)
Cena 230 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2022-10-26 07:40 Warszawa (WAW)
2022-10-26 09:05 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61367
2022-10-26 19:40 Warszawa (WAW)
2022-10-26 21:05 Kopenhaga (CPH)

Podróż do

Kopenhaga

2022-10-27 15:00 Kopenhaga (CPH)
2022-10-27 17:30 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61368
2022-10-27 15:00 Kopenhaga (CPH)
2022-10-27 16:30 Warszawa (WAW)
Cena 230 zł
Lot 4

Podróż z

Kopenhaga

2022-10-26 09:35 Kopenhaga (CPH)
2022-10-26 10:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61368
2022-10-26 21:35 Kopenhaga (CPH)
2022-10-26 22:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-28 13:10 Warszawa (WAW)
2022-10-28 15:40 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61367
2022-10-28 13:10 Warszawa (WAW)
2022-10-28 14:40 Kopenhaga (CPH)
Cena 230 zł
Lot 5

Podróż z

Kopenhaga

2022-10-26 09:35 Kopenhaga (CPH)
2022-10-26 10:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61368
2022-10-26 21:35 Kopenhaga (CPH)
2022-10-26 22:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-30 12:45 Warszawa (WAW)
2022-10-30 15:20 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61367
2022-10-30 12:45 Warszawa (WAW)
2022-10-30 14:20 Kopenhaga (CPH)
Cena 230 zł
Lot 6

Podróż z

Kopenhaga

2022-10-26 09:35 Kopenhaga (CPH)
2022-10-26 10:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61368
2022-10-26 21:35 Kopenhaga (CPH)
2022-10-26 22:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-31 12:45 Warszawa (WAW)
2022-10-31 15:20 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61367
2022-10-31 12:45 Warszawa (WAW)
2022-10-31 14:20 Kopenhaga (CPH)
Cena 230 zł
Lot 7

Podróż z

Kopenhaga

2022-10-21 03:10 Kopenhaga (CPH)
2022-10-21 04:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61368
2022-10-21 15:10 Kopenhaga (CPH)
2022-10-21 16:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-28 13:10 Warszawa (WAW)
2022-10-28 15:40 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61367
2022-10-28 13:10 Warszawa (WAW)
2022-10-28 14:40 Kopenhaga (CPH)
Cena 230 zł
Lot 8

Podróż z

Kopenhaga

2022-10-26 09:35 Kopenhaga (CPH)
2022-10-26 10:55 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61368
2022-10-26 21:35 Kopenhaga (CPH)
2022-10-26 22:55 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-27 12:55 Warszawa (WAW)
2022-10-27 15:30 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61367
2022-10-27 12:55 Warszawa (WAW)
2022-10-27 14:30 Kopenhaga (CPH)
Cena 230 zł
Lot 9

Podróż z

Kopenhaga

2022-10-23 08:55 Kopenhaga (CPH)
2022-10-23 10:20 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61368
2022-10-23 08:55 Kopenhaga (CPH)
2022-10-23 10:20 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-28 13:10 Warszawa (WAW)
2022-10-28 15:40 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61367
2022-10-28 13:10 Warszawa (WAW)
2022-10-28 14:40 Kopenhaga (CPH)
Cena 230 zł
Lot 10

Podróż z

Kopenhaga

2022-10-24 03:10 Kopenhaga (CPH)
2022-10-24 04:35 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61368
2022-10-24 15:10 Kopenhaga (CPH)
2022-10-24 16:35 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-28 13:10 Warszawa (WAW)
2022-10-28 15:40 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61367
2022-10-28 13:10 Warszawa (WAW)
2022-10-28 14:40 Kopenhaga (CPH)
Cena 230 zł
Lot 11

Podróż z

Kopenhaga

2022-10-25 08:00 Kopenhaga (CPH)
2022-10-25 09:25 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO460
2022-10-25 08:00 Kopenhaga (CPH)
2022-10-25 09:25 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-28 13:10 Warszawa (WAW)
2022-10-28 15:40 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61367
2022-10-28 13:10 Warszawa (WAW)
2022-10-28 14:40 Kopenhaga (CPH)
Cena 549 zł
Lot 12

Podróż z

Kopenhaga

2022-10-24 08:45 Kopenhaga (CPH)
2022-10-24 10:10 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO462
2022-10-24 20:45 Kopenhaga (CPH)
2022-10-24 22:10 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-28 18:25 Warszawa (WAW)
2022-10-28 20:55 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO461
2022-10-28 18:25 Warszawa (WAW)
2022-10-28 19:55 Kopenhaga (CPH)
Cena 656 zł
Lot 13

Podróż z

Kopenhaga

2022-10-24 08:00 Kopenhaga (CPH)
2022-10-24 09:25 Warszawa (WAW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO460
2022-10-24 08:00 Kopenhaga (CPH)
2022-10-24 09:25 Warszawa (WAW)

Podróż do

Warszawa

2022-10-29 08:35 Warszawa (WAW)
2022-10-29 11:05 Kopenhaga (CPH)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
LOT - Polish Airlines
LO463
2022-10-29 08:35 Warszawa (WAW)
2022-10-29 10:05 Kopenhaga (CPH)
Cena 656 zł

Komentarze i oceny

0.00 / 5

0 opini