Loty z Poznań do Barcelona od 247.00zł

Styczeń 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Styczeń 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 na trasie Poznań - Barcelona oferują tanie linie Wizzair. Loty realizowane są dwa razy w tygodniu w środy i w niedziele. Wylot z Poznania o godzinie 07:10, planowane lądowanie o godz 10:00. Loty powrotne także dwa razy w tygodniu w środy i niedziele w godzinie 10:35, lądowanie w Poznaniu o godzinie 13:30. Bilety w sprzedaży online bądź telefonicznej 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Barcelona

Kraków Barcelona od 2022-01-20 do 2022-04-03 Ryanair 61.00 zł
Warszawa Barcelona od 2022-01-22 do 2022-04-05 Ryanair 94.00 zł
Poznań Barcelona od 2022-01-17 do 2022-03-28 Ryanair 79.00 zł
Gdańsk Barcelona od 2022-01-18 do 2022-03-31 Wizz Air 129.00 zł
Katowice Barcelona od 2022-01-18 do 2022-03-26 Wizz Air 99.00 zł
Poznań Barcelona od 2022-01-18 do 2022-03-29 Wizz Air 247.00 zł
Warszawa Barcelona od 2022-01-18 do 2022-03-28 Wizz Air 189.00 zł
Wrocław Barcelona od 2022-01-17 do 2022-03-27 Ryanair 48.00 zł
Kraków Barcelona od 2022-01-18 do 2022-03-31 Wizz Air 239.00 zł

Tanie loty z Poznań do Hiszpania

2022-03-30 - 2022-11-03 61.00
2022-01-17 - 2022-03-31 73.00
2022-01-17 - 2022-03-27 159.00
2022-01-17 - 2022-03-29 264.00
2022-01-17 - 2022-03-28 79.00
2022-01-18 - 2022-03-29 247.00
2022-01-17 - 2022-03-20 199.00

Informacje o lotach Poznań - Barcelona.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-01-25 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Barcelona (BARC).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Poznań

2022-05-05 12:55 Poznań (POZ)
2022-05-05 03:30 Girona (GRO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2022-05-05 12:55 Poznań (POZ)
2022-05-05 15:30 Girona (GRO)

Podróż do

Girona

2022-05-08 14:50 Girona (GRO)
2022-05-08 18:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5122
2022-05-08 14:50 Girona (GRO)
2022-05-08 17:20 Poznań (POZ)
Cena 374 zł
Lot 2

Podróż z

Poznań

2022-05-03 07:30 Poznań (POZ)
2022-05-04 02:00 Girona (BCN)
Całkowity czas podróży 6h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4034
2022-05-03 19:30 Poznań (POZ)
2022-05-03 21:15 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6366
2022-05-04 00:25 Mediolan (BGY)
2022-05-04 02:00 Barcelona (BCN)

Podróż do

Girona

2022-05-08 14:50 Girona (BCN)
2022-05-08 18:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5122
2022-05-08 14:50 Girona (GRO)
2022-05-08 17:20 Poznań (POZ)
Cena 403 zł
Lot 3

Podróż z

Poznań

2022-05-05 12:55 Poznań (POZ)
2022-05-05 03:30 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2022-05-05 12:55 Poznań (POZ)
2022-05-05 15:30 Girona (GRO)

Podróż do

Barcelona

2022-05-08 07:30 Barcelona (GRO)
2022-05-08 17:15 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 8h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9811
2022-05-08 07:30 Barcelona (BCN)
2022-05-08 08:50 Londyn (STN)
Ryanair
FR2336
2022-05-08 13:20 Londyn (STN)
2022-05-08 16:15 Poznań (POZ)
Cena 403 zł
Lot 4

Podróż z

Girona

2022-05-01 02:50 Girona (GRO)
2022-05-01 05:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5122
2022-05-01 14:50 Girona (GRO)
2022-05-01 17:20 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-05-08 11:45 Poznań (POZ)
2022-05-08 15:20 Girona (GRO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2022-05-08 11:45 Poznań (POZ)
2022-05-08 14:20 Girona (GRO)
Cena 316 zł
Lot 5

Podróż z

Barcelona

2022-05-01 07:30 Barcelona (BCN)
2022-05-01 04:15 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 8h 45m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9811
2022-05-01 07:30 Barcelona (BCN)
2022-05-01 08:50 Londyn (STN)
Ryanair
FR2336
2022-05-01 13:20 Londyn (STN)
2022-05-01 16:15 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-05-08 11:45 Poznań (POZ)
2022-05-08 15:20 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2022-05-08 11:45 Poznań (POZ)
2022-05-08 14:20 Girona (GRO)
Cena 339 zł
Lot 6

Podróż z

Barcelona

2022-04-29 03:10 Barcelona (BCN)
2022-04-30 01:05 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 9h 55m / 1 przesiadka
Ryanair
FR9015
2022-04-29 15:10 Barcelona (BCN)
2022-04-29 16:30 Londyn (STN)
Ryanair
FR1750
2022-04-29 22:10 Londyn (STN)
2022-04-30 01:05 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-05-08 11:45 Poznań (POZ)
2022-05-08 15:20 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2022-05-08 11:45 Poznań (POZ)
2022-05-08 14:20 Girona (GRO)
Cena 342 zł
Lot 7

Podróż z

Girona

2022-05-01 02:50 Girona (GRO)
2022-05-01 05:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5122
2022-05-01 14:50 Girona (GRO)
2022-05-01 17:20 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-05-07 20:00 Poznań (POZ)
2022-05-08 01:59 Girona (GRO)
Całkowity czas podróży 4h 59m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4034
2022-05-07 20:00 Poznań (POZ)
2022-05-07 21:45 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6366
2022-05-07 23:25 Mediolan (BGY)
2022-05-08 00:59 Barcelona (BCN)
Cena 366 zł
Lot 8

Podróż z

Girona

2022-05-01 02:50 Girona (GRO)
2022-05-01 05:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5122
2022-05-01 14:50 Girona (GRO)
2022-05-01 17:20 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-05-11 17:00 Poznań (POZ)
2022-05-12 00:00 Girona (GRO)
Całkowity czas podróży 6h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR955
2022-05-11 17:00 Poznań (POZ)
2022-05-11 19:50 Palma de Mallorca (PMI)
Ryanair
FR6369
2022-05-11 22:05 Palma de Mallorca (PMI)
2022-05-11 23:00 Barcelona (BCN)
Cena 378 zł
Lot 9

Podróż z

Girona

2022-05-01 02:50 Girona (GRO)
2022-05-01 05:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5122
2022-05-01 14:50 Girona (GRO)
2022-05-01 17:20 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-05-09 12:10 Poznań (POZ)
2022-05-09 21:40 Girona (GRO)
Całkowity czas podróży 8h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR6021
2022-05-09 12:10 Poznań (POZ)
2022-05-09 13:55 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR6902
2022-05-09 18:55 Bruksela (CRL)
2022-05-09 20:40 Girona (GRO)
Cena 379 zł
Lot 10

Podróż z

Girona

2022-05-05 03:55 Girona (GRO)
2022-05-05 06:25 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5122
2022-05-05 15:55 Girona (GRO)
2022-05-05 18:25 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-05-08 11:45 Poznań (POZ)
2022-05-08 15:20 Girona (GRO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2022-05-08 11:45 Poznań (POZ)
2022-05-08 14:20 Girona (GRO)
Cena 386 zł
Lot 11

Podróż z

Girona

2022-05-01 02:50 Girona (GRO)
2022-05-01 05:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5122
2022-05-01 14:50 Girona (GRO)
2022-05-01 17:20 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-05-12 12:55 Poznań (POZ)
2022-05-12 16:30 Girona (GRO)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2022-05-12 12:55 Poznań (POZ)
2022-05-12 15:30 Girona (GRO)
Cena 386 zł
Lot 12

Podróż z

Girona

2022-05-01 02:50 Girona (GRO)
2022-05-01 05:20 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 2h 30m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5122
2022-05-01 14:50 Girona (GRO)
2022-05-01 17:20 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-05-10 19:30 Poznań (POZ)
2022-05-11 03:00 Girona (GRO)
Całkowity czas podróży 6h 30m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4034
2022-05-10 19:30 Poznań (POZ)
2022-05-10 21:15 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6366
2022-05-11 00:25 Mediolan (BGY)
2022-05-11 02:00 Barcelona (BCN)
Cena 386 zł
Lot 13

Podróż z

Barcelona

2022-04-30 11:00 Barcelona (BCN)
2022-04-30 07:35 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 8h 35m / 2 przesiadka
Ryanair
FR6362
2022-04-30 11:00 Barcelona (BCN)
2022-04-30 11:50 Palma de Mallorca (PMI)
Ryanair
FR9171
2022-04-30 13:35 Palma de Mallorca (PMI)
2022-04-30 15:20 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR4033
2022-04-30 17:55 Mediolan (BGY)
2022-04-30 19:35 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-05-08 11:45 Poznań (POZ)
2022-05-08 15:20 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5123
2022-05-08 11:45 Poznań (POZ)
2022-05-08 14:20 Girona (GRO)
Cena 387 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

3 opini
  • jak sie widzi takie ceny to nawet nie ma sie co zastanawiac, tylko kupowac bilety i lecieć, dodatkowy plus na to połaczenie Wizzairem za ogromny bagaz dodatkowy 32 kg to naprawde wypas

    jak sie widzi takie ceny to nawet nie ma sie co zastanawiac, tylko kupowac bilety i lecieć, dodatkowy plus na to połaczenie Wizzairem za ogromny bagaz dodatkowy 32 kg to naprawde wypas
  • Ceny naprawdę zadziwiająco dobre jak na Hiszpanię. W dodatku lądowanie w Barcelonie głównej więc świetnie. Wszędzie blisko. Linie Wizzair maja bardzo ciekawe połączenia. Warto skorzystać.

    Ceny naprawdę zadziwiająco dobre jak na Hiszpanię. W dodatku lądowanie w Barcelonie głównej więc świetnie. Wszędzie blisko. Linie Wizzair maja bardzo ciekawe połączenia. Warto skorzystać.
  • W tamtym roku leciałam do Girony, nie było żle jednak to dodatkowe koszty na dojazd do Barcelony no i czas więc super że to połaczenie jest na główne lotnisko

    W tamtym roku leciałam do Girony, nie było żle jednak to dodatkowe koszty na dojazd do Barcelony no i czas więc super że to połaczenie jest na główne lotnisko