Loty z Poznań do Sztokholm od 816.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Promocyjne loty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 z Poznania do Sztokholmu, na lotnisko Skavsta, położone około 100km na południe od Sztokholmu, posiadające czwarte miejsce pod względem wielkości w Szwecji. Loty startują z Poznania dwa razy w tygodniu w poniedziałki i w piątki o godz 06:00, lądowanie w Sztokholmie o godz 07:35. Loty powrotne ze Sztokholmu do Poznania 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) w godz 12:20 – 13:45. Rezerwacja tanich lotów z Poznania do Sztokholmu 7 dni w tygodniu online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Sztokholm

Lublin Sztokholm od 2022-08-02 do 2022-10-21 Wizz Air 209.00 zł
Wrocław Sztokholm od 2022-08-02 do 2022-10-21 Wizz Air 149.00 zł
Warszawa Sztokholm od 2022-08-01 do 2022-10-20 Ryanair 59.00 zł
Poznań Sztokholm od 2022-08-01 do 2022-10-28 Ryanair 99.00 zł
Kraków Sztokholm od 2022-08-04 do 2022-10-23 Ryanair 55.00 zł
Gdańsk Sztokholm od 2022-08-02 do 2022-10-20 Wizz Air 109.00 zł
Katowice Sztokholm od 2022-08-02 do 2022-10-21 Wizz Air 149.00 zł
Poznań Sztokholm od 2022-08-02 do 2022-10-20 Wizz Air 816.00 zł
Warszawa Sztokholm od 2022-08-02 do 2022-10-20 Wizz Air 109.00 zł
Gdańsk Sztokholm od 2022-08-01 do 2022-10-24 Ryanair 574.00 zł

Tanie loty z Poznań do Szwecja

2022-08-02 - 2022-10-28 528.00
2022-08-01 - 2022-10-28 99.00
2022-08-02 - 2022-10-20 816.00

Informacje o lotach Poznań - Sztokholm.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-11 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Sztokholm (STO).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Poznań

2022-10-25 09:55 Poznań (POZ)
2022-10-25 11:35 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7679
2022-10-25 21:55 Poznań (POZ)
2022-10-25 23:35 Sztokholm (ARN)

Podróż do

Sztokholm

2022-10-30 20:10 Sztokholm (ARN)
2022-10-30 22:50 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7678
2022-10-30 20:10 Sztokholm (ARN)
2022-10-30 21:50 Poznań (POZ)
Cena 70 zł
Lot 2

Podróż z

Poznań

2022-10-27 04:25 Poznań (POZ)
2022-10-27 06:05 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7679
2022-10-27 16:25 Poznań (POZ)
2022-10-27 18:05 Sztokholm (ARN)

Podróż do

Sztokholm

2022-10-30 20:10 Sztokholm (ARN)
2022-10-30 22:50 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7678
2022-10-30 20:10 Sztokholm (ARN)
2022-10-30 21:50 Poznań (POZ)
Cena 70 zł
Lot 3

Podróż z

Poznań

2022-10-29 07:15 Poznań (POZ)
2022-10-29 08:55 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7679
2022-10-29 19:15 Poznań (POZ)
2022-10-29 20:55 Sztokholm (ARN)

Podróż do

Sztokholm

2022-10-30 20:10 Sztokholm (ARN)
2022-10-30 22:50 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7678
2022-10-30 20:10 Sztokholm (ARN)
2022-10-30 21:50 Poznań (POZ)
Cena 70 zł
Lot 4

Podróż z

Sztokholm

2022-10-25 07:50 Sztokholm (ARN)
2022-10-25 09:30 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7678
2022-10-25 19:50 Sztokholm (ARN)
2022-10-25 21:30 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-10-30 22:15 Poznań (POZ)
2022-10-31 00:55 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7679
2022-10-30 22:15 Poznań (POZ)
2022-10-30 23:55 Sztokholm (ARN)
Cena 76 zł
Lot 5

Podróż z

Sztokholm

2022-10-29 05:10 Sztokholm (ARN)
2022-10-29 06:50 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7678
2022-10-29 17:10 Sztokholm (ARN)
2022-10-29 18:50 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-10-30 22:15 Poznań (POZ)
2022-10-31 00:55 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7679
2022-10-30 22:15 Poznań (POZ)
2022-10-30 23:55 Sztokholm (ARN)
Cena 76 zł
Lot 6

Podróż z

Sztokholm

2022-10-27 06:30 Sztokholm (ARN)
2022-10-27 08:10 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7678
2022-10-27 18:30 Sztokholm (ARN)
2022-10-27 20:10 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-10-30 22:15 Poznań (POZ)
2022-10-31 00:55 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7679
2022-10-30 22:15 Poznań (POZ)
2022-10-30 23:55 Sztokholm (ARN)
Cena 76 zł
Lot 7

Podróż z

Sztokholm

2022-10-30 08:10 Sztokholm (ARN)
2022-10-30 09:50 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7678
2022-10-30 20:10 Sztokholm (ARN)
2022-10-30 21:50 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-04 22:05 Poznań (POZ)
2022-11-05 00:45 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7679
2022-11-04 22:05 Poznań (POZ)
2022-11-04 23:45 Sztokholm (ARN)
Cena 143 zł
Lot 8

Podróż z

Sztokholm

2022-10-27 06:30 Sztokholm (ARN)
2022-10-27 08:10 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7678
2022-10-27 18:30 Sztokholm (ARN)
2022-10-27 20:10 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-04 22:05 Poznań (POZ)
2022-11-05 00:45 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7679
2022-11-04 22:05 Poznań (POZ)
2022-11-04 23:45 Sztokholm (ARN)
Cena 143 zł
Lot 9

Podróż z

Sztokholm

2022-10-25 07:50 Sztokholm (ARN)
2022-10-25 09:30 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7678
2022-10-25 19:50 Sztokholm (ARN)
2022-10-25 21:30 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-04 22:05 Poznań (POZ)
2022-11-05 00:45 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7679
2022-11-04 22:05 Poznań (POZ)
2022-11-04 23:45 Sztokholm (ARN)
Cena 143 zł
Lot 10

Podróż z

Sztokholm

2022-10-29 05:10 Sztokholm (ARN)
2022-10-29 06:50 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7678
2022-10-29 17:10 Sztokholm (ARN)
2022-10-29 18:50 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-04 22:05 Poznań (POZ)
2022-11-05 00:45 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7679
2022-11-04 22:05 Poznań (POZ)
2022-11-04 23:45 Sztokholm (ARN)
Cena 143 zł
Lot 11

Podróż z

Sztokholm

2022-10-25 07:50 Sztokholm (ARN)
2022-10-25 09:30 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7678
2022-10-25 19:50 Sztokholm (ARN)
2022-10-25 21:30 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-06 22:15 Poznań (POZ)
2022-11-07 00:55 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7679
2022-11-06 22:15 Poznań (POZ)
2022-11-06 23:55 Sztokholm (ARN)
Cena 152 zł
Lot 12

Podróż z

Sztokholm

2022-10-29 05:10 Sztokholm (ARN)
2022-10-29 06:50 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7678
2022-10-29 17:10 Sztokholm (ARN)
2022-10-29 18:50 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-06 22:15 Poznań (POZ)
2022-11-07 00:55 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7679
2022-11-06 22:15 Poznań (POZ)
2022-11-06 23:55 Sztokholm (ARN)
Cena 152 zł
Lot 13

Podróż z

Sztokholm

2022-10-27 06:30 Sztokholm (ARN)
2022-10-27 08:10 Poznań (POZ)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7678
2022-10-27 18:30 Sztokholm (ARN)
2022-10-27 20:10 Poznań (POZ)

Podróż do

Poznań

2022-11-06 22:15 Poznań (POZ)
2022-11-07 00:55 Sztokholm (ARN)
Całkowity czas podróży 1h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR7679
2022-11-06 22:15 Poznań (POZ)
2022-11-06 23:55 Sztokholm (ARN)
Cena 152 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

12 opini
  • Połaczenie z którego korzystam regularnie, ogólnie bez zastrzeżeń,. polecam

    Połaczenie z którego korzystam regularnie, ogólnie bez zastrzeżeń,. polecam
  • Trasa Poznań - Sztokholm wychodzi stosunkowo tanio, zwłaszcza na wizzairze

    Trasa Poznań - Sztokholm wychodzi stosunkowo tanio, zwłaszcza na wizzairze
  • Latam liniami Wizzair, wychodzi nawet tanio, a do tego sprawnie, i szybko wszystko przebiega, polcam

    Latam liniami Wizzair, wychodzi nawet tanio, a do tego sprawnie, i szybko wszystko przebiega, polcam
  • Tanio wychodzi sam bilet, jak chcesz dodać bagaż to czasem można się zdziwić, nawet Ryanair ma lepszą opcje jeśli chodzi o dodawanie bagażu, podręczny jest zawsze za darmo a tu trzeba płacić za 10 kg, no ale fakt i tak nie jest tak drogo jak na innych liniach

    Tanio wychodzi sam bilet, jak chcesz dodać bagaż to czasem można się zdziwić, nawet Ryanair ma lepszą opcje jeśli chodzi o dodawanie bagażu, podręczny jest zawsze za darmo a tu trzeba płacić za 10 kg, no ale fakt i tak nie jest tak drogo jak na innych liniach
  • Po co porównywac jak jest w Ryanairze skoro lecisz Wizzarem, każdy ma swoje zasady i albo się godzisz albo nie

    Po co porównywac jak jest w Ryanairze skoro lecisz Wizzarem, każdy ma swoje zasady i albo się godzisz albo nie
  • Wiadomo że Ryanair i Wizzair to najbardziej konkurujące tanie linie w Polsce i wiadomo że każdy je porównuje nie ma co się burzyć , kazdy płaci za bilet i ma prawo wymagać i mówić czego oczekuje

    Wiadomo że Ryanair i Wizzair to najbardziej konkurujące tanie linie w Polsce i wiadomo że każdy je porównuje nie ma co się burzyć , kazdy płaci za bilet i ma prawo wymagać i mówić czego oczekuje