Loty z Kraków do Berlin od 299.00zł

Listopad 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
135
13
113
14
164
15
164
16
135
17
198
18
164
19
49
20
49
21
49
22
164
23
99
24
127
25
162
26
49
27
49
28
113
29
89
30
89

Listopad 2019

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
165
13
135
14
135
15
165
16
135
17
113
18
165
19
53
20
53
21
53
22
272
23
127
24
84
25
84
26
53
27
53
28
53
29
111
30
111
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bezpośrednie loty z krakowskich Balic do stolicy Niemiec oferują linie Air Berlin. W sezonie wiosna – lato połączenia na trasie Kraków – Berlin odbywają się codziennie. Lot trwa 1h20m i realizowany jest cztery razy w ciągu dnia w godzinach 06:30 – 07:50, 10:40 – 12:00, 15:00 – 16:20 oraz o godz 19:10 – 20:30. Połączenia z Berlina do Krakowa również cztery razy wciągu dnia w godz 08:45 – 10:10, 13:05 – 14:30, 17:15 – 18:40 oraz o 21:30 – 22:55. Bilety w sprzedaży online bądź telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Berlin

Kraków Berlin od 2019-11-05 do 2020-03-27 Airberlin 299.00 zł
Gdańsk Berlin od 2019-11-05 do 2020-03-22 Airberlin 345.00 zł
Gdańsk Berlin od 2019-11-05 do 2020-03-21 EasyJet 199.00 zł
Warszawa Berlin od 2019-11-05 do 2020-03-27 LOT - Polish Airlines 390.00 zł
Warszawa Berlin od 2019-11-05 do 2020-03-29 EasyJet 80.00 zł

Tanie loty z Kraków do Niemcy

2019-11-05 - 2020-03-26 380.00
2019-11-05 - 2020-03-27 299.00
2019-11-05 - 2020-03-29 325.00
2019-11-05 - 2020-03-26 325.00
2019-11-05 - 2020-03-22 345.00
2019-11-05 - 2020-03-31 349.00
2019-11-05 - 2020-03-27 350.00
2019-11-05 - 2020-03-30 330.00
2013-06-24 - 2013-10-01 250.00
2019-11-05 - 2020-03-30 49.00
2019-11-05 - 2020-03-22 235.00
2019-11-05 - 2020-03-22 49.00
2019-11-05 - 2020-03-30 122.00
2019-11-05 - 2020-03-30 49.00
2019-11-05 - 2020-03-21 159.00
2019-11-05 - 2020-03-21 49.00

Informacje o lotach Kraków - Berlin.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-11-11 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Berlin (TXL).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2020-01-08 07:40 Kraków (KRK)
2020-01-08 08:55 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2696
2020-01-08 07:40 Kraków (KRK)
2020-01-08 08:55 Berlin (TXL)

Podróż do

Berlin

2020-01-15 06:00 Berlin (TXL)
2020-01-15 08:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2697
2020-01-15 06:00 Berlin (TXL)
2020-01-15 07:15 Kraków (KRK)
Cena 98 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2020-01-10 06:45 Kraków (KRK)
2020-01-10 08:00 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2696
2020-01-10 18:45 Kraków (KRK)
2020-01-10 20:00 Berlin (TXL)

Podróż do

Berlin

2020-01-17 07:35 Berlin (TXL)
2020-01-17 09:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2697
2020-01-17 07:35 Berlin (TXL)
2020-01-17 08:50 Kraków (KRK)
Cena 98 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2020-01-11 09:15 Kraków (KRK)
2020-01-11 10:30 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2696
2020-01-11 09:15 Kraków (KRK)
2020-01-11 10:30 Berlin (TXL)

Podróż do

Berlin

2020-01-16 10:35 Berlin (TXL)
2020-01-16 12:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2697
2020-01-16 10:35 Berlin (TXL)
2020-01-16 11:50 Kraków (KRK)
Cena 98 zł
Lot 4

Podróż z

Berlin

2020-01-10 04:30 Berlin (TXL)
2020-01-10 05:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2697
2020-01-10 16:30 Berlin (TXL)
2020-01-10 17:45 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-01-17 09:15 Kraków (KRK)
2020-01-17 11:30 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2696
2020-01-17 09:15 Kraków (KRK)
2020-01-17 10:30 Berlin (TXL)
Cena 98 zł
Lot 5

Podróż z

Berlin

2020-01-06 07:35 Berlin (TXL)
2020-01-06 08:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2697
2020-01-06 07:35 Berlin (TXL)
2020-01-06 08:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-01-13 09:20 Kraków (KRK)
2020-01-13 11:35 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2696
2020-01-13 09:20 Kraków (KRK)
2020-01-13 10:35 Berlin (TXL)
Cena 98 zł
Lot 6

Podróż z

Berlin

2020-01-11 07:35 Berlin (TXL)
2020-01-11 08:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2697
2020-01-11 07:35 Berlin (TXL)
2020-01-11 08:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-01-14 07:40 Kraków (KRK)
2020-01-14 09:55 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2696
2020-01-14 07:40 Kraków (KRK)
2020-01-14 08:55 Berlin (TXL)
Cena 98 zł
Lot 7

Podróż z

Berlin

2020-01-05 07:00 Berlin (TXL)
2020-01-05 08:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2697
2020-01-05 07:00 Berlin (TXL)
2020-01-05 08:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-01-13 09:20 Kraków (KRK)
2020-01-13 11:35 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2696
2020-01-13 09:20 Kraków (KRK)
2020-01-13 10:35 Berlin (TXL)
Cena 98 zł
Lot 8

Podróż z

Berlin

2020-01-09 10:35 Berlin (TXL)
2020-01-09 11:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2697
2020-01-09 10:35 Berlin (TXL)
2020-01-09 11:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-01-13 09:20 Kraków (KRK)
2020-01-13 11:35 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2696
2020-01-13 09:20 Kraków (KRK)
2020-01-13 10:35 Berlin (TXL)
Cena 98 zł
Lot 9

Podróż z

Berlin

2020-01-10 04:30 Berlin (TXL)
2020-01-10 05:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2697
2020-01-10 16:30 Berlin (TXL)
2020-01-10 17:45 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-01-16 12:15 Kraków (KRK)
2020-01-16 14:30 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2696
2020-01-16 12:15 Kraków (KRK)
2020-01-16 13:30 Berlin (TXL)
Cena 98 zł
Lot 10

Podróż z

Berlin

2020-01-05 07:00 Berlin (TXL)
2020-01-05 08:15 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2697
2020-01-05 07:00 Berlin (TXL)
2020-01-05 08:15 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-01-14 07:40 Kraków (KRK)
2020-01-14 09:55 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2696
2020-01-14 07:40 Kraków (KRK)
2020-01-14 08:55 Berlin (TXL)
Cena 98 zł
Lot 11

Podróż z

Berlin

2020-01-09 10:35 Berlin (TXL)
2020-01-09 11:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2697
2020-01-09 10:35 Berlin (TXL)
2020-01-09 11:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-01-16 12:15 Kraków (KRK)
2020-01-16 14:30 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2696
2020-01-16 12:15 Kraków (KRK)
2020-01-16 13:30 Berlin (TXL)
Cena 98 zł
Lot 12

Podróż z

Berlin

2020-01-10 04:30 Berlin (TXL)
2020-01-10 05:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2697
2020-01-10 16:30 Berlin (TXL)
2020-01-10 17:45 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-01-13 09:20 Kraków (KRK)
2020-01-13 11:35 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2696
2020-01-13 09:20 Kraków (KRK)
2020-01-13 10:35 Berlin (TXL)
Cena 98 zł
Lot 13

Podróż z

Berlin

2020-01-11 07:35 Berlin (TXL)
2020-01-11 08:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2697
2020-01-11 07:35 Berlin (TXL)
2020-01-11 08:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2020-01-15 07:40 Kraków (KRK)
2020-01-15 09:55 Berlin (TXL)
Całkowity czas podróży 1h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR2696
2020-01-15 07:40 Kraków (KRK)
2020-01-15 08:55 Berlin (TXL)
Cena 98 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

5 opini
  • Czy w cenie biletów Linii AirBerlin są dwa bagaże i jaka to waga ciekawi mnie oraz czy podczas lotu podawane są jakieś posiłki??? Bo słyszałem że serwują je linie regularne.

    Czy w cenie biletów Linii AirBerlin są dwa bagaże i jaka to waga ciekawi mnie oraz czy podczas lotu podawane są jakieś posiłki??? Bo słyszałem że serwują je linie regularne.
  • Jesli tylko moge wybierać korzytam z połaczenia własnie tymi liniami, wygodnie, punktualnie, ok

    Jesli tylko moge wybierać korzytam z połaczenia własnie tymi liniami, wygodnie, punktualnie, ok
  • Szkoda ze nie maja tak dużo lotów z naszych lotnisk bo to naprawde fajne linie lotnicze

    Szkoda ze nie maja tak dużo lotów z naszych lotnisk bo to naprawde fajne linie lotnicze
  • Air berlin ma dwa bagaże 8 i 23 kilogramowe więc spokojnie się spakujecie i za nic dodatkowo się nie płaci. Może jakieś przekąski są w cenie, przecież lot jest krótki.

    Air berlin ma dwa bagaże 8 i 23 kilogramowe więc spokojnie się spakujecie i za nic dodatkowo się nie płaci. Może jakieś przekąski są w cenie, przecież lot jest krótki.
  • Póki co nie widzę lepszego rozwiązania jeśli chodzi o ten kierunek.

    Póki co nie widzę lepszego rozwiązania jeśli chodzi o ten kierunek.