Loty z Gdańsk do Leeds od 65.00zł

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
677
27
473
28
29
30
31
214

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
373
27
373
28
29
30
31
373
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Promocyjne, bezpośrednie loty do Leeds, ważnego centru kulturalnego i naukowego, położonego u podnóża Gór Penińskich w północnej Anglii nad rzeką Aire. Loty z Gdańska w sezonie wiosna - lato 2017 cztery razy w tygodniu oferuje tani przewoźnik Ryanair. Wyloty realizowane są we wtorki, środy i soboty o godz 21:10 – 22:30, natomiast loty w czwartki o godzinie 14:50 – 16:10. Połączenia z Leeds do Gdańska również cztery razy w tygodniu (wtorki, środy, czwartki, soboty). Zarezerwuj promocyjne loty z Gdańska do Leeds online bądź pod numerami infolinii 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Leeds

Warszawa Leeds od 2020-01-03 do 2020-03-25 Ryanair 65.00 zł
Wrocław Leeds od 2020-01-03 do 2020-03-30 Ryanair 65.00 zł
Gdańsk Leeds od 2020-01-03 do 2020-03-25 Ryanair 65.00 zł
Kraków Leeds od 2020-01-03 do 2020-03-30 Ryanair 120.00 zł

Tanie loty z Gdańsk do Wielka Brytania

2020-01-09 - 2020-03-28 73.00
2020-01-03 - 2020-03-25 89.00
2020-01-03 - 2020-03-26 105.00
2020-01-03 - 2020-03-30 73.00
2020-01-03 - 2020-03-27 73.00
2020-01-03 - 2020-03-22 73.00
2020-01-03 - 2020-03-22 48.00
2020-01-03 - 2020-03-25 65.00
2020-01-03 - 2020-03-30 79.00
2020-01-03 - 2020-03-25 89.00
2020-01-03 - 2020-03-25 59.00
2020-01-03 - 2020-03-25 89.00
2020-01-03 - 2020-03-31 99.00
2020-01-03 - 2019-11-02 69.00

Informacje o lotach Gdańsk - Leeds.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-01-25 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Leeds (LBA).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Gdańsk

2020-04-12 10:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-12 12:05 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1504
2020-04-12 10:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-12 12:05 Leeds (LBA)

Podróż do

Leeds

2020-04-22 10:20 Leeds (LBA)
2020-04-22 14:30 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1503
2020-04-22 10:20 Leeds (LBA)
2020-04-22 13:30 Gdańsk (GDN)
Cena 280 zł
Lot 2

Podróż z

Gdańsk

2020-04-12 10:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-12 12:05 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1504
2020-04-12 10:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-12 12:05 Leeds (LBA)

Podróż do

Leeds

2020-04-19 12:30 Leeds (LBA)
2020-04-19 16:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1503
2020-04-19 12:30 Leeds (LBA)
2020-04-19 15:40 Gdańsk (GDN)
Cena 292 zł
Lot 3

Podróż z

Gdańsk

2020-04-12 10:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-12 12:05 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1504
2020-04-12 10:50 Gdańsk (GDN)
2020-04-12 12:05 Leeds (LBA)

Podróż do

Leeds

2020-04-20 12:05 Leeds (LBA)
2020-04-20 16:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1503
2020-04-20 12:05 Leeds (LBA)
2020-04-20 15:15 Gdańsk (GDN)
Cena 292 zł
Lot 4

Podróż z

Leeds

2020-04-13 12:05 Leeds (LBA)
2020-04-13 03:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1503
2020-04-13 12:05 Leeds (LBA)
2020-04-13 15:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-22 08:40 Gdańsk (GDN)
2020-04-22 10:55 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1504
2020-04-22 08:40 Gdańsk (GDN)
2020-04-22 09:55 Leeds (LBA)
Cena 266 zł
Lot 5

Podróż z

Leeds

2020-04-12 12:30 Leeds (LBA)
2020-04-12 03:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1503
2020-04-12 12:30 Leeds (LBA)
2020-04-12 15:40 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-22 08:40 Gdańsk (GDN)
2020-04-22 10:55 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1504
2020-04-22 08:40 Gdańsk (GDN)
2020-04-22 09:55 Leeds (LBA)
Cena 300 zł
Lot 6

Podróż z

Leeds

2020-04-16 08:35 Leeds (LBA)
2020-04-16 11:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1503
2020-04-16 20:35 Leeds (LBA)
2020-04-16 23:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-22 08:40 Gdańsk (GDN)
2020-04-22 10:55 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1504
2020-04-22 08:40 Gdańsk (GDN)
2020-04-22 09:55 Leeds (LBA)
Cena 315 zł
Lot 7

Podróż z

Leeds

2020-04-13 12:05 Leeds (LBA)
2020-04-13 03:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1503
2020-04-13 12:05 Leeds (LBA)
2020-04-13 15:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-23 18:55 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 21:10 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1504
2020-04-23 18:55 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 20:10 Leeds (LBA)
Cena 339 zł
Lot 8

Podróż z

Leeds

2020-04-15 10:30 Leeds (LBA)
2020-04-16 08:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 21h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR4107
2020-04-15 10:30 Leeds (LBA)
2020-04-15 13:35 Wrocław (WRO)
Ryanair
FR4105
2020-04-16 07:45 Wrocław (WRO)
2020-04-16 08:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-22 08:40 Gdańsk (GDN)
2020-04-22 10:55 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1504
2020-04-22 08:40 Gdańsk (GDN)
2020-04-22 09:55 Leeds (LBA)
Cena 340 zł
Lot 9

Podróż z

Leeds

2020-04-13 12:05 Leeds (LBA)
2020-04-13 03:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1503
2020-04-13 12:05 Leeds (LBA)
2020-04-13 15:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-22 20:00 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 19:10 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 23h 10m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2373
2020-04-22 20:00 Gdańsk (GDN)
2020-04-22 21:15 Londyn (STN)
Ryanair
FR205
2020-04-23 09:15 Londyn (STN)
2020-04-23 10:40 Dublin (DUB)
Ryanair
FR156
2020-04-23 17:05 Dublin (DUB)
2020-04-23 18:10 Leeds (LBA)
Cena 369 zł
Lot 10

Podróż z

Leeds

2020-04-12 12:30 Leeds (LBA)
2020-04-12 03:40 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1503
2020-04-12 12:30 Leeds (LBA)
2020-04-12 15:40 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-23 18:55 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 21:10 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1504
2020-04-23 18:55 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 20:10 Leeds (LBA)
Cena 373 zł
Lot 11

Podróż z

Leeds

2020-04-13 12:05 Leeds (LBA)
2020-04-13 03:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1503
2020-04-13 12:05 Leeds (LBA)
2020-04-13 15:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-22 11:45 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 10:40 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 22h 55m / 2 przesiadka
Wizz Air
W61641
2020-04-22 11:45 Gdańsk (GDN)
2020-04-22 13:35 Eindhoven (EIN)
Ryanair
FR1965
2020-04-22 16:10 Eindhoven (EIN)
2020-04-22 17:00 Dublin (DUB)
Ryanair
FR152
2020-04-23 08:35 Dublin (DUB)
2020-04-23 09:40 Leeds (LBA)
Cena 378 zł
Lot 12

Podróż z

Leeds

2020-04-13 12:05 Leeds (LBA)
2020-04-13 03:15 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1503
2020-04-13 12:05 Leeds (LBA)
2020-04-13 15:15 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-23 20:00 Gdańsk (GDN)
2020-04-24 11:00 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 15h 0m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2373
2020-04-23 20:00 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 21:15 Londyn (STN)
Ryanair
FR271
2020-04-23 23:05 Londyn (STN)
2020-04-24 00:30 Dublin (DUB)
Ryanair
FR152
2020-04-24 08:55 Dublin (DUB)
2020-04-24 10:00 Leeds (LBA)
Cena 379 zł
Lot 13

Podróż z

Leeds

2020-04-16 08:35 Leeds (LBA)
2020-04-16 11:45 Gdańsk (GDN)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1503
2020-04-16 20:35 Leeds (LBA)
2020-04-16 23:45 Gdańsk (GDN)

Podróż do

Gdańsk

2020-04-23 18:55 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 21:10 Leeds (LBA)
Całkowity czas podróży 2h 15m / Bezpośrednio
Ryanair
FR1504
2020-04-23 18:55 Gdańsk (GDN)
2020-04-23 20:10 Leeds (LBA)
Cena 388 zł

Komentarze i oceny

4.50 / 5

4 opini
  • Słyszałam że miasto LEEDS nazywane jest Rycerskim Miastem Północy, co nasuwa mi podobieństwo z serialu GRY O TRON który ogląda bardzo dużo osób, tam też jest Północny Mur na którym strzegą miasta.

    Słyszałam że miasto LEEDS nazywane jest Rycerskim Miastem Północy, co nasuwa mi podobieństwo z serialu GRY O TRON który ogląda bardzo dużo osób, tam też jest Północny Mur na którym strzegą miasta.
  • Tylko dwa dni??? poniedziałki i piątki to mało połączeń do Bradford, ale dobre i to. Przynajmniej loty bezpośrednie. Ryanair jako tania linia wprowadziło dużo lotów, więc pewnie będzie się to rozwijać w przyszłości.

    Tylko dwa dni??? poniedziałki i piątki to mało połączeń do Bradford, ale dobre i to. Przynajmniej loty bezpośrednie. Ryanair jako tania linia wprowadziło dużo lotów, więc pewnie będzie się to rozwijać w przyszłości.
  • Ten lot już długo jest i jakoś nie wprowadzono dodatkowych dni, bez przesady aż tak chyba Leeds nie jest oblegane żeby 2 dni loty nie starczały.

    Ten lot już długo jest i jakoś nie wprowadzono dodatkowych dni, bez przesady aż tak chyba Leeds nie jest oblegane żeby 2 dni loty nie starczały.
  • Wystarczy aż nadto dwa dni lotów. To Wy się dopasujcie do lotów a nie myślcie że jest odwrotnie.

    Wystarczy aż nadto dwa dni lotów. To Wy się dopasujcie do lotów a nie myślcie że jest odwrotnie.