Loty z Katowice do Stavanger od 69.00zł

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
329
29
30
31

Styczeń 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
199
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Tanie bilety na trasie Katowice - Stavanger w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018. Oferta dotyczy tanich linii Wizzair, które w swojej siatce połączeń dysponują bezpośrednimi lotami do norweskiej stolicy przemysłu naftowego, miasta portowego zlokalizowanego na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii dwa razy w tygodniu w poniedziałki i w piątki. Wylot z Katowic odbywa się o godz 06:40, lądowanie w Stavanger o godz 08:55. Loty powrotne na trasie Stavanger-Katowice 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki). Zarezerwuj tani bilet do Norwegii online, lub zadzwoń na infolinię czynną 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Stavanger

Katowice Stavanger od 2020-01-03 do 2020-10-27 Wizz Air 69.00 zł
Kraków Stavanger od 2020-01-03 do 2020-10-19 D8 345.00 zł
Szczecin Stavanger od 2020-01-03 do 2020-10-28 Wizz Air 69.00 zł
Warszawa Stavanger od 2020-01-03 do 2020-10-19 D8 329.00 zł
Gdańsk Stavanger od 2020-01-03 do 2020-10-19 Wizz Air 89.00 zł
Kraków Stavanger od 2020-03-21 do 2020-10-01 Wizz Air 199.00 zł

Tanie loty z Katowice do Norwegia

2020-01-03 - 2020-10-27 69.00
2020-01-03 - 2020-10-30 89.00
2020-01-03 - 2020-10-27 69.00
2020-01-03 - 2020-10-24 199.00
2020-01-02 - 2020-10-31 99.00

Informacje o lotach Katowice - Stavanger.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-01-27 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Stavanger (SVG).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Katowice

2020-04-24 02:50 Katowice (KTW)
2020-04-25 04:40 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 25h 50m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61009
2020-04-24 14:50 Katowice (KTW)
2020-04-24 16:15 Londyn (LTN)
W9
W98119
2020-04-25 14:00 Londyn (LTN)
2020-04-25 16:40 Stavanger (SVG)

Podróż do

Stavanger

2020-04-27 22:40 Stavanger (SVG)
2020-04-28 01:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61222
2020-04-27 22:40 Stavanger (SVG)
2020-04-28 00:45 Katowice (KTW)
Cena 303 zł
Lot 2

Podróż z

Katowice

2020-04-24 02:50 Katowice (KTW)
2020-04-25 04:40 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 25h 50m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61009
2020-04-24 14:50 Katowice (KTW)
2020-04-24 16:15 Londyn (LTN)
W9
W98119
2020-04-25 14:00 Londyn (LTN)
2020-04-25 16:40 Stavanger (SVG)

Podróż do

Stavanger

2020-05-04 22:40 Stavanger (SVG)
2020-05-05 01:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61222
2020-05-04 22:40 Stavanger (SVG)
2020-05-05 00:45 Katowice (KTW)
Cena 303 zł
Lot 3

Podróż z

Katowice

2020-04-22 07:30 Katowice (KTW)
2020-04-23 11:05 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 27h 35m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61001
2020-04-22 07:30 Katowice (KTW)
2020-04-22 08:55 Londyn (LTN)
W9
W98119
2020-04-23 08:25 Londyn (LTN)
2020-04-23 11:05 Stavanger (SVG)

Podróż do

Stavanger

2020-05-04 22:40 Stavanger (SVG)
2020-05-05 01:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61222
2020-05-04 22:40 Stavanger (SVG)
2020-05-05 00:45 Katowice (KTW)
Cena 303 zł
Lot 4

Podróż z

Stavanger

2020-04-20 10:40 Stavanger (SVG)
2020-04-21 12:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61222
2020-04-20 22:40 Stavanger (SVG)
2020-04-21 00:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-05-01 20:00 Katowice (KTW)
2020-05-01 23:10 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61221
2020-05-01 20:00 Katowice (KTW)
2020-05-01 22:10 Stavanger (SVG)
Cena 272 zł
Lot 5

Podróż z

Stavanger

2020-04-24 10:40 Stavanger (SVG)
2020-04-25 12:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61222
2020-04-24 22:40 Stavanger (SVG)
2020-04-25 00:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-05-01 20:00 Katowice (KTW)
2020-05-01 23:10 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61221
2020-05-01 20:00 Katowice (KTW)
2020-05-01 22:10 Stavanger (SVG)
Cena 287 zł
Lot 6

Podróż z

Stavanger

2020-04-20 10:40 Stavanger (SVG)
2020-04-21 12:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61222
2020-04-20 22:40 Stavanger (SVG)
2020-04-21 00:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-05-02 07:30 Katowice (KTW)
2020-05-02 17:40 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 9h 10m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61001
2020-05-02 07:30 Katowice (KTW)
2020-05-02 08:55 Londyn (LTN)
W9
W98119
2020-05-02 14:00 Londyn (LTN)
2020-05-02 16:40 Stavanger (SVG)
Cena 290 zł
Lot 7

Podróż z

Stavanger

2020-04-24 10:40 Stavanger (SVG)
2020-04-25 12:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61222
2020-04-24 22:40 Stavanger (SVG)
2020-04-25 00:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-04-29 07:30 Katowice (KTW)
2020-04-30 12:05 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 27h 35m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61001
2020-04-29 07:30 Katowice (KTW)
2020-04-29 08:55 Londyn (LTN)
W9
W98119
2020-04-30 08:25 Londyn (LTN)
2020-04-30 11:05 Stavanger (SVG)
Cena 293 zł
Lot 8

Podróż z

Stavanger

2020-04-27 10:40 Stavanger (SVG)
2020-04-28 12:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61222
2020-04-27 22:40 Stavanger (SVG)
2020-04-28 00:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-05-01 20:00 Katowice (KTW)
2020-05-01 23:10 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61221
2020-05-01 20:00 Katowice (KTW)
2020-05-01 22:10 Stavanger (SVG)
Cena 297 zł
Lot 9

Podróż z

Stavanger

2020-04-20 10:40 Stavanger (SVG)
2020-04-21 12:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61222
2020-04-20 22:40 Stavanger (SVG)
2020-04-21 00:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-04-29 20:35 Katowice (KTW)
2020-04-30 12:05 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 14h 30m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61005
2020-04-29 20:35 Katowice (KTW)
2020-04-29 22:00 Londyn (LTN)
W9
W98119
2020-04-30 08:25 Londyn (LTN)
2020-04-30 11:05 Stavanger (SVG)
Cena 302 zł
Lot 10

Podróż z

Stavanger

2020-04-24 10:40 Stavanger (SVG)
2020-04-25 12:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61222
2020-04-24 22:40 Stavanger (SVG)
2020-04-25 00:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-05-02 07:30 Katowice (KTW)
2020-05-02 17:40 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 9h 10m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61001
2020-05-02 07:30 Katowice (KTW)
2020-05-02 08:55 Londyn (LTN)
W9
W98119
2020-05-02 14:00 Londyn (LTN)
2020-05-02 16:40 Stavanger (SVG)
Cena 305 zł
Lot 11

Podróż z

Stavanger

2020-04-27 10:40 Stavanger (SVG)
2020-04-28 12:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61222
2020-04-27 22:40 Stavanger (SVG)
2020-04-28 00:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-05-02 07:30 Katowice (KTW)
2020-05-02 17:40 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 9h 10m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61001
2020-05-02 07:30 Katowice (KTW)
2020-05-02 08:55 Londyn (LTN)
W9
W98119
2020-05-02 14:00 Londyn (LTN)
2020-05-02 16:40 Stavanger (SVG)
Cena 315 zł
Lot 12

Podróż z

Stavanger

2020-04-20 10:40 Stavanger (SVG)
2020-04-21 12:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61222
2020-04-20 22:40 Stavanger (SVG)
2020-04-21 00:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-04-27 20:00 Katowice (KTW)
2020-04-27 23:10 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61221
2020-04-27 20:00 Katowice (KTW)
2020-04-27 22:10 Stavanger (SVG)
Cena 318 zł
Lot 13

Podróż z

Stavanger

2020-04-24 10:40 Stavanger (SVG)
2020-04-25 12:45 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 2h 5m / Bezpośrednio
Wizz Air
W61222
2020-04-24 22:40 Stavanger (SVG)
2020-04-25 00:45 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2020-04-29 20:35 Katowice (KTW)
2020-04-30 12:05 Stavanger (SVG)
Całkowity czas podróży 14h 30m / 1 przesiadka
Wizz Air
W61005
2020-04-29 20:35 Katowice (KTW)
2020-04-29 22:00 Londyn (LTN)
W9
W98119
2020-04-30 08:25 Londyn (LTN)
2020-04-30 11:05 Stavanger (SVG)
Cena 316 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

1 opini
  • Mąż pracuje w Norwegii od ponad roku, gdyby nie takie połączenie ( w miare rozsądnej cenie) to napewno nie brał by nawet pod uwagę takiej pracy ale zdarza się ze nawet 2 razy w miesiącu jest w domu -może dla niektórych to mało ale jak dla nas to naprawde duży rarytas

    Mąż pracuje w Norwegii od ponad roku, gdyby nie takie połączenie ( w miare rozsądnej cenie) to napewno nie brał by nawet pod uwagę takiej pracy ale zdarza się ze nawet 2 razy w miesiącu jest w domu -może dla niektórych to mało ale jak dla nas to naprawde duży rarytas