Loty z Katowice do Frankfurt od 109.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 bezpośrednie loty z Katowic na niemiecki port lotniczy Frankfurt Hahn oferują linie Wizzair. Loty odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot z Katowic w każdy wtorek i w sobotę o godzinie 15:30, planowany przylot do Frankfurtu o godzinie 17:15. Połączenia z Frankfurtu do Katowic także we wtorki i soboty w godzinach 17:45-19:25. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotów na trasie Katowice-Frankfurt i zakupu biletów w promocyjnych cenach.


Wszystkie loty do Frankfurt

Rzeszów Frankfurt od 2016-02-03 do 2016-02-28 Lufthansa 389.00 zł
Warszawa Frankfurt od 2022-08-04 do 2022-10-23 Ryanair 109.00 zł
Gdańsk Frankfurt od 2022-08-02 do 2022-10-21 Wizz Air 129.00 zł
Bydgoszcz Frankfurt od 2022-08-02 do 2022-10-20 Lufthansa 369.00 zł
Kraków Frankfurt od 2022-08-01 do 2022-10-21 Ryanair 311.00 zł
Katowice Frankfurt od 2022-08-02 do 2022-10-21 Wizz Air 109.00 zł

Tanie loty z Katowice do Niemcy

2022-08-02 - 2022-10-20 350.00
2022-08-01 - 2022-10-21 59.00
2022-08-02 - 2022-10-21 209.00
2022-08-02 - 2022-10-21 129.00
2022-08-02 - 2022-10-21 109.00
2022-08-02 - 2022-10-21 139.00
2022-08-01 - 2022-10-23 58.00
2022-08-01 - 2022-10-28 58.00

Informacje o lotach Katowice - Frankfurt.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-13 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Frankfurt (FRA).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Katowice

2022-10-29 03:55 Katowice (KTW)
2022-10-29 05:25 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1357
2022-10-29 15:55 Katowice (KTW)
2022-10-29 17:25 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do

Frankfurt nad Menem

2022-11-06 22:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-07 00:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1362
2022-11-06 22:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-06 23:30 Katowice (KTW)
Cena 1013 zł
Lot 2

Podróż z

Katowice

2022-10-29 03:55 Katowice (KTW)
2022-10-29 05:25 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1357
2022-10-29 15:55 Katowice (KTW)
2022-10-29 17:25 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do

Frankfurt nad Menem

2022-11-08 22:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-09 00:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1362
2022-11-08 22:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-08 23:30 Katowice (KTW)
Cena 1013 zł
Lot 3

Podróż z

Katowice

2022-10-29 03:55 Katowice (KTW)
2022-10-29 05:25 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 30m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1357
2022-10-29 15:55 Katowice (KTW)
2022-10-29 17:25 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do

Frankfurt nad Menem

2022-11-10 22:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-11 00:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1362
2022-11-10 22:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-10 23:30 Katowice (KTW)
Cena 1013 zł
Lot 4

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-05 10:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-05 11:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1362
2022-11-05 22:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-05 23:30 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-11-06 06:25 Katowice (KTW)
2022-11-06 09:10 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1363
2022-11-06 06:25 Katowice (KTW)
2022-11-06 08:10 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1068 zł
Lot 5

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-04 10:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-04 11:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1362
2022-11-04 22:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-04 23:30 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-11-08 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-08 16:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1357
2022-11-08 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-08 15:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1071 zł
Lot 6

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-05 10:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-05 11:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1362
2022-11-05 22:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-05 23:30 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-11-12 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-12 16:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1357
2022-11-12 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-12 15:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1071 zł
Lot 7

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-04 10:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-04 11:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1362
2022-11-04 22:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-04 23:30 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-11-06 06:25 Katowice (KTW)
2022-11-06 09:10 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 45m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1363
2022-11-06 06:25 Katowice (KTW)
2022-11-06 08:10 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1071 zł
Lot 8

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-10-29 10:40 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-10-30 12:00 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 20m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1362
2022-10-29 22:40 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-10-30 00:00 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-11-05 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-05 16:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1357
2022-11-05 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-05 15:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1077 zł
Lot 9

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-05 10:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-05 11:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1362
2022-11-05 22:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-05 23:30 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-11-08 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-08 16:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1357
2022-11-08 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-08 15:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1077 zł
Lot 10

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-04 10:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-04 11:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1362
2022-11-04 22:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-04 23:30 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-11-07 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-07 16:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1357
2022-11-07 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-07 15:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1137 zł
Lot 11

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-04 10:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-04 11:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1362
2022-11-04 22:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-04 23:30 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-11-06 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-06 16:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1357
2022-11-06 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-06 15:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1137 zł
Lot 12

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-01 10:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-01 11:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1362
2022-11-01 22:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-01 23:30 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-11-05 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-05 16:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1357
2022-11-05 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-05 15:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1137 zł
Lot 13

Podróż z

Frankfurt nad Menem

2022-11-05 10:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-05 11:30 Katowice (KTW)
Całkowity czas podróży 1h 25m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1362
2022-11-05 22:05 Frankfurt nad Menem (FRA)
2022-11-05 23:30 Katowice (KTW)

Podróż do

Katowice

2022-11-07 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-07 16:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży 1h 35m / Bezpośrednio
Lufthansa
LH1357
2022-11-07 14:20 Katowice (KTW)
2022-11-07 15:55 Frankfurt nad Menem (FRA)
Cena 1137 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

13 opini
  • Szkoda że na tak popularny kierunek jest tak mało połączeń, ale akurat to z Katowic jest bardzo fajne no i nie drogie

    Szkoda że na tak popularny kierunek jest tak mało połączeń, ale akurat to z Katowic jest bardzo fajne no i nie drogie
  • tez korzystam stosunkowo często z lotów na tej trasie, nie zawsze Wizzairem, choc z tych linii najczęściej bo poprostu najtaniej no i bezpośrednio z miejsca na miejsce, bez przesiadek

    tez korzystam stosunkowo często z lotów na tej trasie, nie zawsze Wizzairem, choc z tych linii najczęściej bo poprostu najtaniej no i bezpośrednio z miejsca na miejsce, bez przesiadek
  • Ja leciałam z Rzeszowa Lufthansa no i niby super ale jednak połączenia z Katowic jest o ponad poławę tańsze więc wole dojechać sobie do Katowic a 5 stówek mieć w kieszeni

    Ja leciałam z Rzeszowa Lufthansa no i niby super ale jednak połączenia z Katowic jest o ponad poławę tańsze więc wole dojechać sobie do Katowic a 5 stówek mieć w kieszeni
  • Z Katowic do Frankfurtu Wizzarem jeszcze nie leciałem ale bilet już kupiony , mam nadzieje że będzie to dobre połączenie bo szykuje mi się częste latanie na tej trasie

    Z Katowic do Frankfurtu Wizzarem jeszcze nie leciałem ale bilet już kupiony , mam nadzieje że będzie to dobre połączenie bo szykuje mi się częste latanie na tej trasie
  • Mimo że nie lubię latać to i tak wybieram samolot bo najszybciej i najwygodniej

    Mimo że nie lubię latać to i tak wybieram samolot bo najszybciej i najwygodniej
  • A ja lubię i latam i mam nadzeiję że mi się nie znudzi:)

    A ja lubię i latam i mam nadzeiję że mi się nie znudzi:)