Loty z Kraków do Bournemouth od 108.00zł

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
333
17
18
19
20
458
21
22
23
404
24
25
26
27
404
28
29
30
444
31

Sierpień 2022

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
226
17
18
19
20
293
21
22
23
163
24
25
26
27
195
28
29
30
144
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Bournemougt położony jest w Anglii nad kanałem La Manche, jest to najchętniej wybierany przez Anglików nadmorski kurort. W sezonie wiosna – lato 2017 bezpośrednie loty do tego miasta linie Ryanair oferują dwa razy w tygodniu w poniedziałki w godzinach 11:40 – 13:05 i w piątki, wylot z krakowskiego lotniska o godzinie 18:15, lądowanie w Bournemought o godzinie 19:40. Loty powrotne z Anglii do Krakowa również w poniedziałki w godz 13:30 – 16:50 i w piątki w godzinach 20:05 -23:25. Zapraszamy do zakupu biletów do Bournemought w promocyjnych cenach.


Wszystkie loty do Bournemouth

Kraków Bournemouth od 2022-08-01 do 2022-10-21 Ryanair 108.00 zł
Wrocław Bournemouth od 2022-08-01 do 2022-10-20 Ryanair 108.00 zł

Tanie loty z Kraków do Wielka Brytania

2022-08-11 - 2022-11-07 146.00
2022-08-01 - 2022-10-28 158.00
2022-08-01 - 2022-10-21 113.00
2022-08-01 - 2022-10-21 108.00
2022-08-02 - 2022-10-21 199.00
2022-08-01 - 2022-10-21 143.00
2022-08-02 - 2022-10-20 149.00
2022-08-02 - 2022-10-20 99.00
2022-08-02 - 2022-10-21 195.00
2022-08-02 - 2022-10-21 225.00
2022-08-02 - 2022-10-21 215.00
2022-08-02 - 2022-10-21 205.00
2022-08-02 - 2022-10-21 195.00
2022-08-01 - 2022-10-21 118.00
2022-08-01 - 2022-10-28 89.00
2022-08-01 - 2022-10-20 139.00
2022-08-01 - 2022-10-21 108.00
2022-08-01 - 2022-10-21 139.00
2022-08-02 - 2022-10-28 209.00
2022-08-01 - 2022-10-20 88.00

Informacje o lotach Kraków - Bournemouth.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-08-13 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Bournemouth (BOH).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Kraków

2022-10-22 11:20 Kraków (KRK)
2022-10-22 12:55 Bournemouth (BOH)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5524
2022-10-22 11:20 Kraków (KRK)
2022-10-22 12:55 Bournemouth (BOH)

Podróż do

Bournemouth

2022-10-31 09:30 Bournemouth (BOH)
2022-10-31 13:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6223
2022-10-31 09:30 Bournemouth (BOH)
2022-10-31 12:55 Kraków (KRK)
Cena 275 zł
Lot 2

Podróż z

Kraków

2022-10-25 01:40 Kraków (KRK)
2022-10-25 03:15 Bournemouth (BOH)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5524
2022-10-25 13:40 Kraków (KRK)
2022-10-25 15:15 Bournemouth (BOH)

Podróż do

Bournemouth

2022-10-31 09:30 Bournemouth (BOH)
2022-10-31 13:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6223
2022-10-31 09:30 Bournemouth (BOH)
2022-10-31 12:55 Kraków (KRK)
Cena 275 zł
Lot 3

Podróż z

Kraków

2022-10-25 01:40 Kraków (KRK)
2022-10-25 03:15 Bournemouth (BOH)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5524
2022-10-25 13:40 Kraków (KRK)
2022-10-25 15:15 Bournemouth (BOH)

Podróż do

Bournemouth

2022-10-29 13:20 Bournemouth (BOH)
2022-10-29 17:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5523
2022-10-29 13:20 Bournemouth (BOH)
2022-10-29 16:45 Kraków (KRK)
Cena 363 zł
Lot 4

Podróż z

Bournemouth

2022-10-25 03:40 Bournemouth (BOH)
2022-10-25 07:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5523
2022-10-25 15:40 Bournemouth (BOH)
2022-10-25 19:05 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-31 07:15 Kraków (KRK)
2022-10-31 09:55 Bournemouth (BOH)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6222
2022-10-31 07:15 Kraków (KRK)
2022-10-31 08:55 Bournemouth (BOH)
Cena 461 zł
Lot 5

Podróż z

Bournemouth

2022-10-25 10:10 Bournemouth (BOH)
2022-10-26 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 13h 30m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2268
2022-10-25 10:10 Bournemouth (BOH)
2022-10-25 11:30 Dublin (DUB)
Ryanair
FR211
2022-10-25 17:30 Dublin (DUB)
2022-10-25 18:45 Londyn (STN)
Ryanair
FR2436
2022-10-25 21:25 Londyn (STN)
2022-10-26 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-31 07:15 Kraków (KRK)
2022-10-31 09:55 Bournemouth (BOH)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6222
2022-10-31 07:15 Kraków (KRK)
2022-10-31 08:55 Bournemouth (BOH)
Cena 488 zł
Lot 6

Podróż z

Bournemouth

2022-10-20 08:30 Bournemouth (BOH)
2022-10-20 04:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 7h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3115
2022-10-20 08:30 Bournemouth (BOH)
2022-10-20 11:50 Budapeszt (BUD)
Ryanair
FR1288
2022-10-20 15:30 Budapeszt (BUD)
2022-10-20 16:30 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-31 07:15 Kraków (KRK)
2022-10-31 09:55 Bournemouth (BOH)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6222
2022-10-31 07:15 Kraków (KRK)
2022-10-31 08:55 Bournemouth (BOH)
Cena 494 zł
Lot 7

Podróż z

Bournemouth

2022-10-27 09:55 Bournemouth (BOH)
2022-10-28 01:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 14h 30m / 2 przesiadka
Ryanair
FR5942
2022-10-27 09:55 Bournemouth (BOH)
2022-10-27 13:10 Palma de Mallorca (PMI)
Ryanair
FR1581
2022-10-27 18:55 Palma de Mallorca (PMI)
2022-10-27 20:40 Mediolan (MXP)
Wizz Air
W65068
2022-10-27 23:35 Mediolan (MXP)
2022-10-28 01:25 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-31 07:15 Kraków (KRK)
2022-10-31 09:55 Bournemouth (BOH)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6222
2022-10-31 07:15 Kraków (KRK)
2022-10-31 08:55 Bournemouth (BOH)
Cena 498 zł
Lot 8

Podróż z

Bournemouth

2022-10-27 08:30 Bournemouth (BOH)
2022-10-27 04:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 7h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3115
2022-10-27 08:30 Bournemouth (BOH)
2022-10-27 11:50 Budapeszt (BUD)
Ryanair
FR1288
2022-10-27 15:30 Budapeszt (BUD)
2022-10-27 16:30 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-31 07:15 Kraków (KRK)
2022-10-31 09:55 Bournemouth (BOH)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6222
2022-10-31 07:15 Kraków (KRK)
2022-10-31 08:55 Bournemouth (BOH)
Cena 506 zł
Lot 9

Podróż z

Bournemouth

2022-10-22 01:20 Bournemouth (BOH)
2022-10-22 04:45 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5523
2022-10-22 13:20 Bournemouth (BOH)
2022-10-22 16:45 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-31 07:15 Kraków (KRK)
2022-10-31 09:55 Bournemouth (BOH)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6222
2022-10-31 07:15 Kraków (KRK)
2022-10-31 08:55 Bournemouth (BOH)
Cena 510 zł
Lot 10

Podróż z

Bournemouth

2022-10-27 09:55 Bournemouth (BOH)
2022-10-27 11:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 12h 55m / 2 przesiadka
Ryanair
FR5942
2022-10-27 09:55 Bournemouth (BOH)
2022-10-27 13:10 Palma de Mallorca (PMI)
Ryanair
FR5656
2022-10-27 15:20 Palma de Mallorca (PMI)
2022-10-27 17:05 Mediolan (BGY)
Ryanair
FR6876
2022-10-27 22:10 Mediolan (BGY)
2022-10-27 23:50 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-31 07:15 Kraków (KRK)
2022-10-31 09:55 Bournemouth (BOH)
Całkowity czas podróży 2h 40m / Bezpośrednio
Ryanair
FR6222
2022-10-31 07:15 Kraków (KRK)
2022-10-31 08:55 Bournemouth (BOH)
Cena 521 zł
Lot 11

Podróż z

Bournemouth

2022-10-25 03:40 Bournemouth (BOH)
2022-10-25 07:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 2h 25m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5523
2022-10-25 15:40 Bournemouth (BOH)
2022-10-25 19:05 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-29 11:20 Kraków (KRK)
2022-10-29 13:55 Bournemouth (BOH)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5524
2022-10-29 11:20 Kraków (KRK)
2022-10-29 12:55 Bournemouth (BOH)
Cena 589 zł
Lot 12

Podróż z

Bournemouth

2022-10-25 10:10 Bournemouth (BOH)
2022-10-26 12:40 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 13h 30m / 2 przesiadka
Ryanair
FR2268
2022-10-25 10:10 Bournemouth (BOH)
2022-10-25 11:30 Dublin (DUB)
Ryanair
FR211
2022-10-25 17:30 Dublin (DUB)
2022-10-25 18:45 Londyn (STN)
Ryanair
FR2436
2022-10-25 21:25 Londyn (STN)
2022-10-26 00:40 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-29 11:20 Kraków (KRK)
2022-10-29 13:55 Bournemouth (BOH)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5524
2022-10-29 11:20 Kraków (KRK)
2022-10-29 12:55 Bournemouth (BOH)
Cena 629 zł
Lot 13

Podróż z

Bournemouth

2022-10-20 08:30 Bournemouth (BOH)
2022-10-20 04:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży 7h 0m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3115
2022-10-20 08:30 Bournemouth (BOH)
2022-10-20 11:50 Budapeszt (BUD)
Ryanair
FR1288
2022-10-20 15:30 Budapeszt (BUD)
2022-10-20 16:30 Kraków (KRK)

Podróż do

Kraków

2022-10-29 11:20 Kraków (KRK)
2022-10-29 13:55 Bournemouth (BOH)
Całkowity czas podróży 2h 35m / Bezpośrednio
Ryanair
FR5524
2022-10-29 11:20 Kraków (KRK)
2022-10-29 12:55 Bournemouth (BOH)
Cena 630 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

9 opini
  • Liczyłam na to połączenie i się doczekałam :) Super zwłaszcza że kurs tanimi liniami

    Liczyłam na to połączenie i się doczekałam :) Super zwłaszcza że kurs tanimi liniami
  • Ja też się cieszę na to połączenie, wydawało0 mi ise że nie jest zbyt popularne a jednak proszę, Ryanair w dodatku wiec bilety można tanio kupić

    Ja też się cieszę na to połączenie, wydawało0 mi ise że nie jest zbyt popularne a jednak proszę, Ryanair w dodatku wiec bilety można tanio kupić
  • Fajnie jak wchodzą nowe połączenie, zawsze to jakieś inne możliwości, widzę że Ryanair z Krakowa ma całkiem fajną sieć połaczeń

    Fajnie jak wchodzą nowe połączenie, zawsze to jakieś inne możliwości, widzę że Ryanair z Krakowa ma całkiem fajną sieć połaczeń
  • Fajnie jak sa nowe i w dodatku potrzebne :)

    Fajnie jak sa nowe i w dodatku potrzebne :)
  • Czy latamy do Anglii już na paszportach czy jeszcze dowody są ważne?

    Czy latamy do Anglii już na paszportach czy jeszcze dowody są ważne?
  • Paszporty są ciągle ważne i jeszcze długi będa nie bój żaby nie panikuj

    Paszporty są ciągle ważne i jeszcze długi będa nie bój żaby nie panikuj