Loty z Warszawa do Piza od 98.00zł

Lipiec 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
270
12
13
14
219
15
16
17
18
146
19
20
21
98
22
23
24
25
146
26
27
28
98
29
30
31

Lipiec 2020

Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sob
Niedz
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
271
12
13
14
220
15
16
17
18
147
19
20
21
147
22
23
24
25
95
26
27
28
147
29
30
31
Data wylotu
Data powrotu
Łącznie


Tanie loty z Warszawy do Pizy, lotniska oddalonego od centrum miasta około 2 km, jednego z największych w Toskanii międzynarodowych portów lotniczych Pisa Galileo Galilei. Loty z warszawskiego Modlina (WMI) udostępnia tani przewoźnik Ryanair w sezonie letnim 2019 dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Loty z Warszawy we wtorki o godz 21:00, lądowanie w Pizie o godz 23:15, natomiast loty w soboty o godz 21:05-23:20. Powrotne połączenia z Pizy do Warszawy także 2 razy w tygodniu, we wtorki o godz 18:20-20:35 oraz soboty o godz 18:25-20:40. Rezerwuj bezpośrednie loty z Warszawy do Włoch online lub telefonicznie pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.


Wszystkie loty do Piza

Warszawa Piza od 2020-07-01 do 2020-10-30 Ryanair 98.00 zł
Gdańsk Piza od 2020-07-01 do 2020-10-19 Ryanair 98.00 zł
Kraków Piza od 2020-07-01 do 2020-10-24 Ryanair 129.00 zł

Tanie loty z Warszawa do Włochy

2020-07-09 - 2020-11-01 99.00
2020-07-06 - 2020-10-29 59.00
2020-07-01 - 2020-10-30 98.00
2020-07-01 - 2020-10-24 159.00
2020-07-03 - 2020-10-28 119.00
2020-07-03 - 2020-10-25 119.00
2020-07-03 - 2020-10-24 249.00
2020-07-03 - 2020-10-24 179.00
2020-07-03 - 2020-10-24 119.00
2020-07-01 - 2020-10-19 99.00
2020-07-03 - 2020-10-20 109.00
2020-07-01 - 2020-10-24 107.00
2020-07-01 - 2020-10-28 159.00
2020-07-01 - 2020-10-28 121.00
2020-07-01 - 2020-10-25 138.00
2020-07-01 - 2020-10-25 138.00
2020-07-03 - 2020-10-25 99.00
2020-07-03 - 2020-10-19 99.00

Informacje o lotach Warszawa - Piza.
Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-07-07 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Piza (PSA).
Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z

Warszawa

2020-09-12 10:10 Warszawa (WMI)
2020-09-13 12:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9946
2020-09-12 22:10 Warszawa (WMI)
2020-09-13 00:20 Piza (PSA)

Podróż do

Piza

2020-09-19 19:35 Piza (PSA)
2020-09-19 22:45 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9945
2020-09-19 19:35 Piza (PSA)
2020-09-19 21:45 Warszawa (WMI)
Cena 229 zł
Lot 2

Podróż z

Warszawa

2020-09-12 10:10 Warszawa (WMI)
2020-09-13 12:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9946
2020-09-12 22:10 Warszawa (WMI)
2020-09-13 00:20 Piza (PSA)

Podróż do

Piza

2020-09-15 17:05 Piza (PSA)
2020-09-15 20:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9945
2020-09-15 17:05 Piza (PSA)
2020-09-15 19:15 Warszawa (WMI)
Cena 229 zł
Lot 3

Podróż z

Warszawa

2020-09-08 02:30 Warszawa (WMI)
2020-09-08 04:40 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9946
2020-09-08 14:30 Warszawa (WMI)
2020-09-08 16:40 Piza (PSA)

Podróż do

Piza

2020-09-19 19:35 Piza (PSA)
2020-09-19 22:45 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9945
2020-09-19 19:35 Piza (PSA)
2020-09-19 21:45 Warszawa (WMI)
Cena 242 zł
Lot 4

Podróż z

Piza

2020-09-12 07:35 Piza (PSA)
2020-09-12 09:45 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9945
2020-09-12 19:35 Piza (PSA)
2020-09-12 21:45 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-09-19 22:10 Warszawa (WMI)
2020-09-20 01:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9946
2020-09-19 22:10 Warszawa (WMI)
2020-09-20 00:20 Piza (PSA)
Cena 242 zł
Lot 5

Podróż z

Piza

2020-09-08 05:05 Piza (PSA)
2020-09-08 07:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9945
2020-09-08 17:05 Piza (PSA)
2020-09-08 19:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-09-15 14:30 Warszawa (WMI)
2020-09-15 17:40 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9946
2020-09-15 14:30 Warszawa (WMI)
2020-09-15 16:40 Piza (PSA)
Cena 242 zł
Lot 6

Podróż z

Piza

2020-09-12 07:35 Piza (PSA)
2020-09-12 09:45 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9945
2020-09-12 19:35 Piza (PSA)
2020-09-12 21:45 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-09-15 14:30 Warszawa (WMI)
2020-09-15 17:40 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9946
2020-09-15 14:30 Warszawa (WMI)
2020-09-15 16:40 Piza (PSA)
Cena 242 zł
Lot 7

Podróż z

Piza

2020-09-08 05:05 Piza (PSA)
2020-09-08 07:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9945
2020-09-08 17:05 Piza (PSA)
2020-09-08 19:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-09-19 22:10 Warszawa (WMI)
2020-09-20 01:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9946
2020-09-19 22:10 Warszawa (WMI)
2020-09-20 00:20 Piza (PSA)
Cena 242 zł
Lot 8

Podróż z

Piza

2020-09-13 10:00 Piza (PSA)
2020-09-14 09:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 11h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3748
2020-09-13 22:00 Piza (PSA)
2020-09-13 23:45 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1057
2020-09-14 07:20 Bruksela (CRL)
2020-09-14 09:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-09-19 22:10 Warszawa (WMI)
2020-09-20 01:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9946
2020-09-19 22:10 Warszawa (WMI)
2020-09-20 00:20 Piza (PSA)
Cena 292 zł
Lot 9

Podróż z

Piza

2020-09-13 10:00 Piza (PSA)
2020-09-14 09:15 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 11h 15m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3748
2020-09-13 22:00 Piza (PSA)
2020-09-13 23:45 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1057
2020-09-14 07:20 Bruksela (CRL)
2020-09-14 09:15 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-09-15 14:30 Warszawa (WMI)
2020-09-15 17:40 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9946
2020-09-15 14:30 Warszawa (WMI)
2020-09-15 16:40 Piza (PSA)
Cena 292 zł
Lot 10

Podróż z

Piza

2020-09-09 08:00 Piza (PSA)
2020-09-10 09:20 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 13h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3748
2020-09-09 20:00 Piza (PSA)
2020-09-09 21:45 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1057
2020-09-10 07:25 Bruksela (CRL)
2020-09-10 09:20 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-09-19 22:10 Warszawa (WMI)
2020-09-20 01:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9946
2020-09-19 22:10 Warszawa (WMI)
2020-09-20 00:20 Piza (PSA)
Cena 304 zł
Lot 11

Podróż z

Piza

2020-09-09 08:00 Piza (PSA)
2020-09-10 09:20 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 13h 20m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3748
2020-09-09 20:00 Piza (PSA)
2020-09-09 21:45 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1057
2020-09-10 07:25 Bruksela (CRL)
2020-09-10 09:20 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-09-15 14:30 Warszawa (WMI)
2020-09-15 17:40 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9946
2020-09-15 14:30 Warszawa (WMI)
2020-09-15 16:40 Piza (PSA)
Cena 304 zł
Lot 12

Podróż z

Piza

2020-09-11 08:00 Piza (PSA)
2020-09-12 09:50 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 13h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3748
2020-09-11 20:00 Piza (PSA)
2020-09-11 21:45 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1057
2020-09-12 07:55 Bruksela (CRL)
2020-09-12 09:50 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-09-15 14:30 Warszawa (WMI)
2020-09-15 17:40 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9946
2020-09-15 14:30 Warszawa (WMI)
2020-09-15 16:40 Piza (PSA)
Cena 304 zł
Lot 13

Podróż z

Piza

2020-09-11 08:00 Piza (PSA)
2020-09-12 09:50 Warszawa (WMI)
Całkowity czas podróży 13h 50m / 1 przesiadka
Ryanair
FR3748
2020-09-11 20:00 Piza (PSA)
2020-09-11 21:45 Bruksela (CRL)
Ryanair
FR1057
2020-09-12 07:55 Bruksela (CRL)
2020-09-12 09:50 Warszawa (WMI)

Podróż do

Warszawa

2020-09-19 22:10 Warszawa (WMI)
2020-09-20 01:20 Piza (PSA)
Całkowity czas podróży 2h 10m / Bezpośrednio
Ryanair
FR9946
2020-09-19 22:10 Warszawa (WMI)
2020-09-20 00:20 Piza (PSA)
Cena 304 zł

Komentarze i oceny

5.00 / 5

4 opini
  • Piękne miejsce , polecam zwiedzić. tym bardziej że bilety na tej trasie są dosyc tanie

    Piękne miejsce , polecam zwiedzić. tym bardziej że bilety na tej trasie są dosyc tanie
  • Super połączenie szczególnie na wiosenny wypad , wtedy jest tam najpiękniej

    Super połączenie szczególnie na wiosenny wypad , wtedy jest tam najpiękniej
  • Rzeczywiście miasto piękne ale tylko centrum ,reszta jakoś mnie nie zachwyca ale z racji że mam tam rodzine latam często

    Rzeczywiście miasto piękne ale tylko centrum ,reszta jakoś mnie nie zachwyca ale z racji że mam tam rodzine latam często
  • Super miejsce na wycieczkę, typowe miejsce do zwiedzania najlepiej wiosną wtedy miasto wygląda przepięknie

    Super miejsce na wycieczkę, typowe miejsce do zwiedzania najlepiej wiosną wtedy miasto wygląda przepięknie